AKWSK a spln mesiaca

Jox13

Člen
Poviem to asi takto. Kanál akwsk na telegrame som citoval tu aj na oracle blogu veľa krát. A vidim, ze aj clenovia tejto komunity tam priležitostne doolnia do diskusie zaujimavosti (aspon podľa nickov, ktore sedia s tymi tuna)

Dnes som si tam všimol zaujimavy fenomén. Pred časom po zrazení sa s "betonovou stenou" zmizla z kanála pastovačka nezmyslov, ktore potom vehementne vždy nadavkami obhajovala nejaka Irena Habirnakova. Proste dostala ban od admina, lebo sa spravala, ako posadnuta.
Potom, pre mna z nevysvetlitelnych pricin (kedze pri 9000 odberateloch kanal uz nie je maly) prisli moderatori kanala s tym, ze ci chce komunita späť tuto osobu.
S hrôzou som zistil, ze sledovatelia kanala alwsk hlasovali, ako keby to tam nasypali eseťáci. Irenka dostala Zuzkine percentá a znova je na kanáli odblokovana.
Dnes moderatori napisali, ze ak sa.pani Irenka nezmesti do kože (čo sa u nej.neda predpokladať), zmažú kanál.

viac tu
Zdroj: https://t.me/akwsk/9184


Teraz neviem, či som to prekukol a je to zabavny socialny experiment, kde sociopata, ktorý pastuje a nadáva horom spodom skusili na styl prieskumov agentur polis a spol dat spät, aby videli, ako ludia.zareagujú alebo len niekto robil na tim tlak slovom cenzúra.

Tu sa to preberalo tiez, co je hranica a co je za hranicou.

Prečo som tp dal do Matrično-egregorialnej sekcie je fakt, ze podla mna to je vyústenie toho matričného utoku na vsetkych prioritach. V chaose z tohto vzniknutom sa snažia presadzovať určité archetypy...

Takže, vzorku máme, vieme, že stále aj na vzorke 9000 ludi je vidno, ze staci byt archetyp, ktoremu "sa ublizuje" (ved zenu ani kvetinou neudries) a stále, aj po 3nrokoch teroru ludia na to skocia...


Otazka znie takto. Co s tým?

Inak preco hovorim o splne mesiaca? Lebo vlci pri nom najlplepsie vyjú a cakaju na svoju korisť. Teraz je to kanál akwsk, o pár mesiacov budi vyť znova. Koristou ma byt Slovensko
 
Naposledy upravené:
zareagujú alebo len niekto robil na tim tlak slovom cenzúra.

Pár dní/týždňov dozadu sa objavila informácia o prebratí aj niekoľkých ruských kanálov západnými kurátormi. Bolo to vidno pri virtuálnej ukrajinskej ofenzíve asi dva týždne späť. Ja to skôr vidím na ten cenzúrny tlak. Je jasné, že telegram narúša vektor cieľov západných kurátorov a to veľmi. Máme prístup k informáciám, ktoré sa nikde inde len tak ľahko nenájdu.

Možno niekto iný prebral riadenie nad AKWSK kanálom. Zdá sa mi, akoby sa nenápadne zmenila rétorika admina.

Neprekvapilo by ma keby sa z viacerých telegramových kanálov/skupín stala imitačno-provokačná činnosť. Takýto dojem mám napríklad z Konzervy, Kulturblogu a Pavla Kamasa.
 
Naposledy upravené:
Pár dní/týždňov dozadu sa objavila informácia o prebratí aj niekoľkých ruských kanálov západnými kurátormi. Bolo to vidno pri virtuálnej ukrajinskej ofenzíve asi dva týždne späť. Ja to skôr vidím na ten cenzúrny tlak. Je jasné, že telegram narúša vektor cieľov západných kurátorov a to veľmi. Máme prístup k informáciám, ktoré sa nikde inde len tak ľahko nenájdu.

Možno niekto iný prebral riadenie nad AKWSK kanálom. Zdá sa mi, akoby sa nenápadne zmenila rétorika admina.

Neprekvapilo by ma keby sa z viacerých telegramových kanálov/skupín stala imitačno-provokačná činnosť. Takýto dojem mám napríklad z Konzervy, Kulturblogu a Pavla Kamasa.
Na akwsk je viac moderatorov, no toto nevidim, ako problem. IP cinnost to podla mna nie je, skor preslap tych chalanov, consa tyka skusenosti.

Co sa konzervy a KB tyka, to je imitacno provokacna cinnost ako z ucebnice, Tiez moja nazor, v tom sa zhodneme. Tak, ako sa Uhrik na den vitazstva nad fasizmom fotil pri pamätníku.... Obetiam diktatury ZSSR...
 
