Prof. Stanek

@dasa
Chtěla bych vypíchnout myšlenku prof. Staňka, protože s ní plně souhlasím.
V tom posledním rozhovoru (s Kociánovou) říká, jak Stoltenberg hlásá, že "Rusko přece nesmí vyhrát, jinak se náš svět úplně zhroutí". A má pravdu, chlapec. Ten jejich svět se opravdu zhroutí!
 

Rozhovor s prof. Peterem Staňkem​

o řízení společnosti a podmínkách změny k lepšímu - 1. část​


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=bY2X_eDJJ9s

Proč pořád funguje strategie „rozděl a panuj“
? Covid nám rodělil i koncentraci podniků . Má je v rukou stále méně a méně lidí. Jak můžete ovládat planetu ?- Když vlastníme vaše duhy. Proto potřebujou aby se všichni zadlužili. A tak se všechny státy zadlužujou . . .zadluženost je dnes větší než 300 biliónu dolarů. . .
Měly generace našich prarodičů snažší určování toho, kde je dobro a kde zlo? Jak fungovat ve světě, kde se malá skupina snaží o moc nad zbytkem planety? „Musíme opět nalézt cestu k sobě. Ne přes obrazovku počítače... Sjednoťme se za jedním společným heslem. Chceme nechat našim dětem zemi, ve které se vyplatí žít. Za druhé, obnovme důvěru, protože dneska je důvěra nesmírně vzácným produktem. A za třetí, musíme začít říkat pravdu. Pravda někdy bolí, pravda je někdy nepříjemá, ale pravda osvobozuje a jestliže máte pravdu, jste schopni nalézt správná řešení,“ říká profesor Staněk. Takový postup by se podle něj sice nelíbil davoskému fóru a dalším elitám, ale i pro ně platí, že nepřežijí jako elity bez úcty k člověku, k životu. „Nepřežijete na úkor miliard lidí, přežijete pouze s těmi miliardami,“ vzkazuje jim. Rozhovor má dvě části. První má premiéru dnes, na druhou se můžete těšit ve čtvrtek 16. února.
 
Naposledy upravené:
Není tu třetí díl rozhovoru M.Kociánové s prof. Staňkem:
- je už 7.2. daný :) preto som pridala len 1 a 2 diel
 
Naposledy upravené:
Není tu třetí díl rozhovoru M.Kociánové s prof. Staňkem:
- je už 7.2. daný :) preto som pridala len 1 a 2 diel
Odkedy profesor Moria(k)rty odpovedal Bokovej od Huliaka, že odopretie mimoriadnej služby (udajne 40 000 mužmi, aj ked tp vtedy vediet nemohli) je, v tejto situácii len na zber zoznamu, koho poslať bojovať, kedy aj kvoli tomuto medialnemu protitlaku veľa chlapov cuklo, lebo veď stanĕk povedal, je pre mňa len profesorom Moria(k)rtym.
Má znalosti na to aby daval riešenia, s jeho profilom, by mojol formovať informačné pole. Bohužial jo pomáha formovať smerom ku katastrofe, preto pre Joxa osobne atratil na vážnosti a na cene stratil úplne.
Ospravedlnujem sa, ak Vám to rozbilo hračky, ktokolvek sa na neho tesí, ale naozaj podla Joxa stratil rozlišenie d9brého a zlého anide len v nihilistickej matrici
 
Bohužial jo pomáha formovať smerom ku katastrofe....
Neviem ako to rozpísať , takže iba v jednoduchej forme - ......Prečo to takto robí? Čo tým sleduje?
 
Bohužial jo pomáha formovať smerom ku katastrofe....
Neviem ako to rozpísať , takže iba v jednoduchej forme - ......Prečo to takto robí? Čo tým sleduje?
Zase na druhou stranu , jak chcete vytrhnout lidi z té předsmrtné letargie . Někdo se probere až tehdy , když slyší hoří .
Můžeme si malovat vzdušné zámky , ale objektivní realita zde stále zůstane .
Pjakin používá stejný vzorec chování a sám i přiznává to , že se tak snaží předcházet horším scénářům .
Já se snažím k lidem promlouvat , otevírat jim oči . Registruje to tak každý třicátý , ten zbytek je jak děravý buben . Co se na ně položí , to zapadne .
 
@Putinovec
Někdo se neprobere ani když mu hoří pod zadkem židle...
A zkušenosti máme velmi podobné.

@Jox13
Žádné hračky jsi nám nerozbil... Už jsme se tu o Staňkovi bavili, že jeho vize jsou ty nejhorší možné varianty. Já nevím, jak jiní, ale sama s tím počítám, že vypráví jen tu nejhorší variantu, která by mohla nastat. Bez toho by se snad ani Staněk poslouchat nedal.
A proč to dělá? Právě proto, co naznačil Putinovec = aby kopal lidi do zadku! Samozřejmě - za účelem "rozpohybování šedé kůry mozkové". Však on to i několikrát ve svých hovorech řekl.
Myslím si, že doba už tak pokročila, že "masa" už nehledá žádná řešení, ale silného vůdce, který to všechno "vyřeší" za ně. Tím chci říct, že většina (bohužel, ale stále je to většina) nechce slyšet, jak a co řešit - natož "co pro to můžu udělat já". Masa nechce slyšet už vůbec nic, té je to jedno, "udělej to jak chceš a hlavně mi s tím dej pokoj". Komu chceš tedy předkládat svá řešení? Ti, kteří jsou schopni ho posoudit, nejsou u moci (bohužel) a nemají sílu na to se k té moci v nejbližší době dostat. A masa, kterou by ti vnímavější potřebovali ke své podpoře - masa by nejraději přešla do virtuálního světa!
Každopádně jsem pána nezavrhla a snažím se poslouchat každý jeho nový rozhovor. Proč? Protože se od něj stále můžu dozvědět dost důležitých věcí. V tom posledním díle např. úsek o "západních" a arabských bankách.
 
A proč to dělá? Právě proto, co naznačil Putinovec = aby kopal lidi do zadku!
Ja som v tomto skeptický. Väčšina ľudí je pasívnych a chcú mať od všetkého pokoj. Nechcú sa pliesť do politiky a niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Takíto ľudia ani Staneka pozerať nebudú.

Staneka pozerajú skôr tí, čo cítia, že niečo nie je v poriadku, a počúvajúc tie jeho katastrofické vízie, iba sa "utvrdzujú" v tom, že tušia a vnímajú dobre. Lenže to môže byť aj slepá ulička za určitých okolností. Čo rozumné sa môže zrodiť v hlave, ktorá je paralyzovaná strachom? V strachu dostávajú najväčší priestor konať inštinkty... Horšie pod strachom pracuje intelekt... A intuícia pod strachom nefunguje vôbec... To je úplne iná frekvencia.

Treba si dať pozor aj na to, že obľuba v sledovaní hororov a thrillerov môže byť fetiš (väčšinou u pesimistov). To sa netýka tých, ktorí to robia z rozumného dôvodu, aby si overili aj ten najhorší možný scenár. Ale týka sa to tých, ktorí sa skrátka radi boja, a radi prorokujú katastrofy (a svojim myslením ich aj priťahujú).
 
Ja som v tomto skeptický. Väčšina ľudí je pasívnych a chcú mať od všetkého pokoj. Nechcú sa pliesť do politiky a niesť zodpovednosť za svoje rozhodnutia. Takíto ľudia ani Staneka pozerať nebudú.

Staneka pozerajú skôr tí, čo cítia, že niečo nie je v poriadku, a počúvajúc tie jeho katastrofické vízie, iba sa "utvrdzujú" v tom, že tušia a vnímajú dobre. Lenže to môže byť aj slepá ulička za určitých okolností. Čo rozumné sa môže zrodiť v hlave, ktorá je paralyzovaná strachom? V strachu dostávajú najväčší priestor konať inštinkty... Horšie pod strachom pracuje intelekt... A intuícia pod strachom nefunguje vôbec... To je úplne iná frekvencia.

Treba si dať pozor aj na to, že obľuba v sledovaní hororov a thrillerov môže byť fetiš (väčšinou u pesimistov). To sa netýka tých, ktorí to robia z rozumného dôvodu, aby si overili aj ten najhorší možný scenár. Ale týka sa to tých, ktorí sa skrátka radi boja, a radi prorokujú katastrofy (a svojim myslením ich aj priťahujú).
I já jsem se probudil až teprve prostřednictvím tlaku prostředí , v polovině roku 2015 . Pamatujete ? Migrace kobylek , která informačně probíhala naprosto stejně , jako covid teror , či , jsme ve válce za banderstán .
Zákon času tento tlak stupňuje a věřím tomu , že nakonec zafunguje jako rychlá třídička . Probuzení , které tlak vybudil z letargie a ti mají snahu hledat řešení a ti , kteří už se neprobudí z koma nikdy , vzhledem k překročení dopuštění .
Ti komisti se chovají podobně , jako nákladní loď , zasypaná šrotem až nad horní palubu .
Jede v kurzu , který končí v prostoru havárie a není schopná svým zarezlým vnitřkem korigovat plavbu .
V takovém okamžiku může pomoct dělový výstřel před příď .
A to je ten scénář který nastane , pokud nezměníme směr svého pohybu .
 

Pokračování rozhovoru s profesorem Peterem Staňkem o možnostech rezistence vůči systému​

- lidi se musí postavit proti systému. je dokázáno, že stačí 25% populace a tí dokážou strhnout dalších 60% . . .a kolik je těch presvědčených v ČR - 5% nebo 10% . . .
Jaké jsou možnosti rezistence vůči systému, který se zvrhává? Nacházíme se ve válce o vědomí? Co, by si měly uvědomit elity a co každý z nás?
„Elity s námi mohou dělat pouze to, co jim dovolíme. Jestliže to většina lidí dovolí, budou na vás orat. Jestliže se ale vzpouzíte a je to dostatečně silná vůle k odporu, tak se elity velice rychle stáhnou. Uvědomí si hranice své moci a svého postavení,“ říká profesor Staněk s tím, že podle některých studií je potřeba čtvrtina přesvědčených lidí v populaci, aby přesvědčili většinu.
„Je to odpovědnost každého z nás. Když ji uchopíme, nemusíte se obávat o svou budoucnost ani budoucnost svých dětí,“ dodává. Podle Staňka se různě po světě vzdouvá vlna lidí, kteří už toho mají dost a nepůjdou se systémem. „Doufám, že ta vlna spláchne globalizátory. A většina lidí si pak začne klást otázku proč jsou tady, co mají udělat. Je na to krásná odpověď. Nezemřu tehdy, když přestane bít moje srdce, ale tehdy, když na mě zapomenou ti, kdo mě znali.
A co si o mně budou pamatovat?
Že jsem nosil roušku a nadšeně běhal na čtvrtou a pátou dávku? A nebo, že jsem četl, přemýšlel, dával informace ostatním, motivoval je, aby přemýšleli...?,“ vyzývá Staněk.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=5eXw9JxY6SM
 
Naposledy upravené:
- lidi se musí postavit proti systému.
plus ďalšie myšlienky z tohto rozhovoru sú, myslím si, dostatočnou odpoveďou na otázku, či je Stanek len katastrofistom. Ak ešte stále nie je jasné niekomu, čo Stanek robí, a prečo práve takto, tak:
A co si o mně budou pamatovat?
Že jsem nosil roušku a nadšeně běhal na čtvrtou a pátou dávku? A nebo, že jsem četl, přemýšlel, dával informace ostatním, motivoval je, aby přemýšleli...?,“
 

Pokračování rozhovoru s profesorem Peterem Staňkem o možnostech rezistence vůči systému​

- lidi se musí postavit proti systému. je dokázáno, že stačí 25% populace a tí dokážou strhnout dalších 60% . . .a kolik je těch presvědčených v ČR - 5% nebo 10% . . .
Jaké jsou možnosti rezistence vůči systému, který se zvrhává? Nacházíme se ve válce o vědomí? Co, by si měly uvědomit elity a co každý z nás?
„Elity s námi mohou dělat pouze to, co jim dovolíme. Jestliže to většina lidí dovolí, budou na vás orat. Jestliže se ale vzpouzíte a je to dostatečně silná vůle k odporu, tak se elity velice rychle stáhnou. Uvědomí si hranice své moci a svého postavení,“ říká profesor Staněk s tím, že podle některých studií je potřeba čtvrtina přesvědčených lidí v populaci, aby přesvědčili většinu.
„Je to odpovědnost každého z nás. Když ji uchopíme, nemusíte se obávat o svou budoucnost ani budoucnost svých dětí,“ dodává. Podle Staňka se různě po světě vzdouvá vlna lidí, kteří už toho mají dost a nepůjdou se systémem. „Doufám, že ta vlna spláchne globalizátory. A většina lidí si pak začne klást otázku proč jsou tady, co mají udělat. Je na to krásná odpověď. Nezemřu tehdy, když přestane bít moje srdce, ale tehdy, když na mě zapomenou ti, kdo mě znali.
A co si o mně budou pamatovat?
Že jsem nosil roušku a nadšeně běhal na čtvrtou a pátou dávku? A nebo, že jsem četl, přemýšlel, dával informace ostatním, motivoval je, aby přemýšleli...?,“ vyzývá Staněk.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=5eXw9JxY6SM

Ti , kteří mají trauma z toho , o čem mluví a to nejenom Staněk , připomínají koně , kteří šlapou v zápřahu , s nasazenou oční klapkou .
Buďto jsme schopni vidět a vnímat objektivní svět takový jaký je a reagovat tím pádem na tyto skutečnosti , nebo budeme mít nasazené růžové brýle , v tom bezmyšlenkovém zápřahu .
Jen připomenu . Dnes už to není o tom , hnát někam stádo a stříhat ho . Dnes už se stádo vybíjí .
 
Naposledy upravené:

Peter Staněk: Sme otrokmi doby alebo máme vlastné myslenie? Šokujúca pravda o systéme!​

náš postoj k prírode a návrat k múdrosti našich predkov

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=w8LCHppqCb0

Obsah:
00:00 - 01:18 Najnovšie klimatické modely
01:18 - 02:05 Ako sa pripraviť na klimatickú zmenu
02:05 - 04:05 Ako to ovplyvní ľudí v mestách
04:05 - 05:40 Technológie sú len pomôckou pre zmenu
05:40 - 07:01 Vrátime sa k múdrostiam našich predkov
07:01 - 08:08 Výskumy vedomia a rastlinnej ríše
08:08 - 09:22 Ekologické poľnohospodárstvo vs. chemizácia
09:22 - 10:44 Aký je zmysel života súčasnej spoločnosti?
10:44 - 18:18 Pravda o svete okolo nás
18:18 - 19:01 Paralizovaný vlastným strachom
19:01 - 21:57 Triedenie informácií
21:57 - 22:57 Transhumanizmus, cieľ spoločnosti?
 
poviem pravdu, Stanek na mna posobi, ze ano, sokuje, snazi sa vydesit.....ale nejake skutocne navrhy nevidim.....prebudme sa....konajme.....pohnime sa. Velmi abstraktne. Ale ved clovek nevidi ziadne vychodiska.....skoro kazdy tah ma hned protitah a vyzera to, ze skor to pojde tak ci tak do pekla nez do raja. Zhodime vladu?? A ako, a keby aj, stale je tu dostatok ludi, ktori volia sucasne vladne strany (viac menej je to 1:1). Vystupit z EU? v tejto situacii, kedy sme obkolesene krajinami EU, fabriky vlastni Zapad a aj tranzit plynu ci ropy ide cez EU krajiny alebo UA? a tak je to so vsetkym
 
Peter Staněk:
Nevychází z pozic KSB a tím je řečeno vše. Chytrý, aby pochopil o co jde je dost. Jako každý chytřejší elitář
(ty tupější si myslí, že stvoří koncentrák a nevidí ve své slepotě, že nic takového není možné, protože každý mentální koncentrák stojí násobně více zdrojů než vyprodukuje - viz. Ukrajina jakmile přestane být dotována okamžitě se zhroutí)
si přeje, aby stádo bylo dostatečně chytré a inteligentní, aby plnilo zadané úkoly a udrželo stabilitu společnosti a přitom neprohlédlo parazitování menšiny na většině - nemožné.
 
Naposledy upravené:
Nevychází z pozic KSB a tím je řečeno vše. Chytrý, aby pochopil o co jde je dost. Jako každý chytřejší elitář
(ty tupější si myslí, že stvoří koncentrák a nevidí ve své slepotě, že nic takového není možné, protože každý mentální koncentrák stojí násobně více zdrojů než vyprodukuje - viz. Ukrajina jakmile přestane být dotována okamžitě se zhroutí)
si přeje, aby stádo bylo dostatečně chytré a inteligentní, aby plnilo zadané úkoly a udrželo stabilitu společnosti a přitom neprohlédlo parazitování menšiny na většině - nemožné.
Poviem to možno tvrdo, snažiť sa "prebúdzať" ľudí a neukazovať im pritom cestu "ako z toho von", je podobné, ako prebúdzať ľudí v truhle 2 metre pod zemou... Zobudia sa, aby znovu od strachu zomreli...

Takýchto ľudí, po druhej smrti od strachu, už neprebudí absolútne nikto... Pán Staněk takýchto ľudí fixuje v absolútnej neviere v svetlú budúcnosť. T.j. robí medvediu službu pre tých, ktorým by sa ešte pomôcť dalo.
Úžitok z jeho prednášok majú len tí, ktorých prebudil niekto iný a šetrnejšie, takže uvideli aj nejaké východiská... No aj tí sa pri ňom len utvrdia v tom, že áno, systém ide dolu vodou... No nič zásadné nové sa aj tak nedozvedia.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom