Čo teraz čítate?

Otu Pavla a pořád zjišťuji ,jak moc měl vhled do duše lidí , přírody a krajiny . To bude i důvod proč se zbláznil , protože neunesl tíhu poznatků a informací . Z části se dokázal vypsat a předat ji ostatním , ale mnoho informací je bez osobního prožití nepřenosných .
A taky Karla Čapka , který byl a je veliký vizionář .
A mimo to už druhý měsíc pozvolna louskám Korporativnost a Lidskost - Soubornost , kde zároveň posílám poděkování pro Jardoba .
 
Pri ďalších odpovediach Vás poprosím aby ste popri názvu knihy napísali čím vás obohatila (presne tak ako ma príspevkom predbehol Putinovec), prípadne jej stručný obsah na navnadenie. Tzn. ako vás alebo ako by spoločnosť obohatila, keby si ju prečíta. Aby sa to tu nezvrhlo do kníh typu Padesát odstínů šedi, chápeme sa. :)

Ak si sa ešte nezoznámil s KSB a chceš ľahký vstup, tak odporúčam sci-fi romány od Jefremova.
Hodina Býka - autor pred 60. rokmi popísal fiktívny svet na vzdialenej planéte, taký akého cieľom bol Veľký reset a vyzobrazuje civilizáciu na našej planéte, ktorá sa z veľkej časti dostala do stavu psychiky typu človek, prešla všetkými ťažkými epochami až k vesmírnym cestám (viz obrázok v pätičke tohto webu). Za túto knihu bol Jefremov zavraždený. Bola to najrýchlejšie prečítaná kniha v mojom živote (počas jedného dňa).
Potom od neho ešte odporúčam Mlhovinu v Androméde, ktorá je až hororovo napínavá.

Na ulož.to nájdeš zase výborné audioknihy od Isaaca Asimova, séria kníh Nadace, kde sú na napínavých sci-fi príbehoch ukázané Všeobecné kategórie riadenia podľa KSB. A keď dopočúvaš celú sériu, zistíš čo to mám za osobu avatara v profile. Daľej sa riadení venuje v sérií Romány o robotoch. Prvý diel je taká detektívna chuťovka s politickým taktikami.

...tak toľko k takému malému príkladu.
 
K tomu Jefremovovovi - Ostrie britvy je taký mix všetkého. Nájdete si tam znalosti z biológie, medicíny, psychológie, geológie, indického umenia, filozofiu,... Jednotlivé rozdielne časti knihy sú pretkané jedným príbehom. Ale podstatné je to, že je tam veľké množstvo veľkých myšlienok. A to až do takej miery, že sa nimi možno inšpiroval kolektív VP SSSR. Aspoň mne to tak pripadá.
 
Na ulož.to nájdeš zase výborné audioknihy od Isaaca Asimova, séria kníh Nadace, kde sú na napínavých sci-fi príbehoch ukázané Všeobecné kategórie riadenia podľa KSB. A keď dopočúvaš celú sériu, zistíš čo to mám za osobu avatara v profile. Daľej sa riadení venuje v sérií Romány o robotoch. Prvý diel je taká detektívna chuťovka s politickým taktikami.
Nadaci jsem četl. Asimovem vymyšlená věda "psychohistorie" připomíná KSB.
Akorát mám výhrady k závěrečným dvěma dílům, kdy Nadaci (resp. správněji Základnu, ale je to již známo pod názvem Nadace) spojil se sérií o robotech ... výsledek tohoto spojení se mi jeví jako vlhký sen GP.
 
Aktuálne čítam Sidorove bájky :D
Chronologicko–ezoterická analýza rozvoja súčasnej civilizácie 1-6.

Momentálne som na 4. Niekde som ich našiel na internete v doc po rusky. Dobre sa tým učí ruština, dokážem oveľa lepšie čítať azbuku.

Ťažko povedať čo to všetko obsahuje z pohľadu KSB. Ako vieme Sidorov je dosť zaujímavý človek. Ak je pravda čo by len polka z toho čo hovorí tak by sme mohli kľudne vyhádzať von oknom všetky naše učebnice histórie.

Napríklad teraz bola jedna pasáž, kde sidorov vysvetľoval fungovanie židovského agregora. Povráva sa, že akéhokoľvek žida vedia cez agregor doslova vypnúť - spustia v ňom proces deštrukcie organizmu. V knihe to prirovnali k agregoru termitov. Ten ma tiež určitú hlavu - kráľovnu, ktorá ovláda celý agregor. Aj káľovná vie vypnúť cez agregor akéhokoľvek termita. Ale čo bolo iné ako naše chápanie agregorov - dnešný vedci si myslia, že "ochrancovia" kráľovny vlastne posúvajú ďalej ostatným termitom príkazy - že sú niečo ako zosilňovače príkazov kráľovny. Ale v skutočnosti "ochrancovia" kráľovny vytvárajú agregor, napájajú agregor a kráľovná dáva príkazy do toho agregoru, ktoré sa potom šíria informačným priestorom kolónie termitov. Na agregor je napojený každý jeden termit cez DNA. Tjs DNA nie je zdrojom informácií, zdrojom informácií je agregor kolónie termitov a prímač je DNA. atď .... niekedy o tom napíšem viac. Možno to nie je pravda, možno je ... ale ako bájky na čítanie veľmi dobré.

 
Aktuálne čítam Sidorove bájky :D
Chronologicko–ezoterická analýza rozvoja súčasnej civilizácie 1-6.
Sidorov (podle všech indícií) rozvíjí SAV, které jsou 100% padělkem.
Zajímaly by mě tvé emoci při čtení jeho pasáže, kde vysvětluje telegonii na Ukrajincích
(Mě se otevírala kudla v kapse na ty Ukrajince - což vyvolalo poplašné blikání, díky kterému jsem si zjistil, že to dílo bylo sepsáno v předvečer Majdanu - A protože i Rusům se na Ukrajince bude stejným způsobem otevírat kudla, tak je evidentní v jaké koncepci funguje toto dílo)
 
Sidorov (podle všech indícií) rozvíjí SAV, které jsou 100% padělkem.
Samozrejme, že všetko čo tam je nepovažujem za úplnú pravdu. Dodržiavam princíp - všetko do karantény a časom sa uvidí čo a ako. Niektoré veci jednoducho preskočím, napríklad rozprávanie sa s vlkom, medveďom. Niektoré veci veľmi dobre dopĺňajú iné teórie. Napríklad ako som zmienil to považovanie DNA za anténu. Už v minulosti som čítal o jednom pokuse, kedy skúšali aký vplyv má elektromagnetické tienenie na vývoj kurčaťa vo vajci. Zobrali vajce, zavreli ho do železnej škaluľky - ktorá tienila polia a samozrejme, že vajce ohrievali. Vykľulo sa z neho akési neopísateľné čudo a nie kurča. Takže teória DNA je anténa sa zhoduje s tým pokusom. A takto vlastne čítam všetko .... hľadám spojitosti.
 
Tjs DNA nie je zdrojom informácií, zdrojom informácií je agregor kolónie termitov a prímač je DNA. atď ...
Souhlasím, základní princip je popsán naprosto přesně. V podstatě stejně působí i napojení lidí na tato energeticko-informační silová pole, s pouhým rozdílem. V lidské DNA je oproti mravencům specifický mix celé řádky programů a proto podléháme řízení pocházejícího z mnohem většího počtu různých matic (egregorů). A to s námi poměrně chaoticky zmítá - tedy pokud se tomu podvolíme, protože se nevyznáme ani v sami v sobě (což je standard).

Z ovládání se vymknou pouze ti, kteří se systematičtější přípravou dokáží "očistit", scelit ty fraktální antény v buňkách (sesynchronizovat je), napojit se na dostatečné čisté energetické zdroje a navázat pak komunikaci jen s těmi útvary (poli), o které má člověk zájem a dokáže se s ním sladit na jeho nosných pracovních frekvencích (pásmech). V principu jednoduchá fyzika.
 
Akurat docitavam ,,Living Planet,, ,co je z ineho sudka ako KSB, ci politika ,no uz mam pripravenych po tomto niekolko knih od Churchila,co sa tyka pamati z 2S.V. a aj jednu este co pisal o Boerskej vojne.Tak som velmi zvedavy na neho.No pisem hlavne preto ,lebo skusal som hladat nejake KSB diela prelozene do anglictiny ,ale nic sa mi nepodarilo najst ,aj ked som v minulosti uz videl prinajmensom DVTR v ang. jazyku.Neviem kde to bolo ,tak ak dakdo vie ,bol by som velmi vdacny za link.
 
Naposledy upravené:
Práve čítam "Dobrá zvesť mieru Ježiša Krista podľa učeníka Jána" v preklade do slovenčiny od Popolvára.

Pre mňa bola kniha, najmä jej prvá časť, silným integrálnym textom, ktorý dal do súvislosti množstvo vedomostí, ktoré som už mal. Zrazu sa mi poslájali do mozaiky dovtedy viac menej oddelené oblasti ako napríklad zdravá strava a viera Bohu. Táto kniha mi umožnila uvidieť Boha tam, kde som ho podvedome tušil a hľadal posledných niekoľko rokov. Všade!

Dnes ho dokážem, aj vďaka tejto knihe, vidieť v každom aspekte života, v každej bilinke, či kameni na ceste. Určite odporúčam každému úprimne hľadajúcemu Boha bez sprostredkovateľov v živote mimo rituálnu hierarchickú cirkev.

Ešte mi chýba niekoľko stran do konca a potom na mňa čaká David Deida - Sex jako cesta k Bohu. To beriem ako nadstavbu na knihu od Diana Richardson - Vědomé milování v kombinácii s pohľadom na tému sexuality uvedenú v prácach VP SSSR ( už neviem, v ktorej presne som to čítal). Teda, že sex má slúžiť len na splodenie potomka, na nič iné.
 
Tak je toho více. Právě mám rozečtených pár kousků, například Sovětskou civilizaci od S.G. Kara-Murzy, 3 díl O světě křivých zrcadel a do toho opravdu velmi pomalu čtenou Mrtvou vodu je to těžké čtení. Po přelouskání Mistra a Markétky jsem se navíc pustil do překladu její analýzy od VP SSSR, ,,Mistr a Markétka,,: hymna démonismu? Nebo evangelium oddané víry...Bohužel, některé práce od VP SSSR jsou dostupné pouze ve slovenštině, což by samo o sobě nebyl takový problém ale pro lepší pochopení jsem se rozhodl si to přeložit. Takže o zábavu opravdu není nouze a to mi na seznamu mé knihovny naskakují velmi rychlým tempem další tituly, kterým bych se rád věnoval.
 
doporučujem aj Hodinu Býka
Vědeckofantastický román, navazující na knihu Mlhovina v Andromedě, je dílem sovětského vědce, doktora biologických věd a předního spisovatele vědeckofantastické literatury. Formou popisu promítaného historického filmu meziepilogem a prologem vypráví se školákům v daleké kosmické budoucnosti o někdejší expedici pozemšťanů, jež se v kosmické lodi Temný Plamen vydávají na planetu Tormans, kterou kdysi osídlili pozemští kosmonauti. Účastníci expedicese pokoušejí poznat životní podmínky na planetě, narážejí však na odpor jejích vládců a za drastických okolností musí bojovat o vlastní život..


zoženie sa aj v antikvariate
 
Naspäť
Top Bottom