Komunitná spolupráca Dnes 17:30 Primaciálne námestie BA!!! Demonštrácia na podporu Šimkovičovej

Moc lidí tam podle těchto záběrů nebylo
Však organizátori aj vedeli, že ich veľa nebude, preto to aj tak narýchlo zorganizovali. V tomto duchu bol aj prezentovaný názor na túto akciu, tuším na oracle911blogu. Táo akcia bola od začiatku odsúdená na neúspech, a preto kontraproduktívna, a aj tak bola plánovaná. Zorganizovať ju v pracovný deň v slniečkárskej Bratislave a okolí? Čo ste čakali, že slniečkári prídu podporiť ministerku kultúry? Ak by organizátori skutočne chceli preukázať masívnu podporu terajšej ministerke kultúry, tak je akcia zvolaná na víkend a s iným PR. Takto organizátori dobre vedeli, čo robia, alebo sú to hlupáci.
Ministerka kultúry vzišla z parlamentných volieb a má tento mandát. A jej mandát sú povinní brániť a ubrániť koaliční poslanci v parlamente. Pokiaľ to poslanci v parlamente budú robiť zodpovedne, nie je dôvod ísť do ulíc. Beda tým poslancom, ktorí zradia. To budú potom demonštrácie za ich odstúpenie.
 
Trestuhodná amatérčina... Zvolajú protest deň pred akciou, so slabou PR, v Bratislave a cez pracovný deň... To je dobré akurát na to, aby v telke povedali. "Na podporu ministerky kultúry prišlo na protest len niekoľko desiatok ľudí..." Hanba. Vrag ili durak?!
 
Hanba. Vrag ili durak?!
A čo ste čakali od Marčeka, toto urobil už viackrát. Nebolo to až tak dávno na podporu Huliaka.
Aj vtedy v správach vbľakovali, že prišlo málo ľudí....
Čo sa tým sleduje, že bude norma,že už ulica bude rozhodovať, a nie voľby.
Pre koho ten podliak pracuje !
Ten čo si založí stranu, a potom ju predá Borisovi ....a potom Uhríkovi.
 
Pozerám tie protesty organizované PS a niečo mi na nich nesedí. Mám pocit, že majú niečo zakryť. Nejde ani o majdan ani o Korcoka. Je tam ešte vyšší cieľ. Niečo nie je ešte vidieť. Neviem to zatiaľ rozlíšiť. Ide o odputanie pozornosti.. Robia k niečom krovie.
 
Naposledy upravené:
To je to, čo je potreba robiť. Pozornosť davu a energie rozbiť na malé plamienky, ktoré postupne
zhasnú. Preto Danko do Pelegríniho, Šimkovičová do LBTI, Huliak do aktivistov....
Aj keď toto útočenie zo strany koalície na viacero cieľov môže opozícia využiť na protestoch na to, aby vytvorila dojem, že súčasná vláda je arogantná, robí si čo chce a treba ju zvrhnúť. Ale na to by musela presvedčiť aj voličov koalície, aby prestali podporovať svojich politikov. Kým budú hecovať len svojich opozičných voličov, tak sa nič nedeje.

Teraz je opozícia v jednom šíku. Lepšie by bolo dosiahnuť, aby sa hádali medzi sebou. To by ich oslabilo a protesty by tiež vyhoreli.
 
Naposledy upravené:
No ani oni to nevedia… a my sa zatiaľ môžme len domnievať. Pozornosť davu a energia opozície je vedená k protestom a k ÚŠP and comp.
A vláda zatiaľ tomu cirkusu von veľa energie nevenuje, len toľko, aby sa nevravelo, že to ignoruje.

Primäli liberálov mrhať energiou, zdrojmi a časom t.j. chystá sa 180° obrat a niekto sa stará o to aby odpor bol minimálny a vzhľadom na to, že čo robia poľnohospodári vo zbytku EU, tak by som povedal, že to bude pre nich totálny paralyzujúci šok a pre zbytok spoločnosti nepríjemné prekvapenie...
 
A už som dostal odpoveď na moju otázku:
Podľa rezolúcie Rady EU samotná EU môže okrádať Rusko o zisky zo zmrazených aktív a poskytnúť ich Ukrajine. Skratka je to trafika tak pre papalášov EU, ako aj pre ukrajinských oligarchov a úradníkov.
Na také niečo môžete nahovoriť buď len idiotov so samovražednými sklonmi alebo niekoho, kto vás bojí viac, než ruskej odpovede či sabotérov. A tá bude minimálne zrkadlová a bude doslova vec, ktorá konečnou platnosťou rozloží EU...
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom