Správy z EU

kdyz se divam na youtube, tech zprav o spatne situaci v domovech duchodcu, je mnoho z cele evropy. napriklad toto video o pani, trpici demenci. jeji pribuzni se o ni pak tak bali, ze ji radeji vzali domu. ten jeden pecovatel se mi zda, i pres rozostreni, ze asi nebude puvodni evropan ... jen me napadlo, ze se nam snazi vnutit, jak pracovni trh nema lidi ... no a pak tohle. ta pani byla sama zdravotni sestra, pomahala handikapovanym detem, jak pouzivat protezy. na konci zivota se potom docka takoveho odporneho zachazeni:-(.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=e_uzG29Wc20
 
Naposledy upravené:
kdyz se divam na youtube, tech zprav o spatne situaci v domovech duchodcu, je mnoho z cele evropy. napriklad toto video o pani, trpici demenci. jeji pribuzni se o ni pak tak bali, ze ji radeji vzali domu. ten jeden pecovatel se mi zda, i pres rozostreni, ze asi nebude puvodni evropan ... jen me napadlo, ze se nam snazi vnutit, jak pracovni trh nema lidi ... no a pak tohle. ta pani byla sama zdravotni sestra, pomahala handikapovanym detem, jak pouzivat protezy. na konci zivota se potom docka takoveho odporneho zachazeni:-(.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=e_uzG29Wc20

Ten jeden ošetrovateľ je očividne černoch. Pripomína mi to zábery z obdobia boomu hnutia Black lives metter, keď sa šírili videá, ako niektoré vymydlené mozgy kompenzovali svoju historickú krivdu a nenávisť k bielym ľuďom. Dialo sa to preto, lebo úrady ich k takémuto správaniu povzbudzovali.
 
Na světě existuje skupina politiků, kterým se říká šedí kardinálové.
Nezastávají posty prezidentů, kancléřů ani premiérů, přesto ovlivňují domácí i zahraniční politiku států i obecnou mezinárodní politiku. Zpravidla fungují jako spojka mezi finanční oligarchií (kterou lze nazvat černými kardinály) a oficiálními orgány.

Takovými šedými eminencemi světové úrovně jsou dnes Henry Kissinger (nejstarší eminence grise, kterému nedávno bylo 100 let), Klaus Schwab (prezident Světového ekonomického fóra), George Soros, Jacques Attali.

Yegiho jméno se dnes v médiích příliš často nevidí (poslední nárůst jeho mediální aktivity připadl na dva roky tzv. pandemie covidu, kdy Attali často mluvil na témata virů, očkování, organizace medicíny atd.). .). Na začátku letošního července se ale jméno našeho hrdiny opět mihlo v souvislosti s příběhem vyprovokovaným slavnými ruskými kašpárky, vystupujícími pod přezdívkami Vovan a Lexus.
Žertíkům se 6. července podařilo vyzpovídat Jacquese Attaliho, který údajně mluvil jménem bývalého ukrajinského prezidenta Petra Porošenka. Rozhovor probíhal v angličtině.

Jak říkají někteří komentátoři, šedý kardinál Attali „rozsvítil“ skutečnou situaci
v táboře zemí „kolektivnívního Západu " . . .
- Attali uznává slabost evropského průmyslu, který se snaží udržet krok s Ukrajinou: „Rusové dělají všechno možné, aby oslabili západní Evropu, a pravdou je, že jsme slabí, náš vojenský průmysl nevyrábí dost. Nemáme válečnou ekonomiku." V souladu s tím Attali vyzývá k mobilizaci evropské ekonomiky: „Před dvěma lety jsem trval na tom, abychom v ní byli (mobilizovaná ekonomika. - V.K.), a pak loni.
Nejsme mobilizováni a necítíme potřebu udělat víc.“

- v Evropě zdaleka ne všechny země jsou konsolidovány v boji proti Rusku. Attali je pobouřen zejména postojem Maďarska, které opakovaně odmítlo dodávky zbraní Ukrajině. Attali naléhá, aby "zapomnělo" na Maďarsko: "Maďarsko je katastrofa, neztrácejte s nimi čas." Za sebe doplním, že o „zrádném“ postavení Budapešti podrobněji hovoří další šedá eminence George Soros (žid maďarského původu). Attali vyzývá ostatní země Evropské unie, aby se stáhly: "Jsou důležitější země, jako Itálie, Španělsko, které stále dovážejí ruskou ropu."

- Attali naznačuje, že plynovod Nord Stream vyhodil do vzduchu Washington, protože je to prospěšný pro americký byznys. On (Attali) si „skutečně myslí, že je možné, že za tím stojí Američané.“ To zvyšuje poptávku po americkém zkapalněném plynu, zvyšuje energetické náklady evropské ekonomiky a oslabuje její konkurenční pozici ve vztahu k americké ekonomice. evropské ekonomiky nepřímo ovlivňuje čínskou ekonomiku, protože nabídka zboží z Říše středu do Starého světa klesá. Čínská ekonomika se již nyní dostává do potíží a oslabení evropské ekonomiky je ještě zhorší. Vypálení ropovodu je jako střela, která jednou ranou zasáhne tři mouchy: Rusko, Evropu a Čínu. . .
-Attali pochválil přední západní média: "Naše média jsou vynikající, francouzská a americká média jsou zcela pro Ukrajinu." A všechna ruská média, především RT nebo Sputnik, byla zakázána.

- šedý kardinál nadával svému „sponzorovanému“ francouzskému prezidentovi Macronovi. Attali znovu připomněl, že má velmi blízko k prezidentu Macronovi, který byl kdysi jeho asistentem. "Radím mu co nejvíce, protože jsem proti jeho politice." Myslím, že dělá spoustu chyb. Je extrémně neoblíbený, a to není dobré."

Na závěr chci ještě jednou zdůraznit, že každý šedý kardinál má své šéfy a patrony v podobě jednoho či více „černých kardinálů“. V případě Jacquese Attaliho jsou jeho „černými kardinály“ Rothschildové.
 

Zoznam 30 „elít“, ktoré podporujú celosvetovú depopuláciu​

Zajímavé je, že téměř bez výjimky tito starostliví dobrodinci pocházejí ze zemí tzv. civilizovaného západu, jehož dominantním znakem je bezřehý parazitismus a brutální nadspotřeba. Napadá mě kacířská myšlenka, že kdyby se sami uskrovnili a přestali drancovat celý svět, bylo by rázem po problému. Oni jsou tou chorobou a problémem, který je třeba řešit.
 

V Bruselu začíná trojstranné setkání Alijeva, Pašinjana a Michela​

Prezident Ázerbájdžánu se dříve sešel na bilaterálním jednání s předsedou Evropské rady​

Setkání „bez vazeb“ Charlese Michela, Alijeva a Pašinjana v Bruselu začalo.

Původně se mělo konat 21. června, ale unáhlené odložení na dřívější termín doprovázené vlnou horečných telefonátů (včetně Blinkena do Jerevanu a Baku) a naléhavou cestou do zámoří tajemníka Rady bezpečnosti USA z Ruské federace, Armen Grigoryan, vyvolávají určité intriky.

Zřejmě se ruská strana dozvěděla o uzavřeném programu schůzky v Bruselu, jinak si nelze tvrdá vyjádření ruského ministerstva zahraničí zaslaná oběma stranám nijak vysvětlit. Rusko se zřejmě snaží zastavit uzavírání dalších jistých protiruských dohod mezi Arménií a Ázerbájdžánem, jak se to již stalo v Praze a Kišiněvě, naznačuje (arménská vendeta.
 
Západu se nepodařilo odsoudit Rusko na summitu CELAC – Evropská unie
Latinská Amerika a Karibik se stěhují z amerického dvorku

V závěrečném komuniké, které bylo po dlouhé debatě schváleno až na samém konci fóra, nebyly vysloveny žádné kategorické soudy: „Vyjadřujeme své hluboké znepokojení nad pokračující válkou proti Ukrajině, která nadále způsobuje velké lidské utrpení a prohlubuje stávající slabiny globální ekonomiky, omezuje růst, zvyšuje inflaci, narušuje dodavatelský řetězec, zvyšuje energetickou a potravinovou nestabilitu a zvyšuje rizika pro finanční stabilitu.

Proti Rusku nebyla vznesena žádná obvinění. Nepodařilo se také představit Ukrajinu jako nevinnou oběť zákeřného souseda. Přestože představitelé Západu vyšli ze všech sil, aby odhalili Moskvu jako agresora. Proto pro ně byly výsledky fóra prohrou.

Zástupci EU se na fóru v Bruselu rozcházeli s iluzemi nebo alespoň vážně uvažovali o změnách, které se dějí ve světě.
Měli by si pamatovat slova, která zazněla
z úst kubánského vůdce Diaz-Canela:
"Jsme nezávislé a suverénní země se společnou vizí budoucnosti."
 

Latinská Amerika zmarila pokus zorganizovať ďalšie Zelenského vystúpenie​

– Prvý samit EÚ – CELAC od roku 2015 sa konal 17. – 18. júla v Bruseli. Vďaka zásadnému postoju latinskoamerických krajín sa uskutočnil neúspešný pokus zorganizovať na samite ďalšie proukrajinské vystúpenie za účasti Zelenského...
 
V Evropě byl rozchod s Ruskem uznán jako hrozná chyba: „Skloňme hlavy a požádejme o pomoc“
Viktor Orban otevřeně vyzval Brusel svým vystoupením na Letní univerzitě Băile Tuşnad
Viktor Orbán, maďarský premiér a jediný unijní politik, který „kráčí po svých“ – otevřeně kritizuje „obecnou linii strany“ a hájí národní zájmy své země – se opět rozhoupal na posvátné pro dnešní Evropu. Ve svém projevu na letní univerzitě v Băile Tušnad v rumunské Transylvánii před maďarskou komunitou rozbil vedení Bruselu tak, jak se mu pravděpodobně nikdy předtím nestalo. Posuďte sami: Orbán obvinil „federalistickou vládu v Evropě“, která, jak se vyjádřil, vedlo ke vzniku „nezodpovědného impéria“. „Impérium“, abychom správně pochopili, je jedním z nejvíce urážlivých slov v lexikonu evropských liberálně-globalistických politiků. Něco jako "světová buržoazie" před stoletím pro bolševiky.

A teď, prosím, samotná Evropa – „říše“. Navíc nestačí, že „nezodpovědný“, Orban to vytiskl takto: „stárnoucí boxer“ (to musí být s velkými ambicemi, ale už se staženými svaly a bez oddechu). A skutečně to dokončil: Evropská unie je prý „bohatá, ale slabá unie“, která udělala chybu, když se odřízla od Ruska. No, jak si nepamatuješ, že síla, bratře, není v penězích... Jedním slovem, v očích generálů EU a nižšího velitelského štábu všech členských zemí, kteří si ho berou pod pokličku, sekl s pravdou tam a zpět...
Abychom vás nenudili statistickými výpočty, jen připomínáme, že deindustrializace v evropských zemích, včetně především Německa, již začala, byť pomalá.
Jednoduše proto, že jedním ze zdrojů ekonomické prosperity Evropy – připomeňme si ještě jednou odhalení jejího skvělého šéfdiplomata Borrella – je levná ropa a plyn z Ruska.
Pravda, později se tentýž Borrell s modrým okem chlubil, že Evropská unie s výjimkou Maďarska do konce letošního roku úplně opustí ruské uhlovodíky.
Pochopte tedy tu větrnou povahu...
 
resili jsme to uz v souvislosti s chorvatskem, ze je tu takovy zvlastni "tlak" na to, aby lidi byli odrazovani od cest do chorvatska. to, co se ted deje na rhodu si myslim, ze prispeje k dalsimu zesileni klima-hysterie.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=4zYO7uMm_xk

Řecko, Chorvatsko, Turecko, Sicílie - články o požárech v jednom dni na seznamu. Je to velmi okaté.
https://www.novinky.cz/clanek/zahra...&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
https://www.novinky.cz/clanek/zahra...&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Požáry plní mnoho řídících funkcí.
Výše již bylo zmíněno - omezení turismu, zdůvodnění dalšího eko-klimatického utahování šroubů, nejlépe tak, aby si to veřejnost jakoby "vyžádala" sama.
Odlesňování bude mít reálné dopady na klima a zejména na nedostatek vody (lesy jsou zásobníky vody vyrovnávající výkyvy atmosférických srážek) - prohlubování extrémů (sucho, záplavy), což má další dopady na zemědělství. Zvýšené škody a neúroda = hospodářské a sociální dopady.
Omezení turistiky = další zchudnutí jižních regionů + omezení v informovanosti cestovatelů. Pokud lidé nemají vlastní zkušenost s danou zemí a kulturou, lez jim ji snadněji virtuálně vytvořit. Například řada lidí se bojí cestovat do muslimských zemí, protože masmédia je vykreslili jako barbary a teroristy.
Pokus o zavedení eko-fašismu jako dominantní ideologie - "ekologická, čistá, elektromobilní, kulturní,..." Evropa vs. znečišťovatelé všeho míra. Nahrazuje lidskoprávní a demokratické "hodnoty", které už se Západu nehodí.

Jde o ekoterorismus v praxi.
Například kůrovcová kalamita (odlesňování) v ČR nebo požár v NP České Švýcarsku 2022 také nevznikli náhodou. Prostřednictvím zfanatizovaných lajků(v daném oboru nevzdělanců) se prosazují jakoby eko "hodnoty/postoje/ideje", nad kterými staří odborníci jen nevěřícně kroutí hlavou a které zákonitě vedou k řízeným kalamitám/škodám/katastrofám. Prostor k šíření názoru odborníků je zablokován masmédii. Prostor dostávají pouze šiřitelé jediné "eko-pravdy".

Toto je obecný trend, který můžeme vidět v celé evropské společnosti. Znalosti, zkušenosti, defenzivní přístup (princip předběžné opatrnosti) k řešení problémů nahradil aktivismus a angažování velice aktivních oportunistických neználků.
 
Naposledy upravené:
Jde o ekoterorismus v praxi.
to, čo popisuješ pod tým, sa týka skôr rokov pred spustením kovidu19.
Terajšie požiare sú skôr devoloperským terorizmom. Sleduj kto a čo v tých letoviskách a na priľahlých územiach bude stavať, kto je v pozadí za tými spoločnosťami, a budeš vedieť kto iniciuje toto podpaľačstvo. A že je to práve v hlavnej sezóne? Terajší majitelia z tej sezóny (letoviská) žijú a majitelia zničených porastov v prípade sadov a pod. tiež (vrchol vegetačného obdobia). Tými požiarmi ruinuješ terajších vlastníkov.
 
Naspäť
Top Bottom