Mediálny monitor

Táto vlastnícka zmena sa týka SR aj ČR. Denník Pravda mal rovnakého majiteľa, ako Parlamentní listy. To už neplatí. Skupina Synot Iva Valenta predala svoj podiel v Parlamentních listoch.

Teraz vlastnia toto médium Marek Španěl a Slavomír Pavlíček z Bohemia Interactive. Ide o počítačovú firmu, ktorá vytvorila hru Operation Flashpoint, ktorej upravenú verziu používa americká armáda na výcvik.

To sa nám to pekne "prezlieka" kabát. Najprv dezinfo web, teraz ho vlastní firma, ktorá kolaboruje. Podobnosť vidím u nás s Gerulata Technologies, odkiaľ je Tomáš Kriššák, propagandista a oblbovateľ deciek na školách. Táto firma rovnako dodáva pre anglosaský vojensko-spravodajský komplex analytické produkty.

A Pravda? Tá sa prepadáva do čoraz hlbšieho bahna a začína sa čoraz viac podobať na Denník N.
 
Naposledy upravené:
Po dlhej dobe som videl asi polovicu o 5 minút 12, hostia Kaliňák a Tomáš. Moderátor s jasným do očí bijucim cieľom - rozostvat smer a hlas a ak sa to nedarilo, tak neustále skákal do reči a nenechal dokončiť ani vetu, nieto ešte myšlienku. Bolo by dobré odsledovať, či bude takto postupovať aj vtedy, keď tam bude mať olano, ps, sas... No proste úroveň relácie 0 , slovom nula bodov.
 
Po dlhej dobe som videl asi polovicu o 5 minút 12, hostia Kaliňák a Tomáš. Moderátor s jasným do očí bijucim cieľom - rozostvat smer a hlas

DNES SME S RÓBERTOM KALIŇÁKOM MALI JEDINÉHO SÚPERA - MODERÁTORA!
Dnes sme v netradičnom zložení diskutovali s Róbertom Kaliňákom v relácii O 5 minút 12 na RTVS. Ukázalo sa, že našim jediným súperom bol moderátor. Chcel nás rozhádať, ale nedali sme sa. A ja som sa zároveň jasne vyhranil voči špekuláciam o spolupráci s Progresívnym Slovenskom.

Zdroj: https://www.facebook.com/ErikTomasSR/videos/825585395729340/

A rovnako včera v sobotných dialógoch


Zdroj: https://www.facebook.com/tomastaraba.sk/videos/3217027548587527/
 
Naposledy upravené:
O tom, čo chce režisér spraviť s denníkom Štandard. Cenné info, aké zaujmové skupiny sa sem tlačia namiesto nemeckej a americkej oligarchie.

 

Taraba bol v RTVS a nakládol tam nejakému pajácovi - moderátorovi, koľko sa len do neho vošlo. Radosť pozerať ako sa celá mediálna jelita (mainstream) potápa.

Vy si tu vymyslíte hoax a konfrontujete ma s týmto hoaxom. Vy normálne klamete.

Vy si tu dáte nálepky niekomu, a potom ma konfrontujete s tým, aby som potvrdzoval vaše nálepky? Nehovoríte fakty. Hovoríte totálne hoaxy v priamom prenose verejnoprávnej televízie.

To, že vy niekoho nazvete, že je proruský, že je dezinformátor… Ja viem, že vy v mainstreamových médiách toto máte radi, lebo sledovanosť vám klesá. Kto ich nazval, že sú proruskí? Odkiaľ to máte?
 
Penta, resp. jej News and Media Group, odkupuje od Siekela denník Nový Čas.
Tak sa nám tá mediálna moc ďalej "konsoliduje". A Penta bude vydávať dvoch údajných konkurentov, Čas aj Plusku... Dve strany jednej mince, dve ruky.

 

Roman Michelko (poslanec Národnej rady za Slovenskú národnú stranu): „Nie je to nič oficiálne organizované, ale spontánne vzniká nepísaná dohoda, že najviac nepriateľským, protislovenským médiám sa neodpovedá a nespolupracuje sa s nimi: sú to médiá ako Denník N, SME, Aktuality či rádio Expres. Niektoré médiá, vrátane veľkých televízií zatiaľ dostali šancu na sebareflexiu, ale tie najväčšie ,žurnalistické žumpy‘ si zaslúžia bojkot.

To bude veľmi pekné, keď sa odhalí spôsob manipulovania verejnosti cez médiá. Vlastne všetci čo majú veľa peňazí a mysleli si, že si peniazmi vybudujú krásny verejný obraz - tí všetci dostanú odplatu za svoje skutky - miesto pri lopate.

Ak reálne začne vláda ignorovať určité médiá, tak sa to zapíše do histórie. Pretože tým pádom dá vláda najavo, že vie o tom ako sa používajú sociálne technológie a hodlá s tým niečo urobiť.
 
Naposledy upravené:
Včera večer dávali na RTVS 2 dokument Históriu červenej armády. Náhodou som na to narazil - ukazovali práve časť, keď červená armáda prišla do majdanku a do osvienčimu a hneď nato ukázali zábery z Jalty a preskočili na to, že Stalin sa chcel dostať do Berlína ako prvý a jeho vojaci po ceste tam drancovali, rabovali (lebo doma nič nebolo - zápisky jedného vojaka) a samozrejme znásilňovali. Videl som cca 5 minút a radšej som to prepol, lebo ktovie koľko hnusu by bolo v celom dokumente.
Minulý týždeň bol dokument o Putinovi, tiež som videl cca 5 minút a to práve časť o tom, ako dal odstrániť Magnitského.
No a predtým ešte bola časť o wagnerovcoch a videl som kúsok o tom ako dostali nakladačku v Sýrii od amíkov.
Myslím, že to nie je náhoda, ale RTVS programovo útočí na všetko, čo je spojené s Ruskom, mimochodom zajtra ide "Zbohom súdruhovia". No každopádne nová ministerka bude mať čo robiť.
 
Dnes som po ceste autom počúval SRO1 o 12:30 reláciu z prvej ruky, hosťom bol "jenerál" Macko a Karel Svoboda - vraj nejaký politológ z ČR, téma bola ŠVO.
1. Je úplne bizarné, že tento jenerál ešte vôbec chodí po reláciách a púšťa do placu tieto svoje prognózy. Veď keby sme si spomenuli čo hovoril a písal po začiatku švo a po opätovnom obsadení charkovskej oblasti a chersonu a nič z toho sa nedeje, tak načo ho ešte volajú, keď je mimo?
2. ten chlap blúzni, pretože kváka o tom, že ukropi ešte môžu vyhrať, keď sa zjednotia a keď dostanú zbrane. Celý svet vidí, internet je tým presýtený, že ukrovia na to nemajú a že je to len otázka času, kedy to tam padne. Ale on asi žije v inej realite a moderátorka mu nepoloží žiadnu otázku, pri ktorej by musel rozmýšľať. Keď naozaj ukrajina padne, tak čo potom budú hovoriť, chybička se vloudila?
3. No a pán politológ Svoboda to zaklincoval tým, že rusi tam posielajú len kalmykov, burjatov a väzňov a vôbec to režimu nie je ľúto. No a samozrejme, že bombardujú civilistov a vydávajú to za vojenské ciele.
Tak sa všetci potľapkali po pleciach, ako im to páli, ako oni všetkému rozumejú a ako ukrajina bojuje za nás atď. No čo už s nimi - ak niekto riadi imaginárny proces, tak sa môže stať, že to zle dopadne, pretože výsledky riadenia sú vždy skutočné. Toto len potvrdzuje vyššie uvedený príspevok o programovom útočení na všetko, čo súvisí s Ruskom.
 

Ako prvá k reformám zdá sa prikročila televízia Markíza. Jej hospodárenie totiž do značnej miery závisí od biznisu so štátom. Od reklamy od štátnych spoločností ako je napríklad Tipos. Nehovoriac o tom, že jej vlastník finančná skupina PPF je so slovenským štátom biznisovo previazaná omnoho viac.
PPF spoluvlastní firmu SkyToll, ktorá u nás prevádzkuje elektronické mýto. Spoluvlastní aj firmu Škoda Transportation, ktorá dodáva slovenským železniciam elektrické vlaky a v neposlednom rade je to vlastníctvo operátora O2, ktorý bude onedlho potrebovať obnoviť licenciu.
Vo všetkých týchto oblastiach záležia hospodárske výsledky PPF od slovenskej vlády, teda aktuálne od vlády Roberta Fica. A je úplne pochopiteľné, že vlastník televízie neohrozí zarábanie miliónov eur svojimi firmami kvôli tomu, že časť redakcie sa cíti byť členmi Progresívneho Slovenska.
Do Markízy bol preto vyslaný Michal Kratochvíl, ktorý na pozícii šéfa spravodajstva nahradil Henricha Krejču, ktorý tieto súvislosti nepochopil a aj po voľbách televízia Markíza pod jeho vedením štvala proti Smeru.


Alebo inak povedané - Keď niekto náhodou odhalil ako reálne funguje politika v štátoch ako je Slovensko. Veď to je sen čo je tam napísané. Z toho vyplýva, že obe najväčšie TV v štáte sú používané hlavne na vymývanie mozgov masám ľudí. Je úplne jedno, či to je RTVS alebo markíza - obe TV sa stridajú v tom, kto bude podporovať koalíciu a kto opozíciu. Divadlo pre ovčanov. Na základe toho článku, by malo byť začaté vyšetrovanie toho ako vlastne funguje náš stát a kto ho vlastne ovláda. Vyšetroval by sa informačný vplyv a moc jednotlivých šíriteľov informácií v štáte. Výsledkom celého šetrenia by bola zmena volebného systému. Do ústavy sa musí vložiť formula - každý človek má právo voliť len toho koho reálne pozná. Nie je možné aby občan šiel voliť niekoho, koho pozná len z televízora - nevolí človeka ale obraz (nepravdivý), ktorý politikovi vytvorili médiá za nejaký časový úsek.
Vlastne to by bol dôvod prečo by sa za oficiálnu štátnu konceepciu vzhlásila KSB.
 
Do ústavy sa musí vložiť formula - každý človek má právo voliť len toho koho reálne pozná.
Ktory politik by nieco take spachal svojej mafii? Stalin tymto manevrom zariskoval a takmer prisiel o riadenie. Ak by to bolo mozne uzakonit referendom, tak pasaci hned vymyslia dovody preco ovecky musia sabotovat referendum ako v pripade predcasnych volieb a to bolo 90% ludi proti vlade-nevlade, ale 50% z toho leboficovci.
 
Naspäť
Top Bottom