Utajovaná história

Ďalší pohľad na podzemné mesto Derinkuyu v Turecku. Skryté starobylé mesto pod zemou, ale PREČO? Ubytovalo sa v ňom až 20 000 až 60 000 ľudí.

Pár odpovedí na otázku "Prečo" by sa aj našlo.
jadrová katastrofa
planetárna takastrofa
nrpívetivá rasa obývajúca povrch planéty...
Sidorof vo svojich bájkach píše, že v minulosti mala naša planéta problémy. Bola nestabilná. Preto jej spravili mesiac aby ju stabilizoval. Logiku to dáva. Ale či to je pravda, to už asi nikto nevie.
Tiež chovať pod zemou 20 -60 tisíc ľudí, to chce veľa zdrojov. A odkiaľ tie zdroje zoberú, keď je planéta na povrchu neobývateľná.
1709905466153.png
 
Ďalší pohľad na podzemné mesto Derinkuyu v Turecku. Skryté starobylé mesto pod zemou, ale PREČO? Ubytovalo sa v ňom až 20 000 až 60 000 ľudí.

Pár odpovedí na otázku "Prečo" by sa aj našlo.
jadrová katastrofa
planetárna takastrofa
nrpívetivá rasa obývajúca povrch planéty...
Sidorof vo svojich bájkach píše, že v minulosti mala naša planéta problémy. Bola nestabilná. Preto jej spravili mesiac aby ju stabilizoval. Logiku to dáva. Ale či to je pravda, to už asi nikto nevie.
Tiež chovať pod zemou 20 -60 tisíc ľudí, to chce veľa zdrojov. A odkiaľ tie zdroje zoberú, keď je planéta na povrchu neobývateľná.
View attachment 2983
Já jsem v tom podzemním městě byla,ale toto jsem tam nevidela.Prosila bych zdroj této fotky.dekuji
 
První dvě fotografie jsou starobylé indické sloupy, které naši předkové vyřezávali dlátem a kladivem, jak tvrdí historie.
1712097614187.png
1712097673022.png
Na poslední fotografii je plynová turbína proudového motoru. Je to náhoda?
1712097768147.png

Je to náhoda?
 
Je to náhoda?
Těžko říci. To nejdůležitější a nejpodstatnější informace o potřebném tvaru lopatek tam není a vějířovatý tvar se v přírodě hojně vyskytuje (například houby). Nicméně podobnost je velká, to mi připomíná jak domorodci napodobili letiště (když tam Amíci operovali) ze slámy (nebo čeho) do velkého množství detailů, ale letadla s dárky od vojáků už nepřiletěli. Takže inspiroval se umělec nějakým zařízením, pokud ano, kdo autora napodobeniny a proč ho k zařízení pustil nebo jak ho mohl vidět? A proč autor napodobeniny tam nemá lopatky (možná těžko by se tvořili a nebo je to úplně jiné zařízení nebo něco úplně jiného).
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom