• Oznam: na nasledovných stránkach môžete nájsť Konceptuálneho Bota, ktorý je trénovaný na odpovede z českých prekladov VP ZSSR. Preto sa odporúča používať český jazyk. mariasky.cz nabojpravdy.cz

Valerij Pjakin

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 23.02.2025​


1772253394862.webp

VKontaktu: Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239067
VIDEO
Zdroj: https://rumble.com/v76ck8g-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-23.2.2026-titulky-cz.html

Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-23-fevralya-2026-g

Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9622


OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 4 roky SVO
01:19:15 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU:
Zítra, 24.02.2026 tomu už budou čtyři roky, jak nám píšou na webu, od začátku speciální vojenské operace na Ukrajině. Všechno to začínalo skvělými úspěchy
na jihu i na severu té takzvané Ukrajiny, včetně toho, že jsme téměř došli do Kyjeva.
Dobyli jsme Cherson a Záporožskou jadernou elektrárnu, úspěchy byly v charkovském směru a tak dále. Nyní, po čtyřech letech nejsou cíle této operace stále splněny.
Západ dále Ukrajinu vším zásobuje jako beranidlo proti Rusku.
Američané rukama CIA a NBA dále dodávají munici i techniku, pohonné hmoty
a zajišťují navádění na cíle v Rusku. Ostřelují přifrontová města, kde narušují dodávky elektřiny a tepla. Trump i jeho administrativa tohle všechno dobře vědí a nic nedělají.
Téměř jsme zlikvidovali veškerou energetiku na Ukrajině, ale dorazit ji do konce ruský generální štáb nechce. Tak jaká mohou být jednání?
Nu, má na mysli asi ta jednání v Abú Dhabí, jejichž druhá etapa proběhla v Ženevě.
Je nutné chápat, že abychom uplatňovali svou politiku, abychom byli subjektem globální politiky, suverénním státem, je nutné využívat všechny způsoby řízení složitých sociálních supersystémů. Tedy nejen řídit podle plné funkce řízení z Dostatečně všeobecné teorie řízení,
ale také na všech prioritách zobecněných prostředků řízení.
To znamená, že nestačí vláčit na bojišti, ale je také nutné politicky upevňovat výsledky,
a k tomu mohou posloužit různá jednání. . .

Masopust v Istře.
Lidé do toho vkládají velké peníze,aby mohl být ten festival proveden
a městská administrativa jim dva dny před ním oznámila: „Žádný festival nebude!“
„Proč nebude?“ „Protože ho neschválíme. Nechceme ho, takže ho neschválíme. Tohle je naše vůle.“ Ne, neříkají, že migranti jsou proti tomu. Policie řekla: „My to také neschválíme.
40 let s tím problémy nebyly, ale teď vidíme, že je to velký problém, konání toho etnografického festivalu. Takže to neschválíme.“ Úřad pro mimořádné situace: „Ani my to nechceme schválit,
přestože 40 let to vše probíhalo v pořádku, tak nyní nechceme, aby tu ten festival byl.“
40 let!!! v tom neviděli žádný problém, ale jakmile se migranti rozčílili,
že si Rusové žijí v souladu se svou tradiční kulturou, tak najednou policejní orgány i státní úředníci našli spoustu důvodů…
A já se ptám, jakou iniciací prošli: ten velitel policie, velitel úřadu pro mimořádné situace, starosta města? Města Istry? Jakou ti prošli iniciací?! A také hlava oblasti?
Jak to, že uplatňují tu samou politiku nahrazení ruského národa, původního národa dovezeným obyvatelstvem? Tedy proč dělají přesně to, co nyní probíhá na Západě? Kde už to tedy nabývá skutečně divokých podob. Ale ta událost se zrušením etnografického festivalu Masopustu v Istře ukazuje, že k tomu sami nemáme daleko. Oni vycházejí z toho, že pro ně je klanově-korporativní disciplína, díky které dostali své funkce důležitější než loajalita státu.
Oni ruský národ nenávidí.
Proto realizují politiku nahrazení ruského národa přistěhovaleckým obyvatelstvem.
Tu samou politiku, kterou realizuje nadnárodní Epsteinova sekta vůči evropským státům.
Je to absolutně stejná politika, úplně stejná sekta se stejnými postoji s cílem zlikvidovat původní obyvatelstvo a nahradit ho přistěhovalci.
A zde pramení i ty řeči: „Potřebujeme vysoce kvalifikované…“ Co říká Manturov?
„To je skvělé. Jen se podívejte, jaký je Afghánistán pokrokový a rozvinutý stát.
Přímo chrlí kosmické i letecké inženýry, konstruktéry, mechaniky, lékaře.
Mají tam přebytek takových vysoce odborných profíků, také bychom jich tu potřebovali, co nejvíce!“ Aby tu nahradili ruské obyvatelstvo.
V Indii mají přebytečné lidi…
Rusové se tomu celkem vzepřeli, moc se nezadařilo, ale 70 tisíc jich sem dovezli.
Tak k nim přidáme ještě ty vysoce kvalifikované odborníky z Afghánistánu.
Přece víme, jaký je to stát s rozvinutou vesmírnou, jadernou i vědeckou oblastí.
Jsou lídři ve všem, tak chtějí teď „odborníky“ přivážet odtamtud.
Probíhá politika nahrazení ruského národa.Takže co se děje?
Na této úrovni jsou všichni v jedné sektě a ty sleziny typu Davosu, nu to jsou takové
sešlosti v rámci konkrétních zájmů těch lidí.
Všichni žijí v jednotném informačním poli a neustále jsou spolu v přímém spojení.
Korigují své kroky vůči Rusku. Ruská fašistická, vlasovská, podpindosnická „elita“ má ty samé cíle ve vztahu k Rusku a ruskému národu, tj. jeho plná likvidace.
Nenechte se mýlit v tom, jaké jsou kroky a motivace Nabiullinové, Siluanova a dalších,
co dělá hlava oblasti, starosta města, velitel policie, všichni pracují na jednom a tom samém.
To, že někdo udržuje přímé kontakty se Západem a někdo dostává pokyny seshora od své klanově-korporativní struktury, nehraje žádnou roli.
Hlavní je, že všechny tyto klanově-korporativní skupiny ve vztahu k Rusku své kroky koordinují. A proto, když Biden prohlásil, že v Rusku bude inflace 20%, Nabiullinova okamžitě nastavila základní úrokovou sazbu na 20%. No a úroková sazba je hlavním
generátorem inflace. A v tom svém očekávání pádu Ruska koordinují všechny své kroky,
kde, jak a jaké sektory přidusit, kde na koho zatlačit, kde povolit.
A celá tato koordinace probíhá v operativním režimu, v reálném čase.
Co například má udělat Francie proti Rusku, jak na to má Rusko odpovědět…
Nejednou jsme to probírali, jak jsou ohlašovány ty „červené čáry“ tady v Rusku
a jak je připravováno informační pole. Vzpomínáte, jak to bylo s F-16?
„Jestliže budou tato letadla rozmístěna na letištích v Polsku, Rumunsku
a vést bojové akce proti ruské armádě, budou zákonnými cíli a budou proti nim prováděny útoky.“ A co?
Teď jsou skutečně rozmístěny v Rumunsku i Polsku a vedou bojové akce proti ruské armádě.
Zaútočili jsme na ně? Ne.
Protože se jedná o Overtonovo okno.
Takto lidi připravují na to, aby je v další etapě opět připravili o kus suverenity.
V minulém pořadu Otázka-Odpověď jsme mluvili o tom, že na Západě byl zveřejněn…
To je k té otázce, proč je Západ přesvědčen o tom, že Rusko brzy kapituluje,
a proč najednou proti státu začali tak otevřeně vystupovat místní úředníci.
Unikly informace o jakémsi dokumentu s návrhy, který „vypracoval“ Dmitrijev,
zvláštní představitel ruského prezidenta pro kontakty s USA. Mluvilo se tam o dvanácti miliardách /správně biliónech/ dolarů zisku, že na základě všech těch návrhů se Rusko jednoduše vzdává své suverenity, plně a dobrovolně se mění v kolonii Západu s ustanovením přímého strukturního nadnárodního řízení. My máme i dnes koloniální správu v podobě
Centrální banky Ruska v čele s Nabiullinovou.
To je přímá koloniální správa řídící Rusko v zájmu Západu s cílem odčerpávání jeho zdrojů na Západ, aby měl čím válčit proti Rusku.
A s tím si Nabiullinova radí velice dobře. Proč ti podvodníci mohou krást?
Protože Nabiullinova s centrální bankou zarytě přehlíží jejich činnost.
Jak se ty peníze dostávají do zahraničí?! Kdyby nebyla možnost ty peníze vyvádět za hranice…
A že tyto peníze činí nejméně 10% financování té ukrajinské ozbrojené sebranky pro válku s Ruskem, to není nic?
A to na úkor ničení životů ruských lidí, okradených ruských lidí! To je to, co dělá Nabiullinova.
Takže ten plán plné kapitulace byl vyložen v návrzích Dmitrijeva.
A my se tehdy ptali, jestliže je to kachna, tak je třeba to říci.
A tento týden Dmitrijev promluvil a řekl, že to byla kachna, že se nejednalo o 12 miliard...
Co? Oj, omlouvám se biliónů, ale o 14 biliónů a všechno ostatní potvrdil.
Je to plná a bezvýhradná kapitulace, proměna Ruska v surovinový přívěšek Západu,
absence jakékoliv vlastní státnosti, má jít o čistě koloniální stát řízený z nadnárodní úrovně.
Všichni ti úředníci, kteří jednají stejně jako vedení Istry, Serdobsku nebo Bělorečenského okresu v Krasnodarském kraji, vycházejí z toho, že brzy Rusku nebude, že bude brzy
rozčleněno na státečky bez suverenity, které budou jen surovinovým přívěškem Západu.
A také že nyní jako těm, kteří utrpěli od toho ruského režimu…
Oni vystoupili proti suverenitě Ruska už nyní, kdy ještě nikdo ani netuší, že Rusko padne.
Možná si tak vyslouží i funkce ministrů v nějakém tom větším úlomku Ruska.
A možná budou i hlavou nějakého toho státečku bez suverenity, vždyť tak trpěli.
Už dokázali svou loajalitu nadnárodnímu řízení, dokázali svou nenávist k ruskému národu,
reálně přece realizují politiku nahrazení ruského národa. Západ se připravuje zaútočit.
Jeden a tentýž den britský ministr obrany Healey i bývalý britský premiér Johnson udělali stejné prohlášení. Ministr obrany říká: „Doufám, že budu prvním ministrem, který pošle svá vojska na ukrajinské území, tj. do Ruska.“
A Boris Johnson: „Je třeba to udělat, to Putina přivede k rozumu.“ . . .

A já opakuji, že to je ten důvod, proč všichni ti úředníci, kteří vedou politiku nahrazení ruského národa, otevřeně demonstrují, že dělají všechno pro to, aby migranti nepracovali,
seděli na vysokých dávkách a dostávalo se jim všech statků, aby pracovali jen Rusové.
Jenže se jim to nepodaří, nelze dvakrát vstoupit do stejné řeky.
To je velká chyba, je to opět velmi rozsáhlé téma, jak říkával Churchill:
„Pokud lék účinkuje, je zapotřebí dávat ho k užívání mnoho.“
Churchill se kvůli tomu mnohokrát spálil. Třeba jen s tím Bulharskem.
V roce 1944 měl šanci dostat Bulharsko do svých rukou a nepustit tam Rudou armádu,
ale protože se rozhodl, že „léku“ je třeba dát více, tak o něj přišel a nakonec to byla ruská Rudá armáda, která Bulharsko osvobodila. Těch příkladů je mnoho.
Takže se rozhodli ten manévr zopakovat.
Ale Mikuláš II. a Putin, to jsou dva zásadně rozdílní státní činitelé.
Mikuláš II. byl vyhlášen za svatého, jakým nikdy nebyl.
To on byl vinen tím, že se stát zhroutil do propasti občanské války.
Byl to on, kdo měl prvořadý podíl na rozložení Ruského impéria, které mimochodem budovali
jeho předci počínaje Petrem I. A jestliže se podíváme ještě dále do dějin, tak nejen jeho dynastičtí předci, mnoho toho udělala i dynastie Rurikovců.
Už jen to, že zavedli titul cara, mělo velký význam. Čtěte Válku, Stát a Bolševismus.
Takže státní činitel je jiný, stát je jiný, informační pole a oběh informací jsou jiné,
to znamená zcela jinou úroveň řiditelnosti procesů, což nyní znemožňuje realizaci toho scénáře rozložení Ruska po vzoru rozkladu Ruského impéria v únoru 1917.
Není to možné!
Máme silnou motivovanou armádu, tu nejsilnější armádu na světě s bojovými zkušenostmi.
A tato armáda je jedno tělo s lidem. Lid a armáda jsou jednotní a s nimi i ruský gosudar Putin.
To je velice závažný důvod pro to, aby USA vstoupily do jednání s Ruskem.
USA, to je nástroj globálního řízení, a proto si uvědomují, že Rusko nesrazí.
A pokud šílenci doufají, že jim zrádci v generálním štábu a na ministerstvu obrany
umožní provést jaderný útok proti Rusku…
Pokud si to myslí, tak se velice mýlí z toho prostého důvodu, že jim nový informační stav společnosti a ruská státní kultura zaručují realizaci toho,
o čem mluvil Putin: „Svět, ve kterém nebude Rusko, nám není k ničemu!
My se dostaneme do ráje a vy jednoduše zdechnete.“ A to se Západu nechce.
Takoví debilové jako Merz, Kallasová, Stubb a další nechápou řízení.
Ale ti, kteří řídí z nadnárodní úrovně, už nyní hledají cesty jak to vyřešit s Ruskem tak,
aby se jako stát zachovalo.
A my si vezmeme tolik suverenity, kolik jen budeme moci. S tím už nic nezmohou.
Úroveň suverenity lidu a státu závisí jen na nás samotných.
Zda Rusko čeká budoucnost či ne závisí jen na nás samotných.
A zatímco dříve, aby se z člověka stal platným občanem, stačilo umět číst, psát a počítat,
nyní se potřebuje naučit vše o řízení složitých sociálních supersystémů, států, tedy získat ty znalosti, které lidem přinášíme.
Když byla Koncepce sociální bezpečnosti lidem předložena, bylo hned také řečeno,
že míra krvavosti nadcházejících událostí bude určována mírou osvojení si lidmi těch znalostí,
které jsou vyloženy v Koncepci sociální bezpečnosti.
Chceme-li snížit míru krvavosti nadcházejících událostí, musíme vědět, jak jsou řízeny
sociální supersystémy.

To samé, o čem mluvil Lenin: „Každá kuchařka se musí naučit, jak se řídí stát.“
Vědět to! A potom dokážete ve svém běžném životě podporovat jedny procesy a brzdit jiné.
Potom nebudete rukojmím procesů probíhajících někde jinde, bude je možné blokovat nebo naopak podporovat, jestliže ty události odpovídají vašim zájmům.
Západ si velmi dobře uvědomuje, že státní kultura ruského národa převyšuje všechno,
co ve světě existuje, a že si jen tak jednoduše s Ruskem neporadí.
Každých sto let se dali všichni dohromady a šli válčit proti Rusku, a dostali po čumáku.
A dnes, v novém informačním stavu, ruský národ získal nové nástroje.
Proto se nepřátelé Ruska, takoví jako Šadajev pokouší připravit lidi o nástroj boje za suverenitu Ruska a zároveň ten nástroj ponechávají funkční jako prostředek pro útoky na ruskou armádu a ruský lid. Měl by to dělat přesně naopak.
Omezovat fungování Telegramu na bojové linii, omezit, ne ho úplně vypnout, je to nutné převádět plynule na jiné nástroje a ponechat ho plně funkčním pro obyvatelstvo Ruska,
aby mohlo uplatňovat svou politiku za hranicemi Ruska, aby mohlo uplatňovat politiku ruského světa. A to se stejně bude dít, ať se tomu brání, jak chtějí.
A chytří nepřátelé Ruska to chápou. Ti hloupí typu Kallasové, to nechápou.
A nechápou tu prostou věc, že čím více se budou vzpírat, tím silnější bude jejich
porážka, která už není za horami.
Tak ještě jednou vás zdravím u příležitosti svátku naší ruské Rudé armády, vítězoslavné!

Buďte konceptuálně mocní,

braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/@irenaaneri?q=Otázka+-+Odpověď+V.+V.+Pjakina
Náboj PRAVDY

https://nabojpravdy.cz/
PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI
Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3767


Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3768
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.03.2026​

1772817927758.webp
VKontaktu: Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239068


Zdroj: https://rumble.com/v76np56-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-2.3.2026-titulky-cz.html


Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-02-marta-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9628

OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 Úder USA a Izraele na Írán: Írán jako CKU bude zrušen?
01:06:02 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU :
28. února Izrael a USA provedly nečekaný útok na Írán, kterým zabily nejvyšší vedení státu.
Je tu v souvislosti s tím mnoho otázek.
Správně poznamenal, že probíhá určitá konsolidace různých snah, aby bylo z Íránu vytvořeno centrum koncentrace řízení na úrovni globálního významu.
Nejsem, mírně řečeno, žádný obdivovatel Dmitrije Anatoljeviče Medvěděva, ale v dané situaci, když komentoval útoky Izraele a USA na Írán, tak upozornil na velice podstatnou věc.
Řekl, že USA je jako státu 250 let, zatímco Perskému impériu je 2500 let.
A řekl: „Výsledek uvidíme tak za sto let, toho boje.“
To je velice vážná a podstatná poznámka o státním potenciálu USA a Íránu.
Připomenu, že jsme napsali třídílnou práci Válka, Stát a Bolševismus
a ještě k tomu patří kniha Státní symboly a státní suverenita.
Všechny tyto knihy s ohledem na stát, státní a nadnárodní řízení a na otázky s tím související,
je třeba studovat společně, aby to bylo srozumitelné.
Takže nač upozornil ve svém komentáři Dmitrij Anatoljevič Medvěděv?
Na to, že každý stát je budován na základě kultury jeho národa, a jmenovitě se odvíjí od obsahu státních modulů v kultuře daného národa. S ohledem na to, že Peršané mají svůj stát založený ve své kultuře, je to tak, že podporují existenci státu a sjednocují různé národy v tomto svém státě už celých 2500 let. Ten stát procházel různými stádii.
Někdy to bylo období rozkvětu, někdy krize a podstatou těch státních
modulů v kultuře národa se nynější stát a jeho stav v Íránu ničím neliší od toho, co bylo před 2500 lety. A to je to, co vysvětluje, že íránský stát, perský stát přebývá ve stavu, kdy různí silní vnější hráči stále využívají Persii a Írán ve svých zájmech.
Takže aby se z Íránu stalo centrum koncentrace řízení, musí překonat ten časový zlom.
Musí zformovat nový stát, který bude odpovídat současným výzvám.
K tomu je nutná přestavba těch státních modulů v kultuře národa na novou technologickou úroveň.
Jednou jsme v našem pořadu rozebírali anglicko-americkou válku z roku 1812 a na tomto příkladu popisovali, jak probíhalo budování projektově zkonstruovaného státu Spojených států amerických. Jak tato konkrétní válka posloužila k upevnění USA jako státu.
Válka, je-li přítomna státní kultura, je velice silným katalyzátorem pro budování státu.
Můžeme si to rozebrat na jakékoliv válce, můžeme se podívat i na občanskou válku v Rusku ze začátku 20. století. Vždyť nebýt té občanské války, tak by mnohé otázky budování státu
a jeho přechodu z jedné kvality do druhé, ze stavu kryptokolonie Západu ke státu
s plnou suverenitou, subjektností, který se stal centrem koncentrace řízení na globální, celosvětové úrovni, byly velmi, opravdu velmi ztíženy.
Nyní, když probíhá u nás v Rusku vnitřní zrada, tak začalo zaznívat: „Oj, jak já teď chápu Stalina!“ A to od těch, kteří ho kritizovali za všechny myslitelné i nemyslitelné prohřešky.
A najednou, když se střetli prakticky se stejnými výzvami pro stát, tak se ukazuje,
že Stalin jednal racionálně a vycházel přitom z lásky k lidem, a vůbec ne naopak.
A že ta skutečnost, že není nahoře zabraňováno zradě, způsobuje zbytečné smrti na frontě,
zbytečný rozvrat v týlu a ohrožuje samotnou existenci státu!
To vše se děje v důsledku té zrady!!!
Zdálo by se, že za určité zločiny by bylo zapotřebí zavádět tresty…
V jaké situaci byl Stalin? Stát, který právě vyšel z občanské války, fungoval ještě v logice té doby, vojenského a ideologického střetu.
Takže mnohé otázky se řešily prostřednictvím trestu smrti.
To vůbec neznamená žádné ospravedlňování těch takzvaných „stalinských represí“.
Stalin byl nucen souhlasit s těmito represemi, aby zachránil stát.
Kdyby to neudělal, sám by se stal první obětí třeba zinovjevských či jiných represí…
Ale když Stalin kývnul na ty represe, tak je potom otočil proti těm, kteří je organizovali proti ruskému národu. Vůbec to tedy nedopadlo podle toho, oč se snažili.
Írán přebývá v zaostalé formě státní organizace a nemůže v této své podobě vybudovat novou technologickou společnost, tedy stát.
Právě tato okolnost vysvětluje všechny ty, takříkajíc...
... nu, otřesy, mírně řečeno, při budování státu
a ten chaos a nestabilitu ve společnosti, když vidíme ty protistátní protesty.
Ve skutečnosti jsou všechny ty protesty jen vedlejším efektem při budování nového státu.
Z Íránu je nutné budovat centrum koncentrace řízení, jenže k tomu stále není připraven.
Není-li k tomu připraven, tak nemůže převzít svou roli a realizovat ji.
USA nikdy nebyly centrem koncentrace řízení, a už vůbec ne na úrovni globálního významu.
USA vždy byly a zůstávají nástrojem pro uplatňování globální politiky.
Tím centrem koncentrace řízení vždy byla Velká Británie a USA i přes svá prohlášení o suverénním státě, který se odstřihl od impéria, stále byly a jsou podřízeni tomu centru koncentrace řízení, který je nyní formálně ve Velké Británii, ale ve skutečnosti už je přenášen do Číny.
Takže...
Pro Írán jsou ty problémy, které jim zařídil Trump, způsobem budování státu nového typu.
Když Obama uzavíral ty své smlouvy s Íránem o jaderné energetice, o jeho součinnosti s jinými státy, tak vycházeli z toho, že je Írán připraven začlenit tyto moduly do svého státního řízení
jako centrum koncentrace řízení na úrovni globálního významu.
Ale předání těchto technologií…

A mimochodem, to výslovně Západ, a v první řadě Evropa, je tím motorem, který technologicky Írán rozvíjel. To právě proto byla pro Írán zformována doktrína dvou impérií zla.
Jedním byl SSSR/Rusko a druhým USA, proti kterým Írán vystupoval, přičemž oporou pro něj byla výslovně Evropská unie, ať už v jakékoliv své podobě.
Ve formální, jako nyní, nebo v neformální, jako to bylo po 2. světové válce, kdy evropské technologie začaly přecházet do Íránu.
Takže se ukázalo, že Írán nebyl připraven zastat tuto funkci, bylo tedy nutné ho postavit
do takových podmínek, kdy bude nucen upevňovat svůj stát, budovat stát nové úrovně.
To proto Obama tu smlouvu uzavřel a Trump ji zrušil.
Zároveň to však napomáhá procesu přeformátování USA.
Je třeba zmínit, že ta válka v Íránu, ze strany Izraele a USA proti Íránu, řeší současně celé spektrum úkolů.
A ty Trumpovy výkyvy s ohledem na Írán, jak od něj neustále něco požadoval a rušil rozhodnutí předchozích prezidentů USA, tak to také řešilo celé spektrum úkolů, a to nejen ve vztahu k Íránu, ale i ve vztahu k Izraeli a samotným USA.
Tu současnou válku Írán vede zcela jinak než tu, která byla před více než půl rokem,
v létě roku 2025, tu dvanáctidenní válku

Když daný člověk ten úkol splní, nebo je z nějakých taktických příčin přehodnocena koncepce,
vlastně ani ne tak koncepce jako spíše strategie řízení, tak takového člověka odepíšou.
Jako například odepsali Epsteina.
Stejné je to s Trumpem, postavili ho tam: „A teď dělej, co umíš.
Ano, něco ti bude zajištěno, ale pokud si neporadíš, tak končíš!
Předhodíme tě davu jako oběť, abychom mohli pokračovat ve svém řízení.“
Trump si to fyzicky uvědomuje, ví, s kým má co do činění.
Globální problém Ruska a Západu spočívá v tom, že pokud se nepletu, tak švédský ministr obrany v roce 2023 řekl: „Rusko má tu nepříjemnou vlastnost, že vždy splní to, co řekne.“
Ono je to tak, že celá západní civilizace je prolhaná!!!
Východní civilizace je mimochodem stejně prolhaná!
Tam včas zradit neznamená zradit, ale předvídat. Vždy se tam manévruje.
Lež je tam základem všeho!
A tak velmi dobře ví, že nemůže doufat v oporu někoho, kdo je mu dnes nakloněn, že ho zítra nezradí. To prostě nejde, je to západní civilizace i ta východní, obě jsou vybudovány na lži.
Ano, byl to švédský náčelník generálního štábu.
A bylo to v roce 2023? Ano, v roce 2023. Trumpovi byl uložen úkol přeformátovat USA a on to nezvládá. To právě proto to Trumpovo prohlášení. Když vyhráváš, tak proč vykládáš:
„Oni mne chtějí zabít!“ Kdo ONI? „Pokud mne zabijí, tak jsem zanechal pokyny.“
S narážkou na Írán. Ale my velmi dobře víme, že se nechránil před žádným Íránem,
když ohlásili, že to Írán na něj uspořádal hon.
Ten protivzdušný systém na tvé rezidenci tě snad má chránit před íránskými letadly?
A když tě doprovázely stíhačky, tak před kým tě to chránily? Ve tvém vlastním státě?!
Trump si velmi dobře uvědomuje, že selhává. A je to velice závažné selhání.
To rozhodnutí Nejvyššího soudu USA o zrušení cel, byl velice závažný útok na Trumpa.
Na něj osobně!
To už není pouhá ztráta tempa při realizaci jeho politiky, to je rozpad jeho vlastního řízení.
Teď je to pro lidi ukazatel, že uvnitř USA existuje síla, která může Trumpa sesadit,
že stačí jen počkat a je jen zapotřebí se na tu sílu orientovat. A Trump tím pádem přichází o své řízení nad všemi těmito státy. Trumpovi se všechno sype a budou-li všichni čekat na nějakou tu sílu, tak Trump ničeho nedosáhne, žádných svých výsledků.
Ano, on teď nějakou dobu bude hrát na to rozhodnutí, že všem vystavil 15% cla.
Ale to je dočasné řešení. Za těch 150 dnů to musí nějak vyřešit.
A to řešení je předvídatelné, je to přechod k otevřené formě fašismu.
Najednou se začalo mluvit o tom, že se USA podobají Výmarské republice.
A ta Výmarská republika plynule přešla do fašismu, do fašistické Třetí říše.
K těm clům, je třeba si jasně uvědomovat, že když Trump předepisuje taková cla, tak jsou ochranná. V každé ekonomice, pokud si nepřejete, aby se zboží dostávalo na váš trh, tak předepíšete taková cla, protože za takovou cenu si to obyvatelstvo nebude moci koupit,
čímž stimulujete vlastní výrobu, jejíž výrobní cena bude nižší.
A proč tak zaúpěli všichni dodavatelé na vnitřní trh USA?
Zaúpěli proto, že tato cla, to jsou poplatky pro USA. Ty musí vzít ti dodavatelé na sebe.
Aby mohli prodávat své zboží na trhu v USA, tak na sebe musí vzít další náklady zdrojového zabezpečování USA, ve výši těch určených cel.
Vůbec to není o tom, že by bojovali o prémiový trh, ne. Musí to udělat, aby zůstali
v tom systému světových vztahů, těch vzájemných vztahů mezi státy světa. To proto tato cla berou na sebe. Dostali něco náhradou? Vůbec nic, ani jeden stát nic nedostává.
Všichni nakupují jejich treasuries, za dovážené zboží nakupují ty americké státní cenné papíry, čímž jim tam snižují inflaci. To znamená, že Trump uložil každému státu doplňkovou zátěž
kvůli stabilizaci kreditně-finančního systému Spojených států.
Aby museli nakupovat ještě více treasuries, které zůstávají tam, v USA.
Nikdo se těch treasuries nesmí zbavovat nekontrolovatelně.
První, kdo si to dovolil, bylo Rusko. Putin je donutil silovou cestou, aby to udělali.
A v současné době se to děje jen ojediněle, například to smí dělat Čína,
aby někde něco stabilizovala při svém převádění světového kreditně-úvěrového systému na jüan. Jen proto se smí zbavovat treasuries, ale to je rozsáhlé téma.
A oni za těchto podmínek Trumpovi brání v řízení, kterým má být stabilizován kreditně-úvěrový systém USA a budována ekonomika, provedeno přeformátování USA…
USA přicházejí o své postavení hegemona, ve světě. „Ne, my počkáme!“
A mezitím je jim vytvářena taková pověst, že s nimi za žádných okolností dohoda vůbec není možná, protože vždy lžou. To my všichni víme.
A věděla to vždy veškerá „elita“, a to včetně té rossionské, jenže její touha být otrokem
Západu a USA převážila. A když navíc ještě vyjednávače zabíjejí, když zabíjejí vedení státu, tak to všechny okamžitě od USA odpuzuje.
A v tomto případě už se rukojmím stává Donald Trump osobně. Je na něm, jak se z toho dokáže vykroutit. Co se týče Izraele, tak už Henry Kissinger říkal, že Izraeli je určeno existovat 70 let. V době existence takových složitých sociálních supersystémů, jakými jsou státy,
může být odchylka 10-15 let a nic to není, stane se to raz dva.
A to dokonce i v současných informačních podmínkách.
Mimochodem, v dřívějších informačních podmínkách by to bylo přesně těch 70 let a hotovo.
Nyní je oběh informací daleko rychlejší než dříve, což znamená, že je více působeno na procesy řízení z hlediska jejich brzdění nebo zkreslování. To proto Izrael stále ještě existuje.
A teď je tento Izrael posouván do konfrontace s Íránem v těch podmínkách, kdy je jeho vojenský potenciál vyčerpán, a možnost vzájemných dohodiček
je vyloučena, to hlídají ti Číňané.
Takže fakticky pozorujeme začátek konce Izraele. Začíná jeho plné odbourání. To právě proto Netanjahu sedl na letadélko, zalétal si nad Středozemním mořem, a když mu došlo palivo, tak přistál v Řecku. Nezůstal v Izraeli.
Řeší to jinak a jeho rodina žije v USA. Izrael dovedli na práh totální likvidace.
A celá ta věc už se redukuje jen na kvalitu realizace této strategie.
Ale teď je skutečností, že vedení Íránu je zahnáno do kouta, ať už se jedná o to podpindosnické nebo vlastenecké. Všichni jsou teď nuceni pracovat na tom samém.
Všichni jsou nuceni budovat nový, moderní stát.
Celé to je velice, opravdu velice rozsáhlé téma. Ale chtěl bych se dotknout i Ruska.
To, co se dělo okolo toho jednání s Izraelem, oj mezi USA a Íránem,
je názorná lekce všem v Rusku! Všem podpindosníkům!
Nejste jim k ničemu! Mám na mysli ty podpindosníky, Spojeným státům.
Splníte úkol a proběhne čistka, budete zlikvidováni.
Ty vaše naděje: „Ta Raška brzy skončí, uděláme z něj liduprázdnou kolonii.“
Ti podpindosníci nemají dost rozumu. Jakmile to pro páníčka vyřeší, tak už mu sami nebudou k ničemu! Jen si vzpomeňte na všechny ty indiánské kmeny, které se domlouvaly s bílými přistěhovalci, kteří se stali Američany. Ukradli tu zemi indiánům.
Kde jsou ti indiáni? Kde jsou ti náčelníci, kteří jim šli na ruku a mysleli si, kdoví jak nemají za ušima?! Nebo se podívejte na osud íránského vedení, které bylo zlikvidováno.
Chtěli se dohodnout, spolkli likvidaci svých vyjednávačů, spolkli útoky na jejich území, všechny ty způsobené škody: „To nic není.“ A pak proběhla čistka!
Co ten Dmitrijev, který navrhuje, abychom se vzdali rublu jako referenční měny,
vzdali suverenity Ruska a udělali z něj kolonii?!
To si myslí, že ho potom ještě budou potřebovat? Až to tady budou mít všechno vyřešené?
Všechny je zlikvidují!
A pro nás je to ukazatel, že všichni, kteří nyní vyzývají k nějakému jednání, jako ke způsobu řešení a dosažení výsledku ve válce, JSOU ZRÁDCI!
A já znovu zopakuji, že jednat je bezesporu třeba, jako způsob působení na svého protivníka,
jako způsob kontrolování jeho jednání. To celou dobu uplatňovaly USA vůči Íránu i vůči Rusku.
Jenže to musíme dělat MY vůči USA i Evropě!
Moudrý se učí z cizích chyb a hlupáci ze svých.
Rusko se vždy učilo z cizích chyb a všechny jeho problémy vždy byly prací rossionské, vlasovské, fašistické, podpindosnické „elity“, a to za všech dob.
Ať to bylo v době smuty, kdy otevřeli dveře Kremlu, vrata Kremlu polským interventům,
ať to bylo za občanské války, kdy bojovali…
Churchill přece správně napsal, že Bílé armády neválčily za jednotné Rusko, ty bojovaly za to, jak přesně bude rozčleněno na kolonie Západu.
To je to, zač bojovaly. Byly jejich nástrojem. Ti, kteří byli vlastenci, si svou chybu uvědomili a ta občanská válka reálně skončila 22. června 1941.
Ti vlastenci, kteří válčili v Bílých armádách za Rusko, podpořili SSSR proti agresi Třetí říše
a sjednocené Evropy. Ti, kteří v nich válčili proti Rusku, kteří chtěli genocidu Rusů, jako ataman Krasnov, Škuro, Vlasov…
Který se v Rudé armádě ocitl náhodou, a za Velké vlastenecké války našel své pravé místo, přeběhl k fašistům. Tak ti bojovali proti nám. Jako to bylo v roce 1991, kdy ta fašisticko-vlasovská „elita“, partajní sovětská nomenklatura zničila SSSR, velmoc číslo 1
a vztyčila nad státem symbol koloniální závislosti Ruska, tu bílo-modro-červenou trikolóru.
A ta konceptuální neurčitost je v Rusku znázorněna dvojhlavým orlem.
Dům vnitřně rozdělený nemůže obstát, vnitřně rozdělný stát zahyne.
Stejné je to tady. Rusko bude muset vyřešit tu konceptuální neurčitost,
a potom se znovu stane velmocí číslo 1.
Poučme se z lekcí Íránu. Tak taková je ta situace, v krátkosti.
Více než hodinu, to byly pro dnešek všechny otázky.
Nu což, tak už nám nezbývá než se rozloučit a připomenout, že mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu známých nám pojmů. A v tomto ohledu je třeba si uvědomovat, že zatímco dříve,
aby se člověk stal aktivním členem společnosti, stačilo mu naučit se číst, psát a počítat,
tak nyní, aby se jím stal, musí vědět, jak se řídí složité sociální supersystémy, státy.
Takové znalosti najdete jen v jednom zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR.
A pro stávající složitý, silný manévr, který nyní probíhá v celém světě, nejen v Rusku, jsme připravili práci, která se nazývá Válka, Stát a Bolševismus, třídílnou práci.
Co je to stát konstruktér a mnohé další pojmy.
Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/@irenaaneri?q=Otázka+-+Odpověď+V.+V.+Pjakina
Náboj PRAVDY

https://nabojpravdy.cz/
PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3779
 
Naposledy upravené:
Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 02.03.2025
V.V.Pjakin potvrzuje, že Irán je posilován a Izrael a USA odepisované. Ale Trumpovi se nedaří přeformátovat USA a GP ho klidně obětuje i přes to jak moc se snažil ( osobně ho hodnotím kladně, co dokázal rozhýbat ). Takže Ti co uváděli, že Trump má velké potíže, také hodnotili správně ( osobně jsem si myslel, že ho GP podrží ať se děje co se děje, ale spíše to tak není, podle V.V.Pjakina ).
 
V.V.Pjakin potvrzuje, že Irán je posilován a Izrael a USA odepisované. Ale Trumpovi se nedaří přeformátovat USA a GP ho klidně obětuje i přes to jak moc se snažil ( osobně ho hodnotím kladně, co dokázal rozhýbat ). Takže Ti co uváděli, že Trump má velké potíže, také hodnotili správně ( osobně jsem si myslel, že ho GP podrží ať se děje co se děje, ale spíše to tak není, podle V.V.Pjakina ).
čo ešte povedal VVPj. v spojení s osobou Donalda Trumpa:

Trump dostal úlohu preformátovať USA, s ktorou sa ale nedokáže vysporiadať, prebieha vážne zlyhanie riadenia ... pričom rozhodnutie NS USA o clách bol priamy úder už na jeho vlastné (osobné) riadenie (de facto mocenské postavenie).

To, že je Trump predstaviteľom GP/GElít, neznamená, že sa (automaticky) nachádza pod ich ochranou.

Takí ľudia ako Trump (Epstein) sa vyberajú na splnenie konkrétných úloh a po ich vyplnení príp. z iných taktických príčin po prehodnotení stratégie riadenia sa (jednoducho) odpisujú: postavili sme ťa- snaž sa - ak nie, obetujeme ťa.

Trump to "fyzicky" chápe, vie s kým pracuje ... odtiaľ aj jeho vyjadrenia "chcú ma zabiť, ale zanechal som inštrukcie", všetko akože s odkazom na "Irán" ("áno", preto umiestnili PVO nad jeho rezidenciou, aby ho chránili pred "iránskymi lietadlami" ...)
________

Trumpovi teda bola pridelená úloha preformátovať USA na klasický národný štát, prípadne regionálnu veľmoc (úloha najvyššej prirority globálnej úrovne).

Túto úlohu však nezvládol – čo do určitej miery pripomína jeho prvé funkčné obdobie, keď takisto nedokázal prelomiť odpor amerických štátnych elít (a proces vtedy ustrnul v akejsi "zákopovej vojne"). A ani teraz, keď mu bol pripravený „globálny tím“, túto úlohu nedotiahol "do konca".

Za týmto účelom mal koncentrovať zdroje, pričom nástrojom mali byť clá. Tie mu však priamo deaktivovalo rozhodnutie Najvyššieho súdu USA zo dňa 20. februára o prekročení prezidentských právomocí. Aktuálne (5. marca) navyše už „Americký súd pre otázky medzinárodného obchodu nariadil colnej službe vrátiť 130 miliárd dolárov firmám, ktoré tieto prostriedky zaplatili ako clá zavedené prezidentom Donaldom Trumpom“.

Trump mal zároveň vyviesť Spojené štáty z vojny na Ukrajine prostredníctvom dohody s Ruskom de facto na jeho podmienkach (viď posledný Putinov mierový návrh 14. júna 2024). V širšom kontexte mala dohoda vychádzať z kolektívu návrhov bezpečnostných záruk, ktoré Rusko predložilo USA ešte 15. decembra 2021 a zverejnilo 17. decembra 2021 (o tomto opakovane hovorí SVLavrov, že Ukrajina nie je konečný cieľ, konečný cieľ je nová strategická bezpečnosť).

Za týmto účelom potom prebehlo stretnutie v Anchorage (25.augusta 2025), kde podľa VVPj. mal byť už len skoordinovaný postup (дорожная карта), a kde hlavnou Trumpovou úlohou bolo (ako ináč) zlomiť odpor amerických štátnych elít (tie ruské by sa už potom museli prispôsobiť).

Následné rokovania v Abu Dabí a Ženeve však skôr "metastázovali" do snahy USA a Ruska (pindosi a podpindosi) uzavrieť dohodu o „čo najrýchlejšom odovzdaní suverenity Ruska do USA bez ďalšieho boja“. Príkladom je slávna „obchodná“ dohoda Dmitrijeva na 12/14 biliónov dolárov (či napr. prevádzka Severných prúdov pod plnou kontrolou USA).

Podľa môjho názoru tu niekde prišlo rozhodnutie z globálnej (nie trumpovskej) úrovne o urýchlení procesov (ako o tom píše E. Majerčák) prostredníctvom blízkovýchodnej vojny (o možnosti ako takto odvliecť zdroje USA/pindosov od Ukrajiny upozorňoval VVPj. už po vypuknutí vojny v Gaze po 7/10/23, osobitne v spojení s plánovaným jadrovým útokom na Rusko).

To, či Trump v tejto "vojne" zhorí alebo sa zachráni, je už jeho problém.

Nie je náhoda, že VVPj. pri posledných prezidentských voľbách pomerne podrobne opisoval scenár GP/GE, ktorý umožňoval vyzdvihnúť G. Newsoma (Mandžuský kandidát 2) do pozície prezidenta prakticky cez jeho inštaláciu do pozície viceprezidenta v potenciálnej administratíve prezidentky Harrisovej.

Z pohľadu GP/GE je vlastne jedno, či bude budúci prezident Vance/Rubio (v očiach verejnosti a establišmentu kandidát RS) alebo Newsom (v očiach verejnosti a establišmentu kandidát DS). Podstatné je, že kandidát efektívne plní zadanie GE/GP.
 
PERSPEKTIVA Ainis | V. V. PJAKIN:

USA prohrály válku s Íránem během prvních 20 hodin...
Odborníci rozebírají, proč se mnoho scénářů globální politiky začíná měnit, jakou roli hraje státnost Íránu a jak procesy na Blízkém východě ovlivňují světovou ekonomiku, bezpečnost a mezinárodní vztahy.

V rozhovoru se také zabývají otázkami vlivu globálních elit, migračních procesů v Evropě, změny role USA ve světě a perspektivami rozvoje regionu.

V diskusi jsou zmíněni mezinárodní lídři, včetně Donalda Trumpa, a je analyzován vliv politických rozhodnutí na globální procesy.

Jedná se o podrobnou analytickou diskusi o tom, jak se formuje nová rovnováha sil ve světě a jaké události mohou určit budoucnost mezinárodních vztahů.

Sledujte až do konce, abyste pochopili, jaké scénáře se mohou v nejbližších letech realizovat.
Zdroj: https://rutube.ru/video/50f0d56c97e7227ffb83c4f8c0395aba/

1773140635487.webp



OBSAH:
00:00 Úvod a představení hosta
01:00 Nový pohled na světové procesy
01:43 Globální scénáře a role Ruska
02:04 Státnost Íránu a mezinárodní politika
03:24 Proč globální elity čelí obtížím
05:05 Migrační procesy a role Turecka
06:36 Možné scénáře vývoje Evropy
07:35 Náboženství a politika v současném světě
08:34 Genetický výzkum a historické verze
09:30 Situace v Sýrii a mezinárodní zájmy
10:34 Změny v politickém vedení Íránu
11:31 Průmyslový rozvoj Íránu
12:29 Role Evropy a Číny v regionu
15:18 Nová politická konfigurace Íránu
16:36 Politická situace v USA
19:15 Problémy USA s image
20:41 Humanitární aspekty současných konfliktů
21:36 Jaderný faktor ve světové politice
22:27 Možná nová architektura řízení
24:14 Role Izraele a Íránu v regionu
25:11 Modely globalizace
27:07 Vojensko-politická situace na Blízkém východě
28:44 Historický kontext zemí Perského zálivu
31:02 Jemen a geopolitika regionu
33:26 Vojenská infrastruktura v regionu
35:23 Rizika humanitárních krizí
38:13 Strategie Íránu
39:34 Ekonomické důsledky pro region
43:15 Role Číny a Ruska
46:00 Mezinárodní reakce
48:38 Jemenští Húsíové
49:15 Reakce USA na události v regionu
50:51 Irácké skupiny a regionální politika
51:50 Používání starých zbraní
53:26 Omezení dodávek zbraní
54:18 Strategie vyčerpání potenciálu
56:08 Situace s tankery a námořní dopravou
57:57 Cíle Íránu a vliv na region
58:46 Investice a ekologické problémy SAE
01:02:22 Ekologické důsledky
01:03:13 Role kmenů a zdroje
01:04:53 Energetický potenciál regionu
01:05:52 Vnitřní politická situace v USA
01:06:47 Postoj Ruska
01:08:29 Otázky bezpečnosti
01:10:39 Srovnání úrovně bezpečnosti
01:11:59 Politické napětí v USA
01:12:57 Perspektivy Íránu
01:14:33 Mistrovství světa jako ukazatel globálních procesů
01:15:31 Závěry diskuse


Nový pohled na světové procesy
S čím bych chtěl dnes začít? V zásadě bych vás chtěl požádat o dialog z trochu jiného úhlu pohledu, ne tak šablonovitý, možná se podívat z konceptuálního suchého technologického hlediska, ale dokonce se povznést ještě výš, protože síly, které se, jak říkáte, daly do pohybu, jsou již na jiné úrovni a mají jinou kvalitu.
Ale já chci začít s Ruskem.
Teď všichni křičí Írán, Írán. To se stalo dříve. Ale já vidím, že v zásadě se zhroutil nějaký globální scénář.
A ten Pisák, ten, který vytvořil tento scénář, v zásadě tam bylo napsáno, že Rusko bylo nejprve nutné rozbít přes Ukrajinu, zahájit tam procesy a teprve poté jít na Blízký východ a přetvořit ho.
Mám pravdu? Chcete-li, tak trochu, trochu, samozřejmě, máte pravdu, ale ten,
kdo to plánoval, to je úroveň národních elit USA, Brzezinski.
To je ta úroveň. A tam se situace neposuzuje ani z pozice státu, protože obyvatelstvo Spojených států nemá žádnou státní kulturu, ale z pozice obchodně-gangsterských vztahů.
To dokazuje i samotné vedení války proti Íránu. To znamená, že válka proti Íránu je vedena
v duchu obchodně-gangsterských válek. A tak se s národy nebojuje, natož s tak starobylými národy, jako je Írán, 6 000 let, a Osmanská říše, která byla Perskou říší 2 500 let.
Ta zanikla až na počátku 20. století.
Tady je to úplně v pořádku. A tam je ještě obrovský státní potenciál.
Ve skutečnosti se všechno děje přesně naopak, jak se říká. To znamená, že jak se říká,
oni byli lstiví, ale Alláh byl lstivější. Alláh je totiž nejlstivější ze všech lstivých. Ale v této situaci před Alláhem prohráli jak globalisté, tak stoupenci státu. Straníci, jak jsem již vysvětlil, vycházeli z business-banditského přístupu, z business-banditské kultury, a vybudovali určitou koncepci války proti Íránu. A samozřejmě se jim to zhroutilo, protože bojují se státem,
a ne s nějakou banditskou kulturou.
Jiná situace je u globalistů. Chtěli co nejméně vstoupit do války s Íránem, aby mohli přetvořit celé území Blízkého a Středního východu a Střední Asie. Problém je však v tom, že se u nich objevil předchozí problém, který nemohou nijak vyřešit.
Problém s přivedením íránského státu na moderní úroveň.
A proto se mnoho procesů, které spouštějí, hroutí. Vzpomeňte si na migrační vlnu.
Ta směřovala do Evropy, mám na mysli rok 2015. Směřovala v době vzestupu Íránu,
když Írán byl přítomen v Sýrii. Sýrie byla ještě státem, a ne nějakým divokým
územím, jako je tomu nyní. A na základě toho dochází k imigrační vlně, kterou rozhýbala arabská jara. A teď zaplavuje Evropu. A kdo byl hlavním dodavatelem těchto proudů?
Bylo to Turecko, které se v Erdoğanových snech snaží vrátit k Osmanské říši.
Tak jak to tedy podle tohoto plánu dopadlo? Spustili migrační vlnu, kterou řídí Turecko.
Ti způsobují v Evropě naprostý chaos, vznikají nové jazyky, nové národy.
A tam to vře. Na základě toho dochází k odmítnutí samotného Turecka ve světových procesech. A v Turecku začínají různé kataklyzmy.
Ty tam pokračují dodnes. Turecko je prostě kufr bez rukojeti, který je těžké nést,
ale je škoda ho vyhodit. A proto Turecko tak či onak podporují různými prostředky všichni,
kdo mohou, včetně Ruska. To je ale samostatná kapitola.
Dále, když se Turecko takto projeví vůči Evropě, pak,jaký úkol měl splnit Třetí Řek?
Zničit Sovětský svaz. V této válce se vyčerpávají zdroje Evropy, vyčerpávají se zdroje Ruska a přichází nadnárodní správa, která buduje svou správu právě těmito koloniemi.
Stejně tak Turecko, které jako třetí říše mělo začít s přetvářením Evropy.
A pak, když se to všechno v Evropě zhroutí, přijde Írán se správným islámem a na základě
již vytvořených nových jazyků a nových národů vytvoří nové státy.
Evropský islámský chalífát. O tom, že právě teď dochází k formování právě tohoto typu státního zřízení celé Evropy, již nahlas hovoří samotná Evropa .
V dnešním světě to poslední. Merz, on s Ramadanem blahopřeje muslimům,
ale křesťany s půstem nijak neoslavuje. To samé u něho s Vánocemi nijak neoslavuje.
Ale to je prostě ukazatel toho, jakým formátem se přetváří Německo
nebo král Velké Británie Karel II. spolu s královnou Kamilou sedí a rozdávají dárky k ramadánu. A my jsme zapomněli, že na začátku nultých let se najednou zjistilo, že královna Alžběta
je nějaká desátý potomek proroka Mohameda.
No, o dlouhodobých procesech, které se vhazují, vhazují, vhazují.
V roce 2018 již byla provedena genetická analýza. které přímo ukazují, co z toho vychází.
A jak si myslíte, proč tedy stát, státní mechanismy Velké Británie potlačují původní Brity, a migranti, kteří sedí na tučné sociální podpoře, nic nedělají, stávají se klíčovým hráčem.
A teď, aby bylo možné zahájit volební kampaň, je nutné znát pandžábštinu, urdštinu a další jazyky. Najímají si překladatele. Taková je situace.
Ale tato situace se zhroutila. Podívejte se, jak se zhroutila. V 2015 roce, když bylo jasné,
že Írán tento scénář neudrží, byl do Sýrie z globální úrovně vyslán omezený kontingent ruských vojsk, který v podstatě vyřešil problém s teroristy, s nimiž bojovali Ksirovci a Íránci.
Ale jakmile se situace ustálila, začali jsme mít problém se SVO.
A tady vybíráme z nich kadry, tam zůstávají lidé, kteří nezvládají svou misi nadnárodní správy. Tam se rozpadá Írán odchází ze Sýrie a Sýrie padá.
To znamená, že Írán to vzdal, nevyšlo jim to.
Nyní však vyvstává otázka, že úkol je třeba stejně vyřešit. A pokud ji budeme řešit obvyklým způsobem, nevyjde to, protože současné vedení Íránu, nebo spíše bývalé vedení, které bylo odstraněno, 48 generálů Talakhamenia, včetně toho, to znamená nejvyšší vedení, s výjimkou prezidenta Pezeškiana, ministra zahraničních věcí Rakchiho, ještě několik lidí zůstalo naživu, a ostatní jako 48. to číslo uvedl Donald Trump.
Je správné nebo ne, ale vidíme, jak bylo prakticky celé nejvyšší vedení vyřazeno.
Jméno a šéf rozvědky, ministr obrany a mnoho dalších tam.
To se děje. Aby se Írán dostal na úroveň moderního státu, globalisté k tomu využili válku.
Po dubnové revoluci v letech 1978–1979 neměl Írán ani průmysl, ani připravenou personální základnu. Polovina obyvatelstva byla negramotná.
Nebylo tam ani dvacet vysokých škol. A za těchto podmínek se Írán zapojil do války s Irákem. A v této válce, navlně této války, dochází k industrializaci Íránu.
Začíná příprava národních kadrů, vytváří se vzdělávací systém.
To znamená, že 8 let války s Irákem přineslo takový skok ve vývoji Íránu, který by v klidných dobách prostě nebyl možný. A teď mají více než 200 univerzit. Prakticky celé obyvatelstvo
je gramotné, vyrábějí vlastní zbraně, ale je tu, řekněme, období, kdy se lidé jakoby vychovávají, a v souladu s tím mají určitou vizi toho, jak tyto procesy řešit. Jak se Írán zvedl?
Zvedl se na základě mezinárodní spolupráce, o které mimochodem mluvil Putin, že to byla právě Evropa, která zvedla technologický Írán, ne Čína.
Čína pomáhala technickými výrobky a tak dále. Nic jiného nemohla udělat.
A Evropa ho zvedla technologicky. A proč Evropa, proč ne Sovětský svaz?
Vždyť si pamatujete, že Spojené státy jsou velký satan a SSSR je malý satan.
A tehdy mudžáhidové pod kontrolou Íránu velmi silně bojovali v Afghánistánu proti Rusku, Sovětskému svazu. Takže na základě této mezinárodní spolupráce vznikla určitá personální základna, která manévruje tam, dohodne se tady, dohodne se tam, hrajeme si na válku.
Tady něco uděláme, tady udeříme.
No, viděli jsme, že jsme propustili letadla, ta zasáhla nějaké hory.
Trump oznámil velké vítězství: „Žádné jaderné zbraně.“ Tak proč zase rozpoutáváš válku, když nejsou žádné jaderné zbraně?
No. Ale opět se počítá s davem.
Dav, historická paměť davu je skutečná, plus minus dva týdny.
Takže, toto vedení, které se vyvinulo s takovou mentalitou, to znamená s jasným vůdcem, průkopnickým vůdcem, jakým u nás byli Ivan Hrozný, Petr I., Mikuláš I.,
Lenin, Stalin a nyní Putin.
V Íránu nic takového není. To znamená, že z hlediska globálního řízení, aby se zvýšila kvalita řídícího sboru, je třeba provést čistku a nahradit jedno vedení druhým.
Zároveň je třeba toto nové vedení postavit do situace, kdy nebude schopno se dohodnout.
Vytvořili jim podmínky uvnitř Íránu, že jakékoli pokračování
jakýchkoli jednání je zrada, kterou jejich vnitřní vlna smete. A navenek velmi dobře chápou, že byli vyjednavači, které Američané všechny zabili. Nyní vyjít k jednání v podmínkách,
kdy vás stejně všechny zabijeme, o čem to je? No, zabijí je. To znamená, že jim byly záměrně vytvořeny podmínky, kdy jsou nyní nuceni jinak formovat správu státu s potenciálem, který jim může znovu poskytnout vnější podpora.
Ale nyní je to v podobě Ruska a Číny.
Číny, která je velmi silně rozvinutá.
Mimochodem, veškerý vesmírný průzkum pro Írán poskytuje právě Čína v celé této válce.
Změnili vedení, které je postaveno do podmínek,ve kterých prostě nemůže vyjednávat.
A oni říkají: „Nebudeme vyjednávat.“ . . .
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.03.2025​

1774082197615.webp
videa:
Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239069
Zdroj: https://rumble.com/v77bmja-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-16.3.2026-titulky-cz.html


Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-16-marta-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9632

OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 „Analytická“ zpráva Centrální banky Ruské federace
01:00:55 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

O MAKROEKONOMICKÝCH DŮSLEDCÍCH PŘÍLIŠ MĚKKÉ MENOVÉ POLITIKY
Analytická zpráva
Burjak K.
Krylov I.
Nelyubina A.
Poršakov A.

z TEXTU:
velký ohlas vyvolala analytická zpráva Centrální banky Ruska
O makroekonomických následcích přehnaně měkké peněžně-kreditní politiky, která byla zveřejněna 10.03.2026, v části "Analytické zprávy" pod značkou výzkum.
Její autory hned překřtili na „bandu čtyř“, podle analogie skupiny přiblížených k Mao Ce-tungovi,
na kterou hodili všechny excesy kulturní revoluce v Číně v letech 1966-1976.
Valeriji Viktoroviči, co můžete říci o této analytické zprávě, příčinách jejího zveřejnění a následcích?
Tak především je nutné si ujasnit, že ten termín „banda čtyř“ se vůbec neobjevil náhodou,
a nezakládá se jen na tom, že autoři té rádoby analytické zprávy jsou čtyři.
Ve své podstatě bylo po provedení kulturní revoluce v Číně už v roce 1976 zřejmé,
že pokračování v této linii by pohřbilo Čínu jako jakýkoliv subjektní stát se svou suverenitou.
A otázkou bylo, zda si vůbec udrží svou územní celistvost a nerozpadne se na samostatné republiky, státy. Takže globální řízení muselo zamezit činnosti tohoto okolí Mao Ce-tunga i jeho samotného, jinak by plány globálního prediktoru na vytvoření centra koncentrace řízení z Číny zcela zkrachovaly. Takže ihned po smrti Mao Ce-tunga byla tato jeho přiblížená skupina zatčena
a byly jí připsány všechny ty excesy, které vedly k absolutnímu rozkladu státu.
V tomto období od roku 1966 do roku 1976 se stát nebudoval.
Nepřipravovalo se nic, aby stát mohl existovat do budoucna.
Přece víte, že chcete-li si vylepšit byt opravou, musíte napřed oškrábat zdi a tak dále.
Na začátku uděláte nepořádek. Nic podobného se v Číně v té době nedělo.
V průběhu té kulturní revoluce bylo likvidováno všechno, co mohlo napomáhat upevňování státnosti a státu. A Čína z toho musela vybředat o moc déle, než se ze začátku předpokládalo,
výslovně kvůli té kulturní revoluci. Vše to mohlo být provedeno jinak, jenže to bylo uděláno, tak jak bylo. Maloburžoazní živel se vybudil a začal bořit stát.

Stalin měl takový spor s Bucharinem.
Stalin, jako opravdový státník říkal, že aby stát žil, je napřed nutné budovat těžký průmysl,
výrobu strojů a až poté zajišťovat materiální spotřebu.
Bucharin tvrdil, že je napřed nutné zajistit tu materiální spotřebu a až potom budovat těžký průmysl. A když mu bylo namítnuto: „Ty se s tou materiální spotřebou dostaneš do importní pasti,
budeš jen nakupovat, nic svého nevytvoříš, jen utratíš své zdroje.
Potom ti v klíčovém okamžiku ten import zarazí a ty přijdeš o stát.“ Tohle Bucharin nedokázal pochopit, jenže to bylo jasné všem budovatelům státu a ti proto podpořili právě Stalina.
To není náhoda, že mluvím o těchto dvou věcech, o kulturní revoluci a industrializaci v Rusku/SSSR. To totiž přímo souvisí s tím, co je obsahem té rádoby analytické zprávy.
Není to žádná analytická zpráva, neboť tam žádná analýza provedena není.
A už vůbec se nejedná o žádný výzkum, jak to tam hrdě v té části nazvali.
Protože žádný výzkum tam také není.
A tím spíše tato rádoby analytická zpráva není a nevyjadřuje osobní postoj jejích autorů.
Je tam takový disclaimer /vytáčka/, mají tam speciální klauzuli, kde přímo píšou na straně č. 2,
já to raději rovnou přečtu: „Obsah této analytické zprávy vyjadřuje osobní postoj autorů.“ . . .

- Vždyť Američané přece ty indiány vyvraždili.
Jen proto, že žili na půdě, která se zalíbila bílým přistěhovalcům.
Ti se rozhodli, že ta ropa pod povrchem území, kde žijí indiáni, je přece jejich ropou.
Co řekl Trump o syrské ropě? „To je naše ropa! Proč by o ní měli rozhodovat Syřané?“
A oni snad ve vztahu k Rusku jednají jinak?
Dělají to samé! Jen se podívejte na tu situaci.
Ve světě prudce stoupla cena ropy, a co se hned jako první vrhli dělat RUŠTÍ těžaři a zpracovatelé ropy?
Začali zvyšovat vnitřní ceny! Jeden z rádoby ekonomů těchto výrobců řekl: „Teď je příznivá doba. Nesmíme bránit růstu cen na benzín, na pohonné hmoty. U nich…“ Tady v Rusku!!!
To je ruský, vysoce postavený "ekonom", který je neustále v televizi, obzvláště v pořadu „60 minut“. „Oni teď budou mít dobu setí, takže jim nezbyde než kupovat.
Je zapotřebí maximálně zvýšit cenu pohonných hmot.
A dokud to budou kupovat, tak to za tu cenu prodávat!
Je nutné z toho vyždímat, co se dá, máme šanci na mimořádný zisk.“
Chápe vůbec, že tím likviduje stát?
Velmi dobře to chápe
!!! Jenže má za to, že přírodní bohatství nemá co patřit lidem v Rusku, to přece patří páníčkovi. A když tito páníčkové mají potřebu, tak v nějakém tom státě sami zafinancují příslušnou výrobu. Přesně na tom je založen i ten základní scénář centrální banky, stejně jako tato analytická zpráva.
Ruské obyvatelstvo nemá právo využívat zdroje svého státu, protože všechny tyto zdroje
náleží výlučně cizímu páníčkovi. Tohle hlásá základní scénář centrální banky, stejně jako ta analytická zpráva. Není tam v ničem vůbec žádný rozdíl mezi tou analytickou zprávou, tou rádoby analytickou zprávou a základním scénářem centrální banky, absolutně žádný rozdíl.
Takže vykládat něco o osobních postojích těch čtyř je úplně mimo.
Je to politický postoj samotné centrální banky a jejího vedení v osobě Nabiullinové a Zabotkina. Je tu jedna zajímavá věc.
To je z romance generála Čarnoty (Alexandr Rozenbaum):
„Zde není Otčina ani jmen po otci.“
Jednou, ještě v SSSR, jsem byl svědkem hysterie jednoho dost vysoce postaveného člověka
ze Státní plánovací komise. Přinesli mu vizitky právě ve chvíli, kdy jsem byl u něho, kde bylo uvedeno jeho jméno po otci. A on tam ztropil skandál: „Jsem snad nějaká „socka“ nebo co?
Proč tam mám to jméno po otci?! Normální lidé žijí bez tohoto jména, tak je to zvykem.“
V Rusku, v ruské kultuře je jméno po otci povinné. Zatímco v západní kultuře jméno po otci nemají, protože tam nemají žádnou otčinu!
Proto je to tam samý John, bez jmen po otci. A na této věci se dá jasně odhalit,
nejednou jsem o tom mluvil…
Například Pavel Zarubin. Jestliže on sám chce být Pavlem Zarubinem, je to jeho problém.
Ale ten zmetek má tu drzost nazývat ruského gosudara Vladimirem Putinem.
Z tohoto Zarubina přímo prýští rusofobie, ať se ze sebe snaží dělat vlastence, jak chce.
A takto je to ve všem.
A dělá to snad jen ten Zarubin? Jen se podívejte, jak na webu ruského prezidenta, oficiálním, nějací zmetci, úředníci, kteří navíc mají drzost opravovat prezidenta…
„Neřekl to správně, my mu to opravíme.“
Už nejednou jsme rozebírali příklady, kdy něco na prezidentově webu upravili, uvedli tam lež, překroutili to, co Putin skutečně řekl.
O tom příkladu s banderovci a benderovci jsme mluvili nejednou.
Je tam uvedeno jen Vladimir Putin. Nikdy Vladimir Vladimirovič.
A když se ta banda čtyř podepsala jen jménem a příjmením, tak tím dala najevo svou rusofobní podstatu. Dali najevo, že nemají s Ruskem nic společného, že ze všech svých sil slouží svému zahraničnímu páníčkovi.
A tato rádoby analytická zpráva je toho jasným dokladem.Začali jsme tou "bandou čtyř",
na kterou všechno hodili. Když začala speciální vojenská operace
a Nabiullinova plnila pokyn prezidenta USA…
Nařídil přece 20% inflaci, tak nám okamžitě vpálila 20% základní úrokovou sazbu
s vědomím, že bude ještě daleko vyšší. Ale těch 20% bylo jasným ukazatelem toho, jak hezky posluhuje. Jenže klanově-korporativní skupiny tehdy ještě podléhaly Putinovu řízení.
A ty na tu Nabiullinovou zatlačily tak, že za dva měsíce tu sazbu snížila na 7%.
Potom Západ zapracoval s klanově korporativními skupinami uvnitř Ruska.
A Nabiullinova, centrální banka začala zvyšovat základní úrokovou sazbu po jednom, dvou procentech měsíčně. Zvýšili ji až na 21%.
Pak přibrzdili a začali ji snižovat. A proč ji začali snižovat?
Protože ze Západu globalisté pomáhají Putinovi pracovat s klanově-korporativními skupinami, proto byla Nabiullinova nucena tu úrokovou sazbu snižovat.
Ona ji sice nesnižuje na rozumnou mez, ale už to, že ji snižuje, vyvolává šok a zuřivost u všech podpindosníků. Počítali s tím, že na poslední, únorové schůzi tu sazbu Nabiullinova nejen nesníží, ale třeba dokonce i zvýší. A ona ji o půl procenta snížila.
To znamená, že se mění rovnováha, že se mění rozložení sil klanově-korporativních skupin uvnitř Ruska.
A začínají mít převahu ty hájící ruské zájmy.
Probíhá zlom všech těch vlasovských, fašistických, podpindosnických skupin, které Rusko nenávidí. Nu, to by mne zajímalo, Alexandr Geljevič Dugin lezl i bez mýdla Trumpovi do zadku.
„Trump je veliký muž, musíme se mu podřídit, dělat to, co řekne.“
Nu, a Trump řekl Duginovi… A Dugin se tváří, že hájí tradiční hodnoty.
Takže řekl Duginovi: „Proč jsme začali bombardovat Írán?
Protože tam gaye shazují ze střech domů a my hájíme gaye!
To proto bombardujeme ten Írán, proto zabíjíme íránské děti.“
A jak se z toho teď budeš vykrucovat? Alexandře Geljeviči?
On se z toho zase vykroutí, to pro ně není nic nového. „I když mu do očí plivneš, bude to pro něj boží rosa.“ Lhát a sloužit páníčkovi, odmítat suverenitu pro Rusko, to je pro ně ten žádoucí stav. Jenže ten stav se mění. Ta úroková sazba… Vždy jsem říkal, sledujte toto vodítko.
To je velice důležité vodítko.
A teď vyšel článek, který jako přes kopírák popisuje politiku centrální banky uplatňovanou v praxi. Oj, analytická zpráva, zpráva, ale vůbec ne analytická a už vůbec ne výzkum.
Všechno jako přes kopírák!!!
Ale oni z toho udělali autorský materiál, ve smyslu, že tohle je jen názor těch autorů, zatímco centrální banka myslí jinak. Ta "banda čtyř"! To není žádná náhoda!
Ta situace se mění natolik, že nyní, aby ten balón mohl letět dál, je nutné něco odhodit, zátěž už došla, je nutné začít z koše vyhazovat lidi. A proto těmto, drobným úslužným lokajíčkům, kteří se ještě nevyšplhali výše, řekli: „Publikujte to, to bude vaše iniciace.“
Je to tedy osobitý čin diktovaný Epsteinovou sektou.
U nás teď pustili některé informace o poslanci Svincovovi a podívejte se, jak zuřivě
válčí proti Telegramu. A proč? Ukazuje se, že svou iniciaci prodělával podle Epsteinova schématu. Jak mu řekli, tak štěká, jinak těch informací pustí víc.
Takže co se děje okolo té zprávy? Vlasovci, fašisté, podpindosníci musí manévrovat,
musí se z té situace nějak dostat.
A jak to mají udělat, aniž by ztratili tvář?
Musí vyvolat dojem, že je tu nějaká diskuse, a potom ty lidi, kteří veřejně vyjádřili svůj postoj...
Je to přece veřejný postoj, přitahují k tomu pozornost.
Základní scénář centrální banky nikdo nečte a neanalyzuje, ten nikoho nezajímá.
Zato tato zpráva měla velký ohlas. Z těch čtyř dělají obětní beránky,
stejně jako to proběhlo v té Číně. Mao Ce-tung celkově plnil roli kontroly nad Čínou,
aby z ní bylo zformováno centrum koncentrace řízení, ve kterém se reinkarnuje Britské impérium. Celkově to plnil dobře. Ale protože díky své mentalitě připustil řádění maloburžoazního živlu, což vedlo k celkové likvidaci státu…
na poslední etapě se to povedlo zachránit.
Možná že i tomu Mao Ce-tungovi pomohli rychleji odejít na onen svět, aby mohli tu "bandu čtyř" odhalit.
Všechny ty excesy hodili na tu "bandu čtyř" s tím, že zachovali autoritu Mao Ce-tunga,
protože jeho kurz odpovídal tomu, že z Číny mělo být formováno centrum koncentrace řízení,
kam se reinkarnuje Britské impérium, znovu opakuji.
A kdo je tady ten Mao Ce-tung?
Je jím bezesporu Nabiullinova. Ten projekt, který přichází shora, to je bezesporu kontrola nad Ruskem a zachování Ruska v postavení koloniálního státu, koloniální země, jak to symbolizuje
ta bílo-modro-červená trikolóra.
Přesně toto koloniální postavení symbolizuje státní vlajka Ruska, v současné době. A vzhledem k tomu, že Nabiullinova and Company, tito vlasovci, fašisti a podpindosníci, kteří nic nechápou, musí ustupovat, tak potřebují manévrovat a udržovat situaci, aby Rusko najednou nezískalo suverenitu.
To ale znamená, že je nutné někoho vyhodit z koše, někoho bezvýznamného, aby mohli letět dále. Nu, jako v lidožroutské společnosti. Američané se nejednou dostávali do situace, kdy s nimi letadlo spadlo v lese. Měli zbraně, pili, sekery, vše potřebné pro přežití, ale když snědli zásoby potravin, začali se zabíjet navzájem, aby měli co jíst, protože nevědí, jak získat jídlo,
ale to, jak se zabíjejí lidé, jak se vaří, mnohokrát viděli v televizi, ve filmu.
Takže pro ně, příslušníky Epsteinova ostrova, a Nabiullinova i Zabotkin k nim jasně patří,
je to přirozený způsob, obětovat své okolí kvůli vlastnímu přežití.
A tak si VYBRALI, vybrali tu „bandu čtyř“, aby zachránili nástroj, přes který se realizuje nadnárodní řízení, koloniální správu řídící Rusko v podobě centrální banky.
A tím chtějí uzavřít celou tu otázku činnosti centrální banky a přesměrovat vlnu nespokojenosti proti té „bandě čtyř“, aby si zachovali to hlavní, kontrolu nad Ruskem.
A v závěru analýzy této rádoby analytické zprávy, mohu zmínit jednu takovou věc.
Vůbec nic, co by odpovídalo životu, v této analytické zprávě nenajdete.
Je tam jen konkrétní postulát, absolutně lživý, na kterém staví všechna svá odůvodnění.
Oni vůbec… Abych pravdu řekl, je mi ukradený ten jejich zákaz citování, ale to bychom tu nedělali nic jiného, než citovali ty jejich debility.
Pokud má někdo čas a chuť přečíst si ten paskvil, tak mu to reálně zavaří mozek,
protože je to jedna velká šílenost.
Jsou to skutečně výplody šílence, které nemají se životem vůbec nic společného.
A já zopakuji, že se jedná o kopírování, absolutní konceptuální kopírování základního scénáře centrální banky ve vztahu k Rusku.
Věda je vědou, když na jejím základě můžete něco vybudovat, něco řídit.
Máme fyziku s její naukou o pevnosti materiálu, a pokud víte, jak funguje mechanika spojitého prostředí, tak můžete stavět stroje, domy, mosty a tak dále.
A pokud něco spadne, tak jste to nepostavili správně, není to proto, že by fyzikální zákony neplatily.
No a ekonomiku v její současné podobě velice přesně charakterizoval Livšic,
bývalý poradce pro ekonomiku prvního ruského prezidenta Borise Nikolajeviče Jelcina,
také byl ministrem financí a premiérem v Jelcinově vládě.
Byl to tedy Livšic, a co řekl? „Ekonomika je jako žena, cožpak ji můžeš pochopit?“
Tak na tomto základě je vybudovaná ta jejich takzvaná věda „economics“.
Co asi tak budu chtít zítra pro svou osobní spotřebu? To přece nevím.
Degradačně-parazitní spotřeba není předvídatelná, nač kdo právě dostane zálusk...
Zatímco budovat ekonomiku na základě politické ekonomie…
Stalin ji budoval na základě marxistické politické ekonomie, ale zároveň fakticky ignoroval mnohé její pozice, takové jako nadbytečná doba, nutný produkt, nadprodukt…
A vytyčil úkol, že ekonomika musí být dále rozvíjena, aby se z ní stala věda.
A jak vidíme, tak už jen to, že se objevila ta zpráva, o které tvrdí, že je analytická, výzkumná, dokládá, že všichni ti lidé, kteří pracují v centrální bance, nemají o ekonomice a řízení národohospodářského komplexu ani to nejmenší ponětí.
Všichni vše zakládají na OSOBNÍ SPOTŘEBĚ.
A z pohledu této jejich osobní spotřeby není potřebná věda, armáda, vesmír, energetika ani žádná výroba, je to danost. Má se za to, že se zboží materializuje ze vzduchu.
Není zapotřebí orat půdu, pěstovat obilí, chleba se v obchodě objeví prostě jen tak sám od sebe. Nemusíte vyrábět žádné družice, vynášet je na orbitu, nepotřebujete vesmírnou stanici.
Jejich mobily přece fungují i bez toho.
A kde se vůbec vzaly ty mobily, proč jsou tak malé, jak se k tomu došlo?
„A k čemu by nám bylo tohle vědět? Pro naši osobní spotřebu to není důležité.“
To je v plné míře, maximálně koncentrovaně vyjádřeno v této rádoby analytické zprávě.
Nesmí tady být vůbec nic jiného než to, co je potřebné pro osobní spotřebu.
Ale přitom se v Rusku nic z toho nesmí vyrábět, to v žádném případě, a potom teprve bude v Rusku spousta zboží i služeb. Takže je to úplné přiznání, že centrální banka je koloniální správou určenou k řízení Ruska. Už jen to, že se objevil ten termín „banda čtyř“, ukazuje na přímou vazbu, že jejich kurátorkou je Nabiullinova, a tato „banda čtyř“ realizuje tu samou politiku jako Nabiullinova ve funkci hlavy centrální banky, a centrální banka jako organizace nadnárodního řízení Ruskem. Ono úkolem této „analytické“ zprávy je především ultimátum ruskému gosudarovi Putinovi, aby zaprodal stát a začlenil se do ekonomiky Západu jako surovinový přívěšek Západu. A protože si nejsou jisti, a přesněji dobře vědí, že to ultimátum nezafunguje
a odveta bude následovat, tak dopředu vystrčili ty čtyři hejly, na které je to možné svalit
a splnit tím úkol uložený páníčkem: „Nu, my to přece zkusili!“
A zároveň zachovat centrální banku jako nadnárodní koloniální správu na úkor těch čtyř debilů.
Tak taková je ve zkratce, velice krátce ta situace.


Takové znalosti najdete jen v jednom zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR.
A pro stávající složitý, silný manévr, který nyní probíhá v celém světě, nejen v Rusku, jsme připravili práci, která se nazývá Válka, Stát a Bolševismus, třídílnou práci.
Co je to stát konstruktér a mnohé další pojmy.
Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/
PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3805
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.03.2025​


1775301397025.webp
VKontaktu:
Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239070

Zdroj: https://rumble.com/v780156-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-30.3.2026-titulky-cz.html

Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-30-marta-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9642


OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 Ukrajina není válkou USA a Írán není válkou Evropy
01:16:57 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU:
POZOR POZOR POZOR NOVÉ OZNÁMENÍ!
Je k dispozici nový web Náboj pravdy, prosím podívejte se a sdílejte odkazy na něj na sociálních sítích!!! https://nabojpravdy.cz/
Některé z knih na Zakázaném vzdělání !!!
Překlad knihy Státní symboly a státní suverenita !!!
Stalinova ekonomika od Valentina Jurijeviče Katasonova !!!


Dnes je 30.03.2026.
Minulý týden zazněla dvě prohlášení v tom smyslu, že Ukrajina není válkou Spojených států.
Takto odpověděl prezident Trump na odmítnutí Evropy pomoci mu ve válce s Íránem,
řekl, že jestli nebude žádná pomoc, tak vystoupí z války na Ukrajině a nechá Evropu, aby si s Ruskem poradila sama. „Teoreticky se nás obrana Evropy před Ruskem netýká, mezi námi leží velký krásný oceán,“ řekl prezident USA.
A státní tajemník USA Rubio prohlásil následující:
„Spojené státy neustále žádají, aby pomohly ve válkách a my jsme pomáhali.
Ale když jsme něco potřebovali my, tak jsme neslyšeli od NATO kladnou odpověď.
Někteří lídři prohlásili, že Írán není válkou Evropy.
Nu což, Ukrajina zase není naše válka, přestože jsme přispěli více než kdo jiný.“
Valeriji Viktoroviči, co znamenají tato prohlášení z nejvyšší státní úrovně USA jak pro svět, tak i pro samotné USA?
Tato prohlášení od státního tajemníka i prezidenta USA ukazují,v jak velmi špatné situaci
se Spojené státy nacházejí. Abyste porozuměli celé situaci,včetně následků pro Rusko,
musíte pochopit tu prostou věc, kterou u nás obzvláště „vojenští odborníci“, kteří hodnotí válku v Íránu…
Ti neustále říkají: „Ne, ne, co to povídáte?
Ta blesková válka ještě neskončila.Je příliš brzy mluvit o nezdaru bleskové války.“
Takže operují pojmem blesková válka, Blitzkrieg, který pochází z 2. světové války.
Ve 2. světové válce se tím Blitzkriegem označují dvě takříkajíc větší kampaně,
atní, takové ty na šest hodin, či šest dní do toho nepočítáme.
Jen tu válku Německa proti Polsku za 36 dnů a 43 dnů trvající válku Německa proti Francii.
2. světová válka oficiálně začala útokem Německa na Polsko 1. září 1939, a tato válka trvala 36 dnů. Jenže tato válka nemá s Blitzkriegem nic společného.
Zatímco ta kampaň Německa z roku 1940 proti Francii, která trvala 43 dnů, to byl skutečně Blitzkrieg. V čem je podstata bleskové války?
Že vojenská kampaň je realizovaná těmi silami a prostředky, které na ni byly vyčleněny, maximálně za použití druhého sledu, to jen v krajním případě.
Bez ohledu na to, že ta polská kampaň byla kratší než ta francouzská, že ta polská kampaň z roku 1939 byla kratší než ta francouzská z roku 1940, tak ta polská kampaň není bleskovou válkou, protože ty síly a prostředky, které Německo na tuto válku vyčlenilo, mu nestačily.
Museli tenkrát urychleně přesunovat síly a prostředky z celého Německa.
A to včetně odsunu vojenských jednotek, zbraní a munice z fronty, kde prý Německo válčilo proti Francii. Pro bombardování polních jednotek musely použít tunové bomby určené pro ničení velkých lodí. To znamená, že museli ty prostředky používat i mimo jejich účelové určení.
Zatímco kampaň z roku 1940 proti Francii Německo provedlo těmi silami a prostředky,
které si na ni vyčlenilo a za 43 dnů dosáhlo celkového výsled
ku. . .

Oni přece také velmi dobře vidí, v jak katastrofální situaci jsou USA.
Jenže žít ve světě, kde nebudou moci lízat zadek svému americkému páníčkovi, je pro ně nemožné. Nemají jinou představu o světě, nemají jiné cíle ve svém životě.
To je třeba chápat, a to také chápe Trump. A právě tuto hodnotovou stupnici buduje,
čímž urazil všechny monarchy v zálivu, v jejich kultuře, národní kultuře.
Rusko celému světu předvedlo, že USA nic nezmohou.
A co se dělo poté, kdy tanker připlul do přístavu a začal vykládku?
Je třeba si samozřejmě uvědomovat, že také existují nátlakové mechanismy na kubánskou „elitu“, takže uvidíme, jak to dopadne. Ale o to teď nejde, to je hypotetická otázka.
Ale konkrétně se stalo to, že Trump prohlásil: „Cha! Ne, že bychom si to právě přáli,
ale ať ta ruská ropa na Kubu přichází, stejně jí to nijak nepomůže.“
A hlavně, poté, kdy už se začal vykládat, tak prohlásil: „My dovolíme ruskému tankeru doplout na Kubu“. To znamená, že na ten proces neměl vůbec žádný vliv, absolutně žádný, jen se tváří, že to povolil. My všichni víme, že Američané poslali dvě úderné skupiny leteckých lodí do války proti Íránu a ten byl zablokován, nebylo možné se k němu přiblížit.
O blokádu se postaraly tyto dvě americké útočné skupiny.
A potom se na tyto úderné americké skupiny rozletěly drony a rakety.
A jaký je výsledek?
Jedna letadlová loď se stáhla ke břehům Ománu a druhá rovnou odplula
na opravu do Chorvatska.
Jak se ukázalo, tak byla něčím vážně poškozena, velmi vážně. Vykládají nám, že na „Fordovi“ námořníci sami podpálili loď, nebo že prostě došlo k požáru v prádelně.
Ale když připlula do Chorvatska, tak se objevily fotky, na kterých bylo vidět,
že ta poškození jsou velice vážná a ta letecká loď není provozuschopná.
Tj. Íránu se uvolnil vjezd do Perského zálivu a on jím může v klidu nechat proplouvat své tankery. Prezident USA prohlásil: „Nebojte se Íránců, klidně plujte.“
A ti, kteří si průchod nedohodli s Íránem, si vykoledovali rakety a drony a hezky jim ty lodičky hoří. Nu, lodičky… Jsou to obrovské tankery, jsou to obrovské kontejnerové lodě.
Dohodněte se s Íránem a nebudete mít problémy.
Takže Írán v klidu nakládá své tankery na ostrově Chárk a posílá je do světa.
A zatímco dříve obchodoval s obrovskou slevou, asi za 47-50 dolarů,
tak nyní už dostává za ropu 100 dolarů a ona se prodává.
Tj. státy, které si dokáží najít pokoutní cestičku, už jsem mluvil o Indii a Evropě…
Ti spotřebovávali a spotřebovávají íránskou ropu, a její objem roste. Co udělaly USA?
„V rámci likvidace deficitu ropy na planetě, dovolujeme nakupovat ruskou a íránskou ropu.“
Vy jste chtěli Írán připravit o zdroje a nyní povolujete, aby prodával svou ropu? Proč?
Protože na to, aby tomu zbránili, nemají dost sil. Jenže to vidí celý svět.
USA jako hegemon splaskly. A lidem to začne být jasné už ve velice blízké době. USA už nezmohou vůbec nic. Mohou v rámci procesů ze sebe dělat důležité, ale tyto procesy…
Na internetu je takové video.
V metru jezdí vlaky, přistupuje k vlaku mladík a když začíná brzdit, tak dělá, že to on ho brzdí svýma rukama, rukama jakoby otevírá automatické dveře a nechává lidi vystupovat a nastupovat. Potom zase jakoby ty dveře zavírá a rukama ten vlak vyprovází.
Tak globální politika USA teď vypadá přesně takto, jako v tom videu.
S procesy nic udělat nedokážou, tak jen rukama naznačují, jako by to oni něco dělali.
A ta skutečnost, že Rusko přímo porušilo nařízení USA a ropa přece jen přišla,
to je ukazatelem nejen pádu USA, ale také formování Ruska jako centra koncentrace řízení na úrovni celosvětového významu. To byl ten signál, na který čekal celý svět.
Ano, Rusko to ustálo. Ale všichni přece vidí, že v Rusku jsou síly, které touží po tom,
aby Rusko přestalo existovat a všechny jeho zdroje se dostaly USA, Západu.

A že tu jsou také síly, které hájí suverenitu Ruska a chtějí, aby z něj bylo centrum koncentrace řízení. A to se také přesně projevilo. Loď vezoucí plyn odplula pryč, to je ta jedna hlava, nesuverénní, ta splnila příkaz USA a ropný tanker doplul na Kubu, to je ta druhá.
To byl pro celý svět signál, že se má orientovat na ruského gosudara Putina, jen na něj,
a potom ty procesy, které chcete spustit ve vztahu ke svým státům, aby se rozvíjely,
aby získaly suverenitu, budou realizovány.
Takže to, co nyní pozorujeme u Trumpa, to je ta otázka, kterou jsme začínali, je panika.
Oni dva osobně, Rubio ani Trump nezvládají řešit tak složitý úkol a v tomto ohledu jim globalisté
ničím pomoci nemohou. Čím mohli, tím Trumpovi pomohli. Zformovali mu tým pro druhé volební období, principiálně se lišící od prvního, daleko schopnější, než byl ten první.
To ale bylo maximum.
Kdyby mohli globalisté řídit v operativním režimu,tak nač by potřebovali všechny ty vlády a tak dále?
Oni přece řídí na základě koncepce,v tom lepším případě budují strategie.
Ale na taktické úrovni, to už musí zastat konkrétně dosazení lidé.
A v Rusku už se projevuje koncepce i strategie,a dokonce i taktika absolutně suverénního státu.
A tohle musíme udržet.
A abychom to udrželi, musíme vědět, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy,
to jsou znalosti z knih vnitřního prediktoru SSSR.

Takové znalosti najdete jen v jednom zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR.
A pro stávající složitý, silný manévr, který nyní probíhá v celém světě, nejen v Rusku, jsme připravili práci, která se nazývá Válka, Stát a Bolševismus, třídílnou práci.
Co je to stát konstruktér a mnohé další pojmy.
Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=ot%C3%A1zka%20-%20odpov%C4%9B%C4%8F%20v%20v%20pjakin

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3827
 
Naposledy upravené:
SVĚT NA PRAHU VELKÉHO VÝBUCHU!
🌍 Ainis Petkus je opět v akci a přináší hloubkovou analytickou analýzu událostí, které mění
běh dějin. Proč je útok na íránské konzulát v Damašku zoufalým pokusem přepsat scénář?
Proč se Netanjahu snaží vtáhnout USA do velké války a jak Rusko maří plány západních elit?

V tomto videu se Ainis Petkus vrací po operaci do aktivní práce a společně s Valerijem Pjakinem analyzuje nejsložitější geopolitické uzly posledních týdnů. Rozebíráme nejen zprávy, ale i skryté mechanismy řízení globálních procesů.

V centru pozornosti:
Provokace v Damašku: Proč se útok na íránský konzulát stal „poslední nábojnicí“ pro určité politické síly.
Osud Netanjahua: Pokus zachránit osobní kariéru za cenu světového konfliktu.
Rusko jako stabilizátor: Proč strategie zastrašování prostřednictvím tragických událostí v „Krokusu“ přinesla opačný výsledek.
Přerozdělení Blízkého východu: Jaké nové hranice se právě teď rýsují a kdo z toho vyjde jako vítěz.
Metodologie analýzy: Jak odlišit informační šum od skutečných „vstupních modulů“ velké hry.
O americké kosmické iluzi Artemis II, zoufalství DT v jeho íránském přešlapu
Toto video je pro ty, kteří chtějí za novinovými titulky vidět skutečnou šachovnici a pochopit, proč starý svět nenávratně mizí v minulosti.

V. V. Pjakin: Blitzkrieg proti Rusku je připraven! Uši Kirijenko, Dmitrijev, Čubajs...

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=l8Q7mFh-eSA


1775460892329.webp

OBSAH:
00:00:00 Úvod a poděkování
00:02:17 Diskuse o misi „Artemis 2“
00:04:36 Technické problémy NASA
00:06:32 Zfalšování měsíčních misí
00:08:06 Program „Sojuz–Apollo“
00:11:25 Role SSSR v programu „Sojuz–Apollo“
00:13:42 Informační sféra a kontrola
00:15:38 Informační zabezpečení na Ukrajině
00:17:28 Informační válka a zombifikace
00:20:20 Role umělé inteligence v informační válce
00:24:01 Měsíční program a iluze
00:29:12 Ekonomické krize a role SSSR
00:34:45 Současné iluze a měsíční program
00:35:14 Zrušení cel a důsledky pro Trumpa
00:36:09 Chyby USA ve válce s Íránem
00:37:08 Reakce Íránu na Trumpovy hrozby
00:37:53 Jednání a hrozby USA
00:38:53 Zastupitelnost ve státě
00:39:29 Vliv klanových skupin v Íránu
00:40:59 Trumpův gangsterský přístup k podnikání
00:43:37 Srovnání s předchozími válkami
00:46:00 Trumpovy vnitřní problémy
00:49:42 Absence státní kultury u Trumpa
00:53:28 Reakce Evropy na Trumpovy kroky
00:54:57 Omezení letů a logistické problémy
00:55:48 Důvody omezení
00:56:43 Reakce na Trumpovy kroky
00:58:34 Role Ruska v konfliktu
00:59:15 Problémy s výrobou v Rusku
01:00:13 Konflikt kolem cvičiště v Litvě
01:01:56 Cvičiště jako nástroj provokace
01:02:45 Iluze amerických „elit“
01:03:43 Role Polska v konfliktu
01:05:35 Nedostatek zbraní v USA
01:06:34 Podvod s bezpilotními letouny
01:09:03 Odborníci na drony
01:11:51 Problémy s řízením dronů
01:14:15 Kontrola informací
01:15:14 Politická role Dmitrijeva
01:16:09 Problémy se sítí „VKontakte“
01:17:56 Cíle Kirijenka
01:21:17 Role globalistů
01:23:15 Úkoly Putina
01:24:10 Význam IT sféry
01:25:43 Přetvoření USA
01:27:36 Závěr



z TEXTU :
V souvislosti s touto misí Artemis 2 se objevily nové údaje, které jakoby
překryly ty staré, již zapomenuté, o tom, jak se Američané poprvé dostali na Měsíc.
A o tom jsme už jednou mluvili. To znamená, že jedním z hlavních směrů práce NASA je nyní příprava lunárního kosmického programu, který by měl vyřešit nejen úkol obletu Měsíce, ale i ten nejdůležitější. Musí vyřešit otázku, jak se bude chovat měsíční půda při přistání.
Moment. Ale oni už přece létali, už vzlétli.
USA potřebují úspěch jako sůl. V době umělé inteligence je jakýkoli přenos, třeba
i z měsíčního povrchu, hračka.
Teď se ale ukazuje, že pokud tento úkol nevyřeší, samotná mise Artemis, tedy Artemis 2,
může být zmařena. A tak vystupuje otec Elona Muska a říká, že už to není jen tak nějak, ale že Elon Musk je přímo zapojen do kosmického programu.
Zabývá se konkrétními otázkami všech těchto kosmických letů.
A už to nejsou nějakí neznámí inženýři, kteří počítají a říkají, ehm, jednoduché technické pravdy. To říká člověk, který má k tomuto tématu přímý vztah. Ať už se nezabývá řešením těchto otázek, ale na úrovni běžné komunikace mezi otcem a synem se přesto ozývají nějaké velmi důležité otázky ohledně letu na Měsíc. A vyjde najevo, jak říká Muskův otec, že byli vůbec
Američané na Měsíci poprvé?
Ukázalo se totiž, že při výkonu těch motorů, k přistání, respektive k dosednutí na Měsíci, aby se Američané mohli dostat na Měsíc,
potřebovali mnohem více paliva než kolik by pojmul fyzický objem toho všeho vesmírného materiálu, s nímž se tam údajně přistáli, tedy přistáli na Měsíci.
Tak. A ještě museli vzlétnout. A paliva je tam opravdu hodně.
A vyvstává otázka: „Jak jste to vůbec všechno dokázali?
A co to vlastně bylo za palivo, že jste přistáli na tryskový proud, věděli jste všechno, jak se tam bude chovat měsíční půda, jaký oblak prachu zvedne a tak dále.
Ale vy jste přece přistáli na Měsíci, žádný oblak prachu nebyl, vyšli jste ven, procházeli se a tak dále. To znamená, že ty nejjednodušší otázky o tom, jak technicky provést toto přistání, se opět staly tématem veřejné diskuse. A to, opakuji, dokonce i na úrovni rodinných vztahů,
dokonce i na této úrovni je stále v obraze ohledně těch problémů, které řeší kosmický průmysl Spojených států, do kterého se jeho syn zapojil.
A pokud tento problém nevyřeší, jak se tam dostanou?
Ne proto, že by tam bylo nebo nebylo dost paliva, ale proto, že nevědí,
jak se bude chovat v půdě. Možná bude mise zrušena. No, lidi, vždyť už máte, opakuji, zkušenosti. Nic nepotřebujete. Vezměte staré údaje,
orientujte se podle nich. Proč to všechno řešíte znovu?
A z toho je hned jasné, že podle těch otázek, které NASA uvádí a které je třeba vyřešit
před realizací měsíčního programu, je zřejmé, že na žádném Měsíci vůbec nebyli, že všechny ty měsíční mise jsou podvod.
Nyní vyvstává otázka: neustále se u nich vyskytují nějaké technické potíže.
A teď se chystají, letět na Měsíc.
Posádka už je v raketě. Donald Trump pronáší projev, je třeba je vypustit.
Ale oni mají potíže. Jestli poletí, nebo ne, to se neví.
A tak byly tyto problémy vyřešeny a oni úspěšně odletěli.
Ale vyvstává otázka: kam vlastně odletěli? A tato otázka zde není vůbec náhodná.
Máme trojici knih Válka, stát, bolševismus.
A tam jsme se dotkli právě kosmického programu Spojených států, jak byl realizován, jako měsíční program. Jedna z kapitol se jmenuje: „Jak EPAS zachránil Spojené státy“.
EPAS je program společného letu, takzvaný. To byla forma předání kosmických technologií Spojeným státům, aby se mohly udržet do té doby, než bude Sovětský svaz připraven na zničení a rozčlenění a přeměnu jeho úlomků na, koloniální, tento přívěsek, surový přívěsek Západu.
To znamená, že vnitřní zrádci z řad sovětské nomenklatury na tom pracovali.
Tak tedy bylo přece zaznamenáno, jak Američané své první lety jednoduše předstírali.
A existují dobré studie, tam v tom třídílném svazku, kde se o těchto studiích také píše.
Jak jednoduše předstírali, že letěli do vesmíru. Vysílali je na raketě do oceánu, tam je vylovili.
Pak přišel čas, přijela tam flotila, všechno to pod, jak se to jmenuje, ehm, pod televizními kamerami. Vycházejí tak čilí po mnoha dnech pobytu ve vesmíru, pochodují
Vypadají čile, když po mnoha dnech pobytu ve vesmíru vystupují, pochodují po palubě a usedají. Naši kosmonauti nám neukazovali, v jakém stavu se vraceli. A proto se utajení v tomto ohledu obrátilo proti Američanům. Tam přece nejsou všude zrádci, kteří by mohli předat tuto informaci Spojeným státům. A když se říkalo, že se naši kosmonauti vrátili v dobré fyzické kondici a v dobrém zdraví, Američané, kteří nevěděli, jak to tam ve vesmíru všechno probíhá, viděli, že jejich astronauti prostě a jednoduše kráčeli čile.
A pak se ukázalo, že po pobytu ve vesmíru je potřeba adaptační období, že kosmonauti v dobré fyzické kondici v zásadě nemohou takhle kráčet poté, co byli ve vesmíru.
Ale koho to teď zajímá. No, někdo na úrovni širokých sdělovacích prostředků, na úrovni států světa, tvrdí, že Američané prostě lhali, že v žádném vesmíru nikdy nebyli, dokud jsme jim nepředali ty technologie, které jim umožnily lety do vesmíru.
Nikdy neměli žádný lunární program, protože prostě ani nemohli představit veřejnosti své kosmonauty tak, jak by to mělo být ve skutečnosti, jak se to děje teď, když někdo absolvuje krátkodobou misi na ISS. Tak. To je tedy naprostá lež.
A proč o tom Sovětský svaz mlčel?
Pokaždé nám říkají: „Kdyby jen Sovětský svaz nezmlčel,
on zmlčel, protože Američané opravdu byli na Luně.
Proč jen dva, kosmonauti?
Jeden tak jakoby se zašklebil, souhlasil, že Američané byli na Měsíci,
a druhý Leonov, který, mimochodem, má k letu Sojuz-Apollo přímý vztah, bez jakékoli konspirační teorie. Ještě jednou. Třídílná kniha Válka, stát, bolševismus rozdělila, ak Epas Spojené státy zachránil, jak se právě to dělo, předávání
technologie, jak skutečně proběhl let Sojuz-Apollo, takzvaný let. Ve skutečnosti žádný Apollon nebyl, byl jen jeden Sojuz a byly magnetofonové pásky, které pak ukazovali v televizi, natočené v době, ehm, když trénují na beztížný stav, letadlo dělá ehm tuhle horskou dráhu a tam vzniká beztížný stav. A právě v těchto okamžicích natočili, všechna potřebná, ak říkajíc videa,
aby je pak mohli ukázat v televizi. A proto to všechno vyprávím.
Sovětský svaz proto mlčel, souhlasil s tím, že již v plné míře fungoval program na likvidaci Sovětského svazu, na přeměnu, na rozčlenění Ruska a SSSR a na přeměnu jeho trosek
na surovinovou přílohu Západu.
To vedla tratská partsovská nomenklatura. Ta samá partsovská nomenklatura, která společně s Američany prostřednictvím CIA a KGB,to byl společný projekt, vytvořila vídeňský institut,
kde prošli výcvikem všichni, včetně Čubajse, kteří pak, ehm, zemi zničili a proměnili
v surovinovou kolonií Západu
Vždyť realizovali společný program, tam byli všichni proškoleni, to znamená, že šlo o zradu
v plném rozsahu. A v tomto ohledu samozřejmě Sovětský svaz nahrál Spojeným státům,
že byli na Měsíci. Odborníci však velmi dobře věděli, že Američané na žádném Měsíci nebyli. Ale možnost to říct a aby to šířila média, absolutně nebyla.
A teď je přesně stejná, úplná, kontrola nad informační sférou.
A to, co se u nás děje v informační sféře, nám vlastně vyhovuje, je to informační koncentrační tábor, fašismus v nejčistší podobě.
To, co dělají vůči Telegramu, YouTube, obecně vůči IT sféře.
To je zničení Ruska jako takového. Je to zajištění toho, aby Rusko nemělo žádnou suverenitu, aby Rusko nebylo technicky vyspělým státem. Probíhá absolutní válka proti Rusku a ruskému národu. Je to genocida ruského národa. Vytvářejí fašistický koncentrační tábor.
To je Šadaev z Ministerstva digitálních technologií,
to je Roskomnadzor,
to je Vladimir Sergejevič Kirienko z VKontakte,

tam ten Max a tak dále.Tady. To znamená, že jejich úkolem je, abychom svými informacemi
v žádném případě na úrovni běžných občanů nenarušili ty informační moduly, které spojují Západ
a které umožňují Západu jednotně bojovat proti Rusku. . .

Neustále vidíme, jak to na Ukrajině dopadá, k čemu vedou činy Šadaeva, Kirienka a dalších.
Na Ukrajině neustále probíhá represivní kampaň, jak chytá lidi na ulicích, jak vyhazují děti na ulici, jak je dokonce zabíjejí a odvážejí příslušníci Ústředního výboru.
A když je pošlou na frontu, bojují až do poslední náboje.
No, zdálo by se, že tě zajali v plném rozsahu. Měl bys nenávidět tu moc, která tě takhle poslala na frontu. A měl bys obrátit zbraň proti těm, kteří tě tam posílají.
A oni bojují za tuhle Ukrajinu. Proč?
Protože každý člověk je produktem svého informačního zázemí, pokud to takhle řekneme.
A když se podíváme, uvidíme, že na Ukrajině byl proveden ten samý řídící manévr k přetvoření informačního pole, který nyní Šadaev provádí tady v Rusku

Já jsem pánem Ruska, budete se domlouvat se mnou a s americkými státními elitami.
A právě tento aktuální státní převrat organizují právě Sergej Vladimirovič Kirijenko
a Dmitrijev ve dvojici
. Ale opět jim chybí pochopení státní kultury, prostě ho nemají.
A opět uplatňují gangsterský přístup k podnikání. A proto si začali hrát s americkými elitami. Proto si teď začali hrát na fašismus a v Rusku zcela znemožnili ochranu informační suverenity, vlastně i vedení informační války. Začali pracovat na zničení Ruska. A to je teď Rusko ve všech variantách. Je to jediný hřebík, na kterém visí civilizace, a globalisté si nemohou dovolit, aby Rusko padlo. Pro ně je jednodušší, stejně jako v případě Sovětského svazu, dát státu možnost stát se supervelmocí číslo jedna, zachránit civilizaci na planetě Zemi a pak za nějakých 70 let provést krátký obrat. Tento termín pochází z koncepce veřejné bezpečnosti a je uveden v pracích vnitřního prediktora ISR. Provést krátký obrat, jak to bylo provedeno se Sovětským svazem za 70 let. Sovětský svaz se vzdal své politiky, začal provádět svou politiku, provedl krátký obrat, omezil to a vrátil se k globalizaci na původní úrovni. Nyní se snaží vystoupit na straně právě těchto nejvlivnějších elit USA jako globalista s ultimátem.
Ve smyslu: Putin pozvedl Rusko, to je už vážný subjekt, já mu budu velet, budete se mnou počítat jako s vůdcem.Tak. A s globalisty se takhle nemluví.
A proto u nich začaly problémy. U Kirijenka to jednoho přitlačí, pak druhého. Ale to je jen začátek. Pokud Sergej Vladilenovič nezmění názor a nedá svému synkovi za uši, čeká ho smutek.
Velmi smutný osud. A Dmitrijeva také. Hraje špatnou hru.
Taková je situace.


A chápete, jaká je tady situace? Putin řeší úkoly globálního rozsahu.
A při řešení těchto úkolů globálního rozsahu je velmi efektivní. A globalisté nemají žádné jiné možnosti, jak tyto úkoly vyřešit. Civilizaci na planetě Zemi je třeba zachovat. A proto všichni, kdo se začnou vymaňovat a hrát si svou hru, budou globalisté odstraňovat. V tomto případě se Sergej Vladimirovič rozhodl si zahrát. No a co? My proti tomu nic nemáme. Hrajte si. No, svobodná vůle. Sám si zvolil svůj osud. Měl by přestat, měl by teď otevřít Rusku možnost pracovat na ochraně své suverenity, na budování Ruska. A co on dělá? Ničí IT sféru v Rusku. Kolik času trvalo ji vybudovat. Bez IT sféry Rusko nemůže být žádným státem, na kterém by se opírala světová civilizace.
To globalisté chápou. To nechápou přisluhovači.
Myslí si, že Rusko stejně existuje samo o sobě a že se udrží. Neudrží se.
Podívejte se, jak nafoukli Čínu. A že Čína nezvládá ani jeden úkol globálního rozsahu.
Všechno, co přesahuje hranice samotné Číny, se pro Čínu stává nefunkčním.
Kdo bude tyto úkoly řešit? Je tu jeden subjekt, Rusko.
Spojené státy jsou už tak či onak nuceny zavést reformátování.
No, Spojené státy jsou projektově-konstrukční stát, tedy stát vytvořený pro konkrétní projekt.
Tento projekt konfrontace Západu s Ruskem v dané informační situaci až do změny logiky společenského chování. To je zákon doby, opět v pracích vnitřního prediktoru SR ve třídílném díle „Válka bolševického státu“. No, v nové logice je třeba jej přeformátovat.
Měli jej přeformátovat po rozpadu Sovětského svazu, ale vnitřní státní kultura ruského národa překonala všechny plány globalistů. A v důsledku toho byli nuceni držet Spojené státy. Drželi Spojené státy tak dlouho, že nyní mají obrovské problémy.
Kdyby přeformátovali devadesátá léta, neměli by tyto problémy.
Ale pak by se Rusko znovu zrodilo, a to oni nechtěli.
A když vše zcela zahnali do slepé uličky, zbývá jim nyní jen jedno:
smířit se s tím, že Rusko bude ožívat, aby mohli provést své přetvoření, vytvořit funkční blok AUKUS v tom smyslu, jak to popsal Isaac Asimov v Akademii,
přetvořit Spojené státy tak, jak to oznámil Trump.
Tedy předat Evropu evropskému islámskému chalífátu.
Vidíme tuto přestavbu v Evropě, a zejména ve Velké Británii, a ještě mnoho dalšího.
Odstranit nyní Rusko znamená zničit jediné funkční centrum globálního významu – a tím je Čína, kterou vyvedli na jakousi projektovou úroveň. Ale bez Ruska není schopna fungovat,
a Írán ještě ani na projektovou úroveň nevyvedli.
A navíc tam právě stát díky válce buduje moderní stát v plném rozsahu.
Taková je situace, ano, a já čím dál tím víc jakoby chápu, co řekl Vladimir Vladimirovič Putin, když prohlásil, že Rusko přímo řídí Stvořitel.
Tedy vlastně to řekl maršál Minnich. Chápu to, ale zopakuji to. Prostě, on to teď zopakoval všem, kdo to nepochopili, řeknu to tak, že ten, kdo vyšel do války proti Rusku, vyšel do války proti Stvořiteli. No a přesně to se právě děje.
Scénář se hroutí, budeme psát nový.
Ano, Aine Kazimiroviče, zaznělo tu spousta tvrzení, která nebyla podložena fakty, ale těchto faktů je mnoho. To znamená, že z nich lze sestavit vynikající mozaiku. Jsou to skládačky.
Analytika je skládání skládaček. Nejsou to výmysly a domněnky, ale skládání skládaček, kde každý fragment má informační modul, který je výstupní a zároveň vstupní, když se tyto dvě skládačky spojí. No, to znamená, že každý, kdo skládal skládačku, to v zásadě chápe.
Takhle to je pokud si každý člověk položí otázku, co jsem právě řekl, a není to podloženo nějakým dalším faktem, může to prostě sám najít v informační sféře a sám sestavit tento obrázek podle již uvedeného náčrtu, který jsem dal. Takže to je ono.

Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=ot%C3%A1zka%20-%20odpov%C4%9B%C4%8F%20v%20v%20pjakin

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

Vladimir Putin: Rusko řídí Bůh, ale existuje díky lidu
Rusko je přímo řízeno Bohem – Vladimir Putin citoval maršála Minicha.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=qg74y5CJxCo



Forbes:
Ministerstvo digitálních technologií navrhuje operátorům vybírat poplatky za VPN
Šéf ruského ministerstva digitálních technologií Maksut Šadaev během jednání se zástupci
telekomunikačních operátorů a velkých online platforem (VK, Ozon, Wildberries, Yandex) navrhl zavést nová omezení pro uživatele VPN, píše Forbes s odvoláním na několik zdrojů obeznámených s diskusí.

VPN je technologie, která skrývá skutečnou IP adresu a umožňuje tak obcházet blokování na internetu.

Během jednání Šadajev požádal operátory, aby od 1. května začali účtovat poplatky za využití více než 15 GB mezinárodního datového přenosu za měsíc
, uvedli informátoři časopisu. Zdroje rovněž uvedly, že online platformy budou povinny omezovat přístup uživatelů s VPN.

Šadaev nevyloučil ani možnost zavedení správní odpovědnosti za používání VPN, vyjádřil však naději, že se to podaří obejít bez toho, píše Forbes.

Od začátku ruské invaze na Ukrajinu byly v Rusku zablokovány stovky tisíc internetových zdrojů (včetně webu Rádia Svoboda), přístup k nim je možný pouze s využitím VPN. Od poloviny března začaly ruské úřady fakticky blokovat messenger Telegram (oficiálně se hovoří o omezení jeho fungování). Předtím byly zablokovány ostatní populární služby – WhatsApp, Instagram, Facebook
a další. Aby je mohli používat, musí si obyvatelé Ruska nainstalovat do svých telefonů a počítačů VPN služby: ty skrývají, že se uživatel nachází v Rusku, a umožňují obejít blokování.
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 13.04.2025​

https://kob-forum.eu/2026/04/18/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-13-04-2025/

Bez-nazvu_2-1-1035x425.png


VKontaktu:
Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239071

Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-13-aprelya-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9654

Obsah:
00:00:00 Otázka chování Ruska a Íránu
00:01:17 Definice davu a chování Trumpa
00:02:14 Zkušenosti úředníků s volbami
00:04:19 Příměří s Íránem a chování Trumpa
00:06:24 Jaderná dohoda s Íránem
00:08:20 Lež jako základ západní mentality
00:10:33 Dodržování smluv
00:15:18 Íránská strategie ve válce
00:18:58 Sankce proti Íránu a Rusku
00:20:25 Jaderná dohoda a státní systém Íránu
00:21:32 Protesty a vnitřní problémy Íránu
00:23:17 Archaickost íránského státního systému
00:24:42 Vliv USA a globální zájmy
00:26:33 Role Evropy a vnitřní konflikty v USA
00:30:16 Perspektivy Íránu jako centra koncentrace moci
00:32:04 Slabost íránského státu
00:33:01 Jaderné zbraně Velké Británie
00:33:57 Ekonomické aspekty jaderných zbraní
00:34:58 Válka proti Íránu
00:35:56 Ekonomické aspekty jaderných zbraní pro Írán
00:37:31 Historické konflikty Íránu
00:39:29 Cíle nové války proti Íránu
00:40:29 Vnitřní protesty v Íránu
00:44:03 Reakce Kurdů a Ázerbájdžánu
00:45:48 Vojenská strategie Íránu
00:47:32 Zahájení útoků USA na Írán
00:48:26 Reakce íránské společnosti
00:50:07 Politické důsledky útoků
00:52:22 Postoj Trumpa a USA
00:54:09 Vojenská operace Íránu
00:55:15 Jednání v Pákistánu
00:57:21 Změna chování Íránu
01:00:22 Symbolika a politika v Rusku
01:05:36 Hospodářská politika Ruska
01:07:00 Zfalšování amerického letu kolem Měsíce
01:08:01 Kritika zfalšování
01:08:56 Možnosti Ruska
01:09:55 Zrada „elity“
01:11:43 Diplomatické úspěchy Ruska
01:13:37 Problémy s informačními zdroji
01:16:22 Informační pole a extremismus
01:17:32 Překonávání překážek
01:17:55 Nadnárodní správa a suverenita
01:18:54 Srovnání s Íránem
01:19:48 Znalosti pro občana
01:20:24 Trojice „Válka. Stát. Bolševismus“
01:22:09 Doplňkové materiály
01:24:19 Knihovna koncepčních znalostí
01:26:24 Úvod do analytiky
01:27:56 Závěr

Z textu:
Viktoroviči, proč Rusko neválčí tak jako Írán?
Mám na mysli to, že Írán nevyznačuje žádné červené čáry a likviduje všechno, nač dosáhne.
Zatímco Rusko se bojí do Řešova poslat třeba jen jediný dron.
Je to proto, že je Írán svobodným státem a Rusko je okupované?
Nebo se Írán nebojí následků a v Rusku se jich bojí?
V Koncepci sociální bezpečnosti je definice davu.
Dav, to je sešlost lidí, kteří žijí podle tradic a přebírají názory autorit.
Historická paměť davu se omezuje na přítomný okamžik plus a mínus dva týdny.
Donald Trump je člověkem globalistů.
On sám vůbec nedisponuje státní kulturou, vyrostl v byznys-banditské kultuře
a z hlediska řízení státu...
To, co mu poradili, jak se má chovat k voličskému elektorátu, jak se chovat k voličům, k lidem, to dělá. Když u nás začali volby na takříkajíc alternativním základu a objevilo se množství kandidátů, kteří se rekrutovali z úřednictva a poprvé mluvili s lidmi,
tak jsem se často setkal se situací, kdy mne, jako mladíka životem protřelí úředníci,
kteří kandidovali do voleb, poučovali, jak mám mluvit s lidmi a ti mi říkali:
„Když jdeš mezi lidi, musíš vždy pozdravit, poděkovat jim, že se tam sešli,
a na konci zase musíš vždy poděkovat za to setkání s nimi.“
Ale to je přece běžná slušnost! Tomu úředníkovi bylo toto běžné slušné chování cizí. Pro něj to byl objev. „Víte, oni mi z té píár agentury odhalili tohle velké tajemství, jak se mám chovat k voličům!“ A proč o tom mluvím?
Protože Donald Trump je jako ti úředníci, kteří vyrostli v byznys-banditské kultuře.
Nic neví o řízení složitých sociálních supersystémů, o řízení státu,
a proto používá ty znalosti, které se stihnul naučit v průběhu krátkého zaškolení co a jak.
A oni mu vysvětlili, že davu může nabulíkovat cokoliv, protože to za dva týdny ten dav zase zapomene. Vše se mu to z paměti vymaže.
A hned to také profláknul: „Já vám to povím za dva týdny.“
„Uděláme to za dva týdny“ „To příměří, které jsme uzavřeli s Íránem je na dva týdny.“
V Americe se našel jeden novinář, který odvedl dost velký kus práce
a posbíral reálné výroky k různým, zcela různým událostem.
Netýká se to jen nějaké jedné události. Jsou to různé Trumpovy výroky, že něco bude za dva týdny. Proč o tom mluvím?
Kvůli tomu, že se přece musíme snažit vymanit z toho stavu davu, musíme si pamatovat
historii toho, co a jak probíhalo.
A mluvíme-li o posledních měsících, tak vidíme určitý rozdíl v chování Íránu od toho,
jaké je nyní vlastní Rusku při vedení speciální vojenské operace, ve skutečnosti při odrážení agrese kolektivního Západu proti Rusku.
Přece si musíme pamatovat, jak se předtím Írán choval.
A musíme si uvědomovat, od čeho se to všechno odvíjí.
A je nutné chápat, čím je podmíněno chování Ruska a zda se skutečně chová tak bezzubě vůči agresorům, jak to bylo nastíněno v dané otázce.
Připomeneme-li si první prezidentské období Donalda Trumpa…
Pro mnohé ty roky 2016-2020: „Proč bychom si to měli připomínat, takový starověk?“
A nač si vzpomínáme? Co bylo jedním z prvních rozhodnutí Donalda Trumpa?
Zrušil jadernou dohodu podepsanou Obamou.
Jadernou dohodu s Íránem. Tu dohodu, která umožňovala předávat Íránu technologie,
aby se mohl zabývat jadernou energetikou, výzkumy v jaderné oblasti.
Vykládají nám, že prý Írán vyvíjel jaderné zbraně.
Ale když se podíváme na prohlášení izraelských politiků z doby před dvaceti lety,
tak uvidíme, že tenkrát říkali přesně to samé: „Za dva týdny, když Írán nezastavíme,
tak vyrobí jadernou zbraň.“ A Írán pořád tu jadernou zbraň nemá! . . .

Jako Rusko začlenilo Čukčy, další severní národy, středoasijské národy.

A zatímco Rusko procházelo takříkajíc omezenými válkami, protože tam například bylo nutné
zamezit obchodování s otroky, zbavit se toho segmentu, který byl degradační, nenapomáhal budoucímu rozvoji a byl zaměřen proti Rusku.
Všechno ostatní se bez problémů stávalo součástí Ruska, ruského světa
a daný národ mohl dále rozvíjet svou kulturu, protože se zbavil toho degradačního aspektu v rozvoji svého národa, přes válku. Zatímco Írán je nucen neustále válčit a nedaří se mu to.
Už celá desetiletí se pokouší řešit ty otázky, které Rusko řešilo lokálními vojenskými operacemi.
Potom se ty regiony v klidu rozvíjely v sestavě Ruska už v jednotném ruském státě.
To je zásadní rozdíl.
Proč to Írán nedokáže?
Protože on sám se nachází v dost archaickém stavu, aby mohl svou vyšší státní kulturou ty národy zastřešit. A tyto národy jsou posilovány současnou technosférou.
Jsou tu různí hráči a s ohledem na Írán je tu jeho dávný protivník, Turecko,
Osmanská říše s jejími neoosmanskými chutěmi na vytvoření Velkého Turecka,
viz ta poslední smlouva, kterou Turecko uzavřelo s Kazachstánem o tranzitu vojenských nákladů přes kazachstánské území. A já se ptám, jaké vojenské náklady a kam hodlá Turecko přepravovat přes kazachstánské území?
Do Ruska?!
Tak taková je to otázka. To znamená, že Írán nemá jako stát dostatečnou stabilitu.
A vzhledem k tomu, že tam není vybudován moderní stát, není možné jim předat tyto technologie v plném rozsahu. Proto globalisté přes Donalda Trumpa stopli předání těchto technologií. Ne, ty práce ani spolupráce nebyly úplně zastaveny, ty pokračují.
Ale v tom rozsahu, který umožňuje zachovat si to, co už tam mají a nenechat to odvětví zaniknout. Takže stále žije a pomaličku se posunuje kupředu.
Jenže v takovémto svém stavu by se Írán k vytyčenému cíli posouval velice zdlouhavě,
proto bylo zapotřebí to urychlit. Jedním z nejlepších urychlovačů pro formování státu, pro jeho upevnění je válka. Ta válka ale pomůže pouze s tou podmínkou, že existuje jádro státního řízení,
které je schopné chopit se řízení v krizové situaci.
Írán toho v té situaci před válkou schopen nebyl.
Bylo mu dáno několik pobídek, ale stejně to nedokázal.
Stejně jako dřív se domlouvali se Západem, protože to odtud přece přicházejí moderní technologie. Takže potřebovali nějak lavírovat, nějak do toho zasahovat, fungovaly tam osobní kontakty, osobní vazby, a na základě toho probíhala koordinace státní politiky Íránu
na vyšší úrovni přes politiku různých dalších států a v první řadě těch evropských.
Ale Evropa je v současné době absolutně nesamostatná, nesubjektní, je pod okupací USA,
což se odráží na vztazích s Evropou.

Ano, německé i francouzské společnosti i nyní působí v Íránu výslovně v té jaderné oblasti,
bez ohledu na to, že ta izraelsko-americká válka proti Íránu je zaměřena na to,
aby to jaderné odvětví bylo v Íránu zcela zlikvidováno.
Z tohoto pohledu by se měla přece plně okupovaná Evropa podřídit a odejít odtamtud.
Jenže tu jsou dvě takové okolnosti. Tou první je to, že v Evropě si teď udělali své hnízdo všechny protitrumpovské síly, které využívají boj s Trumpem, Evropy s Trumpem, jako součást svého boje o moc v USA.
Poslední volby v Maďarsku jsou toho více než názorným příkladem.Tyto síly si neuvědomují, že snižování autority USA…
Oni si myslí, že znemožňují jenom Trumpa, jenže ve skutečnosti snižují autoritu hegemona, USA. Kvůli tomu se všichni začínají od USA odtahovat a hledat nějaké vedlejší cestičky.
A jak se nyní ukázalo, tak přítomnost základen USA není vůbec zárukou bezpečnosti,
ale naopak zárukou nebezpečí, že se tyto státy mohou stát cílem úderů od těch, kteří válčí s USA, se kterými USA vstoupí do konfliktu.
Takže americké státní „elity“ v podstatě nemají zájem oslabit Írán,
protože jim to umožňuje bojovat proti Trumpovi uvnitř politického pole Spojených států.
A za druhé, globalisté tak jako tak realizují svůj úkol spočívající v přenosu center koncentrace řízení z Evropy do Íránu, to se jedná o euroasijské centrum koncentrace řízení, a také z Velké Británie do Číny, to se jedná o euroatlantické centrum koncentrace řízení,
a proto tuto úroveň tak jako tak budou udržovat, jak to ukázala praxe.
Nejvyšší íránské špičky jsou dost zapojeny do evropských záležitostí, jednají s evropskými lídry, protože to přes ně se především pokoušejí uplatňovat jako stát.
Vždyť Írán mohl s Ruskem uzavřít smlouvu o formování rozsáhlé protivzdušné obrany a mnohé další smlouvy, také smlouvu o vzájemné pomoci.
Ale to neudělaly právě kvůli tomu, že mají velmi těsné kontakty s Evropou.
Z Íránu má být zformováno euroasijské centrum koncentrace řízení, což znamená, že z něj má být oponent, takříkajíc protivník Ruska, který mu bude bránit uplatňovat jeho globální politiku,
aby se z Ruska nestávalo centrum koncentrace řízení na úrovni celosvětového významu.
To právě to je důvod, proč Írán nepřistoupil na ty či ony dohody výslovně s Ruskem,
přestože život ho nutí se částečně domlouvat i s Ruskem, neboť potřebují S-300 a tak dále.
A to tím spíše, že Čína nezvládla vybudovat v Íránu systém protivzdušné obrany,
a to dokonce ani v té míře, jaká odpovídá taktice zvolené Íránci, Peršany.

Tu slabost íránského státu je nutné překonat.
USA jako hegemon splaskávají a je nutné naladit normální tandemové řízení světa přes dvě centra koncentrace řízení.
Ale zatímco přenos euroatlantického bloku z Velké Británie do Číny probíhá dobře
a vidíme, jak je ze státní úrovně ve Velké Británii likvidována její kulturní identita... Co řekl Musk? Že Velká Británie se může stát prvním islámským státem s jadernými zbraněmi.
Musk asi nezná Pákistán, ale to není důležité.
On mluví o tom, že tam budou mít ty jaderné zbraně.
Ale Velká Británie své vlastní jaderné zbraně nemá, vše bylo vyrobeno ve spolupráci s USA.
Velká Británie má ty americké jaderné zbraně PRONAJATY.
To znamená, že Velká Británie převzala část nákladů na udržování a obsluhu jaderného arzenálu. USA by to totiž neutáhly, k tomu jsou totiž vždy potřebné…
Peníze samy o sobě nic neřeší, peníze jsou jen maximálně zobecněnou informací o oběhu zboží.
Účelem peněz je umožňovat ten oběh zboží, ale nemohou ho nahradit.
Máte-li možnost tisknout peníze, tak to vůbec neznamená, že budete schopni vyrobit rakety.
Můžete kdykoliv přepočítat hotovost na to množství zboží, které máte, a dostanete jen rozdílné ceny toho zboží. Máte-li málo peněz a mnoho zboží, tak všechno bude stát kopějky.
Máte-li mnoho peněz a málo zboží, tak může stát desítky, stovky a možná i tisíce rublů.
Jen si vzpomeňte, jak chodili lidé nakoupit do obchodu s milióny do denominace v roce 1998. A někteří ve světě i dnes platí bilióny.
Takže Írán je nutné pozvednout na úroveň moderního státu, tedy státu, který bude schopen řešit současné úkoly.
A k tomu využili tu válku, pod stejnou záminkou, že Írán vyrábí jadernou zbraň.
Írán nemá v plánu vyrábět jaderné zbraně z toho prostého důvodu, že jak ukazují
zkušenosti Ruska, jsou jaderné zbraně již zastaralé.


A u nás tu teď vedou ekonomickou politiku, za které nejsou žádná průlomová řešení prostě možná. Mluvíme o letu na Měsíc jako o nějakém mezikroku letu na Mars?
Ale s takovým úvěrově-finančním systémem, s takovým přístupem nebudeme schopni vyřešit vůbec nic.
Naše ekonomika ztrácí dech. Myslíte si, že to snad Nabiullinova nevidí? Že to nevidí Siluanov?
Když tu zúženou daňovou základnu dál dusí svými daněmi, aby ji s konečnou platností zadusil?
Aby zcela zničil možnost rozvoje ruské ekonomiky? Všechno to velmi dobře vědí!!!
Jenže jsou to podpindosníci, otroci, a pro ně je nepřijatelné, že Rusko je lídrem světového pokroku. Rusko ublížilo jejich milovanému páníčkovi.
Páníček nedokázal vyslat člověka do vesmíru…
Nyní Američané znovu plánují let na Měsíc. Teď prý ten Měsíc obletěli.
Ale zatímco dříve šlo o mystifikaci, kterou bylo nutné rozebírat a to důkladně, tak nyní na základě rozboru informací o tom letu na Měsíc, ten jejich současný let okolo Měsíce, nu, to je prostě čistá habaďůra. Nu, začněme tím, že se žádný let vůbec nekonal.
Američané... Z prolétajícího letadla bylo natočeno video, jak ta raketa vzlétala.
Nešlo o to, co všem ukázala NASA při startu, jde o zcela jiné video.
A tam bylo vidět, jak skončil svou práci první stupeň a ten druhý se vůbec nezapnul a raketa začala padat. Přesně takto dopadaly všechny ty jejich lety na Měsíc.
A o té Nutelle už vůbec nemluvíme, kde a jak se tam vzala, šlo čistě o reklamu.
Když přilétli, tak po deseti dnech strávených v beztížném stavu v omezeném prostoru
bodře vyskočili z té kapsuly
, která přistála na vodě.
A potom se ještě ve stoje procházeli po scéně, něco vykládali, a potom umlkali, jakmile
jim vypli sluchátko. Jakmile přestali s přenosem, byli namydlení, a čekali, až jim dále napoví, co mají říkat. Když se to vše podrobně rozebere, je očividné, že šlo opět o mystifikaci, žádný let okolo Měsíce se nekonal. Fotky? Hodně družic Měsíc obletělo, těch fotek je hodně, takže je co sdílet, ukazovat. A proč o tom vyprávím?
Nabiullinova přesně ví, stejně jako Siluanov, že ruská věda na to má, že Rusko by to mohlo udělat! Díky základně ze Sovětského svazu je možné uskutečnit vesmírný let,
který nedokážou „světoví vesmírní lídři“ jako Čína, USA…
Není to pro ně možné. Pro Rusko to není nemožné. A aby se to nestalo, aby opět nebylo ublíženo páníčkovi, tak bojují o to, aby v Rusku zcela zlikvidovali ekonomiku a provedli genocidu jeho obyvatelstva. Neboť jinak než genocida ruského národa se ta ekonomická politika centrální banky nazvat nedá. Oni se snaží o to, aby Rusko prohrálo válku, tu válku, kterou ruský národ vede za svou suverenitu, za právo žít na této planetě.
Ale Nabiullinova, Siluanov a další zmetci chtějí sloužit Západu, svému americkému páníčkovi. V jejich hodnotovém systému není jiný smysl života, než je lízání zadku svému americkému páníčkovi, prostě není.
Proto se nazývají podpindosníci. Kdysi tu byli podkulačníci, už jsem o tom kolikrát vyprávěl,
proto nebudu znovu vykládat, proč podkulačníci, se svými holými zadky, hájili kulaky.
Velmi dobře věděli, že moc státu tu moc kulacké bandy předčí, ale přesto až do konce bojovali
za toho svého kulaka.
Stejně tak podpindosníci. Oni vidí, že USA skomírají, ale prostě si nedokážou představit, jak budou žít ve světě, kde nebude ten panský zadek, který by mohli lízat, nebo alespoň snít o tom, že ho jednou budou moci lízat, protože tak přicházejí o celý smysl života.
A proto dělají všechno pro to, aby likvidací Ruska zachránili USA. Jenže se jim to nepodaří!
Takže jedna hlava toho orla, to jsou zrádci. Druhá hlava, to je ruský lid, suverénní a subjektní.
Rusko vede bojové akce a hájí svou pozici na vnější aréně přesně do té míry, do jaké může překonat odpor zrádců, těch vlasovců, fašistů, podpindosníků, kteří nenávidí Rusko a chtějí ho zničit.
A ta skutečnost, že na bitevních polích speciální vojenské operace a na diplomatické frontě…

Podívejte se, jak nyní mluví náš, nejlepší na světě, ministr zahraničí Sergej Viktorovič Lavrov
a hned vám bude jasné, že na diplomatické frontě začínáme vítězit, že je přetlačujeme.
Prohýbají se, lámou, ustupují všichni ti nepřátelé Ruska, všichni ti vlasovci, fašisti, podpindosníci. Přáli bychom si, abychom zaútočili na Řešov tak, že by z něj nic nezbylo
a abychom názorně potrestali Slovensko, když začalo dodávat zbraně, protože by potom ty zbraně na Ukrajinu nepřicházely.
Jenže můžeme jednat jen v míře svých možností.
A za těchto okolností musíme překonat právě ten osobní styk vlasovců, fašistů, podpindosníků
jako jsou Nabiullinova, Siluanov a další s nepřáteli Ruska.
Oni jsou s nimi v přímém styku. O čem vypovídají ty Epsteinovy soubory?
O tom, že je tam naše „elita“ začleněna přes ty degradačně-parazitické potřeby, přes mravní rozklad a zvrhlosti. Všichni jsou orientovaní tam, mají osobní kontakty a zájem na tom, aby Rusko přestalo existovat a Západ vyhrál.
To musíme překonat.
Jen si vezměte třeba tu síť Max, tu válku s Telegramem, se sítí VKontaktu.
Vždyť si to vezměte, to byla dobrá síť VKontaktu a zůstala v Rusku.
Nechci rušit Telegram…
Telegram si musíme zachovat už jen proto, abychom měli přístup k lidem na Západě,
abychom tam mohli dávat své informace a bránit zájmy Ruska, ruskou suverenitu.
VKontaktu byla dobrá síť, ale pod řízením Vladimira Sergejeviče Kirijenka se proměnila ve hnůj
a on ji dál likviduje. Všichni bojují o to, aby měli pod kontrolou nějaké informační toky.
Polovina světa sedí na poště mail.ru a dalších.

A co udělal Vladimir Sergejevič Kirijenko? Prohlásil: „Jsou mi k ničemu, ať se rozběhnou,
já je nepotřebuji, zavíráme to. Ať platí velké peníze, chtějí-li zůstat, nebo ať si jdou jinam.“
Rozehnat je není problém, ale tak přicházíme o řízení, přicházíme o možnost získávat informace, tedy o to, oč usilují všichni nepřátelé Ruska.
A Kirijenko se svým konkrétním rozhodnutím o poště mail.ru v této válce postavil na stranu nepřátel. Podrývá zájmy Ruska. Přímo prohlašuje, že je nepřítelem Ruska, že ho nenávidí.
Ale co je nejvíce…
V té situaci s Nabiullinovou, Siluanovem a Kirijenkem?
„Vidlák to nedokáže. Ruský zaostalec nic nedokáže. To na Západě tam mají messenger! A vy budete mít kulový, vy budete mít Max.“ Možná někdy časem bude odpovídat současnosti, ale zatím vám úroveň roku 2010 úplně stačí. Tvrdí nám, že chtějí zavřít Telegram, protože je tam mnoho extrémistických skupin a navíc prý špatně funguje, tak to kvůli tomu omezují.
Zatímco v Maxu mají skupiny, které jsou extrémistické, fašistické a vybízejí k zabíjení Rusů,
k vraždě ruského gosudara Vladimira Vladimiroviče Putina, a ty tam všechny přímo kvetou.
Lidé iniciativně píšou do Roskomnadzoru, FSB, informují samotný Max: „Zavřete ty skupiny!“
Ale Max, Roskomnadzor i FSB tvrdohlavě přehlížejí práci těchto skupin v síti Max.
Zato zavírají vlastenecké skupiny. My se například nijak nemůžeme zaregistrovat na síti Max.
Roskomnadzor si hraje na hlupáka a jednoduše nám to neumožňuje, nepouští nás tam.
Tak takto se formuje informační pole! Připravují nám tu fašistický koncentrák, a to se vším všudy. A tohle musíme překonávat.
Přesto se posouváme vpřed.
Vítězství na bojištích speciální vojenské operace znamená vítězství i uvnitř Ruska.
My nepotřebujeme žádné nadnárodní řízení, které odřízne jedno státní řízení, ty poslušné i viníky, a dosadí nám jiné, které budou možná ve stejné míře integrováni do západního nadnárodního řízení. Rusko má zcela jinou úroveň!
Zcela jinou, samostatnou úroveň! Samozřejmě, že dostat se na úroveň Sovětského svahu,
jehož konceptuální určitost a tu skutečnost, že byl centrem koncentrace řízení s významem na celosvětové úrovni, symbolizoval erb Sovětského svazu, to je zatím ještě před námi.
Musíme se k tomu erbu vrátit!
Musíme se vrátit k vlajce SSSR! Protože to znamená subjektnost a suverenitu.
Ale to napřed musíme vyhrát ve speciální vojenské operaci a provést čistku v řadách nejvyššího řídícího sboru, aby tam nebyli zrádci. To je rozdílné postavení.
A v tomto ohledu byli nuceni z nadnárodní úrovně Írán kopanci přimět, aby jednal jako "frajer".
Zatímco Rusko, které překonává odpor vnitřních zrádců, všech těch vlasovců, fašistů, podpindosníků kráčí k vítězství, neúprosně obnovuje svou subjektnost v plné míře a také suverenitu!
Takže jak je možné srovnávat dvě takové věci?
Na taktické úrovni ano, už jsme dávno měli přejít k takovým krokům.
Ale na konceptuální úrovni má Írán k Rusku daleko tak, jako byste šli na Měsíc pěšky.
Omlouvám se za tu slovní hříčku.
Tak taková je ta situace, V KRÁTKOSTI!

Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=otázka - odpověď v v pjakin

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

Proud národní hrdosti
Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3847

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3852
 
Naposledy upravené:
V. V. Pjakin: MMF – Nabiulinová VON! Vatikán odepsal Trumpa...

Ainis, který se nachází v Moskvě, odhaluje zákulisí byrokratického systému a diskutuje s Valerijem Viktorovičem Pjakinem o koncepčních základech přežití státu.
Boj o suverenitu: Střet národních zájmů a „surovinové“ logiky elit.
Symbolika a významy: Analýza koncepční nejistoty skrze státní symboly.
Právní zlom: Příběh sirotka a „případ lesa“ jako indikátor stavu soudního systému.
Globální rovnováha: Proč musel Írán ustoupit ze svých pozic v Sýrii a v čem spočívá jedinečná role Ruska jako světového vyvažovače.
1776605657606.webp

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=9BL9ZqKJt5k

OBSAH:
0:00:00 — Ainis Petkus: Osobní postřehy po 2 měsících v Moskvě
0:01:45 — OZNÁMENÍ: Setkání s odběrateli v Moskvě 24. dubna (Octavest Hall)
0:03:14 — Proč systém někdy pracuje proti zájmům Ruska?
0:03:41 — Tragédie ruské rodiny a bezcitnost migračních úřadů
0:06:34 — Symbolika dvouhlavého orla a koncepční nejistota řízení
0:08:41 — Střet úřadů: Kdo ve skutečnosti chrání suverenitu?
0:09:31 — Rezonující „případ lesa“: Jak systém vytváří zločince z ničeho
0:15:20 — Psychologie úředníka: Proč je loajalita důležitější než efektivita?
0:28:45 — Valerij Pjakin o metodách koncepčního řízení společnosti
0:42:10 — Jak se globální scénáře rozbíjejí o vnitřní odolnost Ruska
0:55:30 — Informační souboj: Jak rozpoznat manipulace elit
1:10:15 — Analýza činnosti „šesté kolony“ uvnitř státních struktur
1:25:40 — Ekonomický základ: Proč je starý model spotřeby zdrojů mrtvý
1:38:20 — Vnější hrozby a koordinace akcí na Blízkém východě
1:44:14 — Geopolitický zlom: Skutečné důvody manévrů Íránu v Sýrii
1:44:31 — Rusko jako osa harmonie: Proč svět závisí na naší stabilitě


OBSAH :
Elity a chamtivost, s jakou si chtějí ukrojit svůj kousek z téhle cílové skupiny.
strach, že o nich budou kolovat informace prostřednictvím Epsteinových souborů, a právě vyvolávání sociálního napětí ve společnosti, ehm, prostřednictvím organizování nestability.
To znamená, že vypnutí, Telegramu vede ke krachu mnoha podniků, tedy právě té střední, takzvané, rodící se třídy, která je nejvíce náchylná k roznícení všech těch pouličních akcí.
To znamená, že měl nějaký podnik, nějak ho rozjížděl,
něco tam dělal, zničili mu Telegram, zničili mu podnik. i kdyby tento podnik nějakým způsobem Inebyl vystaven tlaku ze strany centrální banky a ehm ministra financí Siluanova, který to, co centrální banka nedotlačila svými úroky, se Siluanov snaží dotlačit daněmi, aby se daňová základna zúžila, a ještě je třeba daně nastavit tak, aby zdanitelná základna úplně zmizela.
No, vidíme přece všechny návrhy ministerstva financí, které se dostávají do Státní dumy. To je prostě zničení celé ekonomiky. Proč to Státní duma podpoří?

Protože se tyto klanové a korporátní skupiny podílejí na státním převratu.

Co se týče Putinova prohlášení, Putin, jak jste správně poznamenali, vždy říká přesně tolik, kolik má k dispozici.
Je si dokonale vědom toho, že vůči jeho státnímu řízení v zájmu Ruska existuje masivní,
absolutně masivní sabotáž ze strany ruských elit, které blokují pohyb Ruska
směrem k suverenitě a nastolení státní správy
A jim vyhovuje, aby země zůstala v takovém koloniálním stavu. A pak se tu dá rabovat, brát úplatky, prostě všechno. A pak snít o tom, že někam odjedou na Azurové pobřeží.
Copak nevidí, že aby mohli jet na Azurové pobřeží do Francie, už se musí učit arabsky?

V devadesátých letech se vytvořil základ státní politiky, kdy se do státních funkcí začali dosazovat lidé, kteří výhradně nenávidí Rusko a Rusy a mentálně jsou otroky Západu, otroky, kteří sní jen o tom, jak lézt do zadku svému zahraničnímu pánovi, ale Putin je tlačí ke zdi.
To, že Nabiulinová snižuje sazby o půl procenta, je právě projevem tohoto tlaku.
Globalisté nemají jinou možnost, než pomáhat Putinovi tlačit na všechny ruské elity ze zahraničí z jednoho prostého důvodu. Jejich procesy se hroutí, ale Trump nezvládá úkoly, které mu byly svěřeny. Jejich přetváření světa se hroutí. A pokud to pustí a Putina vydají, znamená to, že pád civilizace na planetě Zemi bude probíhat podle principu domina.
Takže tady nejsou žádné možnosti. Sergej Vladimirovič se tam nehodí. Taková je situace. Stručně.
Rusko v zásadě udržuje prostřednictvím VPN spojení se světem, něco odpojuje, něco jiného odpojuje, dělá všechno možné. Bez VPN nemůže existovat žádná organizace. Všechny interní firemní sítě, jako třeba ministerstva, by bez VPN nefungovaly a tak dále.
To znamená, že boj proti VPN je zde prostě automaticky to, co vede Roskomnadzor, a to je zhroucení říditelnosti státu. To znamená, že to je bez jakýchkoli variant.
Co se týče Nabiuliny, zopakuji to a zdůrazním.
Nabiulinová. Nyní, aby si tak nějak udržela svou pozici, musí splnit to, co předepisuje MMF, tedy okamžitě a radikálně snížit úrokovou sazbu minimálně o 7 %. A obecně, v ideálním případě rychle snížit úrokovou sazbu na 2–3 % a přestat si hrát s rublem. Ona to dělá záměrně, abychom existovali ve formátu koloniální ekonomiky. Když se říká: „Proč tedy posiluje rubl? Protože to škodí naší ekonomice.“ Chvilku. V koloniální ekonomice si můžeš natisknout tolik své měny, kolik máš dolarů. A pak máš nějakou základní nebo jinou měnu, tu, na které závisí emise tvé národní měny. A pak je pro tebe zásadní, jaký bude kurz. A posílení pro tebe není výhodné, protože potřebuješ víc peněz. A u nás dochází k podfinancování.
Nabiulina cíleně zbavila ekonomiku peněz, a silný kurz umožňuje tyto peníze napumpovat, aby se ekonomika nadechla. Nabiulina tím, že jakoby posiluje rubl, nedává možnost napumpovat peníze do ekonomiky

Proto, aby neexistovala ochrana zájmů lidu, tedy milice,
Medveděv ji přejmenoval na policii a v souvislosti s tím proběhla personální čistka, při níž byli vyřazeni právě ti lidé, kteří slouží státu, vlasti a lidem. A pro čestné lidi je tam velmi těžké setrvat v orgánech činných v trestním řízení.A tehdy tam ještě poslali milici.
Všichni jakoby klidně zajišťovali pořádek. Lidé mají pravdu, co s nimi.
Ale našel se jeden podplukovník, který hrdinsky udeřil pěstí do obličeje ženu, která
držela v náručí malé dítě.
To znamená, že pěst dopadla i na obličej dítěte a v plné síle zasáhla obličej ženy.
Takového hajzla je třeba vyhodit. Ale přece probíhá přejmenování milice na policii.
On projde hodnocením, dostane hodnost plukovníka a povýšení.
To znamená, že Medveděv hned ukázal, jaké morální vlastnosti musí mít lidé v policii.
A my se pak divíme, jak je to možné?
Takhle se z nich dělají legrace, jako třeba z té rodiny, o které jste vyprávěl na samém začátku, protože shromažďuje právě takové b*****dy, v první řadě vyřazuje dobré lidi ze systému, a tyhle nechává být.
Ano, to je pravda, ale tehdy jsme popsali, jaké globální, mimochodem,znamení se odehrávají uvnitř Ruska. A teď na globální úrovni, a to je moje nejoblíbenější téma, víte, je to Vatikán.
A odehrává se velikonoční konflikt Vatikánu původně s Izraelem.
Teď papež Lev zavrčel na Trumpa a řekl, že tam nepojede na nějakou tu americkou nezávislost nebo co. A Trump odpověděl. Pak útoky Bensona, papeže a tak dále. A podobně.
A najednou nevyhrává Orbán, ale někdo jiný.
Otázka je dvojí: nejde o skutečný konflikt, protože Trump je zodpovědný za projekt ntermarium? To je jedna věc. Není ten nový budoucí maďarský premiér trojským koněm?
A to je celá Svatá Trojice: Izrael, Vatikán, USA. Co je to za klaunádu?
To není klaunáda, to je profesní způsobilost prezidenta Spojených států Donalda Trumpa.
Tady jde o otázku existence státní kultury v kultuře národa tvořícího stát, to není nějaká tam, ehm, nějaká blbost, nějaká maličkost a tak dále. Právě z toho, z této kultury, vše vychází.
Trump nemá státní kulturu, protože ve Spojených státech nemá obyvatelstvo státní kulturu, tam ještě není jednotný národ a tudíž není ani státní kultura.
Ve Spojených státech dominuje kultura obchodních gangsterů, v níž Trump zcela uvažuje a pracuje. Existuje takové rčení: „Ale lesk je blíž“.
To znamená, že toto vznešené postavení zavazuje k určitému chování.
Představte si, že by nějaký baron, hrabě nebo vévoda urazil krále, a ten by se na něj vrhl s pěstmi, mečem nebo něčím jiným, ale to je nemožné. Není to král, koho by mohl urazit panovník, který stojí v čele státu.
Král ani tak výrazně nezareaguje, prostě nařídí, aby se to vyřešilo, a to je vše. A v závislosti na tom, jak je ten člověk blízký, tedy podle hodnosti, se bude jednat o jeho osobní účast, někde konkrétně někoho potrestat a tak dále. To je to, k čemu tím směřuji. U nás v poměrně obecné teorii řízení existuje rozšířené pravidlo. Postavení zavazuje.
Pokud nezavazuje, zabíjí nejprve morálně a pak možná i fyzicky. Postavení prezidenta Spojených států Donalda Trumpa tedy k ničemu nezavazuje.
On to nevidí, a proto se nechová tak, jak by se k prezidentovi slušelo. Měli jsme velmi mnoho sporů s různými médii. Když přišel Putin, celé informační prostředí bylo protiputinovské.
Vzpomeňte si, co všechno se v té době v Rusku nedělo, ale jediné chybělo.
Putin se těchto sporů neúčastnil. Stál nad touto bitvou.
Co dělá Trump? Osobně se vrhá a štěká na všechna masmédia, která mu tam něco dovolila říct. Osobně se toho účastní.
A on klesl. Sám se snížil na tuto úroveň.
Proto, jako strana Orbán vyhrál, ale v většinových volebních obvodech tam prohrál.
Tady byla podpora Trumpa pro prohru samotného Orbána, v zásadě zásadní.
Jedna věc je, že Trump podporoval Orbána na začátku volební kampaně; před začátkem íránské kampaně byl Trump v jiné situaci. Všichni viděli sílu Spojených států, že Spojené státy mohou někde zasáhnout a někomu tam dát po hlavě a tak dále. A to je jedna situace.
A zde je Trumpova podpora mezi obyvatelstvem v zásadě pozitivní.
Ale pak začala válka USA a Izraele proti Íránu. A v této válce USA a Izrael naprosto prohrály.
Ale tady je důležité něco jiného. Maďarsko má 10 milionů obyvatel.
Evropská země s velmi vážným zapojením do všech evropských procesů.
A Evropa se stala základnou, na které americké státní elity vybudovaly odpor proti Trumpovi. Trump se přepočítal ve svých možnostech právě na základě kultury obchodního gangsterismu. A když se zasekl a bylo jasné, že prohrává, prohrává na celé čáře, vrhl se pro pomoc k Evropě, a Evropa ho začala sabotovat.To znamená, že když plánujete válku, plánujete první ešelon, druhý ešelon, zálohy, všechno ostatní. Jak budete řídit ekonomiku, jak budete získávat spojence, to vše si domluvíte předem.A když: „No tak pojďte sem, já to tady teď potřebuju.“
Promiňte, stát to všechno tak rychle nezvládne.
Existují přece i jiné postupy, včetně uvedení vojsk do určitého stavu.
Kdyby totiž Spojené státy potřebovaly podporu, uvedly by vojska do jiného stavu.
Provedly by tam určité předepsané práce na lodích, naložily by potřebné zásoby, zbraně a vše ostatní. Ale nic z toho se neudělalo, a to je základ pro sabotáž. Já to udělat nemůžu, já to nedokážu. A čas běží a čas hraje ve prospěch Íránu. A mezitím proti Trumpovi probíhá
informační kampaň, jak ve Spojených státech, tak v Evropě.
A tato kampaň probíhající v Evropě zcela pokrývá celé,Maďarsko.
Sedí tam nějaký maďarský, včelař, který se věnuje včelařství. A ten je v té, jak se to jmenuje, skupině, v nějakém Telegramu, tam, na X, na Facebooku, mezi milovníky včelařství.
A tam je všechno proti Trumpovi, všechno proti Orbánovi, proti jeho lidem.
Sedí tam nějaký automobilový nadšenec ve své specializované skupině, v evropské, a tam se to všechno také projevuje. To znamená, že všichni lidé se v Maďarsku ocitli pod velmi silným informačním tlakem. A v důsledku toho, Orbán přece nabízí tam takové a takové programy, program je dobrý, nikdo o tom nepochybuje. No, podívejme se na to.
Tady je konkrétní vedoucí tvého města, je to takový pátý, desátý a tak dále.
U každého člověka, který se zabývá praktickou činností, se vždy najde něco, co
mu lze tak nějak vytknout.

A když takhle neuvažujete, když nechápete, jak řídit složitost sociálního supersystému, tak se chytíte do takových pastí: „Nový člověk, uvidíme, ale bude to na úkor kvality vašeho života.“ A to se ještě uvidí. Lenin to přece neříkal jen tak.
Každá kuchařka by měla vědět, jak se řídí stát.
To neznamená, že kuchařka bude řídit stát, ale svou účastí bude moci podporovat ty procesy, které odpovídají jejím zájmům,
posilování státu, a blokovat ty procesy, které stát ničí a poškozují její zájmy.
Jak se bolševici dostali k moci, jak tam získali podporu mezi obyvatelstvem.
A oni pořádali otevřená stranická shromáždění. Lidé chodili na tato nestranická shromáždění, vyjadřovali tam vše, a teprve poté bylo na tomto stranickém shromáždění přijato stranické rozhodnutí.
A lidé viděli, zda je to přijímáno v zájmu lidu, nebo ne.
U lidí se zvyšovala úroveň znalostí, tedy strukturálně-faktické znalosti o tom, jak se řídí složitost sociálních supersystémů.
Proto volební postupy, ty přece jakoby předpokládají, že všichni lidé vědí, jak se řídí stát.
To však není pravda. Vůbec to tak není.
A co se říká teď? Tady je mladý politik, zatímco on je ještě ten Maďar, zatímco se učí, zatímco tam něco udělá. Ale to vše je na úkor kvality vašeho života.
Aristoteles říkal: „Nejlepšího ševce si může vybrat sám švec, nejlepšího krejčího krejčí, nejlepšího pekaře sám pekař.“ Proč?
Protože když švec sleduje, jak se vybírá kůže, jak probíhá střih, jak se šijí ty boty, jak se tam vyrábí podrážka, už vidí, jaký bude výsledek, jaké budou boty.
Pekař, když vidí,jak se míchá těsto, jak se připravuje pec, také chápe, jaký bude chléb.
A o čem je tedy ten požadavek? Aby lidé věděli, jak se řídí . Teď říkají: „No, vybereme někoho.“ Hezky a sladce slíbil, a pak na úkor kvality našeho života zjistíme, co z toho bude. A pokud lidé vědí, jak se řídí složitý sociální supersystém, kterým je stát, a tyto znalosti jsou uvedeny pouze v jednom zdroji, v koncepci veřejné bezpečnosti, tak by lidé již na úrovni předvolební kampaně rozumně chápali, co ten člověk říká.

- A nějakou dobu, dokud byl Trump na vzestupu, dával najevo: „Nevydržte to, já vás dorazím.“
První drtivý úder přišel, když byly zrušeny cla zavedená Trumpem a byl vydán zákaz zavádět cla Trumpem v rozporu s rozhodnutím téhož Nejvyššího soudu, který zakazuje regulovat činnost prezidenta. Sami přijali rozhodnutí a v rozporu s ním tak učinili. Od té doby, a tehdy jsem, pamatujete si, komentoval, že to už není ztráta tempa řízení, to je ztráta ovladatelnosti.
A teď, když Trump, to on prohrál, to ne Orbán prohrál v Maďarsku, bylo celému světu s Trumpem ukázáno: „Nezabývejte se tím, my ho přehráváme. Je bezmocný, nemůže nic udělat.
A právě v tom spočívá podstata konfliktu Donalda Trumpa s papežem.
Papež se snaží zachovat společné koncepční směřování a procesy přetváření světa, do nichž jsou zahrnuty i Spojené státy.
Ale místo toho, aby se opíral o papeže a propagoval své informace, tedy aby zde pracoval v tandemu, Trump si říká: „Udělám si zde čistě lokální informační agendu, tohle zakážu, tohle řeknu, řeknu to takhle, tady je můj informační vzkaz, řeknu to, prosadím to.“ A co dál?
A dál už nepřemýšlí. A ve světě se jeho schopnost vládnout hroutí. A
proto jsou teď všechny ty jeho tweety v podstatě hysterickým projevem toho, že si uvědomuje, jak se jeho vláda hroutí.
Ale tahle hysterie je ještě něčím podněcována. Upadl do klamu.
Opravdu uvěřil tomu, že je bohem vyvolený, tomu, co mu říkají, že s ním skrze prostřelené ucho mluví Pán. Co si myslíte, opravdu si myslel, že tam v podobě nějakého lékaře sestupuje, když tu
tu obrázek?
A když má takové nároky, takové ambice, naráží na realitu a tady se to všechno zhroutí. A on si myslí, že je třeba to zastavit, je třeba to napravit. Jak řekl: „Papež nemá pravdu.“
Ale promiňte, dogmatem katolické církve je neomylnost papeže.
On je Božím zástupcem na zemi a je neomylný. Jeho slovo je právo.
To znamená, že nemůže do své činnosti vepsat korekci, tu korekci, která se provádí z nadnárodní úrovně v osobě papeže
A to vede k tomu, že se celý systém řízení Spojených států začíná otřásat.
Všichni to přece vidí, neustále vidí, jak se všechno obrací proti Trumpovi.

A v důsledku toho se celá Trumpova vláda hroutí, a on místo správných závěrů – kdyby měl státnický způsob uvažování, ale má spíše způsob uvažování obchodního gangstera – nechápe to,
co mu například říká papež nebo jiní. A v důsledku toho propadá hysterii, píše všude. Vždyť není náhoda, že si lidé všimli, kolik času Trump tráví v noci na internetu a píše.
Tady to je. A to je ten ukazatel. Trump nevládne, on předstírá, že vládne.
A kvůli tomu se celý jeho potenciál, ehm, vládnutí státu, v současné době hroutí. Tohle není úplně správný příklad, ale koncepčně jde o stejné věci. Připomíná to poslední období vlády SSSR, kdy v SSSR vládl americký prezident Gorbačov.
Gorbačov hodně vystupoval, říkal ostré věci, a tak dále, ale jeho vláda se stále zmenšovala, zmenšovala, zmenšovala. A v důsledku toho, když si uvědomil, že Gorbačov vlastně ničím nevládne, vyšel z kanceláře a řekl: „Spusťte vlajku SSSR“.
U Trumpa je to koncepčně přibližně stejná situace.
Gorbačov přestal vládnout státu v důsledku plošné zrady všech a všeho.
Poslal do Vilniusu speciální jednotky, zradil, prodal, poslal někam vyšetřovací skupinu, zradil, prodal, začali realizovat nějaké státní rozhodnutí. Tam se proti tomu postavily klanové a korporátní skupiny ze zahraničí a řekly: „To nejde.“ A bylo to, on je zradil.
V důsledku toho zcela ztratil kontrolu. Trump je na tom ještě hůř.
Zavolal jsem do Číny a řekl, že pokud prezident Trump nevydal rozkaz, nemusíte se bát, já ho nevykonám. On čelí skutečnému spiknutí generálů, kteří sabotují provádění jeho rozhodnutí v armádě a námořnictvu.
Kdyby byl Trump úspěšný a podařilo by se mu to, překonal by toto spiknutí.
Ale přesně tak to bylo, například u Hitlera.
I tam došlo ke spiknutí a bylo odhaleno před válkou, ale Hitler toto spiknutí příliš důkladně nevyčistil, čehož pak na konci války litoval a říkal: „Stalin to udělal správně, všechny spiklence před válkou vyřadil.“ No, i když to tak není, ale Hitler to neudělal. A výsledek toho. Dokud měl Hitler úspěch, generálové ho podporovali. Jakmile Hitler začal selhávat a Německo se řítilo ke krachu, došlo to až k tomu, že 20. července 1944 došlo k tomu slavnému atentátu Stauffenberga, to znamená, že to došlo až tak daleko, že generálové okamžitě začali vstupovat do opozice.
A my vidíme, jak se nyní sabotuje rozhodnutí Trumpa a jeho pokyny.
U Putina, od čeho jsme začali, u Putina také probíhá sabotáž, ale Putin důsledně vytváří podmínky, za kterých je pro sabotéry stále těžší a těžší provádět svou sabotáž.
Vytváří na ně takový společenský tlak, který je nutí jednat v souladu s cíli, které stanovil ruský panovník. A Trump, který nemá státnickou kulturu, se v důsledku toho snaží veřejnými výpady něco udělat, čímž situaci zhoršuje. A to, co řekl o Orbánovi, že byl mým přítelem, že byl dobrý člověk, je známkou toho, že je třeba se od Trumpa distancovat.
A přesně to se děje.
Trump se svou nevzdělaností a chováním jako najatý klaun dovedl Spojené státy ke ztrátě kontroly. Ale podívejte se prosím, kdo má všechny výhody a logistiku.
Dokonce i Írán prohlásil, že za íránskou ropu je třeba platit v silných měnách nebo v juanech.
To znamená, že všude, kde sledujeme novou logistiku, řízení, nové klanové finanční struktury a nástroje, jde o Čínu a Indii. A teď Trump jako by záměrně všechny hnal do Číny.
Podívejte se, celá EU, Francie, Německo i von der Leyenová se od Číny odtrhly.
Teď přijel do Číny Lavrov kvůli nějakým, víte, korekcím. Oni to korigovali.
Teď by měl přijet k Si Ťen-pchingovi Trump, aby se jako pán zodpovídal za svou činnost, jak všechny nahání do Číny a Indie, a pak by měl přijet Vladimir Vladimirovič Putin a Si Ťen-pchingovi načrtnout nějakou novou, řekněme, tam, no, novou říditelnost, pokud chcete, jako koncept.
Ale je přece vidět, jak se celý svět žene pod novou digitální kryptoměnu a ať už
juanovou nebo nějakou jinou mašinerii.
Všechny sociální sítě, jak také říkáte, jsou pod Čínou. No tak pojďme na to objektivně.
Trump tam všechny zahnal. Ne, nesouhlasím.
Ve skutečnosti, jasně vidíme budování dvou center koncentrace řízení.

- Bez Ruska se Čína nemůže prosadit jako centrum řízení na globální úrovni.
Čína je přece jen regionální velmoc, a to jak co do mentalitu, tak i co do odpovědnosti.
A to vidíme velmi dobře na tom, jak Čína vstupuje do vnějšího světa a prohrává.
I v případě, kdy Čína vstoupila do Venezuely,
Spojené státy na sklonku své hegemonie přesto převažují.
A podívejte se, jaká je situace. Čína kupuje od amerických společností
venezuelskou ropu za velmi sníženou cenu. To znamená, aby Čína v klidu přijala Madurovo převzetí moci. Ale Čína tuto ropu, na kterou Kubánci spoléhali, že jim teď Číňané pomohou, nedala Kubě.
A na Kubě tak vznikla tato energetická krize, kterou se podařilo překonat díky tomu, že Rusko, které klidně provádí globální politiku, začalo Kubě poskytovat pomoc.
Jeden tanker už dorazil, druhý je na cestě. Takže, to znamená, že Kuba bude dostávat podporu.
A v tomto ohledu Trump řekl: „No dobře, ať pomáhají, nemám nic proti. Stejně Kuba padne.“
-Teď si všimněte, že zatímco dříve říkal: „Provedeme tam přátelské převzetí Kuby, všechno ostatní, teď tam pošleme vojáky, Kubu rozdrtíme,“ tak poté, co se zapletl v Íránu, se u něj všechno změnilo. Možná se už podíváme na Kubu? Tedy, Kuba nás nijak zvlášť nezajímá.
No, Rusové tam něco dělají, tak ať si to dělají. Tak.
A v důsledku toho Kuba posiluje svůj zdrojový potenciál.
A prestiž a autorita Spojených států jako světového hegemona tím pádem klesá.
Trump se ale musí udržet v jiných oblastech. Je příliš zapletený do vnitřních sporů ve Spojených státech. A to se odráží i na vedení války proti Íránu, kde už musí z konfliktu vystoupit a nechat to na Izraeli. A to i ve všech ostatních záležitostech. Zejména porážka Orbána. Ten vážně ukázal, že je skutečně třeba Trumpa sabotovat a prostě počkat, až mu skončí funkční období, a pak odejde i jeho tým.
Takže situace je taková: Rusko provádí globální politiku, a pokud Rusko stáhne své berle z Číny, Čína se zhroutí. Co se týče Trumpovy návštěvy, je zde nutná určitá koordinace,
koordinace vnější a vnitřní politiky Číny a koordinace vnější a vnitřní politiky Spojených států. Čína je již takřka velmocí, která si činí nárok na hegemonii. A Spojené státy jsou mocností, která je jakoby stále hegemonem. A tak jsme s vámi v Anchorage opakovaně mluvili o tom, že Putin a Trump si museli dohodnout společné kroky. Přesně tento moment – dohoda o společných krocích Spojených států a Číny při provádění přetvoření světa.
A je třeba to uskutečnit, Trumpovi společně se Si Ťen-pchingem.
To znamená, že je třeba se koncepčně rozhodnout, jak budou procesy probíhat.

A dokud ve Spojených státech panuje nestabilita a nejistota ohledně Trumpova vládnutí, nemůže Trump stanovit žádné parametry. A právě proto svou návštěvu zrušil.
Všechno se mu rozpadlo

A už při příjezdu, k Si Ťin-pchinga koordinovat společné kroky.
Proto je zde návštěva Trumpa a Putina zásadně odlišná věc.
Zatímco návštěva Trumpa u Si Ťin-pchinga je koordinací společných akcí v rámci přesunu hegemonismu z jedné země do druhé, návštěva Putina je řešením zásadních možností
Číně stát se ani ne hegemonem, ale centrem koncentrace řízení alespoň v tandemu, tedy centrem koncentrace řízení toho bloku globálního prediktoru, který je euroatlantický.
Proto taková pomoc Číně, aby se Írán rychleji stal euroasijským centrem koncentrace řízení.
Ale Čína se nebude moci stát, opakuji, centrem koncentrace řízení bez velmi vážné opory o Rusko.

Čína a Írán – to je nutnost změny klimatických pásem na planetě Zemi.
To znamená, že globalisté to musí v každém případě udělat.
A to je otázka řízení budoucího světa.
Právě proto tam migrační vlna smetá současné státy v Evropě a Velké Británii.
Je třeba říci, že v Íránu je stejná situace.
Pokusy vnutit Rusku vlastní způsoby jednání a formát vztahů nevyšly. A ukázalo se, že Írán nedospěl k modernímu státu, zatímco Rusko je moderním státem.
To vedlo k tomu, že Írán musel Sýrii odevzdat.

Proud narodní hrdosti


Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3862



Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3863
 
Naposledy upravené:
V. V. Pjakin: MMF – Nabiulinová VON! Vatikán odepsal Trumpa...

Ainis, který se nachází v Moskvě, odhaluje zákulisí byrokratického systému a diskutuje s Valerijem Viktorovičem Pjakinem o koncepčních základech přežití státu.
Boj o suverenitu: Střet národních zájmů a „surovinové“ logiky elit.
Symbolika a významy: Analýza koncepční nejistoty skrze státní symboly.
Právní zlom: Příběh sirotka a „případ lesa“ jako indikátor stavu soudního systému.
Globální rovnováha: Proč musel Írán ustoupit ze svých pozic v Sýrii a v čem spočívá jedinečná role Ruska jako světového vyvažovače.
View attachment 6990

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=9BL9ZqKJt5k

OBSAH:
0:00:00 — Ainis Petkus: Osobní postřehy po 2 měsících v Moskvě
0:01:45 — OZNÁMENÍ: Setkání s odběrateli v Moskvě 24. dubna (Octavest Hall)
0:03:14 — Proč systém někdy pracuje proti zájmům Ruska?
0:03:41 — Tragédie ruské rodiny a bezcitnost migračních úřadů
0:06:34 — Symbolika dvouhlavého orla a koncepční nejistota řízení
0:08:41 — Střet úřadů: Kdo ve skutečnosti chrání suverenitu?
0:09:31 — Rezonující „případ lesa“: Jak systém vytváří zločince z ničeho
0:15:20 — Psychologie úředníka: Proč je loajalita důležitější než efektivita?
0:28:45 — Valerij Pjakin o metodách koncepčního řízení společnosti
0:42:10 — Jak se globální scénáře rozbíjejí o vnitřní odolnost Ruska
0:55:30 — Informační souboj: Jak rozpoznat manipulace elit
1:10:15 — Analýza činnosti „šesté kolony“ uvnitř státních struktur
1:25:40 — Ekonomický základ: Proč je starý model spotřeby zdrojů mrtvý
1:38:20 — Vnější hrozby a koordinace akcí na Blízkém východě
1:44:14 — Geopolitický zlom: Skutečné důvody manévrů Íránu v Sýrii
1:44:31 — Rusko jako osa harmonie: Proč svět závisí na naší stabilitě


OBSAH :
Elity a chamtivost, s jakou si chtějí ukrojit svůj kousek z téhle cílové skupiny.
strach, že o nich budou kolovat informace prostřednictvím Epsteinových souborů, a právě vyvolávání sociálního napětí ve společnosti, ehm, prostřednictvím organizování nestability.
To znamená, že vypnutí, Telegramu vede ke krachu mnoha podniků, tedy právě té střední, takzvané, rodící se třídy, která je nejvíce náchylná k roznícení všech těch pouličních akcí.
To znamená, že měl nějaký podnik, nějak ho rozjížděl,
něco tam dělal, zničili mu Telegram, zničili mu podnik. i kdyby tento podnik nějakým způsobem Inebyl vystaven tlaku ze strany centrální banky a ehm ministra financí Siluanova, který to, co centrální banka nedotlačila svými úroky, se Siluanov snaží dotlačit daněmi, aby se daňová základna zúžila, a ještě je třeba daně nastavit tak, aby zdanitelná základna úplně zmizela.
No, vidíme přece všechny návrhy ministerstva financí, které se dostávají do Státní dumy. To je prostě zničení celé ekonomiky. Proč to Státní duma podpoří?

Protože se tyto klanové a korporátní skupiny podílejí na státním převratu.

Co se týče Putinova prohlášení, Putin, jak jste správně poznamenali, vždy říká přesně tolik, kolik má k dispozici.
Je si dokonale vědom toho, že vůči jeho státnímu řízení v zájmu Ruska existuje masivní,
absolutně masivní sabotáž ze strany ruských elit, které blokují pohyb Ruska
směrem k suverenitě a nastolení státní správy
A jim vyhovuje, aby země zůstala v takovém koloniálním stavu. A pak se tu dá rabovat, brát úplatky, prostě všechno. A pak snít o tom, že někam odjedou na Azurové pobřeží.
Copak nevidí, že aby mohli jet na Azurové pobřeží do Francie, už se musí učit arabsky?

V devadesátých letech se vytvořil základ státní politiky, kdy se do státních funkcí začali dosazovat lidé, kteří výhradně nenávidí Rusko a Rusy a mentálně jsou otroky Západu, otroky, kteří sní jen o tom, jak lézt do zadku svému zahraničnímu pánovi, ale Putin je tlačí ke zdi.
To, že Nabiulinová snižuje sazby o půl procenta, je právě projevem tohoto tlaku.
Globalisté nemají jinou možnost, než pomáhat Putinovi tlačit na všechny ruské elity ze zahraničí z jednoho prostého důvodu. Jejich procesy se hroutí, ale Trump nezvládá úkoly, které mu byly svěřeny. Jejich přetváření světa se hroutí. A pokud to pustí a Putina vydají, znamená to, že pád civilizace na planetě Zemi bude probíhat podle principu domina.
Takže tady nejsou žádné možnosti. Sergej Vladimirovič se tam nehodí. Taková je situace. Stručně.
Rusko v zásadě udržuje prostřednictvím VPN spojení se světem, něco odpojuje, něco jiného odpojuje, dělá všechno možné. Bez VPN nemůže existovat žádná org


Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3862



Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3863

CB Ruska znížila úrokovú sadzbu na 14.5%, teda o pol percenta... V zmysle vyššie uvedeného môžeme očakávať spustenie prevratu. Navyše veľkohubosť a pozoruhodné výroky príslušníkov podpindosnej internacionály je v poslednej dobe zvýšená .
 

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 20.04.2025​

https://kob-forum.eu/2026/04/24/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-20-04-2025/

Bez-nazvu_2-2-1035x425.png


VKontaktu: Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239072


Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-20-aprelya-2026-g

Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9662


OBSAH:
00:00:00
Úvod
00:00:39 Porada o ekonomických otázkách v Kremlu
00:01:38 Reakce na Putinova prohlášení
00:03:00 Prohlášení ministra pro hospodářský rozvoj
00:04:12 Historický kontext
00:06:39 Současná situace v Rusku
00:08:12 Politický postoj ministra hospodářského rozvoje
00:09:50 Kritika ekonomické „elity“
00:14:34 Role centrální banky
00:18:08 Ruská ekonomická škola
00:21:07 Politická mise školy
00:21:27 Ruská ekonomická škola a „dvouminutovky nenávisti“
00:23:13 Dvojí myšlení a vystoupení představitelů centrální banky
00:24:48 Cíle Zabotkina a jeho vystoupení
00:25:49 Kritika Zabotkinovy teorie o úvěrech
00:26:46 Vliv úvěrů na produktivitu práce
00:30:52 Dotace a úlevy v ekonomice
00:31:41 Problémy zvýhodněných hypoték
00:34:21 Zahraniční financování a jeho důsledky
00:36:45 Důsledky západního financování
00:39:43 Základní scénář centrální banky
00:40:38 Kritika poslance Nikonova
00:42:27 Hospodářská politika centrální banky
00:43:48 Rozpory v hospodářské politice
00:45:18 Rozpočtový impuls a zahraniční investoři
00:48:37 Změna vnímání obyvatelstva
00:52:20 Ultimátum centrální banky Putinovi
00:55:44 Konfrontace uvnitř „elity“
01:00:09 Nutnost suverenity
01:02:35 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU:
15. dubna 2026 se v Kremlu konala porada o ekonomických otázkách.
- Vladimir Putin, cituji z webu ruského prezidenta…
- Takže ani tady není ruské oslovení.
…provedl poradu o ekonomických otázkách a konkrétně prohlásil následující:
„Statistické údaje ukazují, že už dva měsíce za sebou se ekonomická dynamika bohužel snižuje.
Celkem se za leden a únor HDP snížilo o 1,8%. V mínusu se ocitla zpracovatelská odvětví
a také průmyslová výroba jako celek. A také takové systémově důležité odvětví, jakým je stavebnictví.“
Valeriji Viktoroviči, jak to můžete všechno okomentovat?
Nu, komentovat je to ještě předčasné, všechno se ještě… Nu, je prostě ještě brzy, protože se ještě plně neprojevily odvetné kroky nepřátel Ruska, vlasovců, fašistů a podpindosníků,
kteří se pevně usadili ve státních strukturách a říci, že Vladimir Vladimirovič Putin, ruský gosudar bude jednoznačně uslyšen, a že ti, kterým to pracovně přísluší, přijmou správná rozhodnutí a budou pracovat pro zájmy Ruska, jednoduše není možné.
A to z toho prostého důvodu, že ta porada byla 15. dubna a 17. dubna ministr ekonomiky,
ne jen tak někdo, ale přímo ministr ekonomiky, který určuje, jak se má rozvíjet ruská ekonomika, její potenciál…
Rešetnikov ve svém vystoupení na Všeruském fóru ve Vševolžsku, které se nazývá
„Můj byznys“, prohlásil, že potenciál ruské ekonomiky byl vyčerpán, a hotovo!
Jak někdo může pronést takovou hovadinu?!
On to řekl s výhradou, v mnohém vyčerpán, ale pokud si ho poslechnete, tak podle něj není potenciál vůbec žádný, prostě vůbec žádný.
„O jakém rozvoji může být řeč?“ To prohlásil MINISTR EKONOMIKY!
A přesněji ministr ekonomického rozvoje.
„Když žádný potenciál není?“ To je přímá odpověď prezidentovi státu, zcela konkrétní:
„Ty od nás požaduješ rozvoj ekonomiky a my ti oznamujeme, že Rusko žádný
potenciál pro rozvoj ekonomiky nemá.“
Tohle je už z podstaty věci nemožné!
Sovětské Rusko, uzavřené v kruhu válečnými frontami v letech 1918-1919 nemělo žádnou šanci to přežít.
„O jaké ekonomice vůbec může být řeči?“ uvažovali by tehdy lidé a všechno vzdali.
Ale bolševici viděli potenciál státu a bojovali za něj a porazili zahraniční intervenci i
vnitřní nepřátele.
A dokázali stát dovést k tomu, že se nejen vzpamatoval po 1. světové válce, občanské válce a intervenci, ale že získal takovou průmyslovou, ekonomickou moc, že dokázal vyhrát ve Velké vlastenecké válce, ve 2. světové válce a stát se velmocí číslo jedna na celém světě.
To právě Sovětský svaz jako první vynesl na oběžnou dráhu družici,
to právě Sovětský svaz poprvé vyslal člověka do vesmíru, to právě Sovětský svaz poprvé nechal člověka vystoupit do vesmírného prostoru, to právě Sovětský svaz využil jadernou energii pro mírové účely, když pro lidstvo vynalezl jaderné elektrárny.
Tehdy nepřemýšleli stylem: „Nemáme žádný potenciál.“
A jaký tehdy měli potenciál? V tehdejším Rusku?
Absolutně negramotné obyvatelstvo a vzdělaní odborníci utekli ze státu s povýšeneckým:
„No to jsme zvědaví, jak si ti křupani ve státě poradí bez nás, bez inženýrů, bez odborníků!“
A ti křupani to dokázali!
Vybudovali velmoc číslo jedna!
Rusko má nyní vzdělané obyvatelstvo, rozvinutý průmysl, přírodní zdroje a v těchto podmínkách současný ministr ekonomického rozvoje prohlašuje: „Pro rozvoj ruské ekonomiky
tu není potenciál!“ Já jsem právě ten potenciál vyjmenoval, a to zdaleka ne všechen.
Jenže ten není nijak pro rozvoj Ruska využíván! A on to tvrdohlavě přehlíží!
Kdyby bolševici uvažovali jako Rešetnikov, tak už by dávno žádné Rusko neexistovalo:
Ale bolševici byli v roce 1917 jedinou politickou silou, která viděla potenciál Ruska.
Tehdy také diskutovali na prvním sjezdu sovětů o tom, že Rusko už se zhroutilo
a žádná politická síla si na sebe nevezme odpovědnost za jeho záchranu.
A co odpověděl Lenin? „Taková strana tu je! Taková politická síla tu je!“
Všechny to hrozně rozesmálo, ale oni za sebou zanechali výsledek, existenci SSSR, velmoci číslo jedna. KDO CHCE, TEN HLEDÁ MOŽNOSTI !!! KDO NECHCE, TEN HLEDÁ VÝMLUVY !
A je zcela očividné, že ministr ekonomického rozvoje dělá všechno pro to, aby se Rusko nemohlo stát suverénním, subjektním státem, ve kterém se lidem dobře žije, že dělá všechno pro to, aby se ekonomika hroutila, aby lidé vymírali.
On realizuje politiku genocidy!
Ale v tomto ohledu je třeba zmínit ještě jeden aspekt.
Říká se, že nepotřebujete nepřítele, stačí tam dosadit hlupáka, ten všechno zničí sám.
Když se podíváte na tu současnou „elitu“, včetně té, která je vládě, tak vás musí napadnout:
„Mají to vůbec v hlavě v pořádku?!“
Jenže o to právě jde, že byli vybíráni lidé se zcela určitými intelektuálními a psychologickými kvalitami. V sovětské době koloval takový protisovětský vtip.
Na politbyru zazvoní telefon a člověk se ptá:
„Řekněte, jak se mohu stát členem politbyra?“
Oni se ho zeptají: „Jste hlupák?“
„Je to snad nezbytná podmínka?“

Když posloucháte takové jako Rešetnikov, ministra pro ekonomický rozvoj, ministra financí Siluanova, Orješkina, prezidentova pomocníka pro ekonomické otázky, a další, tak vám začíná být jasné, že abyste se mohli stát součástí rossionské „elity“, je zcela nezbytná podmínka být tím hlupákem! Jednoduše povinná! Možná si lidi povšimli, že jsem nejmenoval Nabiullinovou a Zabotkina, o kterých mluvím neustále, že jejich intelekt je pod psa.
A to je faktický stav, Zabotkina a Nabiullinovou probereme ještě samostatně.
Proč je jejich intelekt pod psa?
Jen totální debil, klinický debil bude řezat větev, na které sám sedí.
Když použijeme lidové přísloví.
Jakmile zničí Rusko, už je páníček k ničemu potřebovat nebude.
Jenže oni jsou tak velcí debilové, že tohle prostě nechápou a s gustem realizují genocidu ruského národa. Navíc používají zcela lživé ekonomické teorie. . .

Takže aby zajistili drancování Ruska západními korporacemi a genocidu ruského národa,
vystoupil Zabotkin ještě proti jedné věci, kterou dělá Putin, a to jsou rozpočtové pobídky.
Co to znamená? To když jsou ze státních peněz prováděny finanční investice do výroby a sociální oblasti, což dává impulz rozvoji těchto oblastí, je vytvářeno prostředí rozvíjející tento proces a stát se tak začíná rozvíjet.
A on vykládá, že to je zcela nepřípustné: „Stát nemá právo překážet zahraničním investorům.
Jen zahraniční investor může určovat, co a jak může být v Rusku rozvíjeno, nesmí to dělat stát těch Rusáků.“ On Rusy patologicky, zvířecky nenávidí.
A vzhledem k tomu, že ta Ruská ekonomická škola Ofera Gura neustále pořádá tyto „dny nenávisti“, tak ho vybudili na takovou emocionální úroveň, že byl připraven jako v těch Orwellových dvouminutovkách vrhnout se na obrazovku a rozmlátit ji.
Až do takové míry nenávidí ruský národ. Ale úplně stejně ho nenávidí i Nabiullinova.
Na tom zasedání Ruské ekonomické školy Ofera Gura, kde se sešli rusofobové,
aby se poradili jak dál ohlupovat ruský národ,
jak dál zavádět dvojakost myšlení a černé nazývat bílým, aby vykládali, že vysoké úrokové sazby vedou ke zlevnění úvěrů a nízké úrokové sazby ten úvěr prodražují.
Že vysoké úvěrové sazby snižují inflaci a nízké úrokové sazby, které vedou ke zvýšení výroby, tu inflaci zvyšují. To znamená, všechno přesně naopak.
Měli tam velký smutek, a tak celé zasedání věnovali tomu, jak má centrální banka pracovat
v informačním prostředí. Velmi zajímavou zprávu o tom publikovali v Kommersantu.
Není úplná, jedná se jen o výtah, ale přesto dost zajímavý, můžete si to přečíst.
A proč byli tak smutní?
Zdrblo je následující: „Chápete to? Ten ruský „dobytek“ si dovolí myslet jinak, než jak je mu předepisováno. Dovedete si to vůbec představit?
Zatímco dříve našim prohlášením v tom smyslu, že čím vyšší jsou úroky z úvěrů, které se započítávají do konečné ceny zboží a služeb, tím je nižší cena zboží a služeb, věřilo více než 50% a dokonce až 53% lidí, takže jsme si s tím „dobytkem“, který nám nevěřil, brání se nám, který žije ze své práce, dokázali nějak poradit, ale teď už jen 40% obyvatel věří tomu, co jim říkáme. A ostatní se ptají: ‚Co to vykládáte? Když zatížíte tak vysokou částkou cenu konečného produktu, tak má být levnější?!‘ Dovolují si myslet jinak, než jak jim předepisujeme!“
Přestože se tam dál naparovali, tak bylo vidět, že začínají panikařit, že ta lež, orwellovská lež, kdy černé nazývají bílým a bílé černým, už jim neprochází.
Lidé tomu začínají rozumět a formují zcela jinou psychodynamiku svého chování,
která začíná poškozovat zájmy jejich zahraničního páníčka.
A protože jsou sami debilové, tak nevědí, jak to překonat.
Používají všechny ty orwellovské nástroje, aby lidi ohlupovali, vykládají hovadiny, ale lidé najednou začínají chápat, že když nebudou nic vyrábět, tak se to zboží nebude mít odkud vzít
a bude-li ho málo a peněz mnoho, tak to zvýší jeho cenu a to je právě ta inflace.
Lidé si najednou vzpomněli, jak žili v devadesátkách, a začali centrální banku kritizovat za její lži. A to je základ, na kterém ruský gosudar Putin buduje suverenitu a subjektnost Ruska.
Oni doslova vykřikovali: „Páníčku, co máme dělat? Nevíme, jak si s tím poradit, nevíme jak to Rusko zastavit.
Podívej se na to!“
To Zabotkinovo vystoupení na té konferenci Ruské ekonomické školy mělo za úkol dát Putinovi konkrétní ultimátum: „O rozvoji ruské ekonomiky se vůbec nesmí mluvit! Centrální banka nesmí být kritizována!
Musí se přitakávat tomu, že zvyšování úrokových sazeb je boj s inflací a že právě inflace je tou největší hrozbou!“ Až k vám přijedou s tanky, děly a letadly, tak svému nepříteli musíte odpovědět: „Zato máme nízkou inflaci!“
A ona zatím vůbec nízká není, protože ji rozjíždějí těmi obrovskými úrokovými sazbami.
My teď máme šílených 15%. Žádná ekonomika nemůže žít s takovými úrokovými sazbami.
To, že jsme zatím nechcípli a dál žijeme je zaprvé díky tomu, že Putin dokázal za dvacet pět let vybudovat samostatný sektor ekonomiky, kam řízení centrální banky nedosáhne.
A za druhé, díky opoře o tento sektor ekonomiky, kam centrální banka svým řízením nedosáhne,
máme možnost provádět rozpočtové pobídky a stimulovat ty či ony procesy v různých odvětvích: financovat školství i zdravotní péči, špatně, ale přece jen nějak, udržovat zemědělskoprůmyslový komplex, zajišťovat plnohodnotné fungování vojenskoprůmyslového komplexu.
Zabotkin na té konferenci Putinovi konkrétně pohrozil, jednalo se o jasnou výhrůžku: „Opovažte se!
Jinak ve státě vyvoláme hyperinflaci.
Budeme i dál vykládat, že vysoké úrokové sazby znamenají nízkou inflaci, že to je boj proti inflaci a ne její rozjíždění.
Jinak si to všechno odskáčeš ty sám.“
Ale my známe Putina, ten vždy dělá další krok, když je připraven předchozí schůdek. To znamená…
Ukázali nám jen krátký záznam, ale přesto to znělo dost vážně a pro centrální banku velice nelichotivě. Takže se Putin tomu ultimátu Zabotkina a Nabiullinové nepodřídil, vytyčil úkol pracovat pro zájmy státu.
Probíhá velký střet vlasovců-fašistů-podpindosníků a budovatelů státu uvnitř Ruska.
Rossionská „elita“ je všechna kompradorská, ničemná.
Napřed to Zabotkinovo ultimátum na zasedání Ruské ekonomické školy Ofera Gura,
která nedělá nic jiného, než že vyvíjí mechanismy likvidace Ruska a ruského národa.
A potom, poté, kdy vystoupil Putin a dal konkrétní příkazy, a Rešetnikov měl okamžitě oznámit,
jak je budou plnit, tak prohlásil, že nic z Putinových příkazů plnit nebudou, neboť jeho hlavní vyjádření spočívalo v tom, že ruská ekonomika se nemůže rozvíjet.
A proto zůstává záchrana tonoucích v rukou samotných tonoucích, tj. všeho obyvatelstva.
Každý člověk se musí učit, jak se řídí složité sociální supersystémy, státy,
jak o tom mluvil Lenin, že každá kuchařka musí umět řídit stát.
Bolševici jen tak dokázali dosáhnout tak skvělých vítězství a úspěchů v rozvoji státu,
že se opírali na široké lidové masy a tyto masy poskytly talentované vědce i řídící pracovníky,
takže se dokázaly vyřešit zdánlivě nemožné úkoly.
Tento jev ruského bolševismu je nejunikátnějším jevem ve světových dějinách.
To výslovně ruský bolševismus byl zárukou záchrany Ruska ZA VŠECH DOB!
To proto rossionská „elita“ cítí k bolševismu takovou nenávist a tak uctívá fašismus.
Všechno to, co říká Nabiullinova a Zabotkin, se plně shoduje s tím, co říká rádoby pravoslavný oligarcha Malofějev nebo geopolitik Dugin.
Jsou to dvojčata, jsou z jednoho těsta. Zavádějí fašismus podle metodiky vypracované
v Tavistockém institutu, kde pracoval i George Orwell.
A ty romány „1984“ a „Farma zvířat“, to jsou věci z jejich vývoje, které se zavádějí.
A my vidíme, jak fungují. V praxi to vidíme. Jen se podívejte na vystoupení všech těch
představitelů finančně-ekonomického bloku: Siluanova, Zabotkina, Nabiullinové…
To je jasný Orwell.
A ta skutečnost, ať už je ten jejich sociologický průzkum správný či ne, že jen 40% věří centrální bance, je skutečnost, která je leká.
Nám se může zdát, že to je ještě příliš mnoho, těch 40% lidí, kteří nechtějí myslet vlastní hlavou
a pokládat si správné otázky, jak funguje ekonomika, podívat se, co z čeho vyplývá.
Každému na to jeho vzdělání úplně postačuje, stačí se jen vymanit z té dvojakosti myšlení,
z těch orwellovských „černo-bílých“ scénářů, kdy vám drze tvrdí, že černé je bílé.
A navíc to u nás všichni odborníci v televizi potom opakují.
A Nikonov tím byl přímo nadšen, jaká je to geniální myšlenka, přestat vyrábět úplně všechno,
protože to vede k přehřívání ekonomiky, a potom budeme mít celé moře zboží a služeb
a na frontě budou mít munici, budeme se mít čím bránit. Uviděli to hlavní, že se jim ruský národ opět vymyká z rukou a buduje svůj ruský suverénní stát.
Takže abychom překonali tento fašismus, toto nadnárodní řízení, které tu uplatňuje ta diverzně-teroristická skupina Západu v Rusku, centrální banka v čele s Nabiullinovou, musíme znát a chápat, masy lidí musí znát a chápat, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy, aby se ti lidé sami podíleli na procesech řízení a podporovali ty procesy, které napomáhají budování suverenity Ruska a ve prospěch zájmů lidí v Rusku a naopak potlačovali ty procesy, které napomáhají ničení Ruska a vedou k likvidaci ruského národa.
Musíte mít ty znalosti, které jsou vyloženy v Koncepci sociální bezpečnosti.
Když byly předloženy městu a světu (Urbi et Orbi), tak bylo řečeno, že míra krvavosti nadcházejících událostí bude záviset na míře, v jaké si lidé osvojí ty znalosti, které jsou vyloženy v této koncepci. Tak pojďme snižovat míru jejich krvavosti.
A pojďme to udělat tak, aby se ti rusofobové z toho svého zármutku už nevyhrabali.
Ať se všichni lidé vymknou z jejich řízení a Rusko se znovu stane plně suverénním státem,
kde se bude lidem dařit. Takže takto, jestliže v krátkosti k té situaci, o které jsme nikdy nemluvili, jen o jednom z jejích aspektů a jmenovitě o Centrální bance Ruska
a ideologickém základu jejího jednání, a o tom, jak jsou její kroky usměrňovány.


Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=otázka - odpověď v v pjakin

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

Proud národní hrdosti

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3867


Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3868
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 27.04.2025​

1777702148328.webp
VIDEO Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239073
Zdroj: https://rumble.com/v799f8w-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-27.4.2026-titulky-cz.html


Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-27-aprelya-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9670


OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 Co znamená „snížení“ úrokové sazby 24. dubna 2026?
01:30:33 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU:
Není to tedy kvůli tomu, aby tento nástroj bylo možné používat v zájmu Ruska,
je to kvůli tomu, aby ho občané Ruska nepoužívali (a nemohli být podvedeni).
Jak přesvědčují lidi?
Kolik už jich bylo v televizi: „Vždyť v televizi tvrdili, že v Maxu nejsou podvodníci, jen proto jsem jim uvěřila či uvěřil, když mi zavolali, protože mne přesvědčili, že v Maxu podvodníci nejsou.“
Sám stát tak vytvořil maximálně příznivé podmínky pro podvodníky v Maxu.
Lidé tam těm podvodníkům věří, protože je přesvědčili, že tam podvodníci být nemohou.
V Telegramu jsou lidé opatrní, ale v Maxu přece podvodníci být nemohou.
A ukazuje se, že podvodníci z Ukrajiny mají zájem na tom, aby lidé používali Telegram, který funguje, a lidé jsou tam už opatrní a těm podvodníkům to pokládají, protože už vědí, že musí být opatrní, zatímco zde jejich opatrnost oslabili. V Maxu prý podvodníci nejsou,
a proto tam pěkně v klidu pracují.
A aby dokázali svou nepostradatelnost, že jednají správně, tak museli ukázat, jak se nepřítel bojí toho, co dělají. A my se ptáme: „Skutečně se bojí?“
Vždyť ne náhodou jsem to nazval provokací, nestvůrnou, cynickou provokací.Píár akcí, omlouvám se.
Je to totiž ve stylu: „Podívejte se, ukrajinské tajné služby nejsou spokojené s tím, že zakazujeme telegramové kanály, messenger Telegram, a tak rozkázali zabít vedení Roskomnadzoru.
Je tedy jasné, že Roskomnadzor všechno dělá správně.“
Něco takového může zaúčinkovat jen na primitivy, kteří nejsou schopni myslet vlastní hlavou.
Jen lidé s primitivní reakcí jim na to mohou skočit.
Kolik takových filmů jste viděli? Podobné provokace dělají v různých detektivkách, aby svedli na falešnou stopu, aby někomu zajistili alibi.
Tak se podívejme, jak tato akce proběhla. Tak především, hlupáky najdete všude.
Ale také je můžete určitým způsobem pro něco zorganizovat.
Tak se podívejme, jak byla připravována tato skupina.
Byla připravována s určitou organizací zvnějšku, a bylo vidět, o tom si promluvíme, byla připravována zcela nesystémově, takže nemohla zajistit potřebný výsledek, tedy likvidaci vedení Roskomnadzoru.
Připomeňme si všechny informace o tom, jak byli zabíjeni a zabiti ruští generálové nebo jiní státní úředníci nebo vedoucí nějakých podniků, vědci.
A nevidíme ani jediný, prostě ani jediný krok této skupiny, který by mohl vést k takovému výsledku. Často vidíme v televizi, jak bylo zabráněno různým teroristickým útokům.
A to hlavní na nich spočívá v tom, že šéfy je žádoucí dostat živé.
Vždy vidíme, jak nějakého diverzanta specnaz nečekaně překvapí v místě, kde je málo lidí nebo vůbec žádní lidé. A když už dojde na střelbu, tak je to obvykle v místech, kde má skrýš nebo něco podobného. Zmocní se jich rychle a dostanou je živé. Není to nijak okázalé.
Jedná se o běžnou práci, při které je diverzant chycen a poskytuje informace,
zůstane živý, tím spíše je nutné chytit šéfa.
Tyto zelenáče mohli chytit jakkoliv. Všichni se snadno vzdali.
V televizi nám to všechno předvedli, jak toto rozsáhlé spiknutí bylo zlikvidováno.
Ale šéfa se nezmocnili, neboť ten kladl ozbrojený odpor.
A já opakuji, že pokaždé, když někoho potřebují chytit živého, tak to provedou na místě,
kde je málo lidí nebo vůbec žádní.

