Katastrofa v USA

Opět další požár chemikálií - tentokrát na hranicích Indiany a Ohia - 12.4.2023
V americké Indianě hoří obří sklad plastů, úřady evakuovali tisíce lidí
z textu:
...požár vypukl v bývalé továrně v Richmondu, 112 kilometrů východně od Indianapolis. Objekt
se v poslední době používal k ukládání plastů a dalších materiálů pro recyklaci nebo další
prodej, řekl starosta Dave Snow. Byli pod městským příkazem vyčistit a opravit to místo....
 
Neco mi tu nehraje!
Richmond je hlavni mesto Virginie, na vychodni strane USA, blizko k Atlantiku. Mezi Richmondem a Indianapolis lezi staty Virginia a Ohio a az teprve pak prijde Indiana s hlavnim mestem Indianapolis.
Tak to kontroluji a je to zvláštní. Starosta Richmondu, Virginie se jmenuje Dave Snow, to sedí se jménem v článku - takže to vypadá na chybu na idnesu.
Jenže právě jsem našla odkaz na stránky hasičů, kde požár zmiňují
a tam uvádějí Richmond, Indiana.
píší....
On Tuesday, April 11, around 2:30 p.m. EDT, two warehouses containing large amounts of chipped, shredded, and bulk recycled plastic caught fire in Richmond, Indiana. The Richmond Fire Department received the call at 2:40 p.m. and was quickly dispatched. Despite high winds, the Fire Department managed to contain the fire within the warehouse complex and not into the surrounding residential neighborhood. The Richmond Fire Department is the lead agency for the response.

Editace: Tak už jsem doma. Opravdu existují dvě města Richmond. jedno v Indianě, jedno ve Virginii. Podle mapy.cz je to možné - vzdálená jsou od sebe cca 9.5 hodiny jízdy autem...
Editace 2: Tak nejsou jenom dvě, je jich plno. Richmond v Maine, Richmond v Louisianě, Richmond
v Missouri.....
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom