Matrix x2

Autor: Judr. Peter Weiss (https://akw.sk/blog/ | RSS odber)

Democray-Authoritarianism-Jailed.jpg


Aliens-to-COVID.png

Gates-World-Unger.png


Akonáhle prestane nakupovať Čína a Rusko zlato (zrejme ešte pár mesiacov), zlato by malo prudko vystreliť nahor. S ním zrejme aj striebro. Hovorím o fyzických kovoch.

14d73dfb-15e4-fd9f-8273-449792cb39a0.jpg


Kovy a možno niektorá z digitálnych mien, dobré susedské vzťahy a bárter budú poslednými alternatívami k regulovaným CBDC. Ešte to však nejaký čas potrvá.

Medzitým pôjde cena nehnuteľností smerom dole, kúpyschopnosť obyvateľstva smerom dole, eurozóna bude vďačná za recesiu (očakávam skôr ekonomickú depresiu), náklady na živobytie hore, zadĺženosť štátu bude prudko rásť a v dohľadnej dobe hraničiť s hranicou bankrotu.

Dolár smeruje do večných lovíšť a v tesnom závese s ním aj euro. Odhadujem ich životnosť na 2-4 roky. Benzín do vatry priliali rozhodnutia pandemických komisií o zatváraní ekonomík počas kovidu a nepochopenie základných téz keynesiánskeho typu ekonomiky štátmi, ktoré túto teóriu nelogicky spojili s marxistickým prístupom. Dielo je dokonané.

US-Natl-Debt-COVID-Spending-Spree-1024x316.png


Teroristický útok SŠA na európske energetické štruktúry otvoria Európanom oči. Amerika ukázala Európe prostredník. Všetkým odkázala, že Európa ich zaujíma iba ako odbytisko ich predražených energií a zbraní. Sy Hersh mimochodom nemieni s hovorením o ďalších detailoch prestať a preformátuje verejnú mienku o svetovom policajtovi na všetkých kontinentoch. Dolár už definitívne nie je možné zachrániť. Európa sa ešte môže stihnúť vymaniť. Nemá však veľa času. Je to však len a len na Nemcoch. Slovensko ešte horizont udalostí nedosiahlo. Bude mať o pár mesiacov viac ako iní.

Amerika už nedokáže so svojimi “spojencami” ani naoko kooperovať, vie sa iba vyhrážať. Turci sú už aktuálne tiež v obraze.

Mimochodom, Hersh to nespomenul a ani Reuters. Nóri, ktorí Američanom aktívne asistovali, približne v čase teroristického útoku na Nordstream (vybuchlo len 6 z 8 náloží) zhodou okolností otvorili nový plynovod do Poľska.

1200x684_cmsv2_a2045dd2-31a6-5d0d-8ff5-1989ac97e04b-7053852-1024x584.jpg


Takže čo nás ešte čaká? Pokračujúca inflácia a zvyšovanie daní. Ak už nebude čo zobrať ľuďom, siahne sa na úspory. Pamätajte, vždy je čo zobrať. Je to o pomalom posúvaní hraníc.

Už sú aj júnové voľby dobré. Prečo? Lebo pochopili, že vláda v demisii sa bez parlamentu nepohne. A nestíha tým pádom realizovať americké a európske zadania.

Ešte k daniam. Zvyšovanie daní v zlých časoch prinášalo so sebou v minulosti veľké revolúcie. Takmer vždy.

Šváb svoj reset nakoniec dostane, ale nie ten, ktorý si želá. Svet sa totiž už začal deglobalizovať. Bude to inak. Ako? To si ešte stále môžu určiť ľudia sami.

Zdroj článku...
 
Top Bottom