Vtipy

Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
@Ferry děkuji, že’s založil a odstartoval téma “Vtipy”. Na předchozích 2 fórech jsem toto téma zakládal já.
Na tomto fóru jsem tak váhal učinit. Přepočítával jsem si určité pochybnosti, protože na těch předchozích fórech se toto téma někdy od vtipu posouvalo spíše směrem k hu-moru.

Tato rubrika mi ale chyběla kvůli kouskům jako je tento.
(Tomu Nohavicovi nestačí, že je Nohavica, už je i Krylem:- )

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=nfiU2DXuGxg
 
Naposledy upravené:
Pan Vít J. dal na telegramu dobrý vtip.

Připomnělo mi to vtip vyprávěný za socializmu:
Konflikt na rusko-čínské hranici
Čínský tank napadl pokojně orající ruský traktor.
Ten palbu opětoval. Poté se vznesl a vrátil se zpět na základnu.
 
Zo stránky VK:


Vlastimil Levora

dnes o 11:27

Humor-spíše sranda

Rakouský humor:
Rozdíl mezi rokem 1942 a 2022 je, že Němci nemusí až do Stalingradu, aby zmrzli.

Východoevropský humor:
Je lepší, když Rusové zavřou plyn, než když ho Němci pustí !!

Český humor: Manžel přinese manželce do kuchyně zajíce kterého chytil venku a mlsně se olizuje: „Udělej ho na smetaně!“
Manželka : „Nejde plyn.“ On : „Tak ho upeč!“
Ona: „Nejde ani elektřina.“
Manžel se naštve a mrskne ušáka zpět za plot. Ten se oklepe a zařve: „Sláva Ukrajině!“


Slovenský humor:
Dežo se v zime zobudí a v byte je pekne teplo. Chytí radiátor – je horúci.
Pustí vodu – tečie aj teplá. Pustí plyn – plyn ide.
Rozrušený Dežo kričí: „Aranka, vstávaj! Komunisti sa vrátili!“
Před třiceti lety jsme se ptali, jak dohnat životní úroveň západu, a dneska se ptáme, jak se vrátit k životní úrovni před třiceti lety.

Nerozumím, proč nám přátelé prodávají plyn a ropu dráž než nepřátelé.
Podle faktury na elektřinu mám doma urychlovač částic, podle faktury za plyn bydlím na Aljašce, podle faktury za vodu mám koupaliště a podle platu pobírám podporu v nezaměstnanosti.

Ceny mouky a strouhanky se vyšplhaly tak vysoko, že výrobci přemýšlí, že by do párků opět dávali maso.

Loni touto dobou nám nakazovali sprchovat se po každé cestě ven, dnes nám sprchování zakazují.

Před rokem jsem se měřila, zda nemám moc vysokou teplotu těla, dnes měřím, zda nemám moc vysokou teplotu v pokoji.

Loni jsem bez roušky nemohla zazvonit u sousedů a dnes se mám se sousedkou koupat v jedné koupelně a péct kuře v jedné troubě.

Podle rady předsedkyně parlamentu jsem namísto plynu zkoušela vařit na svetrech, ale nešlo to. Co mám dělat?
Odpověď: „Prodávej vejce přes Lipskou burzu. Cena pro konečné spotřebitele 30 –35 Kč za kus.

Pokud by cena neúměrně stoupla, zastropuj ji v zájmu svobodného a demokratického trhu na 120 korunách za vejce. Spolu to sneseme!
 
22.11.2022

V článku je k tomu toto TyTrubka video délky 7:31 (11 :- )

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=6xnFebPVzVI

Ať poslouchám jak poslouchám, kromě poněkud zadrhávající angličtiny, z toho Duda - k mému překvapení - vychází poměrně dobře. Na rozdíl od mnoha jiných, kteří “Vovanovi a Lexusovi” naletěli před ním.
Řízení je proces informační.
Takže: naletěl nebo kooperoval?
(Odkud se vezme telefonní číslo na prezidenta? A odkud se vezme telefonní přístroj, schopný komunikovat s prezidentským telefonem?)
 
Naposledy upravené:
22.11.2022

V článku je k tomu toto TyTrubka video délky 7:31 (11 :- )

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=6xnFebPVzVI

Ať poslouchám jak poslouchám, kromě poněkud zadrhávající angličtiny, z toho Duda - k mému překvapení - vychází poměrně dobře. Na rozdíl od mnoha jiných, kteří “Vovanovi a Lexusovi” naletěli před ním.
Řízení je proces informační.
Takže: naletěl nebo kooperoval?
(Odkud se vezme telefonní číslo na prezidenta? A odkud se vezme telefonní přístroj, schopný komunikovat s prezidentským telefonem?)

Podľa mňa, za Vovanom a Lexusom musí stáť veľmi silná klanová skupina, ktorá im zabezpečuje všetko potrebné. Nielen kontakty na hlavy štátov a potrebné technické vybavenie, aby sa mohli s nimi spojiť. Ale oni potrebujú predsa aj vedieť o tých ľuďoch viac, poznať ich hlasy, aby ich mohli napodobiť.
Duda predsa nerozpráva s Makronom prvý krát, musí poznať jeho hlas (inak, prekvapilo ma, že do tej angličtiny nezapracovali francúzsky prízvuk pre Makrona). A to sa týka aj iných predstaviteľov. Ak majú niekoho nachytať, tak musia byť presvedčivý.

Inak zaujímavé je, že niektorí politici majú zapnuté video pri hovore. To, by mohlo predpokladať, že aj prankery majú. Žeby používali deepfake technológiu? Kvôli presvedčivosti?
 
kdo je na foto v kroužku jako číšník při návstěvě Georga Busha s manželkou v Moskvě?
 

Prílohy

  • 1photo_2022-11-26_10-44-21.jpg
    1photo_2022-11-26_10-44-21.jpg
    113.7 KB · Zobrazenia: 108
Ešte v ZSSR sa dali do sporu dvaja vedci. Jeden tvrdil, že človek pochádza z opice a ten druhý tvrdil, že človek bol stvorený. Nuž debaty boli neutíchajúce, nekončiace a akosi to nemalo konca kraja. Tak po niekoľkých rokoch neúnavného argumentovania vyhlásil vedec uznávajúci stvorenie človeka :
"Nuž súdruh nebudeme sa večne sporiť, predsa každý vie akých mal predkov."
Tým vlastne povedal, že on mal predkov Stvorených ale ten oponujúci mal predkov pochádzajúcich z opice. Ďalej sa už nesporili, každý mal svoju pravdu :)
 
Ešte v ZSSR sa dali do sporu dvaja vedci. Jeden tvrdil, že človek pochádza z opice a ten druhý tvrdil, že človek bol stvorený. Nuž debaty boli neutíchajúce, nekončiace a akosi to nemalo konca kraja. Tak po niekoľkých rokoch neúnavného argumentovania vyhlásil vedec uznávajúci stvorenie človeka :
"Nuž súdruh nebudeme sa večne sporiť, predsa každý vie akých mal predkov."
Tým vlastne povedal, že on mal predkov Stvorených ale ten oponujúci mal predkov pochádzajúcich z opice. Ďalej sa už nesporili, každý mal svoju pravdu :)
To mi připomíná:

"Paní učitelko," hlásí se malý Pepíček, "můj tatínek říkal, že pocházíme z opice."

"Pepíčku, dnes chci přednášet novou látku, takže opravdu nemám čas řešit vaše rodinné problémy!"
 
Status
Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.
Naspäť
Top Bottom