@JolnyC resp. este to doplnim, myslienky mam este neusporiadane, zle sa mi spalo v noci, aj ked som siel spat pred jedenastou.
Ten moderator, co spiskal najskor tp hlasovanie a potom pustil hentu sociopatku zbova na diskusiu, ak to nebral ako socialny experiment tak naozaj moze v tíme akwsk moderatorov robit imitacno provokacnu cinnost.
To co som myslel hore je len, zw akwsk nie je ako projekt IPC. Ale jednotlivi clenovia byt mozu
 
en moderator, co spiskal najskor tp hlasovanie a potom pustil hentu sociopatku zbova na diskusiu, ak to nebral ako socialny experiment tak naozaj moze v tíme akwsk moderatorov robit imitacno provokacnu cinnost.
To co som myslel hore je len, zw akwsk nie je ako projekt IPC. Ale jednotlivi clenovia byt mozu

V podstate si potvrdil opodstatnenosť jednej mojej hypotézy, že môže byť snaha nenápadne preformátovať seriózne infokanály na IP projekty. To s tým hlasovaním a následne pustením tej trollky, ktorá pokračovala v agresívnom tóne, je z môjho úsudku potenciálny indikátor práve tohto preformátovania. Ide to v súlade s výrokom, parafrázujem: "Ak proces nemôžeš ovládnuť, postav sa do jeho čela."

Potom vyvstáva otázka prečo sa to deje a načo si niekto zo zákulisia chystá informačnú pôdu?
Mne osobne to príde ako pokus skoncentrovať riadenie informačných nástrojov pre ešte jeden posledný výstrel...
 
Naposledy upravené:
môže byť snaha nenápadne preformátovať seriózne infokanály na IP projekty.
Je to možné a ide to ruka v ruke aj tym pozyvacim listom pre nato aj "informacnych" vojakov a suvisi aj s obrovskymi peniazmi, co do toho l***ovej eu institucie lejú. a simko sa vyjadril v podobnom duchu.

Nonje možné, ze je to nezvládnuta moderacia zlateho soviaka, ja naozaj neviem.
 
Naposledy upravené:
Nonje možné, ze je to nezvládnuta moderacia zlateho soviaka, ja naozaj neviem.
Indikátor bude charakter ďalšieho pobytu a pôsobenia Ireny Habinakovej. Ona používa/používala aj nick "Invermektin zachranuje životy".

IP projekt potrebuje svoju škodnú, aby udržiaval nižšiu kvalitu diskusie. Ak bude trolliť aj naďalej, šíriť flameware a moderátori to budú tolerovať, osobne sa prikloním k možnosti zmeny riadenia AKWSK kanálu. Ak nie, skôr to bude ojedinelá udalosť.

Práve som zistil, že moderátorský tým zverejnil nové pravidlá:


Zdroj: https://t.me/akwsk/9188
 
Naposledy upravené:
uvidíme, ako dlho im to vydrží, vrabčiakom. Malo by to už byť v riesení, aby sa to tam ukludnilo
 
Indikátor bude charakter ďalšieho pobytu a pôsobenia Ireny Habinakovej. Ona používa/používala aj nick "Invermektin zachranuje životy".

IP projekt potrebuje svoju škodnú, aby udržiaval nižšiu kvalitu diskusie. Ak bude trolliť aj naďalej, šíriť flameware a moderátori to budú tolerovať, osobne sa prikloním k možnosti zmeny riadenia AKWSK kanálu. Ak nie, skôr to bude ojedinelá udalosť.

Práve som zistil, že moderátorský tým zverejnil nové pravidlá:


Zdroj: https://t.me/akwsk/9188

Správny názov FB profilu pani IH je Ivermectin Zachraňuje Životy

čitam tu o úrovni diskusie na fórach, kauze fóra akwsk - o “ nejakej IH” - označenej ako posadnutá sociopatka, Irenka, apod… ona zrejme nečíta tunajšie fórum a nevie sa brániť - nie je to porušenie uvedených pravidiel diskusie - bod 6?
rozumiem tomu, že ste na jej kauze banu a následného znovuprijatia uviedli nejaké podozrenia o IPČ - ale to sa dá aj anonymne a bez vyjadrenia svojej antipatie ku tretej osobe
 
Správny názov FB profilu pani IH je Ivermectin Zachraňuje Životy

čitam tu o úrovni diskusie na fórach, kauze fóra akwsk - o “ nejakej IH” - označenej ako posadnutá sociopatka, Irenka, apod… ona zrejme nečíta tunajšie fórum a nevie sa brániť - nie je to porušenie uvedených pravidiel diskusie - bod 6?
rozumiem tomu, že ste na jej kauze banu a následného znovuprijatia uviedli nejaké podozrenia o IPČ - ale to sa dá aj anonymne a bez vyjadrenia svojej antipatie ku tretej osobe
Pozdravujem Vás. Verím, že ste si prečítala celý prvý aj nasledne prispevky.
Ak niečo píšem, stojim si za tým. Pani s interakciou so svetom na sociálnych mediach dokazala aj v tom, už medzičasom zmazanim poste, že spĺňa všetky kritériá definície sociopatického spravania sa.
Vo vlákne, ktoré peter medzicasom zmazal, nadávala ľuďom, čo sa nestalo prvý krát.
Ja som s tou osobou mal osobitný výstup, kedy presviedčala všetkých naokolo, že jedine ivermectin z rakúska zaberie, vsetko ostatné je neúčinné... Holt, keď narazí na niekoho kto.neustúpi, tak som bol hneď pocastovaný nadávkami z 3tej cenovej a samozrejme som bol hneď očkovanec. pretože len očkovanci su tí, čo neveria jej liečbe.

Po čase pastovania ľahko vyvratiteľných blbostí sa zrazila s dvoma moderátormi na akwsk. A po vynadaní inde tak ako aj tu, je vždy BAN. Ak máte pocit, že som sa jej dotkol, nie je to môj problém, ale váš. Skuste si precítať, co robi a potom sa zamyslite, preco Vám vadí, že človek, ktory hrubo nadava ľudom je u vás videny ako ten, ktorému ubližujú..
Preco to píšem takto natvrdo je fakt. že presne na tomto vyniesli "na piedestál" čaputovú. Presne sa davate zmanipulovať jednym typom človeka.
- Vystupovanie ohľadom pomoci ľuďom (na začiatok)
- Slušnosť deklarovaná na papieri
- Spadnutie masky po prvom nesuhlase
- Hrubé nadavanie ako prostriedok zastavenia nesuhlasu protistrany (caputova hrubo nadavat nemôže, robi to veľmi jemne a citlivo vnima, bohužiaľ len niektore témy, no v jej pozícii je každa urážka štátu (krajiny) hrubou, lebo drží pozíciu prezidenta SR)
- po nefunkcnosti predchádzajuceho, odchod z diskusie a pokračovanie na inych fórach, kde sa stavia do role obete (u caputovej su to tzv mienkotvorne médiá)

A samozrejme reakcia na inych forach je, ved ona je taka pekna, ona je taka dobra, vždy to mysli dobre a vždy ti zlí XXXXXXX ((testovani, ockovani, Slováci, doktori, chlapi,zlocinci, ...dosaďte svoju kategóriu) su na vine a len ja, Irenka mámnpravdu. Vždy.
Toľko ku pani Irenke.


Čo bol skrat s pani Irenkou je, pustiť takéhoto človeka.a to ešte nerelevantnym "hlasovanim" (150 z 9000) znova na kanál, to vyzeralo na sociálny experiment, alebo imitačno-provokacnú činnosť moderatorov, ako veľmi trefne poznamenal @JolnyC vyššie. A ak ste dočítala az sem, teraz to, prečo som to sem dal, po dovysvetleni predchadzajuceho obrazu.
**********

Paralelne s tou motanicou vyššie popisanou na veľmi relevantnom kanáli, totiž sme si všimli prichod platenych diskutujúcich aj na iné kanály. A bolo to po pauze, kedy sa títo diskutujúci nevyskytovali. Vzorec spravania takehoto platenéjo diskutujúceho je viditeľný, len ho treba mat načítaný. Ako aj tu aj inde to nastalo paralelne.
A paralelne s tým Robert Fico odhaľuje žiadosť puchovského a dalsich "oficialnych a mimovladnych oficiálnych" predstaviteľov, bolo ich 21 kusov smerom ku nato a eu. a nový neustavny minister vnútra šimko v prvom prejave sa venuje len tzv. dezinformaciam a hoaxom, teda bojom s iným názorom.

Už vám to zapadá? Mozaika ide o poschodie, alebo dve posxhodia vyššie, od nejakej pani, ku organizovanému utoku na internetove socialne média just prave pred voľbami....

Verim, ze je to už zrozumiteľnejšie. Buďte zdravá
 
Naposledy upravené:
@Tara

Vidím, že ste to všetko citlivo navnímali, pani Čaputová 🙂.

Nemám výraznú potrebu komentovať váš pohľad, ktorý prináša do témy obľúbený prvok rozdeľovania a hašterenia sa - prvok obete.

Z tej obete môžete vystúpiť, ak chcete. Ona rada hovorí pseudoracionálnym jazykom, pritom len vťahuje do formy Božieho dopustenia.

Takže môžete navnímať ešte raz a tentokrát bez obete 😉

P. S: Verím, že s AKWSK kanálom je a bude všetko v poriadku 🙏
 
Páni, odpoviem Vám spoločne - mrzí ma, že ste nepochopili pointu môjho príspevku- asi je za tým ten spln, alebo Mars - Venuša?

ad “Zuzka” - túto osobu som prekukla keď som ju videla prvýkrát v správach v súvislosti s kauzou skládka - môj prvý dojem - že je to ideálny marketingový produkt do politiky - možno intuícia? Nechápala som, keď ľudia, ktorých som považovala za inteligentných, boli očarení jej vystupovaním a nevideli “za oponu” - forma prekryla obsah - a aj ju potom volili a teraz mnohí precitli a nevedia jej príst na meno - “vnímam” ju ako zapredanú agentku, a nechápem, prečo ma s ňou spájate- a hnevá ma, že svojim vystupovaním sprofanovala slová ako slušnosť, citlivosť, vnímanie …

ad “Irenka” - na rozdiel od “ podarenej aktivistky z paláca “ je to súkromná osoba - nepoznám ju, ani nie som na tom fóre - neviem, prečo na fóre používa meno - evidujem ju len ako osobu, ktorá v čase plandemie komentovala niektoré stránky na FB v súvislosti s liečením Covidu, protokolom FLCC , radila s liečbou, zháňala nedostatkové lieky - ak aj je ta pani neviemaká problémová - nemyslím si, že je správne písať o nej menovite na fóre, kde sa nenachádza - pretože takto z nej robíte obeť vy - tým, že ju negatívne hodnotíte, menujete ju tu menom a priezviskom, a nie ako príklad pani xy, ktorá má nejaký typ správania - ak to nie je osobná rovina, čo to je?

- nerozporujem Váš príbeh, ale významnosť tej osoby v ňom - chybu urobili moderátori, ona za svoje nevhodné správanie dostala BAN - oni ju vrátili pochybným sposobom, ktorý vyvoláva nejaké podozrenia - v každej diskusii sú osoby, ktoré sa správajú konfliktne - ale nie sú príčinou, ale následkom nejakého stavu v spoločnosti, ako píšete, môžu byˇť zneužité v informačnej vojne proti alternatíve

-možno naozaj “ citlivo vnímam “ - iba som Vám chcela dať svoju spätnú väzbu, pretože mi to udrelo do očí - bod 6- zbytočne naštrbená forma so zaujímavým obsahom

…zdravia aj Vám …
 
zbytočne naštrbená forma so zaujímavým obsahom
Tara mna mrzi, ze nevidite tú egregorialno-matričnu suvislosť. Matrica koncentrovaného zamixovania gulášu prebehla paralelne na fórach a kanáloch, ktoré maju nieco spoločné. A to pohľad iny, ako je pretláčaný vládnou ideológiou.
Na všetkých tychto kanáloch to nabili cez emócie súcitu, nazval by som to (p)rezidentkina matrica. O tom bol tento prispevok a priklad rozobrany do detailu, nech je ta technológia vidieť. Takto sa totižto riadi štruktúrni/bezštruktúrne, vyberie sa matrica a tá, ked je spravne naplnena, pritiahne ľudí, ktorí s ňou budu pracovať
 
Správny názov FB profilu pani IH je Ivermectin Zachraňuje Životy

čitam tu o úrovni diskusie na fórach, kauze fóra akwsk - o “ nejakej IH” - označenej ako posadnutá sociopatka, Irenka, apod… ona zrejme nečíta tunajšie fórum a nevie sa brániť - nie je to porušenie uvedených pravidiel diskusie - bod 6?
rozumiem tomu, že ste na jej kauze banu a následného znovuprijatia uviedli nejaké podozrenia o IPČ - ale to sa dá aj anonymne a bez vyjadrenia svojej antipatie ku tretej osobe
Pravidlá AKW nie sú pravidlami tohto fóra. Toto fórum má svoje vlastné pravidlá (dolu v päte stránky je link na "pravidlá používania fóra").
Inak články a komentáre sa dajú čítať aj bez registrácie. Sú prístupné všetkým, kto si toto forum otvorí. Na odpovedanie je potrebné sa zaregistrovať. To je tiež iba chvíľka práce. Pre nikoho tu neplatí, že by sa nemohol brániť. Iba ak by niekto mal ban (ten tu zatiaľ nedostal nikto). Pár ľudí tu síce je na ručnom schvaľovaní príspevkov, ale aj títo ľudia ak dajú normálny neútočný príspevok, tak im ho zverejníme.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom