V Žilině vykolejilo pendolino Českých drah, v provozu jsou jen čtyři jednotky (ze sedmi)

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Seznam cestujících, jak jej odhalily údaje z 37 antén mobilních telefonů na trase.



Tragédie v Tempe: A to je přinejmenším zlomyslné, nutí nás to přemýšlet o různých věcech... Zvlášť když vidíme, jak zahlazují stopy po zločinu....

Ale kolik a kdo byly skutečně oběti? Podle všech svědectví, a to i hasičů, patřil výbuch a vzniklé teploty k hlavním příčinám tak vysokého počtu mrtvých, z nichž mnozí byli doslova "rozpadlí". Velmi příhodné, nemyslíte?

Ohledně seznamu obyvatel a zejména mrtvých bylo podáno mnoho věrohodných vysvětlení, která zakrývala skutečnou pravdu... A nesmíme zapomenout, že příbuzným nedovolili otevřít schránky a vidět své děti...

Někteří lidé možná skutečně neznají skutečný seznam cestujících, ale můžete si být jisti, že policie ho zná... A zná ho proto, že může kdykoli prostřednictvím mobilních operátorů zjistit, kde měli tito lidé mobilní telefony...

Dnes díky následujícímu videu odhalíme, že mobilní telefonní společnosti znají od první hodiny přesný počet cestujících ze stanice Larissa na místo smrtelné nehody v Tempe.

Seznam cestujících, jak jej odhalily údaje z 37 antén mobilních telefonů na trase.

Podívejte se všichni a šiřte následující video, ve kterém muž vysvětluje, co se přesně v těchto případech děje a jak může policie kdykoli zrušit utajení a vědět tak, kde se kdo nachází... A protože si myslím, že to, co slyšíme, je mimořádně a zvlášť závažné, šiřte prosím tento článek a hlavně video prostřednictvím svých profilů a osobních zpráv přátelům a známým, aby každý viděl pravdu...

Dlužíme to jak obětem této tragické nehody, tak sami sobě... Poznání je síla, která pomůže čelit našemu nepříteli...
Opakovaně všem říkám , že doba covid teroru mimo jiné , naprosto jasně odhalila důvod masového zavádění mobilů , mezi tupé konzumenty .
Ten pečlivě zvolený název trasování , v češtině znamená fízlování , sledování , kontrola dvacet pět hodin denně .
A poté mohu pravidelně sledovat tupé výrazy tupých tvorečků .
 
Opakovaně všem říkám , že doba covid teroru mimo jiné , naprosto jasně odhalila důvod masového zavádění mobilů , mezi tupé konzumenty .
Ten pečlivě zvolený název trasování , v češtině znamená fízlování , sledování , kontrola dvacet pět hodin denně .
A poté mohu pravidelně sledovat tupé výrazy tupých tvorečků .
Naprosto s Tebou saouhlasím v tom co píšeš.
Tady na Kypru byla vytvořena aplikace, která mimo to, že odesílala data na server umístěný v USA (a patří ministerstvu obrany USA) a nikoliv zde v lokalitě na nějaký server našeho ministerstva zdravotnictví měla ještě další zabudovanou funkci a to že stále skenovala otevřené Bluetoothy v okolí telefonu a jejich MAC adresy odesílala na tentýž server.
Kolega z IT si ji stáhnul a rozpreparoval a toto zjistil.
Fízlování na každém kroku.
Jenže u klasických tlačítkových telefonů to nefunguje. A pokud není BT zapnutý není vidět a není dohledatelný z chytrého telefonu. Jenže pozor, pokud mám třeba svůj BT zapnutý a spojený s BT v autě tak je umí najít oba.
 
Naposledy upravené:
skenovala otevřené Bluetoothy v okolí telefonu a jejich MAC adresy odesílala na tentýž server.
To vyzerá ako potvrdenie niektorých názorov o samoskladajúcich sa elektronických nanokomponentov, ktoré boli súčasťou génovej terapie od Pfizera.
 
To vyzerá ako potvrdenie niektorých názorov o samoskladajúcich sa elektronických nanokomponentov, ktoré boli súčasťou génovej terapie od Pfizera.
Osobně jsem zkoušel zda někteří (o kterých vím, že podlehli oškovací reklamě) se mi objeví na BT, dokonce jsem si nainstaloval extra prrográmek, ale objevují se různá zařízení, nicméně většinou s model telefonu, jméno nebo nick, zřídka jen MAC adresa. Test proveden v domácích podmínkách, takže to ani nepotvrzuje, ale ani nevyvrací. Na takovýto test by bylo třeba vytvořit ideální podmínky a vyeliminovat možnost nekontrolovaného BT, pokud jde někdo pod oknem a další. Na to nejsen vybaven ani technologicky, ale ani časově.
 
Osobně jsem zkoušel zda někteří (o kterých vím, že podlehli oškovací reklamě) se mi objeví na BT, dokonce jsem si nainstaloval extra prrográmek, ale objevují se různá zařízení, nicméně většinou s model telefonu, jméno nebo nick, zřídka jen MAC adresa. Test proveden v domácích podmínkách, takže to ani nepotvrzuje, ale ani nevyvrací. Na takovýto test by bylo třeba vytvořit ideální podmínky a vyeliminovat možnost nekontrolovaného BT, pokud jde někdo pod oknem a další. Na to nejsen vybaven ani technologicky, ale ani časově.
Navyše s tými BT Mac adresami je to ošemetné. Tiež som to skúšal. A zistil som, že napríklad môj Notebook, vždy keď zapnem a vypnem BT, tak zakaždým mi na mobile ukáže inú jeho Mac adresu. Je to čudné, lebo u sieťových internetových kariet a wifi býva Mac adresa pevná (hoci softverovo sa dá vytvoriť aj falošná), ale tu mi BT zakaždým zapnutím vygeneroval inú Mac adresu.
Inak takto. Ja o padlej mravnosti veľkých korporácií a sociálnych inžinierov nepochybujem. Verím tomu, že môžu vytvárať rôzne špinavosti a vyvíjať technológie na zotročenie ľudí. Len by ma veľmi veľmi prekvapilo, ak by sa dopustili takej promitívnej tuposti a využili by na také niečo BT - t.j. zastaralú masovo rozšírenú technológiu, niečo čo môže ľahko odhaliť aj Dežo z Hornej Dolnej. Tomu skrátka neverím.
Takéto veci sa predsa robia oveľa sofistikovanejšie. Podobne ako výrobcovia procesorov vytvorili zadné vrátka pre špicľovanie. Toto sú vysoké technológie a šancu overiť si to mal len úzky okruh ľudí. Na špicľovanie bioinformácii o každom človeku by vyrobili novú technológiu, nový prenosový protokol, o ktorom by nevedel nikto. Mohlo by sa to širiť cez oficiálne vysielače, ale nikto by o tomto vysielacom kanály nevedel, alebo by si myslel, že slúži na niečo iné. Takto by sa znížili riziko predčasného odhalenia, čo by mohlo zmariť plán globalistov. Ľudia by to mohli prekuknúť a odmietať. Nebolo by to prvýkrát, čo by im niečo nevyšlo.
Nápad, že globalisti použili na sledovanie ľudí zastaralý a všetkým známy Bluetooth mi pripadá ako viera v to, že Orgonity chránia ľudí a zem. Príde mi to viac ako nepravdepodobné. Západ je sofistikovaný klamár a podvodník, nerobí lacné primitívne triky.
 
Nápad, že globalisti použili na sledovanie ľudí zastaralý a všetkým známy Bluetooth mi pripadá ako viera v to, že Orgonity chránia ľudí a zem.
Netrvdím, že je to tak. Ale vývoj génovej terapie mohol začať v časoch, keď BT bolo niečo nové. Ešte aj to jeho "špiónske" logo je po otočení tak veľavravné...
1680212774784.png
 
Naposledy upravené:
Takže z matričnej analýzy sme sa dopracovali cez nesúvisiacu grécku udalosť až k očkovacím BT vysielačom.

Diskusiu uzatváram.
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom