Si tu nový?

Ahoj priateľu,

toto fórum, ako aj iné konceptuálne skupiny pôsobiace či už na FB alebo Telegrame majú svoj určitý vyšší cieľ. Mali by byť magnetom pre ľudí, ktorí sú ochotní jednak pracovať na sebe, na rozvoji svojich znalostí a mravnosti, a ďalej, ktorí majú potrebu urobiť pre spoločnosť viac, než len si tu denne pokecať a dozvedieť sa niečo nové. T.j. konceptuálna diskusia/fórum by mala byť magnetom pre ľudí tvorivého typu, s aktivistickým duchom, ktorí chcú priložiť ruku k dielu a pomáhať pretvárať spoločnosť na spravodlivejšiu buď individuálnou prácou, alebo kolektívnou prácou. Možností, ako sa realizovať je množstvo, a kto chce, tomu sa ten svet nových možností otvorí. Aktívny osloví aktívneho a hneď je tvorivých rúk viac, aj projekty sú ambicióznejšie. Príkladom takého spojenia je toto fórum, ešte väčšie príklady sú skupiny prekladateľov kníh, verejne činní vzdelávatelia materiálov KSB, analytici, manažéri firiem atď., no vždy základná jednotka si ty ako jednotlivec.

Práve preto je dôležité, aby na tejto diskusii dominoval duch KSB, duch sebavzdelávania a tvorby novej spravodlivejšej spoločnosti. To, že ľudia skúmajú aj oblasti mimo KSB je v poriadku. Je to prirodzené. A je normálne, ak o tom padnú nejaké komentáre aj tu. Ak sa aj tu zmieni niečo neštandardné. Ale malo by to byť skôr iba "na okraj". Dominovať musia témy, ktoré robia túto diskusiu príťažlivou pre tvorivých a aktívnych ľudí v duchu KSB.
Obyčajný krčmový pokec si môžu ľudia nájsť na množstve stránok alternatívy. No konceptuálne fóra sú predovšetkým o tom, aby sa medzi sebou mohli nakontaktovať tvoriví ľudia, ktorí nemajú záujem iba vykecávať, ale chcú makať na sebe a na obrodení spoločnosti. Ktorí hľadajú cestu ako pridať ruku k dielu.

Funkcie fóra

Po registrácii môžeš v kategóriach fóra zakladať nové témy alebo odpovedať od aktuálnych. Výnimkou sú len spravodajské časti, kde môžu publikovať len redaktori.

V kategórii Otázky, môžeš vytvárať špeciálne témy, ktoré fungujú ako Otázky s hodnotením odpovedí. Viac detailov nájdeš tu.

V kategórii Ankety, zase môžeš vytvárať ankety. Viac informácii nájdeš tu.

Web obsahuje pokročilý systém notifikácii, ktorý si môžeš nastaviť vo svojom účte.

Môžeš dokonca sledovať aj aktivitu svojich obľúbených členov. Takže ti žiadny ich nový obsah neunikne. Keď prejdeš myšou nad ich meno alebo avatarom, ukáže ti okno kde uvidíš tlačítko Sleduj. Alebo si môžeš rozkliknúť ich profil kde dané tlačítko uvidíš. Prehľad aktivity máš tu.

Jednotlivých členov môžeš rovnakým spôsobom aj Ignorovať.

Súkromné správy môžeš zasielať jednotlivým členom, ba dokonca, si môžete založiť súkromné skupinové konverzácie viacerí členovia súčasne tak, že do danej konverzácie prizvete nového člena.

Web obsahuje pokročilé vyhľadávanie kde môžeš vyhľadávať obsah množstvom spôsobov.

Na stránke Pomoc nájdeš ďalšie zaujímave rady ohľadne publikovania obsahu.

O pravidlách, ktoré treba rešpektovať pri písaní na tomto fóre, sa dozvieš viacej na tejto stránke.

Teraz máš už všetky základné informácie, takže ešte raz ťa tu vítame a prajeme veľa energie a šťastia v tvojom osobnom rozvoji.

S pozdravom,
tím ksb-csr.net
Top Bottom