Sleduj svoje myšlienky a zmeníš svoj osud

Um

Člen personálu
Keď som chodil na strednú tak som docela aktívne meditoval, pretože som si cez vizualizácie nakoniec vedel pritiahnuť do života situácie, predmety.
KSB v tedy u nás neexistovalo, bola to éra Metrix-2001, Osud, Props a éra fór, FB, len začínal.
Zistil som, že ukľudnenie mysle pred prežitím vizualizácie má silný vplyv na výsledok. Tzn. pokúšať sa o kontrolu myšlienok.

Nakoniec na mňa v Trenčianskej knižnici vykukla knižka Příma stezka od Květoslava Minaříka (Český mystik prenasledovaný trockistami) a ten sa tiež venoval prípravou pred meditáciami práve kontrole myšlienok.

Prečo sú myšlienky dôležité?

Sleduj svoje myšlienky,
stanú sa slovami.
Sleduj svoje slová,
stanú sa činmi.
Sleduj svoje činy,
stanú sa návykmi.
Sleduj svoje návyky,
stanú sa charakterom.
Sleduj svoj charakter,
stane sa tvojím osudom.

I z pohľadu KSB vieme, že na čo myslíme, to živíme.

Teraz ide o to, že pri dnešnom kvante kopec negatívnych informácii pre človeka, ktorý sa prebúdza, ho môže to negatívum pohltiť ako závisláka, ktorý potrebuje každý deň dávku negatívneho.
Takže je treba sa naučiť pri negatívnych myšlienkach, sa zastaviť a položiť si otázku, ako mi prospeje že takto myslím? Klásť si poctivo túto otázku zakaždým.
Verte, stačia vám 2 týždne a zautomatizuje sa vám to, mne tento program funguje už 15 rokov. Dostanete mieru v prísune negatívnych informácií, aby ste sa na nich nestali závislí a nespúšťali si deštrukčné programy.
Príkladom môžu byť aktuálne denno - denný prísun správ z fronty, neovplyvníte to, nekŕme tým myseľ každý deň, zamerajte sa na niečo pre vás prospešné. Stačí si to pozrieť raz za x dní, znižovať dávky...

Inak povedané vo veršoch, ktoré som napísal, ešte ako dieťa po jednom mystickom zážitku.

Myšlienky mi v hlave spútane lietajú,
cestu von z úst si hľadajú.
Je to ťažké, udržať si myseľ stále stráženú,
nepomôže ani keď myšlienky mágovia zaženú.

Musím stále myslieť vari za trest?
Môj život je hotový myšlienkový manifest.
Boj to je teda naozaj namáhavý,
ale už som dostal niečo z hlavy.

Raz som otázku dostal: Prečo sa mám brániť?
Vari mám skúsiť myšlienky nechať voľne plachtiť?
Skúsil som teda myšlienkové plachtenie…
A hľa! Myseľ zrazu nemala čo na jedenie.

Je to nádhera byť v prázdnote,
nie je tam nič na robote.
Myseľ je ako jastrab, ktorý ťa z výšky sleduje,
ale o potravu pritom vôbec nebojuje!

Bohužiaľ tento stav netrvá večne,
zase prichádzajú myšlienky hriešne.
Asi je dobré, že nič netrvá navždy,
chcel by v tom stave byť každý.

Potom by sa stratila naša originalita,
pre zlo hotová genialita.
Naša originalita má teda pro aj proti,
kto nesúhlasí nech sa zlostí.

Ostáva mi len ďakovať za priblíženie k tomu Univerzálnemu Bohu,
kde spoznávam jeho základnú láskavú nehu.
 
Naposledy upravené:
Minarik je top. Pisal uplne tvrdo, chladne, technicky, ze malokto to dokazal citat (nie este robit). Ziadne slniecko-jogove kydy, marketingove medove motuzy, ale tvrda praca na sebe, ktora ciastocne prebiehala uz pri citani jeho knih. Ta jeho "bezpricinna radostivost" je dolezita vec a pise sa o tom v podstate aj v KSB materialoch. Vytrvalou snahou potlacat sklony mysle k bludeniu v negativnych emociach a myslienkach. Bodaj by malo co najviac ludi silu taketo veci robit...
 
Dneska som tak šiel na električke ráno do práce. Nejako som sa zapozeral na núdzové tlačidlo STOP. Hneď som si začal predstavovať situáciu, v ktorej by som musel to tlačidlo použiť, napríklad zrážka s iným dopravným prostriedkom, alebo požiar. Mohli by sme povedať - nuž nevinné predstavovanie si situácie. O minútu za zákrutou vodička električky prudko pribrzdila, až niektorí ľudia odleteli s miesta. Pozeráme čo to. Asi 10 cm pred eletričkou ostala stáť doávka. Ešte vodička električky šla pozrieť či nespravila kolíziu. Našťastie nie.
Keď som vystúpil z električky tak som si povedal "Takže na čo si to myslel v električke? Na kolíziu? A to dobre si myslel? Nabudúce by si si mal davať pozor na to aké obrazy v mysli vytváraš, lebo nejako príliš náhodne to ovplyvňuje realitu."
Neviem čím to je dané, ale v poslednom čase akosi čoraz častejšie sa stáva, že to čo si predtavím v mysli sa stane. Možno moje myšlienky sa až príliš podobajú realite, sú životaschopné a tak dokážu meniť realitu. Raz som čítal, že nie každý človek má tú silu meniť realitu len myšlienkami, lebo niektorí jedinci by svojími nezodpovednými myšlienkami rozpolili planétu do troch sekúnd. Takže existujú určité faktory, ktoré vplývajú na to, či sa myšlienka začne realizovať alebo nie. Možno je to mmierou, možno výbornou predstavlivosťou, možno mravnosťou. Neviem presne. Sledujem však fatk, že niektorí ľudia majú schopnosť vplývať myšlienkami na prostredie okolo seba a iní zase nie.
 
Dneska som tak šiel na električke ráno do práce. Nejako som sa zapozeral na núdzové tlačidlo STOP. Hneď som si začal predstavovať situáciu, v ktorej by som musel to tlačidlo použiť, napríklad zrážka s iným dopravným prostriedkom, alebo požiar. Mohli by sme povedať - nuž nevinné predstavovanie si situácie. O minútu za zákrutou vodička električky prudko pribrzdila, až niektorí ľudia odleteli s miesta. Pozeráme čo to. Asi 10 cm pred eletričkou ostala stáť doávka. Ešte vodička električky šla pozrieť či nespravila kolíziu. Našťastie nie.
Keď som vystúpil z električky tak som si povedal "Takže na čo si to myslel v električke? Na kolíziu? A to dobre si myslel? Nabudúce by si si mal davať pozor na to aké obrazy v mysli vytváraš, lebo nejako príliš náhodne to ovplyvňuje realitu."
Neviem čím to je dané, ale v poslednom čase akosi čoraz častejšie sa stáva, že to čo si predtavím v mysli sa stane. Možno moje myšlienky sa až príliš podobajú realite, sú životaschopné a tak dokážu meniť realitu. Raz som čítal, že nie každý človek má tú silu meniť realitu len myšlienkami, lebo niektorí jedinci by svojími nezodpovednými myšlienkami rozpolili planétu do troch sekúnd. Takže existujú určité faktory, ktoré vplývajú na to, či sa myšlienka začne realizovať, alebo nie. Možno je to mmierou, možno výbornou predstavlivosťou, možno mravnosťou. Neviem presne. Sledujem však fatk, že niektorí ľudia majú schopnosť vplývať myšlienkami na prostredie okolo seba a iní zase nie.
Ferri, tak skús myslieť na úspešné referendum, na prekvapených politikov a médiá, že sa referenda zúčastnilo tak veľa ľudí a zahlasovalo za.
 
Neviem čím to je dané, ale v poslednom čase akosi čoraz častejšie sa stáva, že to čo si predtavím v mysli sa stane.
To by som nazval ako intuícia. Ja tiež v poslednom čase mávam podobné zážitky, že vidím deje, ktoré sa stanú tak do 24h. Tak by som nebral ako negatívum, že si pozeral - pred-vídal, ako reagovať v núdzovej situácii. Iné by to bolo keby sa tým zaoberáš v električke každý deň a nič sa nedej, to už by bol pravdepodobne deštruktívny vzorec. Na to som sa tu snažil poukázať, na často sa opakujúce deštruktívne myšlienky.
 
Za mě je to v zásadě jasné (pozor ne jednoduché nebo řiditelné). Nejspíše jsi citlivý jedinec a dokázal jsi se napojit na příslušný egregor. V tomto případě egregor lidí v dopravě. KSB toto popisuje například havárie je zpravidla egregoru známá dopředu a směřuje se k němu. Pokud máš špatný pocit a narusis to (na chvíli sjedes z dálnice), můžeš toto celé odvrátit.
 
v-oblakoch.jpg

V oblakoch

Každý deň v mojej mysli kráčam po ulici v oblakoch,
zatiaľ čo svet podo mno sa brodí realitou v gumákoch.

Stačí tam len fúknuť myšlienku čo moje srdce potrebuje
a pocit tam prežijem, až tak, že úsmev na tvári mi vyčaruje.

No pozor daj si, tvoriť obláčiky ľudí ti aj jemný vietor rozfúka.
Keď zostúpiš do reality pozor daj si na oprávnené muká.

Preto ľudom z obláčikov len kývaj a praj im všetko v dobrom
a všetko zlo v nich obráti sa ti chrbtom.

Takže buduj, stavaj obláčiky budúcnosti,
nie pre seba, ale pre blaho celej spoločnosti.

Spoločnosť ťa prepojí s ďalšími silným mostom
a tí správni ľudia, sa ti sami zjavia rovno pred nosom.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom