dasa
Známy člen
Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.02.2025

VKontaktu: Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239067
VIDEO
Zdroj: https://rumble.com/v76ck8g-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-23.2.2026-titulky-cz.html
Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-23-fevralya-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9622
OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 4 roky SVO
01:19:15 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj
z TEXTU:
Zítra, 24.02.2026 tomu už budou čtyři roky, jak nám píšou na webu, od začátku speciální vojenské operace na Ukrajině. Všechno to začínalo skvělými úspěchy
na jihu i na severu té takzvané Ukrajiny, včetně toho, že jsme téměř došli do Kyjeva.
Dobyli jsme Cherson a Záporožskou jadernou elektrárnu, úspěchy byly v charkovském směru a tak dále. Nyní, po čtyřech letech nejsou cíle této operace stále splněny.
Západ dále Ukrajinu vším zásobuje jako beranidlo proti Rusku.
Američané rukama CIA a NBA dále dodávají munici i techniku, pohonné hmoty
a zajišťují navádění na cíle v Rusku. Ostřelují přifrontová města, kde narušují dodávky elektřiny a tepla. Trump i jeho administrativa tohle všechno dobře vědí a nic nedělají.
Téměř jsme zlikvidovali veškerou energetiku na Ukrajině, ale dorazit ji do konce ruský generální štáb nechce. Tak jaká mohou být jednání?
Nu, má na mysli asi ta jednání v Abú Dhabí, jejichž druhá etapa proběhla v Ženevě.
Je nutné chápat, že abychom uplatňovali svou politiku, abychom byli subjektem globální politiky, suverénním státem, je nutné využívat všechny způsoby řízení složitých sociálních supersystémů. Tedy nejen řídit podle plné funkce řízení z Dostatečně všeobecné teorie řízení,
ale také na všech prioritách zobecněných prostředků řízení.
To znamená, že nestačí vláčit na bojišti, ale je také nutné politicky upevňovat výsledky,
a k tomu mohou posloužit různá jednání. . .
Masopust v Istře. Lidé do toho vkládají velké peníze,aby mohl být ten festival proveden
a městská administrativa jim dva dny před ním oznámila: „Žádný festival nebude!“
„Proč nebude?“ „Protože ho neschválíme. Nechceme ho, takže ho neschválíme. Tohle je naše vůle.“ Ne, neříkají, že migranti jsou proti tomu. Policie řekla: „My to také neschválíme.
40 let s tím problémy nebyly, ale teď vidíme, že je to velký problém, konání toho etnografického festivalu. Takže to neschválíme.“ Úřad pro mimořádné situace: „Ani my to nechceme schválit,
přestože 40 let to vše probíhalo v pořádku, tak nyní nechceme, aby tu ten festival byl.“
40 let!!! v tom neviděli žádný problém, ale jakmile se migranti rozčílili,
že si Rusové žijí v souladu se svou tradiční kulturou, tak najednou policejní orgány i státní úředníci našli spoustu důvodů…
A já se ptám, jakou iniciací prošli: ten velitel policie, velitel úřadu pro mimořádné situace, starosta města? Města Istry? Jakou ti prošli iniciací?! A také hlava oblasti?
Jak to, že uplatňují tu samou politiku nahrazení ruského národa, původního národa dovezeným obyvatelstvem? Tedy proč dělají přesně to, co nyní probíhá na Západě? Kde už to tedy nabývá skutečně divokých podob. Ale ta událost se zrušením etnografického festivalu Masopustu v Istře ukazuje, že k tomu sami nemáme daleko. Oni vycházejí z toho, že pro ně je klanově-korporativní disciplína, díky které dostali své funkce důležitější než loajalita státu.
Oni ruský národ nenávidí.
Proto realizují politiku nahrazení ruského národa přistěhovaleckým obyvatelstvem.
Tu samou politiku, kterou realizuje nadnárodní Epsteinova sekta vůči evropským státům.
Je to absolutně stejná politika, úplně stejná sekta se stejnými postoji s cílem zlikvidovat původní obyvatelstvo a nahradit ho přistěhovalci.
A zde pramení i ty řeči: „Potřebujeme vysoce kvalifikované…“ Co říká Manturov?
„To je skvělé. Jen se podívejte, jaký je Afghánistán pokrokový a rozvinutý stát.
Přímo chrlí kosmické i letecké inženýry, konstruktéry, mechaniky, lékaře.
Mají tam přebytek takových vysoce odborných profíků, také bychom jich tu potřebovali, co nejvíce!“ Aby tu nahradili ruské obyvatelstvo.
V Indii mají přebytečné lidi…
Rusové se tomu celkem vzepřeli, moc se nezadařilo, ale 70 tisíc jich sem dovezli.
Tak k nim přidáme ještě ty vysoce kvalifikované odborníky z Afghánistánu.
Přece víme, jaký je to stát s rozvinutou vesmírnou, jadernou i vědeckou oblastí.
Jsou lídři ve všem, tak chtějí teď „odborníky“ přivážet odtamtud.
Probíhá politika nahrazení ruského národa.Takže co se děje?
Na této úrovni jsou všichni v jedné sektě a ty sleziny typu Davosu, nu to jsou takové
sešlosti v rámci konkrétních zájmů těch lidí.
Všichni žijí v jednotném informačním poli a neustále jsou spolu v přímém spojení.
Korigují své kroky vůči Rusku. Ruská fašistická, vlasovská, podpindosnická „elita“ má ty samé cíle ve vztahu k Rusku a ruskému národu, tj. jeho plná likvidace.
Nenechte se mýlit v tom, jaké jsou kroky a motivace Nabiullinové, Siluanova a dalších,
co dělá hlava oblasti, starosta města, velitel policie, všichni pracují na jednom a tom samém.
To, že někdo udržuje přímé kontakty se Západem a někdo dostává pokyny seshora od své klanově-korporativní struktury, nehraje žádnou roli.
Hlavní je, že všechny tyto klanově-korporativní skupiny ve vztahu k Rusku své kroky koordinují. A proto, když Biden prohlásil, že v Rusku bude inflace 20%, Nabiullinova okamžitě nastavila základní úrokovou sazbu na 20%. No a úroková sazba je hlavním
generátorem inflace. A v tom svém očekávání pádu Ruska koordinují všechny své kroky,
kde, jak a jaké sektory přidusit, kde na koho zatlačit, kde povolit.
A celá tato koordinace probíhá v operativním režimu, v reálném čase.
Co například má udělat Francie proti Rusku, jak na to má Rusko odpovědět…
Nejednou jsme to probírali, jak jsou ohlašovány ty „červené čáry“ tady v Rusku
a jak je připravováno informační pole. Vzpomínáte, jak to bylo s F-16?
„Jestliže budou tato letadla rozmístěna na letištích v Polsku, Rumunsku
a vést bojové akce proti ruské armádě, budou zákonnými cíli a budou proti nim prováděny útoky.“ A co?
Teď jsou skutečně rozmístěny v Rumunsku i Polsku a vedou bojové akce proti ruské armádě.
Zaútočili jsme na ně? Ne.
Protože se jedná o Overtonovo okno.
Takto lidi připravují na to, aby je v další etapě opět připravili o kus suverenity.
V minulém pořadu Otázka-Odpověď jsme mluvili o tom, že na Západě byl zveřejněn…
To je k té otázce, proč je Západ přesvědčen o tom, že Rusko brzy kapituluje,
a proč najednou proti státu začali tak otevřeně vystupovat místní úředníci.
Unikly informace o jakémsi dokumentu s návrhy, který „vypracoval“ Dmitrijev,
zvláštní představitel ruského prezidenta pro kontakty s USA. Mluvilo se tam o dvanácti miliardách /správně biliónech/ dolarů zisku, že na základě všech těch návrhů se Rusko jednoduše vzdává své suverenity, plně a dobrovolně se mění v kolonii Západu s ustanovením přímého strukturního nadnárodního řízení. My máme i dnes koloniální správu v podobě
Centrální banky Ruska v čele s Nabiullinovou. To je přímá koloniální správa řídící Rusko v zájmu Západu s cílem odčerpávání jeho zdrojů na Západ, aby měl čím válčit proti Rusku.
A s tím si Nabiullinova radí velice dobře. Proč ti podvodníci mohou krást?
Protože Nabiullinova s centrální bankou zarytě přehlíží jejich činnost.
Jak se ty peníze dostávají do zahraničí?! Kdyby nebyla možnost ty peníze vyvádět za hranice…
A že tyto peníze činí nejméně 10% financování té ukrajinské ozbrojené sebranky pro válku s Ruskem, to není nic?
A to na úkor ničení životů ruských lidí, okradených ruských lidí! To je to, co dělá Nabiullinova.
Takže ten plán plné kapitulace byl vyložen v návrzích Dmitrijeva.
A my se tehdy ptali, jestliže je to kachna, tak je třeba to říci.
A tento týden Dmitrijev promluvil a řekl, že to byla kachna, že se nejednalo o 12 miliard...
Co? Oj, omlouvám se biliónů, ale o 14 biliónů a všechno ostatní potvrdil.
Je to plná a bezvýhradná kapitulace, proměna Ruska v surovinový přívěšek Západu,
absence jakékoliv vlastní státnosti, má jít o čistě koloniální stát řízený z nadnárodní úrovně.
Všichni ti úředníci, kteří jednají stejně jako vedení Istry, Serdobsku nebo Bělorečenského okresu v Krasnodarském kraji, vycházejí z toho, že brzy Rusku nebude, že bude brzy
rozčleněno na státečky bez suverenity, které budou jen surovinovým přívěškem Západu.
A také že nyní jako těm, kteří utrpěli od toho ruského režimu…
Oni vystoupili proti suverenitě Ruska už nyní, kdy ještě nikdo ani netuší, že Rusko padne.
Možná si tak vyslouží i funkce ministrů v nějakém tom větším úlomku Ruska.
A možná budou i hlavou nějakého toho státečku bez suverenity, vždyť tak trpěli.
Už dokázali svou loajalitu nadnárodnímu řízení, dokázali svou nenávist k ruskému národu,
reálně přece realizují politiku nahrazení ruského národa. Západ se připravuje zaútočit.
Jeden a tentýž den britský ministr obrany Healey i bývalý britský premiér Johnson udělali stejné prohlášení. Ministr obrany říká: „Doufám, že budu prvním ministrem, který pošle svá vojska na ukrajinské území, tj. do Ruska.“
A Boris Johnson: „Je třeba to udělat, to Putina přivede k rozumu.“ . . .
A já opakuji, že to je ten důvod, proč všichni ti úředníci, kteří vedou politiku nahrazení ruského národa, otevřeně demonstrují, že dělají všechno pro to, aby migranti nepracovali,
seděli na vysokých dávkách a dostávalo se jim všech statků, aby pracovali jen Rusové.
Jenže se jim to nepodaří, nelze dvakrát vstoupit do stejné řeky.
To je velká chyba, je to opět velmi rozsáhlé téma, jak říkával Churchill:
„Pokud lék účinkuje, je zapotřebí dávat ho k užívání mnoho.“
Churchill se kvůli tomu mnohokrát spálil. Třeba jen s tím Bulharskem.
V roce 1944 měl šanci dostat Bulharsko do svých rukou a nepustit tam Rudou armádu,
ale protože se rozhodl, že „léku“ je třeba dát více, tak o něj přišel a nakonec to byla ruská Rudá armáda, která Bulharsko osvobodila. Těch příkladů je mnoho.
Takže se rozhodli ten manévr zopakovat.
Ale Mikuláš II. a Putin, to jsou dva zásadně rozdílní státní činitelé.
Mikuláš II. byl vyhlášen za svatého, jakým nikdy nebyl.
To on byl vinen tím, že se stát zhroutil do propasti občanské války.
Byl to on, kdo měl prvořadý podíl na rozložení Ruského impéria, které mimochodem budovali
jeho předci počínaje Petrem I. A jestliže se podíváme ještě dále do dějin, tak nejen jeho dynastičtí předci, mnoho toho udělala i dynastie Rurikovců.
Už jen to, že zavedli titul cara, mělo velký význam. Čtěte Válku, Stát a Bolševismus.
Takže státní činitel je jiný, stát je jiný, informační pole a oběh informací jsou jiné,
to znamená zcela jinou úroveň řiditelnosti procesů, což nyní znemožňuje realizaci toho scénáře rozložení Ruska po vzoru rozkladu Ruského impéria v únoru 1917.
Není to možné!
Máme silnou motivovanou armádu, tu nejsilnější armádu na světě s bojovými zkušenostmi.
A tato armáda je jedno tělo s lidem. Lid a armáda jsou jednotní a s nimi i ruský gosudar Putin.
To je velice závažný důvod pro to, aby USA vstoupily do jednání s Ruskem.
USA, to je nástroj globálního řízení, a proto si uvědomují, že Rusko nesrazí.
A pokud šílenci doufají, že jim zrádci v generálním štábu a na ministerstvu obrany
umožní provést jaderný útok proti Rusku…
Pokud si to myslí, tak se velice mýlí z toho prostého důvodu, že jim nový informační stav společnosti a ruská státní kultura zaručují realizaci toho,
o čem mluvil Putin: „Svět, ve kterém nebude Rusko, nám není k ničemu!
My se dostaneme do ráje a vy jednoduše zdechnete.“ A to se Západu nechce.
Takoví debilové jako Merz, Kallasová, Stubb a další nechápou řízení.
Ale ti, kteří řídí z nadnárodní úrovně, už nyní hledají cesty jak to vyřešit s Ruskem tak,
aby se jako stát zachovalo.
A my si vezmeme tolik suverenity, kolik jen budeme moci. S tím už nic nezmohou.
Úroveň suverenity lidu a státu závisí jen na nás samotných.
Zda Rusko čeká budoucnost či ne závisí jen na nás samotných.
A zatímco dříve, aby se z člověka stal platným občanem, stačilo umět číst, psát a počítat,
nyní se potřebuje naučit vše o řízení složitých sociálních supersystémů, států, tedy získat ty znalosti, které lidem přinášíme.
Když byla Koncepce sociální bezpečnosti lidem předložena, bylo hned také řečeno,
že míra krvavosti nadcházejících událostí bude určována mírou osvojení si lidmi těch znalostí,
které jsou vyloženy v Koncepci sociální bezpečnosti.
Chceme-li snížit míru krvavosti nadcházejících událostí, musíme vědět, jak jsou řízeny
sociální supersystémy.
To samé, o čem mluvil Lenin: „Každá kuchařka se musí naučit, jak se řídí stát.“
Vědět to! A potom dokážete ve svém běžném životě podporovat jedny procesy a brzdit jiné.
Potom nebudete rukojmím procesů probíhajících někde jinde, bude je možné blokovat nebo naopak podporovat, jestliže ty události odpovídají vašim zájmům.
Západ si velmi dobře uvědomuje, že státní kultura ruského národa převyšuje všechno,
co ve světě existuje, a že si jen tak jednoduše s Ruskem neporadí.
Každých sto let se dali všichni dohromady a šli válčit proti Rusku, a dostali po čumáku.
A dnes, v novém informačním stavu, ruský národ získal nové nástroje.
Proto se nepřátelé Ruska, takoví jako Šadajev pokouší připravit lidi o nástroj boje za suverenitu Ruska a zároveň ten nástroj ponechávají funkční jako prostředek pro útoky na ruskou armádu a ruský lid. Měl by to dělat přesně naopak.
Omezovat fungování Telegramu na bojové linii, omezit, ne ho úplně vypnout, je to nutné převádět plynule na jiné nástroje a ponechat ho plně funkčním pro obyvatelstvo Ruska,
aby mohlo uplatňovat svou politiku za hranicemi Ruska, aby mohlo uplatňovat politiku ruského světa. A to se stejně bude dít, ať se tomu brání, jak chtějí.
A chytří nepřátelé Ruska to chápou. Ti hloupí typu Kallasové, to nechápou.
A nechápou tu prostou věc, že čím více se budou vzpírat, tím silnější bude jejich
porážka, která už není za horami.
Tak ještě jednou vás zdravím u příležitosti svátku naší ruské Rudé armády, vítězoslavné!
Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.
Knihy vnitřního prediktoru SSSR v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/@irenaaneri?q=Otázka+-+Odpověď+V.+V.+Pjakina
Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/
PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI
Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3767
Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3768
Naposledy upravené:








