Ktorou knihou by mal neznalý začať

mg_test

Nový člen
Zdravím,

chcel by som sa spýtať, že rád by som daroval knihu z dielne vpsssr niekomu z rodiny na rozšírenie si, resp. otvorenie obzorov. Otázka teda znie, že ktorá by to mala/mohla byť? Díky.
 
Ahoj, ak by som ti mohol poradiť za seba, tak by som ti odporučil knihy od generála Petrova. On je dobrý v tom, že vysvetľuje KSB jednoduchým, pútavým a zrozumiteľným jazykom. Pre prvé zoznámenie sa s KSB je dobrá kniha "Tajomstvá ovládania ľudstva".
 
Ja musím tiež odporučiť tú knihu čo prekladal Jardob. Je pútavá a jednoduchá, na to koľko má strán má súper cenu.

Alebo ešte ľahšie sa dá začať cez román Hodina Býka:

Inak tu máš dobrú tému ku knihám:
 
Zdravím,

chcel by som sa spýtať, že rád by som daroval knihu z dielne vpsssr niekomu z rodiny na rozšírenie si, resp. otvorenie obzorov. Otázka teda znie, že ktorá by to mala/mohla byť? Díky.
Za mna:
1) Petrov - Tajomstva ovladania ludstva - on mal skratka talent na vysvetlovanie
2) Zaklady sociologie - Toto je take, ze to cloveka uz same taha k dalsim dielom
 
Jefimov - Globalne riadenie a clovek je tiez lahsie citanie na zaciatok alebo Velicko - Rozhovory o zivote co su v podstate zaklady sociologie len v hovorovom prejave ale venuje sa v nich roznym temam.
 
Naspäť
Top Bottom