Ex offo, ale prečo by to malo byť s bubnom? [Aktualizácia]

Autor: oracle911 (oracle911blog.wordpress.com | RSS odber)

Mnohí hovoria, že Žilinka nekoná lebo nerobí tlačovky ako Lipšic, Hamran a spol. Ale ja na to, že prečo by mal ťahať veci na verejnosti ak to nie je potreba? A hlavne prečo by to malo robiť, keď vinníci majú zahraničné krytie a veci sa dajú riešiť aj inak?

A presne toto sa dialo v prípade odídených prokurátorov, ktorí dozorovali prípad vraždy Kuciaka a Kušnírovej:

photo_2024-04-18_10-14-05-Kauza Kuciak

Odídení prokurátori v kauze Kuciak: Harkabus a Mikuláš


A dôvod prečo to hovorím je to, že Žilinka pozrel na spis a videl tam nielen nedostatky, ale aj hrubé porušenie predpisov, nariadení a možno aj zákonov a preto im povedal, že buď odídu akože sami alebo začne sa proti nim disciplinárne konanie, dostanú vyhadzov a zistia na vlastnej koži, že čo je byť obvinení a v cele predbežného zadržania. A aby som citoval klasika:

Takto sa to robí do psej matere.​


Aktualizácia: Dámy a páni vysvetlite mi, že kde píšem, že dostali imunitu a nemôžu ich skosiť za niečo iné?


S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať
knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod:
Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.


Zdroj článku...
 
Naspäť
Top Bottom