Přání do roku 2023

Lin

Člen
zima-6[1].jpg

Osobně nejsem příznivce slavení nového letopočtu, protože jde jen o den, který nějak určili lidé. Nic nenastává ani nekončí - je to jen datum. Astrologický rok nastane až v jarní rovnodennosti.
Jelikož ve společnosti stále platí "magický" 1. leden, popřeju také, protože v březnu už by si málokdo vzpomněl a pochopil, co svým přáním myslím.
Odchází nám rok 2022, který je milý tím, že dneska už víme, co všechno nám dal a vzal. Prostě - starý známý. Takže se sluší poděkovat za všechno - ať nás rozesmálo nebo rozplakalo. Poděkování za čas a kus životní cesty.
Ten další rok je jedna velká neznámá. Nikdo netuší, co bude a jak. V těchto rozbouřených časech už ani věštcům věštby nevycházejí. Nezbývá, než spoléhat na sebe a Boží milosrdenství. Nebo si přát a své přání poslat do noční oblohy. Škoda jen, že poslední roky udělaly z posledního dne roku spíše vojenskou střelnici než den bilancování a radostného očekávání dnů příštích. Radost se nám vůbec kamsi vytratila...
Když se člověk zamyslí, příliš toho ke štěstí nepotřebuje. Zdraví, lidskou vzájemnost... možná i střechu nad hlavou a něco málo do úst. Možná i nějakou tu němou tvář, která je vždy naším učitelem a věrným souputníkem.
Zdraví je pro mě asi to nejdůležitější, protože - když je člověk zdravý a má zdravý rozum, všechno zvládne, najde řešení a pomůže si i v těžkých dobách. A co si přeju? Abychom se tu za rok opět sešli a mohli si popřát do dalších dní. Abychom stáli pevně ukotvení v rodné zemi a svých rodinách, aby nás bouřlivé časy nevyrvaly i s kořeny.
Přeji všem - včetně sebe - odvahu i naději do dalších dnů a v srdci dost Lásky na podporu těch, kdo už umdlévají a ztrácejí naději. Buďme milosrdní ke zvířatům, k přírodě - i sami k sobě.

Zdroj: https://vk.com/video-40316705_456387254
 
Starý končí, to je vhodný čas na bilancování a vyjádření vděčnosti. Tohle fórum funguje výborně a mám z něho velkou radost a považuji to za úspěch. Za mě je to zatím nejlepší fórum, z těch všech, které vznikali již od levanetu. Je dobře nastaven duch diskuze a je i velmi jemně a citlivě řízena. Osobní útoky díky tomu se téměř nevyskytují. A technická stránka je také na vysoké úrovni, včetně návodů, což je známka vysoké profesionality.

Děkuji @jardob (-ovi) a celému moderátorskému týmu (@JS ,@Jura ,@Um) za velmi kvalitní práci a děkuji také všem přispívatelům za Vaše kvalitní příspěvky.

Naschledanou v novém roce 2023 při další tvorbě souborného intelektu, kterým se každá kvalitní diskuze stává. Všem nám přeji, aby se nám dařilo žít s láskou a v lásce, aby "Boží jiskra" v nás se projevila ve světě, který společnými silami budeme tvořit.
 
Naposledy upravené:
Pripájam sa tiež k želaniu k novému roku.Nech je ten nový lepší,úspešnejší...požehnaný každému vo všetkých pre neho dôležitých smeroch.
Som veľmi vďačná celému kolektívu za toto fórum.Silno mi to pripomína vodu,kde som chodila rok každý večer čítať do 24h.Veľa som sa tam dozvedela aj naučila a bolo mi ľúto že to skončilo.Myslím a verím že som tu našla náhradu🤔.
 
Souhlasím s Camellia 2019, také mi to tu silně připomíná starou Vodu, a tak se do zdejších diskusí už připojuji také.
Přeji nejen všem zdejším diskutujícím, ať už "starým vodařům" či těm novějším, kteří začali diskutovat později na následných fórech, ale i těm, kteří jen čtou příspěvky, pevné zdraví, co nejméně starostí a mnoho nápadů a dobrých podmínek pro to, jak svůj život vylepšit/zlepšit.
 
Zo srdca prajem všetkým čitateľom aj prispievateľom na fóre šťastný nový rok, mierové nebo nad hlavou, veľa Rozlíšenia a chuť robiť seba i svet lepším a harmonickejším :)
 
Naspäť
Top Bottom