Nastal čas o Šamanovi pohovořit...

Když už to nakousla Lin zde
Chtěla bych cosi k výchově kádrů.
tak vykradu sám sebe ze starého fóra a dám sem plné znění příspěvku, který zmínila.
A který jsem napsal, protože mi Šaman nějakou dobu (aniž bych o tom mluvil) “tlačil na psychiku” a protože Lin v jednom příspěvku napsala větu, která zafungovala jako spouštěč.
A nebo nevykradu a požádám se o souhlas.
Souhlasím :- )

Zvěst o Šamanovi se ke mě dostávala postupně a z různých stran.
Když jsem ho >uviděl< poprvé, bylo to pro mne nepříjemné překvapení. Ale udržel jsem se, protože něco mi říkalo, že to nebude tak jednoduché.
Věci nejsou, čím se zdají být. Kdo si počká, ten se dočká. Sice to trvalo, ale nakonec ke mně přišlo video s černochem od Lin
Lin povedal/-a: Za všechny jsem vybrala tento názor:
A k tomu jsem si přičetl ještě tohle video s černoškou

(popravdě, tohle se mnou pohnulo víc, než Šaman samotný :- )
Speciálně reakce černochů jsou pro můj výpočet důležité. Počítám, že Černoši, jakožto jedni z příslušníků “civilizace Jihu”, mají nejvíce zachováno sepětí s přírodou (někteří z nich dodnes dokážou nazí, tj. bez technosférického obalu, žít a přežít v přirozeném/přírodním prostředí), mají silně zachovanou živočišnou složku psychiky/instinkty (což se u některých může projevovat i tím, že když je “zavřeš” do města, chovají se jako “zvířata” - viz gangy). Reakce černochů jsou důležité, protože nejlépe >zviditelňují<, na co >u všech< působí Šaman.

Zde předkládám můj soukromý výpočet Šamana.
Jaroslav Dronov
Dronov ~ dron ~ kulturní dron, čili souhlasím s
Rusofil povedal/-a: člověčí Ruský Dron
Jaroslav ~ Jarilo ~ Slovanský bůh
Tento link dávám hlavně kvůli obrázku
https://brendan-noble.com/jarylo-jarilo-yarilo-slavic-god-of-spring-war-fertility-and-agriculture/
a zde poněkud podivný wiki článek o Jarilovi, jen pro úplnost
https://ru.wikipedia.org/wiki/Ярила
Pokud k tomuhle dále přičtu
Yori povedal/-a: Jeste jedna zajimavost k Dmitriji Hvorostovskemu a Samanovi:
Dmitrij Hvorostovsky zemrel 22.11.2017 (nebo spíš Chvorostovskij - pozn. Počtář)
Saman, Jaroslav Dronov narozen 22.11.1991 (srovnej si podobu obou v obličeji - pozn. Počtář)
pak mi vychází, že Šaman není náhoda, je to řízení.

Jméno (Šaman) x Vzhled (dredy, kožené oblečky) x Zpěv (co, jak, kdy a kde zpívá)
Toto je v prvním plánu trojúhelník rozporů: od kdy šaman vypadá jako liberál a zpívá jako Alexandrovec?

Jméno
On se nejmenuje Šaman, on JE Šaman.
Šaman prostřednictvím magické práce (zde zpěvem) působí na podvědomí, emoce a instinkty člověka, na spodní čakry, chcete-li. Tím působí na každého, ale černoši dokážou toto působení nejlépe zviditelnit, viz videa s jejich reakcemi. Černoši Šamana “prozrazují”. (Pokud vycházím z toho, co vidím na těch videích, tak reakce černošky jsou pro můj výpočet cennější, než černocha. Za prvé: je to žena a počítám, že ženy mají pro mnou zkoumaný účel citlivější “anténu”. A za druhé: černoch si Šamana pouští s anglickými titulky, kdežto černoška nikoliv. Tedy na ni působí čistě vizuální a zvuková složka. Zvukovou složkou je zpěv Ruštiny, nevím do jaké míry zná/nezná obsah textu. Ale při poslechu text nevidí.)

Vzhled
Nejvíce mi vrtaly v hlavě (a mne iritovaly:- ) ty dredy, za které by se nemusel stydět ani bukanýr Bartoš. Až jsem na to přišel, proč je má.
On ty dredy mít MUSÍ.
Vlasy jsou jedním ze základů síly (nemusí jít nutně o fyzickou sílu). Viz Donald Trump.
Aby Šaman působil jak má a především na ty, na které má, nemůže vypadat jako Alexandrovec. Ty dredy fungují jako tzv. icebreaker, čili prolomení komunikačního “ledu” směrem k těm, na které má působit >především<. Nepodařilo se mi najít adekvátní české slovo, ani české heslo na wikipedii. Více zde
https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/ice-breaking-angl
https://en.wikipedia.org/wiki/Icebreaker_(facilitation)

Zpěv
Další věc, která Šamana “prozradila”, bylo to, že zpíval úvodní slova hymny na pódiu s Putinem, když byla rozšířena RF o 4 oblasti.
V čase 57:45 na videu zde


Závěr:
Proč je “zde” Šaman? Na to odpovím dvěma následujícími citáty.
O fašismu. “Ideje není možné >trvale< porazit silou zbraní (6. priority - pozn. Počtář), ale pouze pomocí silnějších idejí.” (Molotov, 1939)
O transhumanismu. “Je třeba vstoupit do matrice post-člověka a naplnit ji naším obsahem.” (Zaznobin, 2015)
Oba citáty jsou z tohoto videa Zaznobina.

(Shlédnutí videa vřele doporučuji, pro mne jedno-dechové a velmi koncentrované. Viděl jsem ho nepočítaně-krát. Ovšem pouze Rusky bez možnosti titulků, ale rozuměl jsem skoro všechna slova.
Toto video ke mně přišlo v článku od jox13 zde
https://oracle911blog.wordpress.com/2022/08/13/zijem-v-krajine-ktorej-nerozumiem-j-v-andropov/ )
 
@Počtář: Moc děkuju, že jsi to sem dal a nezlobil se.
@Irena Aneri : Ano, Jaroslav zpívá už delší čas, prošel si Talentem (snad, nevím, jak se soutěž jmenuje) a nějakou dobu zpíval s Pelagejou. Ale byl pořád "na okraji". Věhlasu dosáhl až nyní. Přitom má nadání na rozdávání, sám si píše hudbu i texty, dokonce i scénáře k videím.
Píšeš, že jeho tvorba by měla mít za úkol utvrdit - zvláště v mladých Rusech - vlastenectví. To je bezesporu pravda. Ale...
Šaman má "přesah" a to i do "západního světa", kde absolutně nerozumějí ruskému vlastenectví. Písně z nich ale "dolují" to cenné, co v sobě mají pohřbené pod hromadou špinavých nánosů. Jakoby "kód ruské duše" pronikal i do jejich srdcí.
Proto jsem zmínila celou naši minulou diskusi, kde Počtář "vypočítal" Šamanovo působení jako projekt. A myslím si, že takovýchto projektů bychom měli do světa vypouštět víc a víc, protože i u nás máme talenty.
 
No tak ten Šaman to je pekná pecka.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=eLztDVkV6G0


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=FAPwIEWzqJE


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=pdiSGO5Qfzs

Neviem či ten Šaman si robí aj námety pre videá, ale aj z piesní aj z videí je jasne vidno napojdenie na ruský rodový agregor. Hovorí, že si píše texty sám, ale tie slová (aspoň v najnovších piesňach) sú jasne vytiahnuté z Ruského agregoru, tjs buď ho niekto na ten agregor napojil, alebo agregor jednoducho preprazil z podvedomia človeka.
V klipe SHAMAN - ТЫ МОЯ zaspí v električke, prenesie sa niekde do hôr, tam si zaspieva a potom sa akoby vráti naspäť do električky .... no ale veď presne tak sa robí vyťahovanie informaácií z agregoru. Najprv sa na neho napojíš, niekto na to potrebuje trans, iní to vedia aj bez špeciálnych pomôcok. Potom si stiahneš informáciu z agregoru, ktorú potrebuješ. Nakoniec sa odpojíš.
V pesničke SHAMAN — ВОРОНЫ МОИ spieva o havranoch ... a video o križiackych výpravach :) Náhoda? Križiacke výpravy boli hlavne proti Slovanom. Inak sidorof píše vo svojich bájoch, že Rod Voron je jedným z tých čo sa presťahovali z bývalej hyperboreii na sibír, a že ešte jeho ľudia stále žijú. Takže Vorony mojéééééé z hyperboreii ešte stále žijú (trošku konšpirácie)
Keď som počul pesničku SHAMAN - Я РУССКИЙ tak ako prvé mi prišlo na um - temní už stáročia používajú na na Ruskom území taktiku výuky nenávisti voči vlastnému národu .... tak tam máte temní odpoveď na vaše svinské sociálne fintičky.
Na wiki píšu, že meno Šaman mu dali ľudia, nie on sám. Nuž hlas ľudu hlas boží, aj v minulosti si šamana vyberali ľudia.


Video je delsi, je treba si ho poslechnout.
26:10 - "Ruskeho a nacionálneho je v tvorbe Šamana prakticky 0" ... Neviem čo ten típek považuje za Ruské a nacionálne ... ale keď si pozriem video SHAMAN - ТЫ МОЯ tak všetko v tom videu považujem za Ruské - nekonečné hory, tisíce riek a k tomu spieva - "Si môj celý vesmír". By som povedal, že ten bloger sa zaujíma s detailami. Tiež ten bloger porovnáva video Samana s nejakým semrákom z dubaja, porovnáva akože kvalitu prevedenia klipu, akoby ukazuje, že ten semrák z dubaja ma lepšie klipy, lebo sa tam vozí na aute na dvoch kolesách ... no s prepáčením ale vôbec ma nezaujímajú také hodnoty ako dubaj a auto idúce bokom na dvoch kolesach .... (video 25:03). Tiež bloger hovorí o množstve dislike, ktoré majú videá Šamana ... no hej ... a už videl na nejakom masovo šírenom videu podporujúcom Rusko, veľké množstvo len lajkov? Inak povedané je dostatočné množstvo nacistov po svete ale aj v Rusku čo nenávidia všetko ruské, stačí aby sa tam spomenulo slovo Rus a už dajú dislike na video. Stačí že video videlo 700 tis Ukrajincov okolo kyjeva a všetci dali dislike (ak ešte mali elektrinu :) )
Hlavné je to čo spraví Šaman v agregoriálnom priestore. A tam spraví poriadny výbuch.
Či už Šaman je to za čo sa pokladá, alebo je za ním niekto iný tak jednoznačne jeho tvorba má potenciál vplývať na Ruskú mládež a vychovať z nej človekov, ktorí sa nebudú báť položiť život za svoju rodnú zem, za svoj národ, za vyšší princíp. A to je niečo neakceptovateľné pre satanistov. Možno, že sa časom Šaman zmení a začnú mu písať texty debilné, nepodstatné, bez myšlienky, také čo dneska vychovávajú tupú mládež ... ale ako som už písal, hlas ľudu hlas boží, ľud také texty aj speváka odmietne ...

Ešte by som chcel poukázať na samotný fakt pojavenia sa takejto čisto Ruskej speváckej hviezdy ... za posledné desaťročia som málo kedy videl niečo podobné .... akoby bol zákaz spievať o tom, že som Rus ... alebo keď už si niekto chcel spievať o tom, že je Rus, tak sa nedostal do žiadnej TV ... a tu odrazu akoby strata kontroly satanistov nad informačným priestorom? Ako mohli dovoliť, že niekto bude šíriť takéto pesničky po svete ... a v amerike si budú spievať "Ja Ruskýýýýýý" ... možno, že si len Rusi uvedomili, že musia viesť tvrdú vojnu a to na všetkých frontoch, od koncepcie, cez históriu, kultúru (piesne, spevákov) až po húfnice a tanky. Budem sledovať ak to pojde ďalej so Šamanom. Kurz je stanovený jasne - vychovať Ruskú mládež k tomu aby mala rada svoju zem, svoj národ a svoju planétu. Keď sa Šaman preorientuje tak ho jednoducho vymenia za nového Šamana, ktorý bude spĺňať zadaný kurz.
Ale pesničky ma Šaman pekné, mne sa páčia. Jednoduché, s viacerími významovými úrovniami.
 
@Yori: Video jsem vyposlechla až do konce - neznala jsem. A co k tomu? Určitě má pravdu, že se hudební motivy opakují - nebo pocházejí z jiných písní. Jenže... to je dneska velmi časté a myslím si, že vytvořit v hudbě cosi úplně originálního, je snad i nemožné.
Pak k argumentu "nevytvářejte si modly" - ten je taky pravdivý a vyplácí se držet se ho. Jenže... to neplatí pro pubescenty, kdy si idoly vytvářejí snad všichni. Aspoň neznám nikoho v těch "telecích letech", kdo by neměl svůj idol, svou modlu. No a říkám si, že je pořád lepší mít za modlu šamana než Pussy Riot.
A připojím svůj ryze osobní názor: myslím si, že chlapec Šamanovi přece jen trošku závidí - i když přesvědčuje, že ne. Přesvědčil mě svým hodnocením šamanova zpěvu - prý 3+ - ale já viděla 2 hodnocení od učitelů hudby, kteří vůbec nevěděli, čí hlas to je (bylo to z doby, kdy nebyl slavný a sotva začínal). A to hodnocení bylo úplně jiné. Tak čemu věřit? Zatím si ponechám svůj názor, že "projekt Šaman" je prospěšný. Později možná čas ukáže, že jsem se mýlila.
 
Také ještě doplním: je to "bezstrukturní řízení"
Přívlastek jsem vynechal záměrně, protože počítám s tím, že může jít o kombinaci obou typů, i když možná v nestejné míře, ale obou... Takže vynecháním přívlastku jsem zůstal obecnější.
Jinak souhlas.
 
A připojím svůj ryze osobní názor: myslím si, že chlapec Šamanovi přece jen trošku závidí - i když přesvědčuje, že ne. Přesvědčil mě svým hodnocením šamanova zpěvu - prý 3+ - ale já viděla 2 hodnocení od učitelů hudby, kteří vůbec nevěděli, čí hlas to je (bylo to z doby, kdy nebyl slavný a sotva začínal). A to hodnocení bylo úplně jiné. Tak čemu věřit? Zatím si ponechám svůj názor, že "projekt Šaman" je prospěšný. Později možná čas ukáže, že jsem se mýlila.
Lin, tesi me, ze to vidis jako ja a ano, projekt Saman je prospesne rizeni.
Dokonce v diskusi pisi, ze video Umancuka zavani zakazkou.
 
mec-kladenec
Ме́ч-кладене́ц или самосек — мифическое холодное оружие, которое обладало магическими свойствами и обеспечивало поражение противника в битве.
самосек ~ ten který sám seká
кладене́ц ~ zde je několik variant výkladu slova (text jen v Ruštině, viz wiki heslo, které jsem linkoval)
 
Šaman jede československou tramvají. Ta tramvaj byla výborná, stále je a ještě bude. Stejně jak Československo!
Vida - to jsem si ani nevšimla. :) A pravda - je to naše tramvaj, kterou vyráběla snad Škoda v Plzni a byla ve světě velmi oblíbená.
Tu písničku "Jsi moje" Šaman nemá rád a to proto, že mu "byla vybraná". Protože ji však lidé na koncertech stále vyžadují, trochu si ji předělal. Stejně tak i písničku "Tance na střepech". Taky ji předělal do trochu jiné formy. Pro zajímavost - tady je písnička zpívaná ještě za jiného vzhledu, v jiném provedení a v době, kdy Jaroslav ještě nebyl "hvězda". Ta písnička se mi líbí a jsem ráda, že se jí Jaroslav úplně nezřekl:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=sXBmlh6tmVw


Já si oblíbila Jaroslavovy vokály - viz takovéto:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=on5BuhfxrZY


A co mám moc ráda, ale nepodařilo se mi najít celé - pokud to vůbec existuje - to je úvod (mé velmi oblíbené) lidovky Kůň:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=JCgRscAzW-k
 
Saman dostal mec-kladenec. Zobrazeno ve vyse uvedene pisni Vorony moji.
Ten meč mi v klipu symbolizuje "pokračování v řadě předků".
Meč byl bohatýra z dávných časů, který zahynul v bitvě. Před smrtí meč zapíchl do země. Pak přichází Jaroslav v soudobém oblečení a meč si bere. Jakoby přijímal "úděl", přijímal odkaz předků. Tak mi to přišlo.
A k Vránám už jsem jednou psala, že mi přijde, jakoby inspiraci k písni i klipu bral Jarosla v lidovce Havran. Zde nazpívané Žannou Bičevskou:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=hLs-GuucQQ0
 
Naposledy upravené:
Přívlastek jsem vynechal záměrně, protože počítám s tím, že může jít o kombinaci obou typů, i když možná v nestejné míře, ale obou...
Jj. Pak mi to také docvaklo.

Jinak taková poznámka. Když jsem zde poprvé viděl SHAMAN, nějak mi vyvstala v hlavě myšlenka na román Hodina býka. Asi tak nějak jsem si představoval "hrdiny románu" z budoucnosti.
 
Na kanale ОСОЗНАНИЕ vyšlo video
Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=w-iF0Q24tQ8

Obrázok videa
1671737594413.png
Keď dobre vidím, tak vpravo je Shaman.
Vo videu sa hovorí o tom, ako západ upadá vo všetkých smeroch. Ako sa v ňom šíri degenerácia. Neskôr sa spomínanjú princípy, na ktorých si dáva záležať Rusko
1. Zákaz LGBT propagandy
2. Zákaz "child free" (žitie bez detí) propagandy
3. Dôraz na rodovú spoločnosť a nie na egoizmus jednotlivca.
4. Tvorivá práca. Nie ako na západe otrocká práca.
....

1671738151929.png
 

Prílohy

  • 1671738123289.png
    1671738123289.png
    541.9 KB · Zobrazenia: 7
Naspäť
Top Bottom