Prosba o očistu těla

Dobrý počin, @badatel.
Niečo podobné som si pripravil už pred romi, upraviteľné podľa konkrétnych požiadaviek.
Konkrétnu variantu neopakujem v nejakom predpísanom počte opakovaní, dní. Niečo stačí raz, niečo zopakujem (opakovanie je už znakom nedostatočného sústredenia, a tým “prízemnosti” prosby, alebo mi ešte príde niečo dodatočne na um, čo treba doplniť).
Dobrou ochranou nielen pred covidom19 v jeho akejkoľvek podobe sú pre liečiteľov, pracujúcich rukami, esenciálne étericke oleje kadidla a koriandru - kvapku rozotrieť na dlane a aj vdýchnuť. Zvyšuje to počet zaočkovaných jedincov, ktorých je možné bez újmy na vlastnom zdraví ošetriť.
 
Detoxikace - velmi účinná jsou zpařené borovicové jehličky, nikoliv jako vývar (čaj), ale pára z vařené vody usazující se na těchto jehličkách vytvoří esenci, která je silně detoxikační. Údajně to funguje i na některé slabé jedy, podle přednášejícího, ale osobně to s těmi jedy nemám vyzkoušené.
 
Detoxikace - velmi účinná jsou zpařené borovicové jehličky,
Je to mierne mimo tému, ale pre "materialistu" ľahšie straviteľné. Po "úspešnom" odklone od produktov farmaceutických spoločností k produktom prírody už môže potom jedinec ľahšie presvedčiť svoje "JA" o tom, že na tom môže byť "trochu pravdy".
To mi pripomenulo recept na "KAS-81" pre terapiu proti klieštikovi varroa (včelári vedia o čom je reč) ktorého súčasťou okrem borovicových púčikov (a ihličiek) zbieraných v čase ich rastu (prelom február-marec) - 10%, je aj Palina pravá (палынь горькая) zbieraná pred kvitnutím - 10%, a počas kvitnutia - 80%.

To mi zas pripomenulo recept na predchádzanie akýchkoľvek viróz spojených s dýchacími cestami, ktorý s úspechom praktizujem cca 2 a 1/2 roka. Všetky ingrediencie sú rozdrvené na prášok:
Palina pravá zbieraná v čase kvitnutia - 10 dielov,
Klinček - 1 diel
Sladké drievko - 1/2 dielu
Všetko zmiešať dokopy.

Aplikácia dvoma spôsobmi:
V čase zvyšeného výskytu viróz v pohári (hrnčeku) zaliať horúcou vodou, nechat lúhovať 2-3 min. a po malinkých dúškoch popíjať celý deň (iba tento jediný hrnček).

Ja som zvolil druhú alternatívu. Uvedenou zmesou si denne (obyčajne po jedle) umývam zuby bežným spôsobom. Ja si pamätám, že kedysi bol v Sovietskom zväze k dostaniu зубной порошок. Neviem či bola palina jeho súčasťou, ale táto vedomosť ma ubezpečila, že prášok nebude mať negatívny vplyv na moju zubnú sklovinu. Prášok neprehĺtam!
Pre PALINU PRAVÚ totiž platí presne to isté, čo pre alkohol v Kopeckého kultovom citáte z filmu Limonádový Joe: ... v malých dávkách, neškodí v jakémkoli množství.
Pre 2. alternatívu nie je potrebné na istý čas ju vysadiť, ako je to pri pití palinového čaju.
Od koho recept mám, radšej nebudem uvádzať. Sám postačím ako odstrašujúci príklad toho, že som tu živý a zdravý bez prípadných možných negatívnych následkov aplikácie čisto prírodných spôsobov zdravotnej prevencie.
Prajem spokojné pokračovanie Vianočných sviatkov.
 
... variantu neopakujem v nejakom predpísanom počte opakovaní, dní. Niečo stačí raz, niečo zopakujem ...
@Popolvár děkuji za uznání. Vím, že ten, co umí pracovat se svým podvědomím a řídit je, tomu stačí při svém již vyzkoušeném naladění se vyslovit pouze jedenkrát - a zázraky se dějí. Takto také pracují ti špičkoví léčitelé, které znám (a asi jich určitě bude i mnohem více :)).
Chtěl jsem ten návod dát do ruky těm, kteří takový výcvik nemají. A ti tomu tedy musí věnovat mnohem více opakovaného úsilí. Již jen proto, aby si každý uvědomil, že pečení holubi sami do úst nelétají. Myslet si, že něco jen zamumlám anebo spolknu jeden prášek, jak nás přesvědčují reklamy farmamafie, a přitom myslet na ptákoviny - tak takto to prostě nefunguje. A člověk, chce-li udržet ten efekt trvaleji, musí se změnit především sám v sobě.

Nepíši to vysvětlení pro tebe, ty tyto věci znáš.
Píši vysvětlení pro jiné, kteří ještě na ty nové cestičky ke zdokonalení sebe sama, dosud nevyšli.
A samozřejmě i to borové jehličí tady dále uváděné a i jiné techniky - vše je dobré.
 
Využiji toto vlákno na upozornění.

Před Vánoci jsem dostal nový služební telefon. I s novým obalem. Obal jaksi nevábně voněl. Dal jsem ho cca na týden ven vyvětrat. Asi to nepomohlo. Pálení očí, pálení v nose, zažívací potíže. Obal byl z materiál TPU. Dnes už je obal ve žluté popelnici.
 
Využiji toto vlákno na upozornění.

Před Vánoci jsem dostal nový služební telefon. I s novým obalem. Obal jaksi nevábně voněl. Dal jsem ho cca na týden ven vyvětrat. Asi to nepomohlo. Pálení očí, pálení v nose, zažívací potíže. Obal byl z materiál TPU. Dnes už je obal ve žluté popelnici.
Samotný termoplastický polyuretán by asi nemal byť problém. Musel byť ešte niečím ošetrený, čo vám uškodilo. TPU je pomerne rozšírený materiál, robia z neho aj misky na jedlo.
 
Samotný termoplastický polyuretán by asi nemal byť problém. Musel byť ešte niečím ošetrený, čo vám uškodilo. TPU je pomerne rozšírený materiál, robia z neho aj misky na jedlo.

Tak to je přesně odkaz na kryt a prodejce.

Problém byl asi ve změkčovadle, které se přidává do tvrdých plastů. Jak jsem psal, na týden jsem jej dal ven vyvětrat. Po týdnu tak nesmrděl. Teď už vím, že "vyvětrání" nepomohlo.
Zápach bych přirovnal k situaci, kdy člověk v místnosti rozprostřel novou PVC krytinu na podlahu.

Chybami se člověk učí.
 
Naspäť
Top Bottom