K imitačně-provokační činnosti

Rozvrat v současném světě má na svědomí jedno oddělení bývalé KGB, které tajně funguje dodnes a mstí se za porážku SSSR ve studené válce, to je jeho hlavní úloha. Ohrožuje svobodu a demokracii (asi tu západního typu) a chce rozvrat USA (prý má k němu dojít v r. 2028).
Som na 20 min(zo zvedavosti dopozerám), väčšiu demagógiu, prekrúcanie(zámena autorov nejakého činu) a absurdné konštrukty som asi nikdy nepočul!
 
Som na 20 min(zo zvedavosti dopozerám), väčšiu demagógiu, prekrúcanie(zámena autorov nejakého činu) a absurdné konštrukty som asi nikdy nepočul!
Dal jsem si pauzu, nadechl jsem se a dokoukal jsem to až do konce. V prostřední části jsou takové věci, se kterými se dá i souhlasit - podpora Ficovy vlády a Pellegriniho jako prezidenta, protože byli zvoleni v řádných volbách. (Protesty proti vládě teď podněcuje asi nějaká pobočka KGB na Slovensku). Popisují praktiky, jak se dá někdo mediálně očernit - tak to my všechno známe. Stěžují si, že proti all**ře je jak Rusko (ruské úřady) tak i ti, kteří se naopak staví proti Rusku. Nakonec zdůrazňují nutnost ochraňovat svobodu a demokracii (ale jakou?) a nechybí stručné zprávy o nedávných přírodních katastrofách a varování, abychom se na ně připravili.
 
... V prostřední části jsou takové věci, se kterými se dá i souhlasit - podpora Ficovy vlády a Pellegriniho jako prezidenta, protože byli zvoleni v řádných volbách. (Protesty proti vládě teď podněcuje asi nějaká pobočka KGB na Slovensku). ... a nechybí stručné zprávy o nedávných přírodních katastrofách a varování, abychom se na ně připravili.
Tak som to dopozeral a súhlasím s tebou, a platí aj to čo som napísal predtým. Mne z toho vychádzajú dve posolstvá od nich:
1. Rusko(zlé KGB) je zodpovedné za všetko zlo na svete a USA+Koza je len obeť.
2. Váš/náš nový "mainstream" je All**ra.(starý zdochýna a je treba to ešte využiť)
 
Rusko(zlé KGB) je zodpovedné za všetko zlo na svete a USA+Koza je len obeť
To je divné, takhle okatě by GP podle mě nepůsobil. Možná, že přebírá řízení USA státní elita. Díky nedostatku kádrů u GP a neschopnosti něco vytvořit (ohledně dlouhodobého řízení SSS) u státní elity. Toto nutně vede USA státní elitu k přebírání a ohýbání projektů vypracovaných dříve globálním prediktorem (přebírají i programy ke své záhubě, GP je chytrý). Už to bylo s Covidem, s Ukrajinou ... může být i zde, možná ?
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom