Globálna kríza. Medzinárodné online fórum 12.11.2022 Tvorivá spoločnosť.

dobre by bolo vysvetliť prečo
Tieto otázky sme opakovane preberali už na minulých fórach počnúc od vodyksb. Je to na dlhšie rozprávanie. Sergej Danilov je podvodník. Svoju kolegyňu Žanu prezentuje ako reptiliánku, Annunaky, na jednom z videí spravili filmový trik, že tam žmurkla plazím okom, pričom je množstvo starých fotografií, kde pracovala pre all**ru ešte ako mladá žaba. Na inej fotke sa oblizuje s frajerom (nebudem to teraz pracne hľadať, ale dá sa to nájsť vo webových archívoch).
Filozofia Allatry je niečo ako nové náboženstvo. Samotný Danilov sa stavia do role novodobého spasiteľa. Moslimom je prezentovaný ako Mahdi, kresťanom ako Utešiteľ, budhistom ako Maitreja, a židom ako Mošija.
T.j. za celým tým hnutím stojí jeden človek, a kto stojí za týmto človekom, to nevidíme.

Ale ak niekto používa lož, ako pracovný nástroj, tak z toho nemôže vzísť nič dobré, aj keby prišiel s ušľachtilou myšlienkou...
Podľa toho, čo som videl z videí Danilova, tak on prezentuje Annunaki ako priateľov ľudstva, ktorí čakajú, či sa ľudstvo spamätá, či sa začne riadiť pravidlami Allatry, a ak nie, tak nás nechajú zomrieť v ekologickej katastrofe a oni uletia.
My naozaj potrebujeme zmeniť svoj prístup k Prírode, ale nie na základe novodobej Biblie (Allatry) ale na základe toho, že ľudia začnú konečene uvažovať samostatne, že začnú používať rozum, naučia sa metodológii, aby neboli manipulovateľní.

Snažíme sa o to, aby toto bolo seriózne analytické fórum, preto nie každý obsah je na tomto fore vítaný.
Je na každom, aby išiel viac do hlbky a nekĺzal len po povrchu, a aby skúmal čo je v poriadku a čo nie. Skúste sa aj vy pozrieť hlbšie pod povrch, a skúste sám zistiť, čo je na all**re a ich hnutiach toxické.
 
Nespochybňujem Globálne zmeny klímy. ( považujem ich za periodické a pravidelné) Súhlasím (čiastočne) aj s týmto dokumentom. Súcitím aj s poškodenými po prírodných katastrofách. Sami sme zažili tu kde žijem požiar a aj záplavu. Ale ! Musím sa pozastaviť nad výčitkou, alebo výzvou " AK s tým niečo nespravíme". Ale AKO chcete robiť niečo s niečim, čomu nerozumiete ? S niečim na čo nemáte žiadny dosah ? Teraz sa dostanem k tomu najhlavnejšiemu... V roku 2019 NASA vydala vyhlásenie, že rovnakým tempom sa zahrieva celá Slnečná sústava, vrátane Pluta. A nevedia PREČO.....Tak čo s tým vlastne chcete urobiť ? V tomto prípade nemôžeme odstrániť príčinu, ale môžeme len zmierniť následky. Tým smerom by sa mala uberať naša pozornosť.
 
Naposledy upravené:
Nedávno som sa na túto tému bavil s bratom a skonštatovali sme, že pravdepodobne sa periodicky nachádzame v rámci Galaxie v hustejšom prostredí ( prach, žiarenie...) a to nás ( Slnečnú sústavu) zahrieva. Keďže sme obaja laikovia a len polemizujeme, je pravdepodobnejšie, že sa mýlime a pravdu majú "vedci" ktorý nás presvedčili že za Globálne otepľovanie môžu prdy kráv...
 
dobre by bolo vysvetliť prečo
Vysvětlení už padlo, z hlediska KSB je to imitačně-provokační projekt, který má odvést potenciál lidstva a lidi navést do nového otroctví, alá all**ra.
Z hlediska pozic KSB (což je něco jako vědní obor) se zde řeší procesy v sociálním super systému a ne ideologie (líbivé obálky škaredých koncepcí). Nepsanou podmínkou je studium, alespoň základů KSB. Už teď používám dva termíny, které nejsou veřejně dostatečně známé v jejich plnosti a to je koncepce a ideologie.

Deklarované cíle (ne skutečné autorů) tvořivé společnosti jsou podobné v něčem s KSB, jedním z dílčích cílů KSB je uvolnit geneticky daný tvořivý potenciál jedince a umožnit jeho rozvoj, ale ne samo o sobě je to plně spojeno s odpovědností k občině - čili národu, státu, lidstvu a planetě. Tvořivý potenciál ve prospěch celku (bolševismus). Aby bylo možné uskutečnit spravedlivou společnost (boží království na zemi - hlavní cíl KSB) je nutné znát mechanismy jak je společnost řízena a jak jsme drženi v otroctví a pak si osvojit potřebné znalosti a návyky ke změně.
Tohle je největší slabina hnutí all**ra z hlediska KSB, pouze láska a práce žádná, kromě propagace a šíření ideologie (což děláš právě teď a tady). Až ji budeme všichni věřit, tak se vše změní a bude to v pořádku, jenže to je past - kdo bude řídit, kdo to bude umět (to GP v skrytu bude vše řídit jako dosud, stále stejný scenář).
Podle KSB, aby své deklarované cíle tvořivá společnost mohla ve společnosti prosadit je nutné nastudovat KSB, což doporučuji. Pokud začneš studovat, budeme mít společný terminologický aparát a můžeme zde něco řešit (šlo by to i opačně, ale tvořivá společnost nic takového nemá, pouze líbivou obálku).
 
Naposledy upravené:
Nespochybňujem Globálne zmeny klímy. ( považujem ich za periodické a pravidelné) Súhlasím (čiastočne) aj s týmto dokumentom. Súcitím aj s poškodenými po prírodných katastrofách. Sami sme zažili tu kde žijem požiar a aj záplavu. Ale ! Musím sa pozastaviť nad výčitkou, alebo výzvou " AK s tým niečo nespravíme". Ale AKO chcete robiť niečo s niečim, čomu nerozumiete ? S niečim na čo nemáte žiadny dosah ? Teraz sa dostanem k tomu najhlavnejšiemu... V roku 2019 NASA vydala vyhlásenie, že rovnakým tempom sa zahrieva celá Slnečná sústava, vrátane Pluta. A nevedia PREČO.....Tak čo s tým vlastne chcete urobiť ? V tomto prípade nemôžeme odstrániť príčinu, ale môžeme len zmierniť následky. Tým smerom by sa mala uberať naša pozornosť.
A o to ide. Tu každý globálny chytrák sa snaží nahnať ľudí do svojej ohrady. Švabovci a EU ponúkajú green deel, all**ra zasa ponúka svoje návody ušité na mieru. A čo takto začať používať vlastný rozum na riešenie problémov, a prestať sa spoliehať na "elity"? Prestať byť manipulovateľným davom?!
 
Prečo je o tejto téme hrobové ticho. To fakt ľudia preberajú radšej témy, ktoré zajtra doznejú, alebo sa boja pozrieť realite do očí. Poslal som pri zverejnení posolstva 10 priateľom link na fórum, nereagoval nik.

Je to problém. I kdybych si pro informaci chtěla něco poslechnout, nemůžu. Ani se mi to nenačte. Má to někde 12 hodin - a to nejspíš nevyposlechne nikdo.
Pak ten název. Soudím jen podle něj, protože jsem z pořadu neslyšela ani slovo. Záchrana je ve sjednocení. Záchrana před čím? Před tou "globální krizí", která je napsaná v úvodu malým písmem? Snažila jsem se poslouchat teď Danilova, aby mi vysvětlil, co hnutí myslí pod pojmem "globální krize", protože to je velmi široký pojem. Nedozvěděla jsem se nic. Jen hora zbytečných řečí. Jak chce připravit lidi na globální - třeba klimatickou krizi? Když nikdo neví, co se stane a jaké ty "změny" vlastně budou, jak moc silné budou a jak moc pro člověka nebezpečné? To neví opravdu nikdo - dokonce ani vědci a natož Danilov.
Nemá ten Danilov něco společného s Anastázií? Já už zapomínám zbytečná jména a pojmy. A jestli jo, mohla jsem si ušetřit cca 1/4 hodiny marného poslechu.
Jestliže "připravují" lidi na něco, o čem ví každý prdlačku, tak lidi akorát děsí a stresují, že jsou vyplašení a z hlavy jim rozum vypadává. Nikdo se nemůže dokonale připravit na něco, co tu nikdy nebylo - nebo bylo a lidstvo všechno zapomnělo. To je jako v jiných životních případech = jak se připravovat na něco, o čem nic nevím, chybí mi jakákoliv zkušenost a mám jen velmi matné představy? Těžko - hodně těžko a často zbytečně, protože realita je úplně jiná.
Dám příklad jednoho velmi vzdělaného a realisticky zaměřeného člověka, známého naší rodiny. Ten člověk je chirurg a velmi dobrý (to jen pro obrázek). No a ten se na své chalupě obložil polystyrénem, nashromáždil zásoby všeho druhu, žije tam v zimě a skoro po tmě a vyděšeně se nás ptá, co jako děláme my, abychom "byli připravení". A co jako má ještě udělat on, aby nic nezanedbal. A já od boku vypálila:" Vypnout televizi, zapnout světlo a jít do lesa, pak zatopit a přečíst si nějakou pěknou knížku. To je, pane doktore to nejlepší, co pro sebe můžete udělat."
 
Nemá ten Danilov něco společného s Anastázií?
Ale áno. all**ra má svoju Anastaziu Novych a sériu knih Sensej zo Šambaly.
Spolu s knihou "all**ra" to utvára celkovú kozmogoniu a filozofiu, ako návod na zmenu duchovnosti ľudstva, ktorá ho, podľa nich, môže zachrániť pred záhubou v globálnej klimatickej katastrofe. Ak som to správne pochopil z jeho videí, tak drastické zmeny klímy vznikajú ako odozva na degradujúcu duchovnosť ľudstva. A oni ponúkajú návod, ako tu degradáciu zvrátiť. Ponúkajú svoju filozofiu a videnie sveta.
 
dobre by bolo vysvetliť prečo
Ech, all**ra. Poslední dobou už mám strach otevřít ledničku, že na mě vykoukne tenhle imitačně-provokační projekt.

Já počítám s tímto:
all**ra ~ západní tajné služby vyrobily ”aeronetí” klon ”Zvonících cedrů Ruska”. Kde jinde by něco takového mohlo vzniknout, než na banderovské/benderovské Ukrajině, která je řízená z usa-ambasády, je to rejdiště všech těch CIA a MI-6, je narvaná západními biolaboratořemi a vyrábí se tam na běžícím páse (často v nízké kvalitě) všelijaké “psyops” (masakr v Buči: Buča ~ srovnej s anglickým “butch” [buč] ~ agresivní muž a s “butcher” [bučə] ~ řezník).

Osoby a obsazení:
Vladimír Megre ~ hraje Igor Danilov, guru
Anastasia (ze Zvonících cedrů) ~ hraje Anastasia Novych
série knih “Zvonící cedry Ruska” ~ hraje série knih “Sensei ze Šambaly”

S tím videem, jak “Žana” mrkne, to přehnali. Je to fejk. Což nemusí jít poznat ze samotného videa, ale plyne to z celkového kontextu. Souhlasu netřeba.
Mohl bych rozebírat aranžmá jejich videí, ale nebudu.

Takže závěrem ještě poznámka k jejich veledíle “Fyzika all**ra”. Zde vykradli/recyklovali geniálního performera a stand-up komika, Nassima Harameina, tohoto Karla Janečka romanticko-esoterické tzv. “kvantové” fyziky, jemně říznutého krásou Davida Copperfielda.

Když se ve videu 2x objeví slovo “eugenika”...
Nadpis videa (úvodní obraz, než se video spustí): “K čemu je dobré takové lidstvo?”
video
Všimněme si formální stránky videa, včetně hudby.
Zajímavé. Video je z roku 2021 a o koronaviru ani slovo. Ale “eugenika” je tam 2x...

Co všechno může znamenat “Allat”...
https://all**ra.cz/publication/co-je-all**ra
https://all**ra.org/cs/report/allat
 
GP na bilbordoch v Bratislave. Miestna časť Patrónka. Fotené predvčerom.

View attachment 2328
Takže tvorivá spoločnost ma v logu nasledovny symbol:

- pyramída v ktorej je ležatá osmička. Teda symbol DAVO-ELITÁRNEJ SPOLOČNOSTI ktora má touto koncepciou tu byť navždy, lezata osmicka, ako symbol nekonečna...
A samozrejme vsetko v kruhu, teda symbole, ktory hovorí o všetkych na planéte....

Ako @jardob spravne poznamenal, od takychto ruky prec.
To je aj zaroven upozornenie pre toho, on vie kto, ktory na oracle blogu zacal toto propagovat s tym, ze bol tu dany na rucne schvalovanie.

Pod mojimi clankami nebudem myslienky alat3 tolerovať, kedze je to imitačno-provokacny projekt, uz len podľa symboliky..

Tak isto ako archa, ktorej symbolika je tiež jasná, aj ked robia aj dobre veci....
 
Naspäť
Top Bottom