Nový kanál KSB videí

Boniecek

Nový člen
Protože z youtube už zmizelo několik důležitých KSB videí, a protože na rutube.ru (ne)schvaluje zveřejnění videí nějaký vlasovec a nedobitý hitlerovec (ostatně rutube už několik dní stejně nefunguje), vzniknul na odysee.com kanál videí s tématikou KSB. Jako první byla na kanál zveřejněna videa výukového charakteru a až po nich videa, která ve větší či menší míře s KSB souvisí. Pro ty, kdo se s KSB teprve začínají seznamovat doporučuji začít s těmi videi, která byla na kanál umístěna nejdříve, tedy odzadu. Kanál se jmenuje – boniecek, odkaz na něj je zde - https://odysee.com/@boniecek:c?view=content , nutno kliknout na ikonu – obsah. Nebyla zveřejněna všechna videa která ještě někde existují, např. Veličkovy Rozhovory o životě, protože ty existují v knižní podobě. Doporučuji tuto informaci šířit.

PS. Další kanál sledujte na rumble.com. Název kanálu je — boniecek

https://rumble.com/user/boniecek

Aby naskočila videa v pořadí jak byla zveřejněna, klikněte třeba hned u prvního videa na: boniecek
 
(ostatně rutube už několik dní stejně nefunguje)
Ne tak docela.
Tohoto jevu jsem si všiml na mobilních zařízeních, že rutube “nefunguje”. Přesněji: server je nalezen, začne načítání stránky, ale nedokončí se v rozumném čase, okno prohlížeče zůstane bílé nebo, když máš dost trpělivosti, tak stránka nakonec napolo naběhne v jakoby textovém režimu. A je to 2 či 3 dny, kdy to ještě normálně jelo.
A taky to nejede na notebooku se staršími windows a s chromem a na stolním počítači s aktuálními W10 a s chromem to taky nejede.
Ale na druhém notebooku, kde jsou W10 a taky chrome, to furt jede! Všechno v jednom baráku/stejná síť/stejný internet dodavatel.
Zatím se mi nedaří vygúglit čím to je.
A dost mě to sere.
 
Antivirus blokuje?
Od té doby, co jsem pochopil, že viry jsou produkovány antivirovými firmami a co jsem si uvědomil, kdo za těmi firmami je, tak antiviry už hodně let nepoužívám.
Tedy na soukromých zařízeních, tj. tam, kde to mohu ovlivnit.
Během té doby jsem odvirovával jenom 2x a vždy to šlo ručně a vlastníma rukama. A vždy bez ztráty kytičky/dat a bez reinstalace :- )
 
Rutube v Rusku funguje, tady stále ne.
Mne na Rutube idú prehrať videá aj najnovší Pjakin.
Ale aj Pjakin hovorí, že na rutube mávajú ešte väčšie problémy ako na YT.

Vyzerá to tak, že najspoľahlivejšie videoplatformi na ukladanie a prehrávanie videí sú okrem Telegramu: VKontakte, Rumble a Odysee. Tam som ešte cenzúru nezaznamenal. Videá z uvedených webov sa vedia zobraziť celé aj s prehrávačom aj na tomto Fore.
 
Naposledy upravené:
  • Súhlas
Reactions: MP
Naspäť
Top Bottom