Vzor Príklad otázky č.1

jardob

Člen personálu
Zdravím. Už mnohé roky mi dosť hlasne píska v ušiach. Sú to vysoké frekvencie okolo 10 kHz. Poznáte nejaký liek, ľudový recept alebo radu, ako sa dá tohoto nešváru zbaviť?
 
Ale je tiež možné, že máš niečo s krčnou chrbticou. Poznám dobrého chiropraktika, ak by si mal záujem, dám ti na neho kontakt. Ozvi sa v súkromnej správe.
 
Zdravím. Už mnohé roky mi dosť hlasne píska v ušiach. Sú to vysoké frekvencie okolo 10 kHz. Poznáte nejaký liek, ľudový recept alebo radu, ako sa dá tohoto nešváru zbaviť?
Zdar, skusal si recept Neumyvakina s peroxidom vodika - zriedeny ho naliat do ucha a nechat kazdy den minutu posobit z oboch stran?
 
Zdravím. Už mnohé roky mi dosť hlasne píska v ušiach. Sú to vysoké frekvencie okolo 10 kHz. Poznáte nejaký liek, ľudový recept alebo radu, ako sa dá tohoto nešváru zbaviť?
Znižit inzulinovu rezistenciu. Prerušovany pôst a kopec trpezlivosti. Antioxodanty a motlitba, aby prišli dalsie informacie. Chiropraktik a kontrola chrbtice.

To au zakladné body, pokial nemás mechanické poškodenie
 
Pro Jardoba a Pohanku!
Kolloidalni Germanium (nesplest si s anorganickym Germaniem)
Maji ho na amazonu zde (ceny se ruzni), kdyz nedostanete jinak. Treba 500 ml 100 ppm. Krome vnitrniho uzivani se da pouzivat i zevne.
Budu sama zkouset na oci atd. Ucinkuje proti sedemu a zelenemu zakalu, proti odchlypovani sitnice, zlepsuje zrak, unavu oci etc.
Dejte do prekladace. Je o tom na netu mnoho pojednani. Napr. zde, zde i zde ...
 
Naposledy upravené:
Švédske kvapky. Kvapkať do ucha.
To není správný postup !
Vytvoří se z vaty tak malý kousek , aby jej bylo možné vložit do ucha . Tento tampon se navlhčí v roztoku švédských kapek a to tak , aby při lehkém zmáčknutí nedošlo k odkapávání kapek .
Lidsky řečeno , tampon nesmí být navlhčen příliš mnoho , ani příliš málo .
Někteří lidé mají problém s podrážděním kůže alkoholem , který švédské kapky obsahují . Stačí si lehce namočit část bříška prstu do olivového či jiného stolního oleje a opatrně si s ním vymazat vnitřek ucha .
Hlavně tam proboha nic nelijte !
Po dvou až třech hodinách dejte nový obklad . Léčení probíhá tak , že se kapky odpařují a tak vstupují do postiženého místa .
Stejný způsob lze použít i v případě nosu , při zacpání čelních dutin .
Mám to po několika desetiletích spolehlivě odzkoušené a spousta lidí si tak neinvazní cestou vyléčila bolestivý zánět . Tím myslím případy lidí , kterým jsem tento postup ukázal .
Stejně jde vyléčit i hemoroidy , či odstranit trvale jizva . V těchto případech je třeba nepřetržitě přikládat na postižené místo až 40 krát obklad , během dvou až tří dní .
Sám jsem si tak vygumoval jizvu po slepáku , kdy mi jizva zatvrdla do podoby zašitého klacíku do kůže a nemohl jsem se ani ohnout . Po třiceti obkladech trvale zmizela .

Na unavené oči doporučovala Maria Treben vlaštovičník větší . Ale pozor , jen dle následujícího postupu . Vybere se u nejmenších lístků slabá větvička , která lístek přidržuje u stonku . Nikdy ne tlusté stonky , kde je štáva příliš koncentrovaná .
Koncem tohoto odlomeného stonku , kde je viditelný oranžově zbarvený konec , lehce přetřeme koutek oka . Nikdy ne přímo do oka !
Štáva se tak v minimálním množství postupně naředí s vlhkostí oka a začne úlevně působit .
Zase to mám vyzkoušené a skutečně to unaveným očím ulehčuje .

Tak jako i jinde , platí i u bylinek , všeho s MÍROU .
 
Naspäť
Top Bottom