Zvrácené ideologie

nikto nemá odvahu alebo možnosť zaplátať tú odtokovú rúru peňazovodu.
Nemá. Pretože nemá mať. Štát na to nemá suverenitu a tí ostatní robia čo im povie pániček. A tomu vyhovuje zarábať na nešťatných ľuďoch odmietajúcich vzať zodpovednosť za svoje životy a za svoje zdravie do vlastných rúk. Oni sami veď odovzdávajú svoje kompetencie do rúk doktorov aj len v úplne jednoduchých prípadoch sebaliečenia, ktorými sú chrípky a nádchy ... a na to stačí ich len vystrašiť. A práve preto tu máme toto:
Za pravice to ide z kopca rýchlejšie, za ľavice pomalšie, ale z kopca to ide stále.
Hippokrates kedysi povedal: "Než začneš liečiť človeka, najprv sa ho opýtaj, či je ochotný vzdať sa svojich zlozvykov." Aký má zmysel prerábať systém zdravotnej starostlivosti na správny obraz, keď v ňom ľudia sú dobrovoľne čistými obeťami svojej vlastnej nechute venovať sa sebarozvoju a žiť šťastné životy? Aký to má zmysel? Robiť veci za iných proti ich vlastnej vôli?
Nie je lepšie budovať alternatívne prístupy a odovzádvať ich ľuďom ochotným pracovať v prospech správnej koncepcie?
Podobne je to aj v Rusku. Tam sú tieto rezorty tiež v pazúroch podpindosníkov. A to je Rusko veľmoc.
Presne tak. U školstva je to rovnaké ako u zdravotníctva. Každý predsa už musí vidieť, čo sa stane z jeho deťmi, keď ich doma nevychová a prenechá to na cudzích ... Dnes už sa nemôže nikto vyhovárať, že "nevedel". Vedel! Odmietal niečo s tým urobiť aj len sám za seba ... a to je obrovský rozdiel.
 
Ukradené děti z Gruzie:
dvojčata prodaná při narození se dala dohromady díky náhodně objevenému videu
na sociálních sítích

Amy a Ano jsou dvojčata, ale hned po narození byla matce odebrána a prodána do různých rodin. Po letech se náhodou viděli díky videu na sociálních sítích

Když se ponořili hlouběji do své minulosti, uvědomili si, že jsou mezi tisíci dětí ukradených
a prodaných z porodnic v Georgii, od 70. let až po novější případy.
Obchodování s dětmi je velmi výnosný byznys, který kvete od náhradního mateřství
až po obchodování s dětskými orgány a lidskými embryi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=-QFea9_6WmA
 

LGBT dětský tábor dostává dary od slavné značky, aby povzbudila děti,​

aby se staly „drag queens“​

Oděvní značka The North Face poskytla štědrý dar na podporu letního tábora, který podporuje drag performance a zkoumání „genderového vyjádření“ u dětí do 12 let, což jim umožňuje experimentovat s různým oblečením, aby se vyjádřily. jejich vzhled zkresluje skutečný koncept identity. . .
 
Sociální pracovníci jsou kritizováni za to, že nezpochybnili „výslovného“ adoptivního gay otce, protože se na něj „dívali pozitivní optikou“ předtím, než zabil svou holčičku – jak se ukázalo, NIKDO nebyl potrestán
Matthew Scully-Hicks, 31. zatřásl Elsie Scully-Hicksovou a shodil ji na podlahu
Popřel, že by ji zavraždil, ale po čtyřtýdenním procesu ho porota shledala vinným
K vraždě došlo poté, co ji adoptoval se svým manželem Craigem
Elsie si před vraždou zlomila nohu a jednou při sérii útoků zvracela krev
Sociální služby propásly šanci ji zachránit a před smrtí ji viděly 15krát
Dva sociální pracovníci si po dobu 8 týdnů nevšimli modřiny na jejím čele
Zpráva říká, že profesionálům „chyběla zvědavost“ ohledně řady zranění, která utrpěla
Sociální pracovníci manžele navštívili 15krát
9. ledna 2015 - První návštěva manažerky pro adopci Bethan James
20. února - První návštěva Laury Neal, sociální pracovnice, s párem za účelem posouzení jako potenciálních osvojitelů
9., 20. a 30. března - Další návštěvy Laury Nealové za účelem posouzení Scullyové-Hicksové
13. dubna - další hodnotící návštěva Laury Nealové
30. července - Laura Neal a Mark Lloyd-Selby, sociální pracovník Elsie, navštívili Scully-Hicks
10. září - Elsie se nastěhuje
17. a 28. září - Elsie pozorovala během návštěv sociální práce v domě Scullyových-Hickových Hillary Southam a Laura Neal
29. září - Kontrola přijetí v domě se sociálními pracovníky
a nezávislým kontrolním úředníkem Erolem Bowersem
2. prosince - Návštěva sociální pracovnice Cheryl Longley
26. ledna – návštěva sociální pracovnice u Cheryl Longley
26. února – návštěva sociální pracovnice u Cheryl Longley
14. března – návštěva sociální pracovnice u Cheryl Longley
29. dubna - Návštěva sociální pracovnice Laury Nealové
12. května - Pár adoptuje Elsie
29. května - Batole je zavražděno
Gay pár a adopce
 
mam rada historii a sleduji tak rada i historicke filmy. nahodne jsem objevila tento serial.
vypravi o skotskem krali jakubovi I. a jeho vztahu k jirimu villiersovi - o jeho ceste, jak se dostal ke krali. je jasne, ze v kazdem historickem filmu/serialu bude i nejaka fikce, ale prece jen hlavne clovek ceka fakta. podle tohoto serialu to vypada, ze v anglii 17. stoleti existovali jen gayove a homosexualita byla naprosto normalni a nikdo to neresil. to prece neni pravda. tvurci serialu ovsem vi, ze hlavne mladi lidi urcite nebudou googlovat a hledat, jestli to tak mohlo byt nebo ne.
 
Vydýchnu si z čoho? Z toho "útlaku", ktorý je voči nim vedený?
Ja neviem, ako môže nejaké tupelo takýto titulok napísať takýmto spôsobom.
Keby to nebol cieľ... Takýchto naozaj len k lopate ... alebo krompáč do paprče a davaj uhlie kopať.
 
Naposledy upravené:
kamaradka v nemecku ma syna, ktery bude mit letos 12. pred necelym rokem zacal mluvit o tom, ze se neciti dobre, ze chce nosit holcici obleceni a chce pouzivat satnu pro holky pred telocvikem. kamaradka tehdy sla do skoly, zadala o radu psychologa a snazila se toto vyresit. skola z toho byla zaskocena, jelikoz tam zatim takovy pripad nebyl, tak nevedeli, jak to resit. psycholog mel byt k dispozici az za nekolik mesicu. mezitim syn kamaradky propadal stale vetsim depresim. ze syna se tak stala dcera. dite zacalo chodit v holcicim obleceni, zacalo pouzivat holcici jmeno. ovsem deprese pokracovaly, protoze skola nevedela, jak vyresit. dite tedy pouziva wc pro invalidy a jelikoz neni zadna unisex satna, tak nechodi na hodiny telocviku. nyni doslo k tomu, ze vsechny deti maji mit 4 hodiny sexualni vychovy. je to rozdeleno pro kluky a holky. dite chce pochopitelne byt v hodinach pro holky. kamaradka to resi. skola je bezradna. kamaradka vola na vsechny strany a domaha se toho, aby jeji dite netrpelo a mohlo jit na hodiny sexualni vychovy pro holky. kamaradka zije v byvale NDR, na malem meste. tady asi jeste vsechno funguje trochu jinak a skola asi premysli, co udelat, protoze podle vseho, jini rodice by meli problem, aby kamaradky syn chodil do saten s divkami nebo na sexualni vychovu s divkam, byt se syn kamaradky citi jako divka. tezko se mi tohle posuzuje, protoze nejsem v kuzi kamaradky a protoze ji znam dlouha leta vim, ze ona se o sve deti vzorne stara, ze jsou velmi dobre vsechny vychovane. rikala jsem ji, ze je mozne, ze je to jen faze, ktera prejde. verim tomu, ze jsou jiste pripady, kdy se opravdu nekdo citi zle ve svem tele, ale nemyslim si, ze je mozne, aby ten narust behem nekolika desetileti byl tak rapidni.
tohle je pripad, kdy se holka citila byt klukem. nechala se preoperovat a pak po par letech zjistila, ze to byla chyba a zase se nechala preoperovat zpatky. takovych pripadu je hodne. otec teto divky si stezoval, jak je mozne, ze staci tak malo, aby lekari vydali tak rychle nejaky posudek bez toho, aby vice vse proverili. sama ta holka rika, ze "asi mela jiny problem, pred kterym utikal, ktery se neresil". a o tom to je...


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=o_v1Klw412k
 
vim, ze ona se o sve deti vzorne stara, ze jsou velmi dobre vsechny vychovane.
Kedze pises v jednotnom cisle dedukujem, ze synovi chyba muzsky vzor - bud otca v domacnosti niet alebo je to babovka a syn prebera zenske stereotypy - to sa dialo aj v minulosti ale vyvazovala to spolocnost, ucitelia, dnes je tento demonizmus propagovany vsade, od medii az po skolstvo a zmatene dieta tomu lahko podlahne - skolstvo sa bude musiet vratit ku oddelenej vyucbe chlapcov a dievcat a ich triedny ucitel musi byt rovnakeho pohlavia, vychova chlapcov ucitelkami-vychovavatelkami, navyse liberalizovanymi uz napachali privela zla. Pokial muzi budu muzmi, feminizmus ani lgbt nemaju v spolocnosti miesto.
 
Kedze pises v jednotnom cisle dedukujem, ze synovi chyba muzsky vzor - bud otca v domacnosti niet alebo je to babovka a syn prebera zenske stereotypy
psala jsem jen o kamaradce, protoze jejiho manzela neznam osobne, ale mylis se s dedukci o nem. rodina ma 5 deti. vychova deti je prikladna. jsou vychovavani ke skromnosti, ucte a respektu. zachranuji zvirata. kamaradcin manzel je pracovity, ma dokonce 2 zamestnani. cela rodina drzi pri sobe. deti jsou sectele, pracovite.
 
tezko se mi tohle posuzuje, protoze nejsem v kuzi kamaradky a protoze ji znam dlouha leta vim, ze ona se o sve deti vzorne stara, ze jsou velmi dobre vsechny vychovane. rikala jsem ji, ze je mozne, ze je to jen faze, ktera prejde.
Tu je to otázka nielen toho, ako sa o deti stará kamarátka. A síce treba sa pýtať aj nasledovné:
- Kde je otec?
- Iniciuje prirodzene chlapca na muža?
- Robia spolu "chlapskú prácu"? (alebo len utierajú podlahy v byte, vysávajú, vynášajú smeti a chodia na nákup - nijakú prácu nedegradujem! pozor! poukazujem na to, či rozvíja dostatočne človek tvorivú stránku svojej osobnosti)
- V akom prostredí vyrastajú? (byt/bytový dom nie je prostredie na rast človeka, iba na krátkodobé prežívanie a v prípade dlhodobého života v ňom nastáva úpadok nielen tvorivej schopnosti človeka, ale celkovo aj jeho ostatného prirodzene geneticky daného potenciálu)

Bol taký dobrý obrázok. Otec tam ukazoval synovi, ako sa rúbe drevo. A pod ním bol nápis:
"Urob zo svojho syna chlapa skôr, ako z neho spoločnosť stihne spraviť ženu."
Inými slovami, ak máš "gule", a nie si v správnom priestore, tak sa ti scvrknú. V lepšom prípade budeš rád, že si podpapučník zvyknutý poslúchať ženské príkazy, v horšom budeš trpieť depresiami a "dáš sa prerobiť". Pričom ten stav, v ktorom sa daný človek nachádza má i generačne veľa odtieňov. Od prestrašeného chlapa, cez vysloveného podpapučníka, až po chlapo-ženu. Nie, vonkoncom sa z toho nesmejem. Iba jednoducho aj to negatívne/nevyriešené, čo ti odovzdá tvoj predok, pokiaľ to ty nedokážeš napraviť/vyriešiť, vedie generáciu od generácie k väčšiemu úpadku a k ťažším prejavom. Tlak rastie iba tam, kde je na čo tlačiť. Je to jednoducho taký medzigeneračný tichý JŽO, prostredníctvom ktorého nám ani nieže Boh hovorí, čo je zle, ale skôr náš Rod (čo v istom momente napríklad Slovania stotožňujú, ale to už je bokom) a konanie reťaze našich predkov hovorí, že ideme dlhodobo nesprávnou cestou vývoja. Žiaľ napríklad človek, ktorý je potomkom dajme tomu 3-tej generácie žijúcej v byte, má už dosť problém vrátiť sa do relatívne normálnych životných priestorov. Psychicky je vystrihaný na "bonsaj". Vonkoncom nehovorím, že to je nemožné. Hovorím to, že je to preňho veľmi ťažké.
 
kamaradka v nemecku ma syna, ktery bude mit letos 12. pred necelym rokem zacal mluvit o tom, ze se neciti dobre, ze chce nosit holcici obleceni a chce pouzivat satnu pro holky pred telocvikem. kamaradka tehdy sla do skoly, zadala o radu psychologa a snazila se toto vyresit. skola z toho byla zaskocena, jelikoz tam zatim takovy pripad nebyl, tak nevedeli, jak to resit. psycholog mel byt k dispozici az za nekolik mesicu. mezitim syn kamaradky propadal stale vetsim depresim. ze syna se tak stala dcera. dite zacalo chodit v holcicim obleceni, zacalo pouzivat holcici jmeno. ovsem deprese pokracovaly, protoze skola nevedela, jak vyresit. dite tedy pouziva wc pro invalidy a jelikoz neni zadna unisex satna, tak nechodi na hodiny telocviku. nyni doslo k tomu, ze vsechny deti maji mit 4 hodiny sexualni vychovy. je to rozdeleno pro kluky a holky. dite chce pochopitelne byt v hodinach pro holky. kamaradka to resi. skola je bezradna. kamaradka vola na vsechny strany a domaha se toho, aby jeji dite netrpelo a mohlo jit na hodiny sexualni vychovy pro holky. kamaradka zije v byvale NDR, na malem meste. tady asi jeste vsechno funguje trochu jinak a skola asi premysli, co udelat, protoze podle vseho, jini rodice by meli problem, aby kamaradky syn chodil do saten s divkami nebo na sexualni vychovu s divkam, byt se syn kamaradky citi jako divka. tezko se mi tohle posuzuje, protoze nejsem v kuzi kamaradky a protoze ji znam dlouha leta vim, ze ona se o sve deti vzorne stara, ze jsou velmi dobre vsechny vychovane. rikala jsem ji, ze je mozne, ze je to jen faze, ktera prejde. verim tomu, ze jsou jiste pripady, kdy se opravdu nekdo citi zle ve svem tele, ale nemyslim si, ze je mozne, aby ten narust behem nekolika desetileti byl tak rapidni.
tohle je pripad, kdy se holka citila byt klukem. nechala se preoperovat a pak po par letech zjistila, ze to byla chyba a zase se nechala preoperovat zpatky. takovych pripadu je hodne. otec teto divky si stezoval, jak je mozne, ze staci tak malo, aby lekari vydali tak rychle nejaky posudek bez toho, aby vice vse proverili. sama ta holka rika, ze "asi mela jiny problem, pred kterym utikal, ktery se neresil". a o tom to je...


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=o_v1Klw412k

Podobná věc se stala i mé kamarádce. Její syn byl vlastně ve stejném věku a najednou začal takhle bláznit. Kamarádka se mi s tím svěřila, přičemž litovala toho, že měl přístup ke všem těm zhovadilostem na TikToku apod., které mu posloužili, jako návod k tomuto jednání. Já jsem na to kamarádce odvětil, že mi to přijde zvláštní a zdá se mi, že je to nějaká forma substituce např. z důvodu šikany. Dal jsem jí kontakt na psycholožku a psychologa. Kamarádka nakonec zvolila psycholožku, která se po pár sezeních dopátrala toho, že jde skutečně o substituci. Milý hoch, protože byl odmalička takový jemnější, byl ostatními kluky ve třídě šikanován. A kdyby jenom to. Ta šikana byla přímo podporována, či spíše podněcována jedním učitelem, kterému se zmíněný hoch prostě nelíbil. To vše vedlo k tomu, že kluk začal vést divné řeči o tranzici a upadal do depresí. Psycholožka zjistila, že v holčičím kolektivu se dotyčný cítil dobře, protože ho nikdo nešikanoval a z toho důvodu se také chtěl pasovat do role dívky, protože by se tak vyhnul předmětům, které vyučoval ten konkrétní vyučující.:)
 
Známa mala dcéru s "genderovým" problémom. Našťastie našla si schopnú koučku, ktorá zistila, že dcéra má preto problémy, lebo jej rodičia neboli v riadnom formálnom manželskom zväzku. To robilo zmätok v hlave asi 14 ročného dievčaťa.

Ako náhle sa známa rozhodla so svojím partnerom že sa formálne zoberú a takto vyjadria svoj status, "genderové" psychické problémy sa z rodiny vytratili.

Aj týmto prípadom sa mi potvrdilo, prečo je snaha o likvidáciu prirodzených vzťahov v spoločnosti, tlak na redefiníciu manželstva, či redefiníciu rodiny.
 
Známa mala dcéru s "genderovým" problémom. Našťastie našla si schopnú koučku, ktorá zistila, že dcéra má preto problémy, lebo jej rodičia neboli v riadnom formálnom manželskom zväzku. To robilo zmätok v hlave asi 14 ročného dievčaťa.

Ako náhle sa známa rozhodla so svojím partnerom že sa formálne zoberú a takto vyjadria svoj status, "genderové" psychické problémy sa z rodiny vytratili.

Aj týmto prípadom sa mi potvrdilo, prečo je snaha o likvidáciu prirodzených vzťahov v spoločnosti, tlak na redefiníciu manželstva, či redefiníciu rodiny.
To ukazuje na zákeřnost dávno dopředu uchystaného psycho-programu sebedestrukce zevnitř pro Ameriku a Evropu
- Manželstvo dvojíc rovnakého pohlavia je v súčasnosti možné v 36 krajinách sveta vrátane 16 v Európskej únii (opět ta známá "sms 36")
- páry rovnakého pohlavia môžu deti adoptovať už v 37 krajinách ležiacich najmä v Európe, Severnej a Latinskej Amerike
(důležité v Americe a v Evropě = Kontinenty hedonismu, požitkářství, ...
Vydýchnu si z čoho? Z toho "útlaku", ktorý je voči nim vedený?
Ja neviem, ako môže nejaké tupelo takýto titulok napísať takýmto spôsobom.
Keby to nebol cieľ... Takýchto naozaj len k lopate ... alebo krompáč do paprče a davaj uhlie kopať.
Následuje nárůst tetování po těle u mládeže.
Ptal jsem se každého, co má tetování: "Který vytetovaný obrázek na těle bude už ten poslední?"
Většinou to něřeší. Naopak mě mladé dámy 18 - 24 let poučily, že tetování se pak překrývá celočernou plochou a pak do ní se provádí jemnými řezy ornamenty a ty pak po zahojení vytvoří na černé ploše růžové jizvy.
Za mě chybí znaky SPOLEČENSTVÍ přešlo se na atomizaci společnosti na skupiny a poté techto skupin na jednotlivce)
Dobrou zprávou je, že začínají vznikat lokality soběstačnosti a v nich zřejmě vzniká i čas tolik potřebný na výchovu potomků, o který nás okrádají korporace, a tak tady by volnočasové společné programy, volně přístupná hřiště na fotbal, různé zručnosti, herní aktivity v přírodě pro mládež, rodiny, nějaká forma jako byl SVAZARM atd. měly lehce a samo sebou nalézt své místo.
Malé děti pořád něco vymýšlí a jsou tak motorem pro dospělé na realizaci nápadů a tyhle vesničky by brali všemi deseti.
 
Naposledy upravené:
Známa mala dcéru s "genderovým" problémom. Našťastie našla si schopnú koučku, ktorá zistila, že dcéra má preto problémy, lebo jej rodičia neboli v riadnom formálnom manželskom zväzku. To robilo zmätok v hlave asi 14 ročného dievčaťa.

Ako náhle sa známa rozhodla so svojím partnerom že sa formálne zoberú a takto vyjadria svoj status, "genderové" psychické problémy sa z rodiny vytratili.

Aj týmto prípadom sa mi potvrdilo, prečo je snaha o likvidáciu prirodzených vzťahov v spoločnosti, tlak na redefiníciu manželstva, či redefiníciu rodiny.
No a zober si že tu v IT bol 19.marca deň otcov a v tv hovorili že možno posledný krát sa oslavuje pretože už bude len rodič 1 a rodič 2
 
Následuje nárůst tetování po těle u mládeže.
Ptal jsem se každého, co má tetování: "Který vytetovaný obrázek na těle bude už ten poslední?"
Většinou to něřeší. Naopak mě mladé dámy 18 - 24 let poučily, že tetování se pak překrývá celočernou plochou a pak do ní se provádí jemnými řezy ornamenty a ty pak po zahojení vytvoří na černé ploše růžové jizvy.
Akože ale dneska je fakt že problém vybrať si aj životnú partnerku/životného partnera:
- cieľ: 0 (užívať si život a vyskúšať všetko)
- disciplína: 0 (bez komentára)
- závislosti: ak nie alkohol, tak tabak, ak nie tabak, tak alkohol (nepočítam kávu, sex a ďalšie veci, ktoré sa za drogy nepovažujú, pretože sme kultúrne dospeli do bodu, kedy za závislosť považujeme len to, čo je dovolené považovať za závislosť)
- vady mozgu: tetovanie sem patrí tiež, ... proste "nevinná zábava", týchto jedincov vôbec netrápi, že tak približne ešte 30 rokov nazad mali tetovanie väčšinou iba Maori, alebo basisti/zločinci. A že sa tým vlastne stávajú členmi egregoru tetovania a zdieľajú ho s rôznymi chorými jedincami, ktori ho plnia tiež a to tu nejdem ani vyťahovať, že čím všetkým. Stačí si spustiť gogoľ a vyhľadať si obrázky známych tetovancov ...

A tak sa okruh potenciálnych ľudí, s ktorými si môžeš založiť fungujúcu rodinu tak zúži, že proste ... A na čom chceme potom akože stavať?
 
Naposledy upravené:
Podobná věc se stala i mé kamarádce. Její syn byl vlastně ve stejném věku a najednou začal takhle bláznit. Kamarádka se mi s tím svěřila, přičemž litovala toho, že měl přístup ke všem těm zhovadilostem na TikToku apod., které mu posloužili, jako návod k tomuto jednání. Já jsem na to kamarádce odvětil, že mi to přijde zvláštní a zdá se mi, že je to nějaká forma substituce např. z důvodu šikany. Dal jsem jí kontakt na psycholožku a psychologa. Kamarádka nakonec zvolila psycholožku, která se po pár sezeních dopátrala toho, že jde skutečně o substituci. Milý hoch, protože byl odmalička takový jemnější, byl ostatními kluky ve třídě šikanován. A kdyby jenom to. Ta šikana byla přímo podporována, či spíše podněcována jedním učitelem, kterému se zmíněný hoch prostě nelíbil. To vše vedlo k tomu, že kluk začal vést divné řeči o tranzici a upadal do depresí. Psycholožka zjistila, že v holčičím kolektivu se dotyčný cítil dobře, protože ho nikdo nešikanoval a z toho důvodu se také chtěl pasovat do role dívky, protože by se tak vyhnul předmětům, které vyučoval ten konkrétní vyučující.:)
So šikanou mám osobné skúsenosti. V mladom veku. Schytával som to prakticky od polovičky triedy. Lenže vtedy neboli Tik-Toky ani Fejs-Búky, ani iné kraviny. Nemohol som to riešiť, a nikto z tých dospelých, čo o tom vedeli, mi s tým nepomohli. Na rade ostalo jediné staré známe: "Čo ťa nezabije, to ťa posilní." A sparťanský iniciujúci prístup môjho otca vlastne spôsobil to, že som tým prešiel, dnes viem dôvod toho, prečo sa mi to vlastne dialo (ten tu pitvať nejdem), a na všetko mám úplne iný pohľad ako vtedy. Otec je v rodine dôležitý. Ak dieťa nevidí príklad konania svojho otca, a dupľom, keď bude jemnejšej povahy, ťažko sa bude vysporiadavať samo s podobnými hĺbkovo-psychologickými vecami, v dnešnej dobe zvlášť, keď okrem úniku do alkoholu/tabaku (ako to bolo predtým), môže človek unikať do oveľa ťažších iluzórnych "riešení", ktoré sú preňho prichystané prakticky zovšadiaľ ...
 
Akože ale dneska je fakt že problém vybrať si aj životnú partnerku/životného partnera:
- cieľ: 0 (užívať si život a vyskúšať všetko)
- disciplína: 0 (bez komentára)
- závislosti: ak nie alkohol, tak tabak, ak nie tabak, tak alkohol (nepočítam kávu, sex a ďalšie veci, ktoré sa za drogy nepovažujú, pretože sme kultúrne dospeli do bodu, kedy za závislosť považujeme len to, čo je dovolené považovať za závislosť)
- vady mozgu: tetovanie sem patrí tiež, ... proste "nevinná zábava", týchto jedincov vôbec netrápi, že tak približne ešte 30 rokov nazad mali tetovanie väčšinou iba Maori, alebo basisti/zločinci. A že sa tým vlastne stávajú členmi egregoru tetovania a zdieľajú ho s rôznymi chorými jedincami, ktori ho plnia tiež a to tu nejdem ani vyťahovať, že čím všetkým. Stačí si spustiť gogoľ a vyhľadať si obrázky známych tetovancov ...

A tak sa okruh potenciálnych ľudí, s ktorými si môžeš založiť fungujúcu rodinu tak zúži, že proste ... A na čom chceme potom akože stavať?
Město sice sociální společenská výhoda, ale i obecně (toxické) prostředí. S tím by měli být mladí seznámeni. Pak jim to vytvoří nějaké mantinely.
Beru to tak, že HNR vytvoří vhodné podmínky, aby se daná dvojice muž a žena pro ROD, nakonec našla.
 
S tím by měli být mladí seznámeni.
No, človek, ktorý sa tam už narodí, a nepozná nič iné, to berie ako "bežné miesto na život", a drvivou väčšinou prípadov opakuje koľaje ostatných tam žijúcich. Pričom cieľom HNR podľa mňa nie je zakladať mestá, resp. určite nie tie na dnešný spôsob, ktorých organizácia vlastne vedie k úpadku a zániku celej civilizácie. Mesto ako také, by malo byť asi výKVETom národa/civilizácie, keď už tak, a namiesto toho pozorujeme pravý opak, pričom tendencie z neho sa šíria všade okolo.
A ako sa hovorí: "Zvyk je železná košeľa." I tu hrá obrovskú úlohu vedomie. S vedomým prístupom viem, čo je mojou úlohou. Ak ale pracujem na záujmy toho, kto vie a chápe viac, no tak vlastne som len "žiteľ" opičiacky opakujúci rutinu ostatných žiteľov, pričom tá privádza stále od menších k väčším problémom.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom