Im nejde o naše zdravie

Autor: oracle911 (oracle911blog.wordpress.com | RSS odber)

Hovorím o veľkých farmaceutických firmách a v niektorých dozorných orgánoch určených na dohľad nad výrobou potravín a liečiv. Dokonca v niektorých prípadoch môžeme ohovoriť o tichej genocíde obyvateľstva cez systematické poškodzovanie zdravia s cieľom vyrobiť stálych zákazníkov. Viem, že to, čo som teraz povedal a ešte poviem je pre niekoho samozrejmosť, ale pre niekoho toto je novinka. Začnem pri FDA-americký Úrad pre potraviny a liečivá

photo_2024-01-03_02-51-00-FDA Approval Meaning

Potvrdené FDA NEZNAMENÁ vedecky overené, ale to, že bola dosiahnutá obchodná dohoda


FDA pritom zakázala predaj nepasterizovaného mlieka a korporácie zas spustili propagandu proti nemu:

RawMilkUSA

Nie, vy nepotrebujete piť surové mlieko Vďaka TikTok, surové mlieko rastie v popularite v US, ale experti sú vydesení.


Pasterizácia a homogenizácia síce predĺži skladovateľnosť mlieka, ale zmení chemické zloženie a štruktúru, že zo základnej potravina vzniká otravina t.j. niečo, čo nielen nemá potrebné výživové látky, ale je aj vyslovene na škodu lebo spôsobuje alergie, tráviace ťažkosti a iné zdravotné ťažkosti napr. v pasterizovanom mlieku prakticky chýbajú betakarotény, sú plné nenasýtenými mastnými kyselinami (spôsobujú zápaly) a homogenizácia zas vytvára nestráviteľné zhluky tuku a bielkovín.

Ostatne platí toto:

90percentFoodandDisases

Je to šialené, že 90% jedla v obchodoch neexistovalo pred 100 rokmi a tiež neexistovalo ani 90% ochorení…


S pozdravom

Oracle 911

Výzva: prosím začnite čítať
knihy o riadení spoločnosti (je to fuk s ktorými začnete), ktoré môžete zakúpiť aj u vydavateľstva Torden v nadchádzajúcom období znalosti v nich obsiahnuté budeme potrebovať všetci.

Príspevok na chod:
Finančne môžete prispieť tu.

Poznámka: Diskusia je nižšie a je otvorená.


Zdroj článku...
 
U nás se nepasterizované mléko nesmí koncovému spotřebiteli prodávat už dávno. Výjimkou je prodej ze dvora, v malém množství. Takže korporace proti němu žádnou kampaň vést nemusí.
 
U nás se nepasterizované mléko nesmí koncovému spotřebiteli prodávat už dávno. Výjimkou je prodej ze dvora, v malém množství. Takže korporace proti němu žádnou kampaň vést nemusí.
I nepasterizované mléko je ideální konzumovat krátce po dojení. Takové mléko je i léčivé. Odtučňované a průmyslově zpracované mléko iniciuje akné, alergie, zhoršuje trávení.
Pokud mléko nekonzumujete 15 minut po dojení, je dobré ho upravit vařením. Přivést do varu, odstavit, konzumovat. Hlavně nepít odtučněné mléko, správně by mělo mít alespoň 3-5% tuku.
Plnotučné převařené mléko pomáhá proti zácpě, krvácení. Posiluje reprodukční tkáně, podporuje těhotenství. Zlepšuje paměť, imunitu, omlazuje a zmírňuje hyperaktivitu dětí.
 
K tomu mlieku by som dodal, že pasterizované mlieko z tetrapaku, ak ho vypijem viac ako 3 -5 dcl, tak ma zapeká. Ono aj trocha mlieka spúšťa vetry, ale väčšie množstvo zapeká. No každý to tak nemusí mať.
Prevarené mlieko som ešte neskúšal.

Nemáte prosím vás niekto recept na výrobu domáceho kefíru?
 
Nemáte prosím vás niekto recept na výrobu domáceho kefíru?
Bereme nepasterizované mléko ze dvora, pokud ho nestihneme spotřebovat, necháme ho odstát a zkysnout do zákysu/kefíru. Chuťově je to jiné než kefír z obchodu, specifická chuť, která mi zpočátku zarážela. Je velmi sytý a děti ho milují.
Dělali jsme to tak běžně i před 1989 s běžným pasterizovaným mlékem z obchodu.
 
Bereme nepasterizované mléko ze dvora, pokud ho nestihneme spotřebovat, necháme ho odstát a zkysnout do zákysu/kefíru. Chuťově je to jiné než kefír z obchodu, specifická chuť, která mi zpočátku zarážela. Je velmi sytý a děti ho milují.
Dělali jsme to tak běžně i před 1989 s běžným pasterizovaným mlékem z obchodu.
Ale to nie je kefír, ale normálne kyslé mlieko (v slovenčine). Na pravý kefír je potrebná kefírová kultúra, ktorá v mlieku kvasí. Len neviem, kde sa á zohnať, kedysi sme ju mali, ale už dlho mlieko nepijeme tak neviem (to z obchodu to nie je mlieko ale svinstvo a celkovo mlieko je určené pre mláďatá - teľatá - a obsahuje kazeín z ktorého sú rohy a kopytá :) ) Ale nechcem nikoho odhovárať. Na druhej strane pijeme žinčicu (u nás je to žintica).
 
Naposledy upravené:
Ale to nie je kefír, ale normálne kyslé mlieko (v slovenčine). Na pravý kefír je potrebná kefírová kultúra, ktorá v mlieku kvasí. Len neviem, kde sa á zohnať, kedysi sme ju mali, ale už dlho mlieko nepijeme tak neviem (to z obchodu to nie je mlieko ale svinstvo a celkovo mlieko je určené pre mláďatá - teľatá - a obsahuje kazeín z ktorého sú rohy a kopytá :) ) Ale nechcem nikoho odhovárať. Na druhej strane pijeme žinčicu (u nás je to žintica).
Už som niečo vyzistil. Potrebuješ takzvané "kefírové jadro". To je to čo scedíš pri zlievaní kefíru, hrudkovitá zmes, ktorá obsahuje laktobaktérie. A kde sa dá zohnať?
 
Už som niečo vyzistil. Potrebuješ takzvané "kefírové jadro". To je to čo scedíš pri zlievaní kefíru, hrudkovitá zmes, ktorá obsahuje laktobaktérie. A kde sa dá zohnať?

ak to ma mat zmysel tak potrebujes skutocne mlieko z dvora alebo druzstva cerstvo nadojene, musis si odsledovat ako dlho trva kefiru spracovat mlieko, inak bude chutit ak ho nechas kvasit v komore a inak ked rychlo vykvasi pri izbovej teplote, mne vzdy chutilo viac ked kvasilo pomalsie pri nizsej teplote. kefir sa ti bude mnozit(ak budes mat kvalitne mlieko) cize po case mozes niekomu darovat kus, ak ho budes krmit obchodnym mliekom tak ti pravdepodobne zdegraduje. po vykvaseni treba kefir umyt vo vode, pouzival som iba drevenu lyzicku a plastove sitko.
 

ak to ma mat zmysel tak potrebujes skutocne mlieko z dvora alebo druzstva cerstvo nadojene, musis si odsledovat ako dlho trva kefiru spracovat mlieko, inak bude chutit ak ho nechas kvasit v komore a inak ked rychlo vykvasi pri izbovej teplote, mne vzdy chutilo viac ked kvasilo pomalsie pri nizsej teplote. kefir sa ti bude mnozit(ak budes mat kvalitne mlieko) cize po case mozes niekomu darovat kus, ak ho budes krmit obchodnym mliekom tak ti pravdepodobne zdegraduje. po vykvaseni treba kefir umyt vo vode, pouzival som iba drevenu lyzicku a plastove sitko.
Jedného času som robila aj kefír aj tibi zrnká, po čase som už robila len tibi, , do prevarenej vody v 7dcl pohári som si dala listky zeleného čaju, sušené šípky, alebo sušené slivky či marhule ,+ trochu cukru a 24h nechala na okne, na 2 den som scedila nápoj do džbanu a do chladničky+ naložila nový, doniesla mi to vtedy mamina švagriná
 
Naspäť
Top Bottom