Dr. VLADIMIR ZELENKO řekl několik měsíců předtím, než byl nalezen mrtvý

Karlos

Člen
Včera mi přistál v poště zajímavý článek z 3.7.2022, který mi unikl.
Originál je zde i s videem.
Překlad článku níže:

Dr. VLADIMÍR ZELENKO několik měsíců před svou smrtí řekl: Jeden můj známý z tajné služby mi řekl, že na mě brzy spáchají atentát!

Dr. VLADIMIR ZELENKO řekl několik měsíců předtím, než byl nalezen mrtvý:

Můj známý a velmi dobrý přítel z dávných dob, který je nyní v důchodu a pracoval v největší a nejznámější tajné službě na světě, mi poskytl spolehlivé informace, že velké farmaceutické společnosti plánují můj atentát, protože jdu proti jejich plánům.

V poslední době tyto informace zesílily a on mi řekl: Nyní je jisté, že budeš zavražděn, ale musí to být provedeno tak, aby to veřejné mínění nepochopilo a neprobudilo.

Od roku 1990 je možné, aby tajné služby nastavily cíle v ultrafialovém záření a aktivovaly tak malé rakovinné buňky v lidském těle. Právě o atentátech tajných služeb nikdo neví a nikdy se nedozví, kolik jich bylo ve světě provedeno.

Tajné služby na celém světě jsou financovány stínovými rozhodovacími centry a jejich jménem plní soukromé cíle.

Co řekl V. Zelenko o M. Gatesovi:

Jeho nenávist k lidstvu je historických rozměrů!

Ten člověk vytvořil počítačové viry, nasměroval je a infikoval miliony počítačů a pak prodal software, který předtím vytvořil jako protilátku na vyčištění svých vlastních virů. Ti, kteří ji získali později, se nutně stali jeho přisluhovači, protože měl přístup k životně důležitým funkcím jejich počítače. Nyní dělá totéž se světovou virologií!

Je strašně paranoidní!

Je vzorem sociopatického chování!

Financuje vlády, a pokud se někdo postaví na odpor, najde si způsob, jak se dostat do posmrtného života!

Když se ho ptali, proč lidé neberou tuto pandemii příliš vážně, odpověděl: "Aha, příště už ji budou brát vážně!

Jako by to vypadlo přímo z hororu! Není to prorok, je to zločinec!"


Váš názor?
 
Hodnotím to takto, uvedené provedení je příliš komplikované, příliš mnoho technologie, nutně znamená nepřímé zapojení velké spousty osob a pak by se již špatně vymlouvalo, že je to nehoda. Mnohem praktičtější je "uklouznutí na mýdle" (může to vypadat absurdně a také to tak často vypadá, ale stále se to mohlo "jako by náhodou" stát). A krytí je jednoduché, prostě se to v mediích neuvede a informace se nerozšíří. Že pár "dezinformačních" webů to zveřejnění, tak to působení na dav neovlivní.

Bill Gates neřídí procesy, Ti kdo řídí nejsou veřejně známí, hezky ho drží pod krkem díky jeho nízké mravnosti, což je jeho jediná "kvalita". Prostě dělá co mu kurátor nařídí a psychopat je stoprocentně, když mu nevadí se podílet na projektech na jakých se podílel.
 
Naposledy upravené:
Hodnotím to takto, uvedené provedení je příliš komplikované, příliš mnoho technologie, nutně znamená nepřímé zapojení velké spousty osob a pak by se již špatně vymlouvalo, že je to nehoda. Mnohem praktičtější je "uklouznutí na mýdle" (může to vypadat absurdně a také to tak často vypadá, ale stále se to mohlo "jako by náhodou" stát). A krytí je jednoduché, prostě se to v mediích neuvede a informace se nerozšíří. Že pár "dezinformačních" webů to zveřejnění, tak to působení na dav neovlivní.

Bill Gates neřídí procesy, Ti kdo řídí nejsou veřejně známí, hezky ho drží pod krkem díky jeho nízké mravnosti, což je jeho jediná "kvalita". Prostě dělá co mu kurátor nařídí a psychopat je stoprocentně, když mu nevadí se podílet na projektech na jakých se podílel.
Četl jsem někde o jiné zbrani, a sice takové, která dokáže způsobit infarkt. Jinak mám v angličtině celý seznam těchto záhadných zbraní, pokud by se někdo chtěl uvolit a přeložit nám to z angličtiny, rád to pošlu.
 
Ten člověk vytvořil počítačové viry, nasměroval je a infikoval miliony počítačů a pak prodal software, který předtím vytvořil jako protilátku na vyčištění svých vlastních virů. Ti, kteří ji získali později, se nutně stali jeho přisluhovači, protože měl přístup k životně důležitým funkcím jejich počítače. Nyní dělá totéž se světovou virologií!
To je zaujímavá myšlienka, že rozšíril vlastné vírusy a potom vytvoril sotvérový antivír, aby sa dostal ľuďom do počítačov. Neskôr vytvoril a rozšíril živé vírusy, a vytvoril vakcíny, ktoré mu umožnia sa dostať do systému ľudského tela. Vylúčiť sa to nedá...

A ako vlastne Zelenku zabili? UV svetlom? To asi nie. To, človek aj vycíti ak je pod agresívnym svetlom, a niektoré veci pod UV svetlom žiaria. Okrem zubov aj eurobankovky. Asi by rýchlejšie získal popáleniny než rakovinu, alebo ak by aj nie, tak na pokožke by to bolo rýchlo poznať - stmavla by. Skôr si viem predstaviť vírus, ktorý spôsobuje rakovinu. Je to neviditeľné a nedá sa to dokázať, prevedenie jednoduché. Takto pravdepodobne odstránili aj Huga Chavesa.
A utajiť sa im to aj podarilo.
Inak súhlas s Atomom.
 
Naposledy upravené:
Skôr si viem predstaviť vírus, ktorý spôsobuje rakovinu
Dokážu si představit i určitou frekvenční disharmonii , která působí zánik .
Vzpomínám si na pokus , kdy byla zmražena voda za určitých tonů .
Rozdíl byl ve výsledné struktuře .
Harmonické tony - pozitivní struktura obrazu a naopak něco , co připomíná soudobé "umění " .
Takže určité vibrace .
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom