Ocelové město

Atom

Člen
Většina z nás určité zná tento vědecko fantastický román Julesa Verna. Matrice je tam taková, že město (stát, civilizace) se snaží zničit druhé a končí to tak, že zničí samo sebe.

A nejenom to, dle Zanzobina se Atlaňtané již jednou zničili, tím že si "hráli" s vibracemi a posunuli zemské desky a potopili se.

A USA jako pokračovatelé této civilizace se nepoučili a stále nezvládají řízení a snaží se protivníka zničit (což se nutně obrátí proti nim) místo s ním čestně soupeřit o lepší uspořádání světa. A tak šlapou na stejné hrábě.

Impulsem k otevření diskuze o této matrici mě byli mapy zatopeného USA od přispívatele @Karlos, jenom nevím jestli to byla jeho osobní iniciativa a nebo se to vyskytuje i jinde v informačním prostoru.

Každopádně hodnotím, že matrice je ve hře (možný scénář), protože o Yellowstone se občas hovoří již nějaký čas. Ještě bych to spojil s matrici Sodoma Gomora což (v USA s prosazováním LGBT) jede také naplno. Modlím se ať se v USA najde alespoň jeden člověk, který je dobrý, aby nedošlo k Božímu dopuštění.
 
Naposledy upravené:
Většina z nás určité zná tento vědecko fantastický román Julesa Verna. Matrice je tam taková, že město (stát, civilizace) se snaží zničit druhé a končí to tak, že zničí samo sebe.

A nejenom to, dle Zanzobina se Atlaňtané již jednou zničili, tím že si "hráli" s vibracemi a posunuli zemské desky a potopili se.

A USA jako pokračovatelé této civilizace se nepoučili a stále nezvládají řízení a snaží se protivníka zničit (což se nutně obrátí proti nim) místo s ním čestně soupeřit o lepší uspořádání světa. A tak šlapou na stejné hrábě.

Impulsem k otevření diskuze o této matrici mě byli mapy zatopeného USA od přispívatele @Karlos, jenom nevím jestli to byla jeho osobní iniciativa a nebo se to vyskytuje i jinde v informačním prostoru.

Každopádně hodnotím, že matrice je ve hře (možný scénář), protože o Yellowstone se občas hovoří již nějaký čas. Ještě bych to spojil s matrici Sodoma Gomora což (v USA s prosazováním LGBT) jede také naplno. Modlím se ať se v USA najde alespoň jeden člověk, který je dobrý, aby nedošlo k Božímu dopuštění.
Předně hezké svátky všem.
Byla to jen myšlenková asociace, co by, kdyby ... a jak by nám bylo všem dobře k tomu prohlášení veřejného nepřítele, nic víc, nic míň! Mám však ještě jednu karikaturu na toto téma
IMG-20190920-WA0007.jpg
A tím končím, nechci rozkolísat matrici.
Je to jen můj druh trpkého humoru.
 
Naposledy upravené:
Já bych jen doplnil tu drobnost , že katastrofa byla celoplanetární .
Ano toho jsem si vědom, už jenom zatopit celý kontinent (zmiňuješ potopení Atlantidy nicméně tohle by mohlo být podobné) je natolik děsivá představa, že jsem nejprve volil nezaměřovat na tom moc pozornost a tím to nepodporovat.
https://ksb-csr.net/threads/spravy-z-ruska.101/page-8#post-3194

Nicméně pak se mi to rozleželo (úpně to neignorovat) a podle mé soukromé teze má každá zpráva nějaké pozitivní vyústění. To pozitivní je, že zlo nakonec, když se moc rozroste zničí samo sebe no a na morálce a etice nás ostatních záleží jestli nás vezme sebou, když jsme se málo snažili.
 
Naposledy upravené:
Přišla mi takové tušení (i s odpovědi že mám bojovat tam kde stojím, dělat svoji práce co to jde, HNR se postará, ale mohu být ta kapička, každý z nás), podle matrice ocelové město. Jestli USA státní elity něco zkusí bude to na Silvestra ve 24:00. (Dej Bože ať ne).
 
Naposledy upravené:
Ve 12:00 nebo ve 24:00?
Já myslím, že to druhé a Ty jsi to také asi tak myslel.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom