Kto ešte neviete: Denné KSB-správy

Telegram účet t.me/s/ksbspravy
se odkazuje na
a zde je úvodní/zakládací příspěvek z 14.8.2021 (přímý link zde: t.me/ksbinf/14 ), který obsahuje linky na všemožné KSB informační zdroje.
Mezi linky je i link www.konceptualcz.cz takzvaného “Milana Makového”.
Několikrát jsem sliboval výpočet na téma MM, dal jsem tomu i nějaký nezanedbatelný čas, asi už 2x, ale nikdy jsem to zatím nepublikoval.
Je to objemná a nepříjemná práce, díky mladické lenosti jsem to zatím ani 1x nedotáhl do konce.

A ejhle, kdo si počká, ten se dočká. Když se podíváme na aktuální úvodní stránku tohoto imitačně-provokačního projektu, počítám, že můj vnitřní dluh možná už nebude nutné splácet.
Mezitím totiž proběhl samoodpis projektu MM.
Cituji z prvních řádků hned pod menu na úvodní stránce webu:
“Přátelé, věděli jste, že
- 22. 04. 2022 byl na youtube vydán 1. díl cyklu - TVOŘÍME NOVOU BUDOUCNOST a
- 22. 10. 2022 bylo v Moskvě zahájeno fórum - O PŘEDSTAVĚ BUDOUCÍHO SVĚTA?
Co mají oba projekty kromě páníčka společného? Rády by se pod zástěrkou Koncepce obecné bezpečnosti postavily do čela budoucího uspořádání světa, ať už to uspořádání bude jakékoliv.”.

Počítám, že nastal čas český web konceptualcz.cz vyřadit z doporučovaných KSB informačních zdrojů.
 
Naposledy upravené:
Telegram účet t.me/s/ksbspravy
se odkazuje na
a zde je úvodní/zakládací příspěvek z 14.8.2021 (přímý link zde: t.me/ksbinf/14 ), který obsahuje linky na všemožné KSB informační zdroje.
Mezi linky je i link www.konceptualcz.cz takzvaného “Milana Makového”.
Několikrát jsem sliboval výpočet na téma MM, dal jsem tomu i nějaký nezanedbatelný čas, asi už 2x, ale nikdy jsem to zatím nepublikoval.
Je to objemná a nepříjemná práce, díky mladické lenosti jsem to zatím ani 1x nedotáhl do konce.

A ejhle, kdo si počká, ten se dočká. Když se podíváme na aktuální úvodní stránku tohoto imitačně-provokačního projektu, počítám, že můj vnitřní dluh možná už nebude nutné splácet.
Mezitím totiž proběhl samoodpis projektu MM.
Cituji z prvních řádků hned pod menu na úvodní stránce webu:
“Přátelé, věděli jste, že
- 22. 04. 2022 byl na youtube vydán 1. díl cyklu - TVOŘÍME NOVOU BUDOUCNOST a
- 22. 10. 2022 bylo v Moskvě zahájeno fórum - O PŘEDSTAVĚ BUDOUCÍHO SVĚTA?
Co mají oba projekty kromě páníčka společného? Rády by se pod zástěrkou Koncepce obecné bezpečnosti postavily do čela budoucího uspořádání světa, ať už to uspořádání bude jakékoliv.”.

Počítám, že nastal čas český web konceptualcz.cz vyřadit z doporučovaných KSB informačních zdrojů.
Nerozumiem, a aký je problém s Proudem národní hrdosti a seriálom Tvoríme novou budoucnost? Tam to predsa rozbiehali Yvet Richtaríková, vystupoval tam aj Boletus a Jindra Vavruška... Ja tam žiadny problém nevidím.
O tom Moskovskom Fore som nepočul, ak vieš niečo viac, tak prosím napíš. Ale fórum Zákon vremeni je tiež korektný web.

Ten telegramový kanál KSB info si (možno ako jediný z tejto TG série) zaslúži nosiť KSB v hlavičke, preto som ho dal aj medzi spriatelené stránky (dávam tam len také odkazy, ktoré považujem za seriozne).

TG kanál KSB Správy je relatívne v pohode. Aj keď s KSB nemá nič spoločné, len názov v hlavičke, ale je tam kopu spravodajstva. Nečítam ho len z toho dôvodu, pretože chrlia neúnosné množstvo správ denne. Denne aj 160, nie vždy stručných, to bežný človek nemá šancu čítať. Zabralo by to denne veľa hodín času.

Ja som skôr za menej správ, ale dôležitých a kvalitných, žiadny bulvár.
 
Nerozumiem, a aký je problém s Proudem národní hrdosti a seriálom Tvoríme novou budoucnost? Tam to predsa rozbiehali Yvet Richtaríková, vystupoval tam aj Boletus a Jindra Vavruška... Ja tam žiadny problém nevidím.
To nerozumíš a nevidíš správně. Stejně jako já.
Ale za velký problém to považuje MM na webu konceptualcz.cz. Tak velký, že varování
“Přátelé, věděli jste, že
- 22. 04. 2022 byl na youtube vydán 1. díl cyklu - TVOŘÍME NOVOU BUDOUCNOST a
- 22. 10. 2022 bylo v Moskvě zahájeno fórum - O PŘEDSTAVĚ BUDOUCÍHO SVĚTA?
Co mají oba projekty kromě páníčka společného? Rády by se pod zástěrkou Koncepce obecné bezpečnosti postavily do čela budoucího uspořádání světa, ať už to uspořádání bude jakékoliv.”
má už několik měsíců v záhlaví hlavní stránky svého webu.

Já jen říkám, že jsem si díky tomuto vláknu všiml, že Telegram účet t.me/s/ksbspravy odkazuje na příspěvek t.me/ksbinf/14 , který je rozcestníkem na všemožné KSB informační zdroje a mezi nimi je i link na www.konceptualcz.cz , kterýžto web už dlouho považuji za imitačně-provokační projekt. Bohužel, na mnoha místech ho nacházím zamíchaný mezi jinak relevantními linky/zdroji o KSB.

Tímto falešným varováním MM pečetí svoji imitačně-provokační podstatu, aniž bych to musel složitě propočítávat, o což jsem se snažil…
…asi už 2x, ale nikdy jsem to zatím nepublikoval.
Je to objemná a nepříjemná práce, díky mladické lenosti jsem to zatím ani 1x nedotáhl do konce.
A to není jediný problém. Pravděpodobně bych ještě někde vyštrachal nechutný výpad MM proti (teď si nejsem zcela jistý) Boletusovi nebo Taurusovi nebo proti oběma.
A to nemluvím o tom, že MM funguje jako ventilátor Trojmoří.

Dodatek - druhá pečeť:
Teď jsem si všiml, že MM na hlavní stránce svého webu, vlevo hned pod tím “varováním”, propaguje proukrajinský anglojazyčný válečný TyTrubka kanál “Military Lab”.
Dávám schválně zkrácený link, aby se na nás mile neusmíval fešák jménem Zalužnyj
www.youtube.com/watch?v=pI29rKfEB9s
 
Naposledy upravené:
Myslíte, že funkcia kanálu KSBsprávy by mohlo byť zahltenie, resp. ešte niečo iné?
Pokud je to otázka na mne, tak já jsem se přímo ke kanálu "KSB Správy" vlastně ani nevyjadřoval. Takže jsem asi trochu mimo téma tohoto vlákna.
(předpokládal jsem, že si vystačím s 1 příspěvkem :- )

Všímal jsem si kanálu "KSB Info", který funguje jako jakýsi rozcestník na KSB zdroje a na který kanál "KSB Správy" ukazuje.
A v tom rozcestníku je první/základní příspěvek, kde je po kupě hodně relevantních/základních KSB odkazů, ale je tam přimíchán jeden, který tam podle mého nepatří. A to konceptualcz.cz.
Ostatně připouštím, že se tam ta příměs mohla dostat v době, kdy mohlo být jen velmi obtížné tuto příměs odhalit.

Dodatek:
Když se dívám na další příspěvky na kanálu "KSB Info", tak mne zaujal ještě ten o GESARA/NESARA, který linkuje 4 video-přednášky Jaroslava Tichého (celkem cca 10 hodin) na toto téma.
Nevím, jestli je to úplně šťastné toto téma přimíchávat mezi odkazy na KSB zdroje, byť je tento příspěvek opatřen náležitým vykřičníkem a komentářem/varováním. Už jenom proto, že ty video-přednášky leží na TyTrubka kanále jménem "Zprávy z Galaxie - Oraa Nataru Shari".
 
Naposledy upravené:
Mám nápad: Dáme ho na seznam nedoporučených konceptuálních zdrojů!
Takový seznam neexistuje a počítám, že není dobré ho vytvářet.
Si děláš srandu, ale tohle už vůbec ne. To je jedna z metod čučkarů, jak jejich projektu dodat legitimitu.
Když se na web konspiratori.sk podíváš, tak v první šestce je aeronet dokonce 2x.

Takový leva-net.webnode.cz je až na 37. místě.
oracle911blog.wordpress.com dokonce až 216. místo, Oracle911 se bude muset pochlapit :- )
kob-forum.eu 251. místo
Celkem 263 položek.
Poučné...
 
Naposledy upravené:
To nerozumíš a nevidíš správně. Stejně jako já.
Ale za velký problém to považuje MM na webu konceptualcz.cz. Tak velký, že varování

má už několik měsíců v záhlaví hlavní stránky svého webu.

Já jen říkám, že jsem si díky tomuto vláknu všiml, že Telegram účet t.me/s/ksbspravy odkazuje na příspěvek t.me/ksbinf/14 , který je rozcestníkem na všemožné KSB informační zdroje a mezi nimi je i link na www.konceptualcz.cz , kterýžto web už dlouho považuji za imitačně-provokační projekt. Bohužel, na mnoha místech ho nacházím zamíchaný mezi jinak relevantními linky/zdroji o KSB.

Tímto falešným varováním MM pečetí svoji imitačně-provokační podstatu, aniž bych to musel složitě propočítávat, o což jsem se snažil…

A to není jediný problém. Pravděpodobně bych ještě někde vyštrachal nechutný výpad MM proti (teď si nejsem zcela jistý) Boletusovi nebo Taurusovi nebo proti oběma.
A to nemluvím o tom, že MM funguje jako ventilátor Trojmoří.

Dodatek - druhá pečeť:
Teď jsem si všiml, že MM na hlavní stránce svého webu, vlevo hned pod tím “varováním”, propaguje proukrajinský anglojazyčný válečný TyTrubka kanál “Military Lab”.
Dávám schválně zkrácený link, aby se na nás mile neusmíval fešák jménem Zalužnyj
www.youtube.com/watch?v=pI29rKfEB9s
Prepáč, moja chyba. Asi som si to nepozorne prečítal...
 
1. Šak ale Milan nerobí zas všetko zle.
Ste si istí, že by tie niektoré prehnania mohol byť zámer?
Keby sa Medzimorie prevzalo cez KSB, bolo by to celkom ok.
Aj s tou snahou o čo najrýchlejšie postovanie DOTU-praktik a pod.
nieje možno až tak ďaleko od pravdy, či?
Ok, s tým značkovaním možno trochu preháňa..
Na toho Zalužného ho ale niekto upozornil, že prečo to tam má?
A tie napadnutia tiež môžu obćas niekomu trochu újsť..
alebo v tom pokračuje?

2. Kto inak rieši tie KSBsprávy?
Lebo fakt len použili názov,
ale o KSB tam toho teda moc neni.
A ani z pohľadu KSB.
To ako nevravim, že zlá robota, len trochu čudné..
 
Naposledy upravené:
Mám nápad: Dáme ho na seznam nedoporučených konceptuálních zdrojů!
Tiež si osobne nemyslím, že je to dobrý nápad.
Lepšie je ísť cestou motivácie, než konfrontácie; ťahu než tlaku. Radšej robiť veci lepšie a poukazovať na dobré aktivity, než kritizovať to zlé, ak sa to nachádza vo vlastných radoch. To čo vzniklo v Rusku medzi Veličkom a Pjakinom, to je odstrašujúci príklad... Tak by som to určite robiť nechcel. Tam rozdelili študentov a fanúšikov KSB na dve znepriatelené skupiny a to je tragédia.
 
Tiež si osobne nemyslím, že je to dobrý nápad.
Lepšie je ísť cestou motivácie, než konfrontácie; ťahu než tlaku. Radšej robiť veci lepšie a poukazovať na dobré aktivity, než kritizovať to zlé, ak sa to nachádza vo vlastných radoch. To čo vzniklo v Rusku medzi Veličkom a Pjakinom, to je odstrašujúci príklad... Tak by som to určite robiť nechcel. Tam rozdelili študentov a fanúšikov KSB na dve znepriatelené skupiny a to je tragédia.
Takhle lidi, co skutečně chápou KOB, nerozdělíš. Ale stádo následující pastýře ano. Ještě teď se usmívám, jak lišák Veličko "potrápil a ještě trápí" všechny dogmatiky. Ale ano, je to už vyšší úroveň, těžko si to srovnat. Naopak, Veličkův krok byl naprosto nutný, stejně jako je web Milana.
Zřejmě Ogar přeci jen trochu "uspěl"..
 
Naposledy upravené:
Takhle lidi, co skutečně chápou KOB, nerozdělíš. Ale stádo následující pastýře ano. Ještě teď se usmívám, jak lišák Veličko "potrápil a ještě trápí" všechny dogmatiky. Ale ano, je to už vyšší úroveň, těžko si to srovnat. Naopak, Veličkův krok byl naprosto nutný, stejně jako je web Milana.
Zřejmě Ogar přeci jen trochu "uspěl"..
Radšej bez toho nálepkovania ("dogmatici"). Ono to vôbec nie je len medzi davom, ale aj medzi skúsenými študentmi KSB. Dokonca aj medzi starými kolegami vidím jedných, ktorí sa klonia viac k Veličkovi, a iných, ktorí sa klonia viac k Pjakinovi.
Tam je to problém, lebo do ich internich sporov medzi sebou (Pjakinom a Veličkom) dosť dobre nevidíme. Môžeme iba veriť slovám jedného alebo druhého. Z môjho pohľadu je to slepá ulička, nemá zmysel strácať energiu nad niečím, čo sa nedá overiť. A určite nechcem vytvárať podmienky pre to, aby sa podobné delenie a štiepenie síl rozširovalo aj tu. Preto nie som za verejné prepieranie kontroverzných tém, ktoré takéto delenie generuje. Na riešenie problémov som fanúšikom inej taktiky.
 
Radšej bez toho nálepkovania ("dogmatici"). Ono to vôbec nie je len medzi davom, ale aj medzi skúsenými študentmi KSB. Dokonca aj medzi starými kolegami vidím jedných, ktorí sa klonia viac k Veličkovi, a iných, ktorí sa klonia viac k Pjakinovi.
Tam je to problém, lebo do ich internich sporov medzi sebou (Pjakinom a Veličkom) dosť dobre nevidíme. Môžeme iba veriť slovám jedného alebo druhého. Z môjho pohľadu je to slepá ulička, nemá zmysel strácať energiu nad niečím, čo sa nedá overiť. A určite nechcem vytvárať podmienky pre to, aby sa podobné delenie a štiepenie síl rozširovalo aj tu. Preto nie som za verejné prepieranie kontroverzných tém, ktoré takéto delenie generuje. Na riešenie problémov som fanúšikom inej taktiky.
Spor medzi kým?
A tu chcem upriamit Vasu pozornost, komunita na jeden problém, ktorý tu parádne popisal JardoB.
Veličko a Pjakin su obaja kolegovia, ktorýmbsom sadol nanlep toho sporu aj ja. Bohužiaľ.
No ale ako sa vraví, kde su šedy, byvaju aj vedy. Nuž trocha mi už sediveju vlasy a pozeram sa na pracu tychto pánov. Teoreticke vystupy, kde sa dá porovnavať a ak hovoria co i len slovko druh o druhovi, v ramci analytiky, tato pre mna stráca zmysel.
Vdaka JardoB za nadhodenie na tuto myšlienku, no od hovorcov egregoru očakávam viac egregorialno-matričného riadenia a teórie,
Pretože akonáhle idú do sporu, poškodzuje to egregor a ten sa po čase bude brániť. Taktiež musia chapať, že koncepcia daná na ukázanie cesty von z koncepcie davo-elitárnej spoločnosti je dôlezitejšia, ako spory. A spory môžunich, ako hovorcov egregoru priviesť na okraj Božieho dopustenia.A to vždy nesie nasledky vo forme mystickej odplaty jazyka životnych udalostí....

Budte zdraví a blaho želám
 
Radšej bez toho nálepkovania ("dogmatici"). Ono to vôbec nie je len medzi davom, ale aj medzi skúsenými študentmi KSB. Dokonca aj medzi starými kolegami vidím jedných, ktorí sa klonia viac k Veličkovi, a iných, ktorí sa klonia viac k Pjakinovi.
Tam je to problém, lebo do ich internich sporov medzi sebou (Pjakinom a Veličkom) dosť dobre nevidíme. Môžeme iba veriť slovám jedného alebo druhého. Z môjho pohľadu je to slepá ulička, nemá zmysel strácať energiu nad niečím, čo sa nedá overiť. A určite nechcem vytvárať podmienky pre to, aby sa podobné delenie a štiepenie síl rozširovalo aj tu. Preto nie som za verejné prepieranie kontroverzných tém, ktoré takéto delenie generuje. Na riešenie problémov som fanúšikom inej taktiky.
Jasne, asi máš pravdu.

Ak, tak by sme mali v 1.RADE poukázať na to,
A) v čom konkrétne by kto z nich mohol mať celkovo asi skôr pravdu a
B) v čom a prečo by sa mohol mýliť, resp.
C) ako by sa to dalo lepšie zrobiť.

A možno v tomto zmysle obe strany zhodnotiť, prípadne porovnať, no nesúdiť.
Hodnotiť a súdiť nie je to isté.
ČELOVEK súdiť nesmie, ale hodnotiť musí.
 
V tomto zmysle i Veličko a Pjakin hovoria v podstate to isté
a s malými odlišnosťami sa krásne dopĺňajú.
Rozporu niet.
Max tak PR :)
(I Milan aj kopec fajnej roboty zrobil..)
..ok, už som ticho, žeby ma tu zase dakto neklofeu :D
 
Naspäť
Top Bottom