Bыполнить свой долг II

Popolvár

Člen
Najdôležitejšou udalosťou posledných dní nie je séria bankrotov amerických bánk a následky tejto „finančnej tsunami“ vo svete a predovšetkým v Európe, ale oznámenie zámeru Londýna námestníčkou ministra obrany V. Británie Annabelou Goldyovou previezť v blízkej budúcnosti v rámci vojenskej pomoci Ukrajine muníciu s ochudobneným uránom do Kyjeva...
Viac tu:
Opätovne ďakujem Lin za inšpiráciu.
 
Najdôležitejšou udalosťou posledných dní nie je séria bankrotov amerických bánk a následky tejto „finančnej tsunami“ vo svete a predovšetkým v Európe, ale oznámenie zámeru Londýna námestníčkou ministra obrany V. Británie Annabelou Goldyovou previezť v blízkej budúcnosti v rámci vojenskej pomoci Ukrajine muníciu s ochudobneným uránom do Kyjeva...
Opätovne ďakujem Lin za inšpiráciu.
Děkuju - a jsem ráda, že tě mé připomenutí "humanitárního bombardování" inspirovalo k tak hezkému článku.
K tomu přidám, že v Srbsku mají lidé kvůli této "neškodné munici" (třeba Drábová se tak vyjádřila) potíže dodnes. Nejen s vysokým výskytem rakoviny, ale hlavně s miminky, která se rodí deformovaná a všelijak postižená. To není výmysl - to je fakt a právě proto Srbové tak NATO nenávidí.
Pokud dají angláni takovou munici do rukou ukrů, pak ti to použijí bez svědomí třeba i na domky civilistů. Jak jsem se dočetla, tak je nejvíc nebezpečný a toxický aerosol, který vzniká po výbuchu. Toxická látka uran se ti dostane do plic, do krve, do lymfatických uzlin - a tam dlouhodobě "působí".
Přijde mi na hlavu v takovémto světě, kde se střílí takovými svinstvy, argumentovat nějakou ekologií a lidským zdravím. Kolik lidí se zvláště teď na jaře detoxikuje s představou posílení svého zdraví - a přitom nikdo neví, co dýchá v obyčejném vzduchu, Tím nemyslím jen chemii z výbušnin, vystřílených na UA, tím myslím i různé ty jedovaté a toxické čmoudíky z katastrof v USA. Já tedy nevím, ale vycházím z toho, že vzduch planetu obíhá a toto se k nám dostane taky - sice nejspíš ve zředěném stavu, ale nalokáme se toho taky. Planeta je jeden uzavřený celek a je jedno, jestli se vzduch zamoří nad UA nebo nad námi nebo USA.
A když se toho nenadechneme a srazí se to kdesi v mracích do deště, pak se to může dostat do půdy i vody nejen na UA, ale třeba i u nás. Stejně, jako se to stalo po Černobylu.
Za těchto okolností mi opravdu přijdou směšné všechny ekologické požadavky z EU nebo kárné řeči aktivistů, že za své zdraví si odpovídá každý sám.
 
Naposledy upravené:
Najdôležitejšou udalosťou posledných dní nie je séria bankrotov amerických bánk a následky tejto „finančnej tsunami“ vo svete a predovšetkým v Európe, ale oznámenie zámeru Londýna námestníčkou ministra obrany V. Británie Annabelou Goldyovou previezť v blízkej budúcnosti v rámci vojenskej pomoci Ukrajine muníciu s ochudobneným uránom do Kyjeva...
Viac tu:
Opätovne ďakujem Lin za inšpiráciu.
Ori se v tomto článku vytáhl . Ťal do živého .
Můj selský rozum mi říká , že škodnou je potřeba vyhubit . Jinak vyhubí ona Nás .
 
Tak jsi me, mila Lin, o trosicku predbehla, protoze jsem vyborny clanek od popolvara pred chvili docetla a chtela sem vlozit. Zkratka, abych neopakovala jiz vami napsane, tak sem jen pridam neco malo k poslednimu odstaveci clanku popolvara o esencialnich olejich, zejmena nove vytvoreny olej s nazvem "Mir".
Takova nahoda, ale asi to nahoda nebude, je to vsechno nejak propojene ...... protoze jsem se dnes opet intenzivne zabyvala ucinky eterickych oleju, zejmena pak myrhou (lecim osobu blizkou na dlouhotrvajici rymu a kasel), jeden z daru tri poutniku narozenemu Kristovi - zlato, kadidlo a myrha. Do olejove lampy jsem nakapala myrhu, ma se kombinovat s kadidlem, ale to momentalne nemam a nastal "mir", mrnavka usnula a prestala kaslat. Myrha - Mir.
Preji Mir a zdavi vsem lidem na nasi krasne Zemi.
 
Naspäť
Top Bottom