Příklad jak probíhá ohlupování a strašení lidí vytvořením blábolu

Putinovec

Člen
Nedávno jsem v jiném vláknu psal o těch , kteří se snaží cíleně podstrkovat ostatním dezinformace . Psal jsem o hlupácích , kteří dokáží nacpat 40% lží do svého cintání . Dále o těch , kteří už cíleně pracují s 10% lží . A nakonec o iluzionistech , kteří řeknou 99% pravdy a tím jedním % lží , veškerou informaci obrátí vzhůru nohama . A ještě k těmto placeným lhářům patří ti , kteří mají za úkol vyvolávat cíleně strach a hrůzu .
Kdo se bojí , ten otrocky poslouchá a stává se tak vyděšeným , nemyslícím zvířetem . To je důvod existence těchto "strašilek" , začasto uhnízděných na tzv. alternativě .

Zde máte ochutnávku dlouhodobé strašilky a blábolilky .


A zde je zkopírovaná odpověď z diskuse :

Jiří Červený 4.6.2023 05:35:36 Odpovědět
Nádherná práce autorko. Opravdu. Takhle, přesně takhle ,se ničí, skrývá, rozmělňuje a manipuluje PRAVDA.! Vezmu samotnou pravdu, tu ryzí, a smíchàm jí s fantasmagorickými bláboly o satanovi a esoterickými žvásty. Dokonale tak pravdu znevěrohodním. Jste opravdový mistr svého řemesla. Zajímalo by mě odkud Vám chodí plat. CIA asi ne, to by bilo do očí příliš . Tipl bych si nějakou nadaci či fond, viďte? Válka skutečně hrozí. Ale nebojuje proti nám satan. I když v přeneseném slova smyslu…..? Vyhladit nás chtějí konkrétní ,,lidé”. A v plánu to mají už desítky let. Kdysi, mnoho let zpátky, jsem zaznamenal výrok jedné z velmi vysoko postavené členky ,,elity”. Arogantní snobka tenkrát v návalu jakési nespokojenosti se službami snad nějakého hotelu, nevím už je to opravdu dlouho, prohlásila že se nemůže dočkat až začne ,,VELKÝ ODSTŘEL”. Nevím proč mi to tenkrát zůstalo v paměti. Kratičký záblesk varovné kontrolky? Co, proč a kdo to vlastně říká? Nevím. Ale NIKDY už jsem tu kratičkou větičku z hlavy nedostal. Dnes už vím že ONA věděla. Už tenkrát věděla. Znala plán. Ten ,,VELKÝ ODSTŘEL ” už začal. Lovecká sezóna začala covidem. A bude pokračovat. Nemilosrdně k vytyčenému cíli. Ekonomika , energetika , zdravotnictví, i průmysl se cíleně likvidují ze dvou důvodů. Za prvé )Krize ,jakákoliv krize, zvyšuje úmrtnost. Tedy přispívá k DEPOPULACI. Je více sebevražd, rodí se méně dětí, zanedbává se léčba, přibývá vražd. To všechno kolem sebe vidíme. Plán funguje. Za druhé) co z průmyslu,energetiky, zdravotnictví nakonec zbyde, bude pro tu hrstku přeživších , bohatě stačit. Teď už vám dává smysl ubírání lůžek v nemocnicích? Zavírání poboček pošty? Onezovàní produkce, chovů nebo pěstování čehokoliv? Současné kapacity už NEBUDOU potřeba. A dezinformátoři jako autorka mají za úkol tento dnes už jasně viditelný plán i jeho zřetelné provádění zamaskovat. Znevěrohodnit. Odkázat do říše esoterických bajek o satanovi. Jenomže ono se to všechno opravdu děje. REÁLNĚ, TEĎ A TADY!!! A satan je v tom nevinně. Páchají to konkrétní,, lidé”. Vyvolení. Prý. Hezký den všem svobodným lidem přeje Červený Jiří,,Jiruna ”
:bye:



Pokud vnímáme probíhající proces a vidíme jeho směřování , tak proces přestává být efektivní a svých cílů nejenže nedokáže dosáhnout , ale navíc vyvolá tlak prostředí , odpor , který přinese svému zadavateli krach řízení a nepřijatelné ztráty .
 
Naspäť
Top Bottom