GEMATRIA

nechcem sa "hádať" ohľadom Zelenského a Černobyľu, ale trochu mi to pripadá ako používanie toho, čo sa hodí......niečo podobné ako u pyramíd, kde sa povie, že výška schodov je dlhá toľko a toľko palcov ako je v nejakej mierke niečo iné alebo dĺžka uhlopriečky. Netvrdím, že to nie je možné, ale naozaj by bol rozdiel, keby u vlády nebol Zelenskij ale Porošenko? Tam by nebolo číslo 3 asi tak dôležité
 
Počtář, zámerne som sa neodovolávala na wiki - čo je wiki a aké má poslanie . "Počítaš" nesprávne a v spojení s wiki sa dopracovávaš k nesprávnemu výsledku. Já tú tvoju "personu" nepoznám, neviem, o čo ti ide , nepoznám ani tvoje seriózne organizácie, a nemám najmenší záujem sa tu dohadovať. Máš svoj pohľad, oprel si ho o wiki ako základ, a ja ti ho neberiem. Príklady som uviedla zo záujmu, to je všetko. Útok stupňovať nemusíš.
Ahoj Iveto. Jeste neco publikuj. Mne to docela zajima a nazory ostatnich “akademiku” respektuji, ale Tvuj vstup byl pro mne cennejsi.
 
Ahoj Iveto. Jeste neco publikuj. Mne to docela zajima a nazory ostatnich “akademiku” respektuji, ale Tvuj vstup byl pro mne cennejsi.
A asi jste Atevi docela otravili. Ja bych po takovychto reakcich taky prestal reagovat. Coz udelala, protoze z jejiho zajimavyho vstupu uz neni od ni tydny zadna reakce po tech komentarich. Proste jste vzali tema do vladtnich rukou a podle toho to dopadlo. Je z toho jiny tema a jina diskuze.
 
ATEVI - A " 68 ",
AKO TO DOPADLO UŽ VIEME : I. SVET.VOJNA - 28.07.1914 - 28+07+18+14=68
II.SVET.VOJNA - 01.09.1939 - súčet 68
ŠVO - 24.02.2022 - súčet 68
Raketa na Poľsko - 15.11.2022 - súčet 68
 
Naspäť
Top Bottom