(Ne)Plodnosť muža/ženy

Zdravím, chcem sa Vás tu pôsobiacich opýtať či máte skúsenosti s liečbou neplodnosti. Ak máte nejaké zaujímavé odkazy na weby, knihy diskusie prípadne osobné skúsenosti budem Vám vďačný.
 
Před mnoha lety jsem četl o rozhovoru reportéra s nějakým starším obyvatelem hor , bydlícím na samotě . Už si nevzpomínám , zda mu bylo sedmdesát či osmdesát , ale byl plně aktivní v sexu .
Když se ho reportér zeptal , jak to dělá , když statisticky už v tomto věku velká část lidí aktivní není , tak odpověděl takto : Asi proto , že jsem o tom nevěděl .
V té odpovědi je jádro pudla . Pokud ten člověk neví o tom , že to nemá dokázat , tak to dokáže .
Stačí se například podívat na vliv reklam , ohledně zdravotního stavu .
Je Vám nad padesát ? Začněte používat Kamzíka , Prostamol , nechte se vyšetřit na rakovinu ......
Lidé jsou záměrně programováni ke katastrofě tak dlouho , až tomu poslušně uvěří .
Takže jednou z možností bude odříznout se od strašilek a početí brát jako samozřejmost .
 
Skúsenosti mám a je to ako píše putinovec. Kým sa to neodblokuje v tých dvoch, tak nič nepôjde. Niekedy pomôže liečiteľ, niekedy veda, ale vždy sa nakoniec musia odblokovať tí dvaja. Nájsť k sebe úprimnú cestu.
 
@jelenovipivonelej
V podstatě mám odpověď stejnou jako pánové. Tím, prosím, nic nezlehčuju. Dneska je doba taková, že mít dítě je spíš velkým darem než přirozeností. Plodnost žen i mužů velmi klesá a to hlavně díky té všemožné chemii a způsobu života. To ale nejspíš slyšet nechceš, viď?
V první řadě se dejte oba vyšetřit, zda není někde biologický "problém" (u žen tvorba vajíček, u mužů množství a pohyblivost spermií). Pokud se nic podstatného neprokáže, pak je na vině psychika. Většinou. Hlavně ženy v té touze po miminku jdou do extrémů, že pak tomu podřídí veškerou činnost a život jako takový.
Možná pomůže, když napíšu, že běžné přirozené otěhotnění se dneska děje v menšině případů. Většina těhotenství je z umělého oplodnění. Neuvěřitelné? Ale ono to tak je - jen se o tom nemluví a páry se tím na potkání nechlubí. Většinou to neví ani rodina.
 
Prirodzeným stavom , či muža, či ženy je plodnosť - takto je človek pôvodne naprogramovaný, toto je prirodzený funkčný program. Neplodnosť, tak ako aj každá iná porucha organizmu je odchýlka od normy - chyba v programe, alebo prítomnosť programu, ktorý plodnosť potláča.
Preto základným vyšetrením je vyšetrenie na prítomnosť takýchto programov. Aj v prípade, že už došlo k nejakej funkčnej, fyziologickej zmene na pohlavných orgánoch.
Ak chceš skutočne neplodnosť riešiť, je potrebné vyšetrenie u spoľahlivého extrasenzorika.
Viac v prípade zàujmu v sekcii konverzácia.
 
Zdravím, chcem sa Vás tu pôsobiacich opýtať či máte skúsenosti s liečbou neplodnosti. Ak máte nejaké zaujímavé odkazy na weby, knihy diskusie prípadne osobné skúsenosti budem Vám vďačný.
Ja som detská sestra. Ešte v roku 1988 mala problém otehotnieť nevesta jednej lekárky 4 roky nič a už jej išlo na 35 rokov. Starej dobrej klasickej.. lekárky a tá išla po radu k starému dobrému lekárovi v pôrodnici. No a ten poradil toto: Terapiu z 10 podaní . Videla som aplikáciu. Lekárka natiahla do 10ml striekačky 1 ampulku 1000 B vitamínu A do nej doplnila zo žili nevesty neplodnej krv do 10ml. A ihneď rýchlo jej to pichla do sedacieho svalu. Takže vlastnú krv neplodnej spolu s B vitamínom do zadku neplodnej a rýchlo aby sa nezrazila.
Toto urobila každé 3 dni spolu 10 krát. Nevesta bola tehotná do 3 mesiacov od kúry. A potom porodila ešte 4 deti.
Nie je to rozprávka je to skutočný príbeh .
Snáď som to napísala pochopiteľne.
 
Tak si vyberme korenive príčiny a riesenia od inziniera:
- alkoholovy jed a jeho poskodenie spermiì. Good luck a baj. Neplodnost poskodenim najrychlejsie sa deliacej bunky v tele. Prestať chlastat a modlitbe sa k Bohu o dieťa
- poskodenie tabakovym jedom. Podobné, ako hore. prestať sa tráviť, je tam väčšia sanca, ak hypoxia v semenikoch neurobila poriadnu garazdu. Plus modlit sa o dieta k Bohu
- u žien u pripadu alkoh. jedu a poškodenia vajičok modlit sa o dieťa k Bohu. Vo všetkych pripadoch odporúčam modliť sa o to, aby Boh požehnal narodenie krasneho, normálneho, zdravého, živéjo dieťaťa.
- gardasil/silgard. Vzniká alergia na hormóny, ktoré pomáhaju udrzanie plodu. Riesenie sú hromóny od vyrobcu gardasiku, alebo trpezlivosť a chelacia tych tuším 1200 mcg hlinitej soli. Cheláciu mám sukromny priklad 50g kyseliny l-askorbovej peroralne denne po dobu 1.5 roka a potom pôrody jedna báseň.A samozrejme kotlitba k Bohu o pomoc a o.zdrave krasne dieťa.
- kovidova mňamka, obratiť aa na doktorov, ktorí potajme ordinovali FLCCC protokol, možno majú aj chelačny protokol na toto. Motlitba k Bohu o pomoc...
- nedostatok hormonov slnespôsobeny horeuvedeným. Steroidné hormóny potrebne na pocatie v niektorych africkych kmeňoch riešia vykrmovaním nevesty vysokotučnou stravou plus dostatkom vitaminu D3. Preto su tie solarkove bloncky aj ked s kaçacim pyskom atraktovne vábničky, lebo bronzova pokožka indikuje plodnosť. Len pichnes a ideš. Viď borisove dolárove avantýry.
- kazdopadne pomodliť sa pravidelne k Bohu bez prostredníka o radu a pomoc môže priniest vysledky, ze clovek zacne o riesenia zakopávat doslova, ako na bežiacom páse....


toť vsjo, koniec hlásenia.
 
modlitba sa k Bohu o dieťa
Ano, tleskám nezapomínat na HNR, které je velice vnímavé a citlivé na upřimné modlitby.
toť vsjo, koniec hlásenia.
Tohle to trošičku kazí, nějak mi to k tomu neladí, kouká z toho malinko čertíček. Dle mně se tohle nějak nehodí k mluvení o upřimné modlitbě, ždibíček pokory nikdy neuškodí.
 
Zkusil bych jít přirozenou cestou . Vybrat si intuitivně oblast , kde dávají lišky dobrou noc a zajistit si tam ubytování . Cesta do nitra přírody , kde se člověk spoutaný pravidly , stane člověkem svobodným . Bude to chtít alespoň 10 až 14 dní , protože nějakou dobu bude trvat , než člověk ze sebe odhodí povinné civilizační pozlátko .
Žádnou mobilní štěnici , počítač a nebral bych ani auto . Pěkně cesta vlakem , kdy spolu oba mohou být a můžou se sobě plně věnovat .
A naplánoval bych to na období , kdy před koncem pobytu proběhne kouzelná svatojánská noc .
Člověk si tak připomene , že není sociálním doplňkem nějaké všežravé ideologie , ale svobodnou bytostí . V lůně přírody dochází k samozřejmým zázrakům , zázrakům stvoření .
 
Ano, tleskám nezapomínat na HNR, které je velice vnímavé a citlivé na upřimné modlitby.

Tohle to trošičku kazí, nějak mi to k tomu neladí, kouká z toho malinko čertíček. Dle mně se tohle nějak nehodí k mluvení o upřimné modlitbě, ždibíček pokory nikdy neuškodí.
a co une to bolo, ako hlásenie rozhlasu. vseobecne dristy. pretoze na takto citlivú tému je potrebné:
- rozobrat zivot partnerov
- rozobrat ich zdravotný stav
- rozobeat ich dusevny stav
- rozobrat príčiny (pravdepodobne viac aj menej) preco im je dieťa odopierané Bohom
následne po pochopení dôvodu, príde ako nasledok pochopenie toho, čo je potrebné urobiť, aby dieťa na svet prišlo.
ja som, len, ako dedinsky rozhlas, oznámil najcastejšie symptómy videné v okolí, no pár VŽDY potrebuje rozlíšenie od Boha toho, čo je dôvod. Na toto sa odpoveď nehľadá na fórach (aj keď je pravda, že aj toto môže byť už casťou odpovede práve na motlitbu, to chápem, preto som sa zapojil)
vďaka za komentár @Atom
 
Ano, tleskám nezapomínat na HNR, které je velice vnímavé a citlivé na upřimné modlitby.

Tohle to trošičku kazí, nějak mi to k tomu neladí, kouká z toho malinko čertíček. Dle mně se tohle nějak nehodí k mluvení o upřimné modlitbě, ždibíček pokory nikdy neuškodí.
a co une to bolo, ako hlásenie rozhlasu. vseobecne dristy. pretoze na takto citlivú tému je potrebné:
- rozobrat zivot partnerov
- rozobrat ich zdravotný stav
- rozobeat ich dusevny stav
- rozobrat príčiny (pravdepodobne viac aj menej) preco im je dieťa odopierané Bohom
následne po pochopení dôvodu, príde ako nasledok pochopenie toho, čo je potrebné urobiť, aby dieťa na svet prišlo.
ja som, len, ako dedinsky rozhlas, oznámil najcastejšie symptómy videné v okolí, no pár VŽDY potrebuje rozlíšenie od Boha toho, čo je dôvod. Na toto sa odpoveď nehľadá na fórach (aj keď je pravda, že aj toto môže byť už casťou odpovede práve na motlitbu, to chápem, preto som sa zapojil)
vďaka za komentár @Atom
Zkusil bych jít přirozenou cestou . Vybrat si intuitivně oblast , kde dávají lišky dobrou noc a zajistit si tam ubytování . Cesta do nitra přírody , kde se člověk spoutaný pravidly , stane člověkem svobodným . Bude to chtít alespoň 10 až 14 dní , protože nějakou dobu bude trvat , než člověk ze sebe odhodí povinné civilizační pozlátko .
Žádnou mobilní štěnici , počítač a nebral bych ani auto . Pěkně cesta vlakem , kdy spolu oba mohou být a můžou se sobě plně věnovat .
A naplánoval bych to na období , kdy před koncem pobytu proběhne kouzelná svatojánská noc .
Člověk si tak připomene , že není sociálním doplňkem nějaké všežravé ideologie , ale svobodnou bytostí . V lůně přírody dochází k samozřejmým zázrakům , zázrakům stvoření .
gud lak, pokial si dala žena, alebo aj obaja (šak rakovina penisu sic) picnúť hpvčku a maju vytvorenu alergiu na Igg. Dopadne to ako vždy. po 2 ryždňoch, alebo 2 rokoch rozvod a psycholog...
 
Tak si vyberme korenive príčiny a riesenia od inziniera:
- alkoholovy jed a jeho poskodenie spermiì. Good luck a baj. Neplodnost poskodenim najrychlejsie sa deliacej bunky v tele. Prestať chlastat a modlitbe sa k Bohu o dieťa
- poskodenie tabakovym jedom. Podobné, ako hore. prestať sa tráviť, je tam väčšia sanca, ak hypoxia v semenikoch neurobila poriadnu garazdu. Plus modlit sa o dieta k Bohu
- u žien u pripadu alkoh. jedu a poškodenia vajičok modlit sa o dieťa k Bohu. Vo všetkych pripadoch odporúčam modliť sa o to, aby Boh požehnal narodenie krasneho, normálneho, zdravého, živéjo dieťaťa.
- gardasil/silgard. Vzniká alergia na hormóny, ktoré pomáhaju udrzanie plodu. Riesenie sú hromóny od vyrobcu gardasiku, alebo trpezlivosť a chelacia tych tuším 1200 mcg hlinitej soli. Cheláciu mám sukromny priklad 50g kyseliny l-askorbovej peroralne denne po dobu 1.5 roka a potom pôrody jedna báseň.A samozrejme kotlitba k Bohu o pomoc a o.zdrave krasne dieťa.
- kovidova mňamka, obratiť aa na doktorov, ktorí potajme ordinovali FLCCC protokol, možno majú aj chelačny protokol na toto. Motlitba k Bohu o pomoc...
- nedostatok hormonov slnespôsobeny horeuvedeným. Steroidné hormóny potrebne na pocatie v niektorych africkych kmeňoch riešia vykrmovaním nevesty vysokotučnou stravou plus dostatkom vitaminu D3. Preto su tie solarkove bloncky aj ked s kaçacim pyskom atraktovne vábničky, lebo bronzova pokožka indikuje plodnosť. Len pichnes a ideš. Viď borisove dolárove avantýry.
- kazdopadne pomodliť sa pravidelne k Bohu bez prostredníka o radu a pomoc môže priniest vysledky, ze clovek zacne o riesenia zakopávat doslova, ako na bežiacom páse....


toť vsjo, koniec hlásenia.
1.Prestal som s alkohol pred 3 a pol rokom.
2. Prestal som fajcit pred 12 rokmi
3. Zena je po biologickej stranke v poriadku.
4. Chelacia hlinitej soly neviem co je ale uz cca 2 roky pravidelne uzivame vitm. C vo velkych davkach. Rocna spotreba cca 3-4kg/2 osoby.+dalsie vitaminy sk.A,B,D,E,Zinok,Selen,Inozitol, Arganin,Lcarnitin,K...
5. Covidovu mnamku nemame
6. D3 uzivame s malymi prestavkami od 2020.+ 2krat dovolenka pri mori min rok a desiatky vikendoviek po svk
7. Modlim sa
8. Bol som na testoch pred pol rokom vysledky boli zle, bol som opat a vysledky su este horsie.
9. Chodime aj za liecitelom.
Asi tolko v skratke.
 
sukromny priklad 50g kyseliny l-askorbovej peroralne denne po dobu 1.5 roka
Zrovna jsi to zmínil, když jsem asi den zpět se tě, ale i případně dalších, kdo mají zkušenosti, chtěl zeptat, jak ověřit původ a kvalitu kupované kyseliny askorbové?
Koupil jsem si v DM drogerii asi 100g a pak jsem si našel tohle video od Dr Berga:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=DnvnKnu7YBI

Kde říká, že syntetická kyselina askorbová vyčerpá organismus tím, že neobsahuje vše, co má a účinek může být ve velkých množstvích opačný.
 
Zrovna jsi to zmínil, když jsem asi den zpět se tě, ale i případně dalších, kdo mají zkušenosti, chtěl zeptat, jak ověřit původ a kvalitu kupované kyseliny askorbové?
Koupil jsem si v DM drogerii asi 100g a pak jsem si našel tohle video od Dr Berga:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=DnvnKnu7YBI

Kde říká, že syntetická kyselina askorbová vyčerpá organismus tím, že neobsahuje vše, co má a účinek může být ve velkých množstvích opačný.

Doktor Berg je d9bry, ale jeho tvrdenia je potreba preverovať Je velminpresny na vela vecisch, no kyselina l-askorb9va a jeho vitamin C komplex je treba brat s rezervou.
Totiz pečeň nevytvara prirodny komplex kyselin ale len jednu. kyselinu L-askorbovú...
Dalej ku vycerpavaniu to je tak. Ak by si Berg nastudoval biomechaniku tejto kyseliny a jej pouzitia vo forme antioxidantu aj neutralnej latky po odovzdaní vodikov v redukčnim cykle oxidantom, pochopil by, ze pred ttm interne vyrabana latka je nutná k dopĺňaniu, lebo ked telo zdetekuje jej pritomnost zapina metabolicke drahy ktore ju využivaju a tym padom sa rychlo vycerpava (bez doplnania).
Preto pri inom, ako intravenoznom doplnani je potreba pozerat na velkost, ako aj frekvenciu, ako aj formu v jtorej sa nachadza.
Toto vsetko pred tym (matuzalem a spol) zabezpečovali autonomne procesy v ramci dna. teraz po poskodeni produkcie 2 keto l-gulanolactonoxidazy v peceni (preto aj nemame v mozgu brzdu na sacharidy, lebo tato kyselina vzniká zo sacharidov) či už podobnou akciou, ako bola c19 mnamka (prepisujuca dna vsak?), alebo to bola alcia od Boha, poškodením selektivnym ziarenim len túto cast dna, no u vsetkych, to neviem povedať.
Priklaňam sa skôr ku prvej možnosti, ako druhej, ale jeden nevie...

Preto Berg je dobrý, ale ma medzery...
 
Naspäť
Top Bottom