Nova titulni stranka The Economist na rok 2023

By ma zaujímalo kto sú tie paní na obrázku.

Pripomínam z 2017, pretože mi príde, že nesymbolizuje daný rok, ale deje / etapy. Napr. stret biblickej a boľševickej koncepcie na prvej karte je pre dav viditeľný až teraz.
Tretia karta podľa mňa súvisí s centralizovaním bánk do jednej (o čo sa možno pokúsia 1. Q budúceho roka).
Štvrtý je tma (výpadky elektriky) a krysař pre dav. Amerika geologicky praskla. V 2023 - 2025 má na zem dopadnúť najviac slnečných výronov za posledných niekoľko stoviek rokov.
Piatu kartu sme už zažily, akurát našťastie tá špinavá bomba na ukrajine zatiaľ neprišla.
6. to nás čaká po transformácii, výrobky na mieru, žiadny prebytok, ale všetko na obejdnávku šité na mieru. Detailne o takých firmách prednášal Staněk, už fungujú. A snaha preniesť dav do metaversa - virtuálnej reality.
7. ešte nás len čaká, možno na jar.
the-economics-2017.jpg
 
CH4 - Methan ... tj. Zemní plyn (Mezi Putinem a Zelím).
Ty satelity půjdou nejspíš dolů ... to jsou Muskovi Starlinky????
Drony, roboti, raketomety, ....
 
Tak jsem se lopotila s vetknutim obrazku, ze jsem zapomnela na text, takze se omlouvam a napravuji.
Dodatek k obrazku "Svet v roce 2023":
The Economist rozhodl, ze v tomto roce uz je vse zrejme a je treba se rozhodnout, kdo bude rozhodovat o zivote na planete v nasledujicim roce.
Si, Putin, Biden, Meloni i Zelensky s presidentkou Tajvanu Tsai Ing-wen.
 
CH4 - Methan ... tj. Zemní plyn (Mezi Putinem a Zelím).
Ty satelity půjdou nejspíš dolů ... to jsou Muskovi Starlinky????
Drony, roboti, raketomety, ....
Nie raketomety, ale možno referencia na legendárnu Kaťušu.
 
Jak pak se asi cítí v Německu? Na obálce totiž není ani jeden německý politik.
 
Naspäť
Top Bottom