Lesní požár na Rhodosu (Řecko)

Lesní požár na kanárském Tenerife za den zachvátil dalších 1,8 tisíce hektarů.

Úřady evakuují obyvatele několika obcí, s ohněm bojuje asi 270 hasičů. Ohniska se nacházejí v odlehlých oblastech, což komplikuje hašení, píší místní média.


View attachment 1893
Ak si to dobre všimneme a zrátame tak sú to vsetko požiare na ostrovoch, sicilia, Rhodos,tenerife,hawai, .....
 
Byla jsem skeptická k možnosti použití klimatické zbraně - zde silného laseru. Přehodnotila jsem a to dost rychle - hlavně po svědectví lidí a po některých videích s neobvyklým zábleskem. Ten je médii vysvětlovaný jako "úder blesku" či pád stromu na elektrické dráty. Jenže takto ani blesk ani výboj z elektrických drátů nevypadá.
A informace Karlose o tom, jak "zázračně" vyšly nepoškozené nemovitosti celebrit - tak to je fakt a další z podivností, které veřejnosti "úderem blesku" fakt nevysvětlí.
Mám tu jedno z čerstvých videí, kde je na pouliční kameru zachycený jeden takový záblesk.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=aqRI1hzACqs


Proč to dělají? Těžko říct. Jako jeden z důvodů je možná snaha vyštvat z těch míst turisty a nejlépe zakázat tam turistům vstup. Co jim vůbec hodně vadí - to je cestovní ruch a to, že kdejaký Franta Flinta se jim roztahuje tam, kde ještě před pár desítkami let byly jen "elity" a měly tam svůj klid.
 
Naposledy upravené:
Dnes se ke mě dostala informace o tom, že na Hawai zasahovala FEMA která přicestovala na ostrovy několik dní před začátkem požárů. Teď jsem přijel domů a jen zběžně jsem kouknul na informační prameny a hle, hned se moje informace potvrdila.
Cituji:

Strojový překlad:
Američtí mariňáci na Maui byli svědky zvěrstev Deep State na vlastní kůži – nafouklá těla posetá kulkami plující obličejem dolů v karmínovém přílivu; Příslušníci havajské národní gardy vyrabovali pytle mrtvých ostrovanů a turistů; FEMA a Červený kříž zakazují občanům přístup k blízkým potravinám, vodě a přístřešku.
Červený kříž !!
Uniformovaný policista z neznámých důvodů zastřelil chodce do zad na Front Street v Lahaině. Policista si pak všimne kolemjdoucího, který si incident natáčí mobilním telefonem, a také ho zastřelí.

Kulka zasáhne jeho lebku, když se hrabe v kapsách mrtvého muže a pokouší se utrhnout snubní prsten z neživého, oteklého prstu. Položí si ruku na čelo a nevěřícně se dívá na své zakrvácené prsty. Klesl a zbraň mu vypadla z druhé ruky.

Byl pátým policistou Deep State, kterého zabili mariňáci od příletu na Maui ve středu pozdě odpoledne.

Jak bylo oznámeno včera, generál Eric M. Smith z Camp Pendleton vyslal námořní pěchotu na Maui, aby prošetřila obvinění, že Havajská národní garda a FEMA terorizují oběti katastrof. Zdroj z generálovy kanceláře řekl Real Raw News, že Marines dorazili na Maui ve 4:00 ráno a okamžitě byli svědkem nepředstavitelného masakru a reagovali na něj. Počet obětí označili za "katastrofální". Nechtěl prozradit kolik mariňáků se chystá na Maui, ale jeho ponurý tón naznačoval, že síly Deep State výrazně převyšují Bílé klobouky. Posily, řekl, jsou na cestě.

"Opravdu jsme nečekali, že místní donucovací orgány budou bojovat po boku Federálního rezervního systému a Národní gardy," řekl. "To, co viděli mariňáci, není nic jiného než zinscenovaná genocida."

Poblíž nakládacího doku v Lahaině našli mariňáci provizorní hromadný hrob, 15 zpopelněných těl naskládaných na sebe v průmyslové popelnici. Oheň je nezabil, řekl náš zdroj. Místo toho někdo použil plamenomet, aby je spálil a poté těla vyhodil do koše.

"Jsme si tím jisti, protože byli zastřeleni jako první," řekl náš zdroj. "Nepochybně média nakonec řeknou, že je zabil oheň. Byli zavražděni a ano, děti také."

Po setmění narazili mariňáci na tábor FEMA/Národní gardy, kde si agenti a strážci rozdělovali neoprávněně získané, trofeje které byly bezpochyby ukradeny z těl obětí. Zločinci seděli ve skládacích síťových křeslech osvětlených stojatými LED světly a hádali se o to, kdo získá jaké ukradené věci. Spor skončil náhle, když Marines zahájili palbu a zabili šest padouchů Deep State.

"Pravidla pro nasazení generála Smithe: beze zbraně," řekl náš zdroj.

„Waffenfrei“ je vojenský žargon, který umožňuje mariňákům útočit na nepřátelské cíle podle libosti.

Jinde viděla jednotka námořních průzkumníků a odstřelovačů policisty a strážce házet těla rozházená po chodníku do popelářského vozu, jako by těla byla jednorázovým odpadem. Mariňáci spustili krupobití automatické palby, která rychle zničila jejich cíle, ale ne dříve, než si šťastný výstřel mauiského policisty vyžádal život statečného mariňáka.

Mariňáci, řekl náš zdroj, měli ve středu v noci 13 potyček, včetně pokračující přestřelky proti těžce ozbrojené četě Národní gardy.

I přesto, že se domnívám, že původní zdroj je americko-japonský Benjamin Fullford, který podle mě není seriozním pramenem, koresponduje to s delším videem a dalšími články.



photo_2023-08-18_19-04-52.jpg
 
Naposledy upravené:
Byla jsem skeptická k možnosti použití klimatické zbraně - zde silného laseru. Přehodnotila jsem a to dost rychle - hlavně po svědectví lidí a po některých videích s neobvyklým zábleskem. Ten je médii vysvětlovaný jako "úder blesku" či pád stromu na elektrické dráty. Jenže takto ani blesk ani výboj z elektrických drátů nevypadá.
A informace karlose o tom, jak "zázračně" vyšly nepoškozené nemovitosti celebrit - tak to je fakt a další z podivností, které veřejnosti "úderem blesku" fakt nevysvětlí.
Mám tu jedno z čerstvých videí, kde je na pouliční kameru zachycený jeden takový záblesk.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=aqRI1hzACqs


Proč to dělají? Těžko říct. Jako jeden z důvodů je možná snaha vyštvat z těch míst turisty a nejlépe zakázat tam turistům vstup. Co jim vůbec hodně vadí - to je cestovní ruch a to, že kdejaký Franta Flinta se jim roztahuje tam, kde ještě před pár desítkami let byly jen "elity" a měly tam svůj klid.

Mohlo by na tom něco být, dříve na Mykonosu byli jen "elity", jenže neměli žádné služby, takže se tam nastěhovali lidé z celého Řecka, že tam udělají peníze. Fakt je, že to co jinde stojí 100 na Mykonosu stojí 300. Osobně tomu nerozumím, protože mám jiný pohled na věc. Byl jsem tam, ale neviděl jsem nic extra za co bych musel dát třikrát více. Už jen, když jsem vplul do přístavu tak z radiostanice bylo cítit - "přijely peníze", příkaz kde kotvit a další informace, které se normálně na této frekvenci neposkytují. Kdekoliv jinde, přístav ohlásí: "Přelaďte se na kanál číslo X", tam ne. Kdekoliv na pevnině se najím kvalitněji a víc, než tam. Nabídka ubytování, když vidí loď s kabinami, je jasná reklama na frekvenci zakázaná. Najedli jsme se a odjeli, velký hluk v každé restauraci, všude běsní muzika, ale z každého krámu jiná, nelze poznat, co hrajou. Na Hawai jsem byl jednou v roce 1982, jako doprovod jen na pár hodin a měli jsme jiné starosti, takže jsem nic neviděl a v hotelu se vše podřizovalo turistice.
 
photo_2023-08-18_20-30-31.jpg

Agenda 2030
Zákony o územním rozvoji umožní vládám zabavit znečištěnou půdu a přestěhovat obyvatele do chytrých měst.

Chápete, proč v poslední době dochází k neustálým ekologickým katastrofám?
 
Tzv. elita čistí ostrovy a chystá se na ně přesunout, protože plánují v budoucnu nějakou špínu na kontinentech. Ostrovy jsou izolované a lépe se kontroluje jejich spojení s ostatnímy státy, které je možné na určitou dobu úplně přerušit.
 
Tzv. elita čistí ostrovy a chystá se na ně přesunout, protože plánují v budoucnu nějakou špínu na kontinentech. Ostrovy jsou izolované a lépe se kontroluje jejich spojení s ostatnímy státy, které je možné na určitou dobu úplně přerušit.
To je sice pravda, ale bohužel asi jen částčně. V "Lockdownu" jsem byl najat na několik cest do Řecka a jednu do Izraele. Kontrola ? NULA !!!
 
Lockdown neboli falešná pandemie nebyl o kontrole, ale spíše sonda o vyvolání celosvětově paniky a zjištění, jak na ni budou lidé reagovat. Kdo se podřídí opatřením a kdo je odmítne. Souběžně s tím běžela očkovací agenda, nacpat do lidí co nejvíce "šmakulád" jejichž obsah a budoucí účinek se teprve zjišťuje.
 
Sám hodně cestuji, zejména na motorce. V průběhu "pandemie" jsem cestoval i letecky, neočkovaný, a kontrola byla naprosto tristní, neprovázaná celosvětově. Ale to neznamená, že to bude i v budoucnu.
 
Lockdown neboli falešná pandemie nebyl o kontrole, ale spíše sonda o vyvolání celosvětově paniky a zjištění, jak na ni budou lidé reagovat. Kdo se podřídí opatřením a kdo je odmítne. Souběžně s tím běžela očkovací agenda, nacpat do lidí co nejvíce "šmakulád" jejichž obsah a budoucí účinek se teprve zjišťuje.
Dneska jsem viděl číslo 20 milionů.
Ale k té kontrole. Já jsem osobně odmítl pracovat, protože bylo mraky kontrol. Jsem na letišti několikrát denně a to bylo, první kontrola na parkovišti, druhá na vstupu do haly, další na vstupu do tranzitu a dál nevím, ale slyšel jsem, že i při vstupu do letadla. To bylo prosím na obou letištích. Nicméně, soukromá letadla nelétají tady u nás z tohoto letiště, ale ze starého a tam k žádným kontrolám nedocházelo. V přístavu to bylo úplně v klidu, protože jíst se musí a tak nekontrolovali ani přijíždějící lodě.
V Athénách jsem měl jeden konflikt, protože přišli do letadla na ploše a chtěli dělat test, takže jsem požadoval jeden dokument od Ministerstva zahraničí, protože letadlo patří paní s diplomatickým pasem a ten neměli, takže jsem je vyhodil a uzavřel vchod. Když paní přijela, otevřel jsem jí a odletěli jsme. Nechali nás však čekat cca 45 minut proti programu (asi za trest), ale asi dostali příkaz nás pustit, takže všechno dobře dopadlo.
 
Byla jsem skeptická k možnosti použití klimatické zbraně - zde silného laseru. Přehodnotila jsem a to dost rychle - hlavně po svědectví lidí a po některých videích s neobvyklým zábleskem. Ten je médii vysvětlovaný jako "úder blesku" či pád stromu na elektrické dráty. Jenže takto ani blesk ani výboj z elektrických drátů nevypadá.
A informace Karlose o tom, jak "zázračně" vyšly nepoškozené nemovitosti celebrit - tak to je fakt a další z podivností, které veřejnosti "úderem blesku" fakt nevysvětlí.
Mám tu jedno z čerstvých videí, kde je na pouliční kameru zachycený jeden takový záblesk.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=aqRI1hzACqs


Proč to dělají? Těžko říct. Jako jeden z důvodů je možná snaha vyštvat z těch míst turisty a nejlépe zakázat tam turistům vstup. Co jim vůbec hodně vadí - to je cestovní ruch a to, že kdejaký Franta Flinta se jim roztahuje tam, kde ještě před pár desítkami let byly jen "elity" a měly tam svůj klid.

Lin,to je tak povediac vytvorenie "pekla" aj na duchovnej úrovni,. deti, dospelí zhoreli zaživa v domoch na uliciach,... pretože nie vsetky duše si vybrali pri inkarnácii na zem takú smrt a koniec,a tak vzniká chaos v energiách v "jemnohmotnom svete"

Tí čo prežili sú/boli bez pomoci,zavreté únikové cesty, ziadne potraviny, voda, hygiena bod zero, to je strata dôstojnosti človeka,. utópia a niet úniku ...
 
Sám hodně cestuji, zejména na motorce. V průběhu "pandemie" jsem cestoval i letecky, neočkovaný, a kontrola byla naprosto tristní, neprovázaná celosvětově. Ale to neznamená, že to bude i v budoucnu.
Zajímavé, protože odsud nikdo linkou neočkovaný neodcestoval a to ani jako repatriace!!! (Cizinci návrat domů). Tady se používali QR kody, aplikace, ale kontrola probíhala na serverech v USA. Jeden čas byla dokonce zablokovaná dálnice mezi Lemesolem a Larnakou a tam se dělali kontroly a očkování a to samé bylo u obce Pissuri na hranici okresu Lemesel a Pafos. Taky kontrola a očkování. Jen pro pochopení, vakcíny vozila firma kde měl president Anastasiadis 34%.
 
Zajímavé, protože odsud nikdo linkou neočkovaný neodcestoval a to ani jako repatriace!!! (Cizinci návrat domů). Tady se používali QR kody, aplikace, ale kontrola probíhala na serverech v USA. Jeden čas byla dokonce zablokovaná dálnice mezi Lemesolem a Larnakou a tam se dělali kontroly a očkování a to samé bylo u obce Pissuri na hranici okresu Lemesel a Pafos. Taky kontrola a očkování. Jen pro pochopení, vakcíny vozila firma kde měl president Anastasiadis 34%.
Netvrdím, že nebyly kontroly, a že jsem nepředkládal potvrzení, ale že byly neprovázanė na státy, které je vydávaly. Takže se cestovat dalo. Vše bylo v rámci testování a do budoucna se budou snažit "vychytat" i ty nepodvolené, což je vidět i na brutalitě procesů na Ukrajině a v místech kde hoří. Lidé jsou spotřební materiál a důležitý je pro ně jen cíl, dosažitelný jakýmikoliv prostředky.
 
Informace v češtině
převzatá z
potvrzuje mnou uvedený článek výše o účasti FEMA.
 
Naspäť
Top Bottom