Nápady, ako zlepšiť fórum...

jardob

Člen personálu
Ahojte,

chcel by som od vás spätnú väzbu ohľadom spokojnosti s týmto fórom a nápadmi, čo by sa v ňom mohlo zlepšiť.
Píšte dole do príspevkov, čo podľa vás fóru chýba, či už z technického, tak z ľudského hľadiska. Podeľte sa s nápadmi, čo by fóru mohlo pomôcť...

Vďaka.
 
Naposledy upravené:
Každý príspevok, ako nápad môžete aj hodnotiť. Vpravo vedľa každého príspevku čitateľa sú dve šípky (Hore a Dole). Horná je ZA. Dolná je PROTI. A číslo vyjadruje pomer výsledok hlasovania. Takže kto, chce, môže len hlasovať za jednotlivé nápady.
 
Naposledy upravené:
Dosť často sa mi stratí sledovaná téma v kategórii

Najnovšie príspevky z diskusných tém

Keďže je tam len 10 príspevkov na hlavnej stránke, tak často sa moja téma dostane na ďalšiu stránku. Tak chcem ísť na ďalšiu stránku, ale keď kliknem na "Zobraziť viac..." tak ma síce hodí na ďalšiu stránku, ale tam sú všetky Kategórie pomiešané.

Tak možno 15-20 príspevkov na hlavnej stránke pre kategóriu Najnovšie príspevky z diskusných tém by poriešilo môj problém. Tiež som pozeral iné hlavné stránky napríklad https://www.armadnymagazin.sk tak je na hlavnej stránke ovela viac tém, obsahu.

Alebo filter pre moju kategóriu aj na stránke, čo sa zobrazí po sltačení tlačidla "Zobraziť viac..." ...
 
Naposledy upravené:
Dosť často sa mi stratí sledovaná téma v kategórii

Najnovšie príspevky z diskusných tém

Keďže je tam len 10 príspevkov na hlavnej stránke, tak často sa moja téma dostane na ďalšiu stránku. Tak chcem ísť na ďalšiu stránku, ale keď kliknem na "Zobraziť viac..." tak ma síce hodí na ďalšiu stránku, ale tam sú všetky Kategórie pomiešané.

Tak možno 15-20 príspevkov na hlavnej stránke pre kategóriu Najnovšie príspevky z diskusných tém by poriešilo môj problém. Tiež som pozeral iné hlavné stránky napríklad https://www.armadnymagazin.sk tak je na hlavnej stránke ovela viac tém, obsahu.

Alebo filter pre moju kategóriu aj na stránke, čo sa zobrazí po sltačení tlačidla "Zobraziť viac..." ...
Vyriešili sme to. Teraz tlačidlá pod zoznamami príspevkov na hlavnej stránke ukazujú na vytriedené zoznamy, tak ako to má byť. Verím, že sa ti teraz bude s príspevkami pracovať lepšie...
 
V současné době je problém s vkládáním příspěvků. Po stisknutí "Odoslať odpoveď" se zobrazí chyba, po chvíli když se to odešle podruhé, tak se to povede - a příspěvek je tam dvakrát. Nejsem jediný, komu se to stalo, i jiní diskutující tu mají zdvojené příspěvky. Já jsem ten svůj nadbytečný už smazal. Dodnes se to nestávalo, asi se něco pokazilo, chtělo by to opravit.
Dodatek: Při vládání tohoto příspěvku se mi to stalo také. Zobrazila se chyba, ale příspěvek se odeslal.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom