Minské dohody

Kdyby počkal v únoru pár dní a napadl Ukrajinu AŽ po jejím útoku na Donbas
Vidím, že pracuješ s logikou “po vojne je každý generál” a v diapazóme pamäte davu +- 2 týždne. Svojho času som zverejnil, prečo muselo Rusko predstihnúť VSU: atómová zbraň, biologická zbraň a ešte jeden dôvod, na ktorý si momentálne nespomínam. To počkanie o pár dní by v sūčte prinieslo ďaleko viac obetí jak vo vojenskom, tak civilnom sektore.
Prestaňte už všetci vyvādzať zàvery len zo zjavných a regionálnych udalostí. To rovno analyzujte na zàklade visiacej mrkvy pred nosom a červenej handry pred očami.
Nízkofrekvenčné procesy sú vždy nadradené vysokofrekvenčným a lokálne globàlnym.
 
Kdyby nechal Strelkina v r. 2015 dokončit Delbacevo, Ilovajsk a další kotle, ten by přešel Cherson, Mariupol až do Oděsy a bylo vymalováno. Ukrajina v té době nebyla zdaleka tak vyzbrojená jeko dnes. Nebylo by 15 000 mrtvých civilistů na Donbasu a 20 000 mrtvých ruských vojáků od 24.2. 2022.
Z čistě vojenského pohledu souhlasím. Z celkového pohledu ale nikoliv. Takový postup by byl správný, kdyby to byl boj pouze proti zfašizované Ukrajině a nikomu jinému. V r. 2015 by totiž Rusko nebylo s to ustát sankce kolektivního Západu tak jako dnes. Rusku byl vnucen výběr mezi několika špatnými možnostmi, tak zvolilo špatnou - snad alespoň tu méně špatnou - Minsk. (Srovnejte s paktem Molotov-Ribbentrop, i tehdy šlo o to získat čas, i tehdy získal čas i nepřítel.)
 
Vyjadrenie bývalej nemeckej kancelárky Angely Merkelovej, že nikto sa nechystal realizovať „Minské dohody“, ruského prezidenta Vladimira Putina prekvapilo.
A kdyby si toho náhodou někdo nevšiml nebo to neslyšel, tak ještě 1x, pomaleji a víc nahlas:
21.2.2023
"Části z rozhovoru dvojice nazývající se Vovan a Lexus, která má za sebou už více podobných kousků, zveřejnila na internetu. Merkelová jim ale podle agentury DPA nic zvláštního nevyzradila. Na některé otázky, například o svém důchodu, odmítla odpovědět zcela."

Tak, a teď jsem chtěl z článku ocitovat text, který informuje o tom, že Merkelová opět ozvučuje, že Minské dohody byly pouze záminkou pro získání času na přípravu Ukrajiny na zahájení války.

Ale co to? Nemůžu tam tu zmínku najít! Jak je to možné?
Mám na to 2 vysvětlení, vyberte si:
i. jsem tak geniální, že mi to došlo, i když o tom v článku žádný text nebyl a není
ii. zmínka o tom v článku byla, ale zmizela, než jsem se vzpamatoval a text jsem si vykopíroval, a přitom článek nemá v záhlaví obvyklou informaci o tom, že byl aktualizován
:- )

A protože nevěřím nikomu a sobě na 50%- ), musím sem dát odkaz na originál rozhovoru, kde zní němčina a jakási ukro-ruština.
originál rozhovoru "Angela Merkel VS Vovan & Lexus. Prank." na TyTrubce

Ale protože jsem si nebyl jistý, zda jsem porozuměl dobře, zde je to nadabováno do Ruštiny, viz od času 04:50:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=X8zk1MxX3JI
 
Naspäť
Top Bottom