Vše je to připravováno podle pohybů daného člověka, kde a jak to provedou.
Třeba na schodišti, nebo jinde, těch možností je spoustu. A jak to provedli v tomto případě?
Demonstrativně, zcela účelově v noci vylamovali dveře, aby vpadali do bytů.
Proč to dělali?
Kdo to potřeboval kromě hezkých záběrů do televize?
Potřeboval to ten důstojník FSB, který organizoval tuto píár akci, vytvořil tu skupinu, aby ji pak odhalil, získal pěkné záběry do televize, a potom za sebou zametl stopy.
Šéf té skupiny prý kladl odpor, ozbrojený odpor, a tak byl zabit.
Pokoušel se střílet z pistole s tlumičem.
Hned se ptám, a kde ji vzal?
A to hlavní, pokud na něm pracovali, tak museli předpokládat, že může být ozbrojen.
Ať už by si povšimli té zbraně při jeho sledování nebo ne, tak museli předpokládat, že ji může mít. A jak je opět vidět z početných záběrů z televize, tak při zatýkání těchto lidí na místech, kde je málo lidí, obvykle u sebe zbraň mívají.
A jak to bylo zde? V dané situaci, ať už je ten člověk v jakémkoliv rozpoložení, ať je to kdokoliv…
A tím spíše, když mu důstojník FSB řekne: „Ty pro nás přece pracuješ, jsi pod naším křídlem, tady máš zbraň.“ Takže on spal....
Takto by se zachoval kdokoliv.
Nebo třeba mu tu zbraň ten důstojník FSB nedal, prostě ji odněkud měl.
Mohl to být kdokoliv. Když k němu v noci někdo začne vpadat, vylamovat dveře,
tak první, co udělá je, že se začne bránit. A právě s touto jeho reakcí počítal ten důstojník FSB, který prý odhalil toto spiknutí, že opětovanou střelbou pak bude zlikvidován tento jeho agent.
A hotovo, máme tu obrázek, že bylo připravováno spiknutí proti vedení Roskomnadzoru, které bylo zlikvidováno. A kdyby ještě navíc byl zabit někdo ze specnazu FSB, tak by tento důstojník štěstím skákal do stropu, jak strašně nebezpečnou skupinu neutralizoval:
„Podívej páníčku, jak ti hezky sloužím. Objednal sis u mne provokaci?
Objednal sis u mne píár akci? Podívej, jak pěkně jsem to uměl zařídit.“
To, že šlo o práci toho důstojníka, či skupiny důstojníků FSB, kteří prý odhalili spiknutí proti vedení Roskomnadzoru, je těch informací dostupných více než dost.
To může nevidět jen někdo, kdo je hluchý, němý a slepý, nebo ten, kdo si to prostě vidět nepřeje. Jednalo se o jasnou provokaci, spiknutí organizované samotnou FSB.
Tam přece také jsou zrádci. Potřebovali udělat Roskomnadzoru píár akci, a tak ji udělali.
Ale jednalo se o hlubokou akci, velice hlubokou.
Povšimli jste si, že tam byla i nějaká ta extrémistická symbolika? Přece nám to řekli.
A byla vidět na těch záběrech? Nebyla! A kdo tedy řekl, že tam byla extrémistická symbolika?
„To nám přece musíte věřit. Přece jsme vám to řekli, že tam ta extrémistická symbolika byla.“
Nu, tak zítra mohou vpadnout ke komukoliv, jakýkoliv objekt zakrýt a tvrdit:
„Byla tam extrémistická symbolika.“ A my tomu máme věřit?
Jen se podívejte, jak hodně ve filmech začali zakrývat, přemazávat svastiku, v uměleckých filmech. Proti komu tedy bojovali naši otcové a dědové? „Tu symboliku nesmíte znát.
Proti někomu bojovali, ale symboliku znát nesmíte.“ Takto plně rozvazují ruce
fašistům a extrémistům. Aby to bylo srozumitelné, uvedu takový příklad.
Když na ministerstvu vnitra vyhlásí po nějakém zločinci pátrání, tak jsou lidé podrobně informováni o tom, jak ten člověk vypadá, o konkrétních věcech, symbolice, tím spíše, má-li nějaká tetování: výška, váha, barva očí a vlasů, informují o všem, o celé té symbolice.
Informují o tom, jaké má myšlení, jakou ideologii vyznává, jak se obvykle chová.
O tom všem informují, aby zajistili podmínky neutralizace toho zločince v co nejkratší době
a zajistili bezpečnost lidí, aby se mohli vyhnout střetu s tímto zločincem a včas informovat policejní orgány. Když se věc týká extrémistické symboliky, tak vidíme, že u nás na státní úrovni,
ve státní televizi dělají všechno pro to, aby lidé nevěděli, s kým mají co do činění,
aby se nebáli a nechápali, že člověk s takovou symbolikou vyznává určitou ideologii a podle toho také jedná, aby bylo možné psychologickými manipulacemi toho člověka zatáhnout do kriminální činnosti, aby bylo možne i v jednání našich státních orgánů přímé nadržování všem těmto podvodníkům, zločincům, vrahům ruského národa, nepřátelům ruského národa.
Z této pozice, že nyní zakazují zobrazovat svastiku, nacistickou symboliku v uměleckých filmech, v dokumentárních filmech…
Jak potom lidem vysvětlíte, odkud jim hrozí nebezpečí?
A kdo to zajišťuje? Zajišťuje to vlasovec, fašista, podpindosník.
Jsou to absolutní zmetci. To všechno je součástí i toho materiálu, který předložil důstojník FSB,
který odhalil to spiknutí. A u nás se tu ptají: „Jak je to možné?
Proč Západ nevěří, že na něj můžeme zaútočit za to, že se podílí na válce proti Rusku?“
Už o tom mluví všichni, na Západě i u nás. Náš ministr zahraničí Sergej Viktorovič Lavrov o tom mluvil kolikrát. Proč tomu Západ nevěří? Protože vidí, co dělá Nabiullinova, Siluanov, Lipov a další. Vidí, jak se všechna ta pakáž snaží vyhovět Západu, jak pracuje pro jeho zájmy na likvidaci Ruska.
Ta věc došla už tak daleko, že když naše ministerstvo obrany zveřejnilo seznam objektů,
kde se vyrábí drony pro válku proti Rusku, tam v Evropě, tak si německé ministerstvo zahraničí povolalo našeho velvyslance a předalo mu protestní nótu: „Co si to vůbec dovolujete!“
A já připomenu, že podle všech mezinárodních konvencí, podle všech pravidel vedení bojových akcí, jak psaných, tak i nepsaných, stát, který poskytuje JAKOUKOLIV podporu válčící straně,
a tím spíše vojenskou pomoc, je účastníkem konfliktu.
A proto má ta strana, proti které je zaměřena ta vojenská pomoc, právo útočit a válčit proti tomu státu, který poskytuje jakoukoliv pomoc té nepřátelské válčící straně.
Vezměme si rok 2022.
Na Západě to vše velmi dobře věděli a báli se: „Když teď dodáme ukrajinské armádě helmy a spacáky, tak k nám mohou přiletět ruské rakety.“
Oni si to velmi dobře uvědomovali.
Ale teď všechno dodávají, vyrábějí tyto zbraně a ničeho se nebojí, protože nic kromě prohlášení o překročení dalších „červených čar“ z Ruska nenásleduje.
A teď už jsou drzí do takové míry, že když jim bylo řečeno, že tam mají objekty, které jsou našimi zákonnými vojenskými cíli, tak si pozvali na kobereček ruského velvyslance a řekli mu: „Ty ruská chátro! Co si to vůbec dovoluješ? Zavři klapačku!
Vy máte chcípat. Jen se podívej, jak správně se chová Nabiullinova, Lipov…
A vy si tady dovolujete nám něco vytýkat? A teď padej!“
Bylo to okřiknutí, aby si tady všichni sedli na zadek.
A Nabiullinova to pochopila. Siluanov to pochopil, stejně jako Lipov.
A ten zmetek, ten důstojník FSB, který tuto obludnou, cynickou píár akci s vraždou…
Ten zaručeně věděl, že se ten kluk chytí pistole, zvlášť když ji měl, a že bude zabit.
Zajistil všechny podmínky, aby šéf té skupiny byl zabit při zatýkání.
Byl to zcela cílevědomý, uvědomělý a maximálně vyvážený cíl, aby byly pěkné záběry.
Oni všichni stále doufají.
Když Putin vystupoval na Všeruské municipální ceně za státní službu,
tak přímo řekl následující, já tedy budu interpretovat smysl toho, co řekl, koho to zajímá,
ať si to najde na jeho prezidentském webu kremlin.ru
„Podzimní volby do Státní dumy budou probíhat v nelehkých podmínkách, protože se protivníci Ruska,
PŘEDEVŠÍM TI VNĚJŠÍ, budou snažit destabilizovat situaci a záškodničit uvnitř Ruska.“
Především ti vnější, což znamená, že tu máme i ty vnitřní protivníky.
Ale tito vnitřní protivníci, to jsou jen otroci našich vnějších nepřátel.
Bylo to řečeno maximálně jasně a přesně.
Takže abychom zachránili naši vlast, snížili míru krvavosti nadcházejících událostí,
zastavili ty zmetky, nenechali je provést státní převrat a rozložit náš stát…
Mimochodem, ať už by se náš stát jakkoliv zhroutil, jediným státem na světě, kterým má budoucnost, je Rusko. Nikdo jiný před sebou budoucnost nemá.
Bez Ruska, žádný stát budoucnost nemá.
To chápou i globalisté, proto jsou nuceni Putinovi pomáhat.
Ale nechápou to americké státní „elity“ ani podpindosníci tady uvnitř Ruska, kteří si myslí, že Amerika je věčná. Ta Amerika, která je mladší než naše Velké divadlo.
Kdyby si alespoň vybrali páníčka, který se vyzná, ale ani to nedokážou, špinavci.
Takže abychom se vyhnuli všem katastrofám a snížili míru krvavosti, musíme se naučit, vědět, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy, tj. mít znalosti vyložené v Koncepci sociální bezpečnosti.
Když jsme ji předložili lidem, tak jsme hned také oznámili, že míra krvavosti nadcházejících a nyní už běžících událostí se bude určovat, a už určuje, mírou, v jaké si lidé osvojí ty znalosti, které jsou vyloženy v Koncepci sociální bezpečnosti. Jen Rusko může zachránit veškerou civilizaci na planetě Zemi. Tak taková je to situace.
A to bylo samozřejmě vyloženo jen velice v krátkosti.

Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=otázka - odpověď v v pjakin

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/
PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3876
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 04.05.2025​


1778264582220.webp

Video V Kontaktu:
Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239074

Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-04-maya-2026-g
Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9678


OBSAH:
00:00:00 Úvod
00:00:22 „O trockismu“
00:03:33 Solovjev proti Centrální bance
01:04:50 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj


z TEXTU:

Naši partneři, kteří vydávají knihy v sérii Knihovna konceptuálních znalostí, vydali další knihu.
Tato kniha se věnuje tématu trockismu.
Takto se také nazývá „O trockismu“. Je to sborník, který v sobě zahrnuje práce autorského kolektivu VP SSSR věnované trockismu jako jevu a způsobům jeho překonání.
Hlavní prací v tomto sborníku je „Smutné dědictví Atlantidy, Trockismus je včerejšek, ale vůbec ne zítřek“ v redakci z roku 1999.
Ostatní práce o trockismus jsou tam zařazeny v pořadí jejich zveřejňování autorským kolektivem. Zvlášť bych chtěl upozornit na aktuálnost toho, že je velice užitečné pořídit si k této práci i další dvě knihy, které se přímo týkají trockismu a jeho projevů v současné společnosti.
Je to kniha „Světový fašismus“, reedice analytických článků z roku 1923.
A „O fašismu“, to je také sborník analytických zpráv vnitřního prediktoru SSSR.
Všechny tři práce z této série Knihovny konceptuálních znalostí:
„O trockismu“, „O fašismu“ a „Světový fašismus“, se v dnešní době stávají
obzvláště aktuálními, neboť vidíme, že se u nás ve státě pokoušejí nastolit přímý fašismus.
Je to vidět z toho, co dělá Roskomnadzor, ministerstvo digitálního rozvoje, Centrální banka Ruska a další. Je u nás zcela konkrétně nastolován fašismus.
A jak se to dělá, prostřednictvím jakých nástrojů, k tomu je vhodná právě ta kniha,
o které nyní mluvíme „O trockismu“, sborník analytických zpráv vnitřního prediktoru SSSR o trockismu. Všechny ty knihy jsou mimořádně aktuální v současné politické situaci,
proto vám důrazně doporučuji seznámit se s jejich obsahem, abyste chápali, co a jak se děje.
Tak takto, v krátkosti. Odkaz na knihu můžete najít také v našem komentáři na Telegramu.

V poslední době se vyostřuje, vyostřila diskuse o činnosti centrální banky.
A s novou silou se ta diskuse rozhořela poté, kdy Vladimir Rudolfovič Solovjov dvakrát,
napřed 28. dubna ve svém sledovaném programu na televizním kanálu Rossija 1
Večer s Vladimirem Solovjovem, a potom 29. dubna na Solovjov Live vystoupil s obviňující řečí o činnosti centrální banky celkově a Nabiullinové jmenovitě. Tato jeho vystoupení tu diskusi
o centrální bance velmi zviditelnila. Valeriji Viktoroviči, proč Solovjov takto promluvil o centrální bance, přičemž dost tvrdě, a co je možné říci o ohlasu toho ve společnosti?
Tak především je nutné zmínit následující okolnost.
Ta řeč Vladimira Rudolfoviče Solovjova v programu Večer s Vladimirem Solovjovem
o Nabiullinové a centrální bance byla vysílána jen ve východních regionech státu.
A v evropské části Ruska byl vysílán pořad, ve kterém tato Solovjovova řeč byla vystřižena, což nebyla žádná náhoda. Bez ohledu na to, že dalšího dne se Solovjov v pořadu Plný kontakt
opět vrátil k tomuto tématu a ještě v širším formátu poreferoval o činnosti centrální banky a jmenovitě Nabiullinové. Zcela průkazně a odůvodněně doložil,
že činnost centrální banky je plně koordinována s kroky nepřátel Ruska v zahraničí
zaměřenými na totální likvidaci Ruska a ruského národa. Zdálo by se, že to jeho vystoupení bylo podpořeno argumenty, a bylo by možné ho rozšířit a rozebírat to.
A jaká reakce následovala ve společnosti?
Šlo o předmětné hodnocení činnosti centrální banky? Vůbec ne.
Co jsme viděli? Jak se liberální část rossionské „elity“ stáhla do ústraní.
Zatímco ta takzvaná „vlastenecká“ část, ti různorodí „p******ti“ (patriot+pederast) začali přímo hysterčit. Začali výt a kňučet. Řvali, dupali nohama.
Začali vydávat povely: „Trhej!“ Co si to dovoluje? A co si Solovjov dovolil? Říci, že ruskou
suverenitu ohrožuje činnost centrální banky. Jestliže to tak není, tak to vyvraťte! Vyložte nám to a podpořte argumenty, jako to udělal Solovjov.
Jak v tom pořadu Nedělní večer, tak i v Plném kontaktu.
Ale to se přece nestalo. Co se týče Solovjova, tak výhrady vůči němu jdou třemi směry.
A rovnou řeknu, že všechny tyto tři směry spadají do kategorie sociálního i***tismu.
Ta první forma sociálního i***tismu, která se projevila: „Proč bychom ho měli poslouchat? Solovjov je žid. Cožpak ten může říci něco, co by pro Rusko bylo přínosné? Nebudu ho poslouchat!“ A hotovo! To je druh sociální i***cie takzvané „uchvácení židy“. Ale zde nejde o uchvácení učitelem, který přináší dobro, ale zotročitelem. Jestliže chcete nad někým vyhrát,
obhájit svůj pohled na věc, tak abyste vyhráli nad nepřítelem, jak říkal Lenin, musíte znát jeho ideologii. Musíte znát a chápat, co říká.
To znamená, že vnímáte-li ho jako nepřítele, tak mu musíte odpovědět věcně a plnohodnotně.
Musíte mít lepší přehled o předmětu diskuse, než jaký má Solovjov.
A já připomenu, že zatímco v obyčejné válce vyhrává ten, kdo má lepší a silnější zbraně a kdo jimi lépe vládne, tak v informační válce vyhrává ten, kdo má lepší a silnější informace
a kdo jimi lépe vládne.
Vyhrát v informační válce je možné jen se silnějšími informacemi, které dojdou k lidem.
Žádné zákazy a sebeomezování se k vítězství nepřivedou, to vede jen k porážce.
To právě proto Roskomnadzor a ministerstvo pro digitální rozvoj dělají všechno pro to,
aby Rusko nemohlo vést informační válku na obranu svého státu.
Nyní je na internetu a obzvláště na Telegramu populární video dívky, která má matku Rusku
a otce Jordánce, a zpívá tam píseň Kalinka Malinka, dvojjazyčně, rusky a arabsky.
Tohle video přivádí lidi k ruskému světu. Tak aby Rusko nemohlo vést informační válku, hájit svou suverenitu, šířit své ideje, tu Roskomnadzor a ministerstvo digitálního rozvoje zřizují fašistický koncentrák, vytváří lidem vynucené podmínky, kdy se nemohou dostat k jiným informacím a argumentují přitom: „Vy tam budete hledat informace protivníka, nepřítele.“
A co je na tom špatného? Když vám ty informace pomohou toho nepřítele porazit?
Nebo se snad domníváte, že když si někdo přečte nepřátelské informace,
tak se z něj automaticky stane nepřítel? To ale znamená, že vaše informace nestojí za nic,
a neumíte tyto informace předat lidem tak, aby je to motivovalo k chování v souladu s vašimi informacemi. A pokud to neumíte, žádné zákazy vám v tom nepomohou!
Jen u lidí vyvoláte vztek a tím pádem destabilizaci státu, státních pilířů a krach státu.
Jenže to je přesně to, čeho chtějí dosáhnout ti, kteří podporují Roskomnadzor a ministerstvo digitálního rozvoje ve Státní dumě i všichni ti placení blogeři.
To je přesně to, co chtějí, aby se Rusko zhroutilo. Oni tak zamezují možnosti vést informační válku, nevědí, jak tomu čelit a lidem brání projevit jejich vlastní iniciativu.
Protože to lidé šíří ideje ruského světa a to je to, co není vhod fašistům.
Proto zakazují Telegram, zakazují YouTube, aby se Rusko z těchto platforem stáhlo a jeho nepřátelé tam mohli v klidu formovat plně protiruské publikum, motivovat ho do války s Ruskem, vyvolávat nenávist k němu. A v tomto ohledu je tu zarážející synchronizace jednání těch, kteří to zakazují u nás s těmi, kteří to zakazují na Západě.
Z obou směrů hodlají zakazovat VPN. Proč? Aby mohli v klidu balamutit lidi tady i tam, aby je mohli štvát proti sobě. To je důvod, proč lidé nesmí mít možnost vzájemné komunikace.
Ale my nyní přece mluvíme o Solovjovovi. To je ilustrace k tomu, jak nyní prohráváme v informační válce a jak na úrovni „uchvácení židy“ okamžitě odmítají Solovjova a vnímají ho jako nepřítele: „Diskusi vést nebudeme. On bude šířit informace a my je šířit nebudeme.
My máme na jednání Nabiullinové jiný názor, nebo ne, to není důležité, ale diskutovat nebudeme.“ Je nutné si uvědomovat, že každý člověk je produktem svého informačního naplnění. Je to přibližně jako s počítačem. Člověk vždy jedná podle toho, jaké má informace a jak jeho mravnost tyto informace vyhodnotí.
Proto je zbytečné bát se nepřátelských informací.
Je nutné zkušeně pracovat na odhalování takových informací a potlačovat je svými silnějšími informacemi. Jenže rossionští fašisté, rossionská „elita“ takové schopnosti nemají, ti nemají v rukou silnější informace. A navíc má rossionská „elita“ vůči ruskému národu stejné cíle jako nepřátelé Ruska za hranicemi. Ti nepřátelé v zahraničí, i vnitřní vlasovci, fašisti a podpindosníci touží po jediném, zlikvidovat Rusko a ruský národ.
To proto zakazují YouTube i Telegram, aby zabránili šíření ruského světa.
To není žádná náhoda, že v nějaké arabské show ta dívka zazpívala Kalinku rusky a arabsky
a vyvolala rozruch, vlnou se to šíří do celého světa. Jenže tito fašisté a podpindosníci jako Lipov, Šadajev a další ta fašistická pakáž, právě potřebují utlumit tento impulz, aby ruský hlas ve světě nezněl. To je ten důvod, proč potřebují utlumit,tedy přesněji zavést tu informační blokádu. . .

Proto je Putin nucen, jednoduše nucen držet si tam toho člověka, na kterého už má vlivové páky, protože když tam nastoupí nový, Putin sice uvidí, že dílo vede ke katastrofě,
ale ten člověk, ten nelida, ten nepřítel Ruska získá časovou prodlevu, ve které bude dělat vše pro zničení Ruska, a dav bude říkat: „Vždyť ještě nic neudělal.“
Je to, jako kdyby v lodi člověk prorážel díru a všichni říkali:
„Ale ještě tu ta díra není, ještě tu díru neprorazil, tak proč na něj tak útočíte?
Třeba to bude dobré, podíváme se, jaké budou výsledky jeho práce.“
A vy po těch výsledcích jeho práce přežijete? Právě kvůli této okolnosti, aby stát přežil,
byl Putin nucen jmenovat tam Nabiullinovou, protože na ni má vlivové páky.
Ona už na sebe nasbírala negativum, a to i v meziklanových vztazích.
Což je také ten důvod, proč nyní tu úrokovou sazbu snižuje. Takže to zdrcující prohlášení, že sám Putin ji třikrát jmenoval, nestojí ani za zlámanou grešli.
Jen to ukazuje, jak tito „věrní poddaní“ absolutně nechápou, jak se řídí stát.
Nevědí, jak se realizuje kádrová politika. Vždy potřebují, aby se všechno rozbilo na cimprcampr, a potom řeknou: „A proč jste nás včas nevarovali?!“
Ta úroková sazba je jedním z mechanismů, a já opakuji, že používaným se zlým úmyslem!
Ten vzlet SSSR byl způsoben tím, že financování ekonomiky se provádělo podle potřeby bez jakékoliv úrokové sazby. Jen to zajistilo ta šílená tempa růstu sovětské ekonomiky, která doposud nikdo nedokázal překonat!!!
Když dneska tvrdí, že něco děláme rychleji a ve větším množství než v SSSR,
tak si laskavě uvědomte, že je nutné zohledňovat technicko-technologické prostředí.
Jedna věc jsou tehdejší technologie a jejich možnosti, a druhá věc jsou současné technologie.
Takže to nepřekrucujte!
Je vždy nutné hodnotit reálie, a z tohoto pohledu dnes nedokážeme dosáhnout ani desetiny
a možná ani setiny toho, co dokázal SSSR, za tehdejších podmínek a za plné blokády!
S negramotným obyvatelstvem! Dnes máme obyvatelstvo gramotné, blokáda jako taková neexistuje. Máme se ve světě o koho opřít. A o koho se mohl opřít SSSR?!
Který byl v obklíčení koloniálních států? O nikoho!
A teď tu jsou, sice státy třetího světa, ale jsou, jsou tu takové státy.
Jen se podívejte na náš Africký sbor, na naši činnost v Africe.
Na vztah k Rusku dalších států. Takže je oč se opřít. Ta úroková sazba je využívána
ve zcela jasně zlém úmyslu. Jestliže chcete zničit stát, tak dál zvyšujte úrokovou sazbu nad přírůstek HDP. A jestliže chcete stát rozvíjet, tak úrokovou sazbu na výrobní oblast zrušte!!!
A stát se bude rozvíjet. Druhý mechanismus inflace, je kurs měn.
Neexistuje žádný vzorec, podle kterého by se ten měnový kurz vypočítával.
Žádný neexistuje!!! Je určován zcela libovolně. V centrální bance prostě rozhodnou, že to bude tak a tak. A proč to tak rozhodnou?
Protože si spočítali, že pro fungování ekonomiky v Rusku je potřebný takový a takový objem peněz: „Jestliže je Rusko s tiskem rublů vázáno na příjmy v cizí měně, tak při růstu zisků z prodeje třeba ropy oslabíme měnový kurz a ruská ekonomika zůstane podfinancovaná,
nedovolíme jí se rozvíjet.
Nebo naopak měnový kurz cizí měny posílíme a ta cizí inflace se bude přesunovat k nám."
Při měnovém kurzu za SSSR jednoho dolaru za 60 kopějek, všechna inflace zůstávala v USA.
Dnes tu inflaci vyvolávanou v USA přesunujeme k sobě.
A žádné ekonomické mechanismy nemohou vysvětlit, proč je kurz ukrajinské hřivny tvrdší
než kurz ruského rublu. U nás ekonomiku máme, na Ukrajině ji nemají, a přesto je kurz hřivny k dolaru tvrdší. Je to kvůli tomu, že prostřednictvím toho měnového kurzu všichni platíme daň stabilizující tu dolarovou pyramidu. Páníčkovi platíme.
A právě v zájmu páníčka, abychom snížili tu inflaci v USA a přenesli ji do Ruska, Nabiullinova určuje úrokovou sazbu, oj ten měnový kurz. Tu úrokovou sazbu a měnový kurz, které neodpovídají zájmům rozvoje státu, jsou to dva záškodnické způsoby likvidace státu.
Žádné jiné cíle tou vysokou úrokovou sazbou a slabým kurzem národní měny být sledovány nemohou, prostě nemohou!
Ale o tom ti, kteří se obořili na Solovjova, nemluví.
Ti jen říkají, že o tom vůbec nebudou diskutovat. Třetí způsob tvorby inflace, je obvykle
vynucený v době války.
Kdy je nutné financovat ekonomiku a nomenklatura vyráběné produkce se prudce snižuje,
protože vše jde na vojenské účely. Jenže tento aspekt inflace v současné době vůbec není v Rusku uplatněn. U nás nyní likvidace ekonomiky probíhá výlučně díky inflaci,
kterou vyvolává Nabiullinova vysokou úrokovou sazbou a měnovými kurzy
. A když nám tvrdí: „Nabiullinova je génius. Podívejte se na Turecko. Tam Erdogan bojoval proti vysoké
úrokové sazbě.“ To je pravda, bojoval proti vysoké úrokové sazbě, ale už vůbec nebojoval proti kurzu národní měny. A už jen z tohoto pohledu všechno, čeho dosáhl snížením úrokové sazby, bylo zcela znehodnoceno. Zcela znehodnoceno a existují i jiné mechanismy. Tj. on nechápal vyváženost ekonomiky, zatímco Putin to chápe.
Proto postupuje širokou frontou a nesoustřeďuje se na nějaký jednotlivý bod,
aby bylo možné s využitím jiných aspektů diskreditovat jeho politiku a zároveň poškodit ekonomiku. Tedy přesně to, co provedli v Turecku Erdoganovi, aby ho postavili na místo.
A já se ptám, proč nám dávají za příklad Turecko?
Proč nám nedávají za příklad Čínu?
První ekonomiku světa?
Proč nám nedávají za příklad USA?
Proč tam mají základní úrokovou sazbu 3% a my 20%?

A oni nám to vysvětlují tak, že prý tu máme jinou ekonomiku: „Vy jste surovinová ekonomika,
vy musíte pracovat pro Západ. Jestli chcete mít 3%, musíte pracovat v zájmu Západu.“
A já znovu opakuji, že Západ nepotřebuje naše obyvatelstvo, naši vědu, školství ani zdravotní péči. Vůbec nic a Nabiullinova říká: „A tak je to správně. Proč vůbec ruský národ existuje?“
Ona tohle říká zcela otevřeně ve Státní dumě i všude jinde. A nikdo tuto otázku nepozvedl.
Vůbec nikdo to nedělal. A potom zazněl Solovjovův hlas.
Je třeba říci, že v pořadu Večer se Solovjovem, Večer s Vladimirem Solovjovem
se už dlouho mluví o záškodnické činnosti centrální banky.
My pravidelně zveřejňujeme úryvky z tohoto pořadu na našem kanálu v Telegramu i VKontaktu.
Mimochodem, VKontaktu je velice tvrdá cenzura a všechno, co se týká centrální banky, je okamžitě blokováno. Aby tam pravda vůbec nemohla zaznívat.
To proto také z toho jeho pořadu ve vysílání v centrálním Rusku vystřihli tu část, kde mluvil o centrální bance. To právě odsud to pramení, ta tvrdá fašistická cenzura. Nedovolí říci slovo.
A sama centrální banka do diskuzí nevstupuje. Proč? Protože velmi dobře vědí, že by v nich prohráli, velmi dobře vědí, že prohrají v každé takové diskusi.
Protože lidé se zdravým rozumem se jich jednoduše zeptají, jak je možné vykládat,
že když si vezmu úvěr, protože nemám peníze a potřebuji rozvíjet ekonomiku, spustit svou výrobu, a budu nucen to započítat do ceny zboží, tak ta cena zlevní?! Abych vám splatil tu šílenou částku! Lidé přece nejsou blázni.
To oni nám vnucují tu dvojakost myšlení v plné shodě s románem „1984“. Přečtěte si prosím tu knihu, je to plán na přeformátování společnosti vypracovaný v Tavistockém institutu.
Ti to tam velmi dlouho rozpracovávali. Daniel Estulin napsal knihu „Tavistocký institut“,
je to tam trochu rozmyté, ale přesto se hodně dozvíte.
Zatímco kniha Johna Colemana „Tavistocký institut mezinárodních…“
Jak to bylo? "Tavistocký institut pro mezilidské vztahy", to je kniha, která má za účel to téma zamluvit. Takže Solovjov promluvil. V jeho pořadu se o tom mluví dlouho.
Vystoupil Babakov, a to je předseda výboru ve Státní dumě. Ten samozřejmě mluví velice opatrně, aby se centrální banky moc nedotknul. A vždy tam mezi řádky zaznívá:
„Já jsem byl určen do role vlastence, ve skutečnosti jsem váš člověk, buržoust.
Ale nyní musíme Rusko stabilizovat. Ta činnost centrální banky je záškodnická, ale nebudeme jí za to nadávat. Nějak to hezky zamluvíme a všechno se samo uklidní." Neuklidní.
Proč Solovjov najednou udělal takový silný výpad?
Napřed ve večerním pořadu, potom ráno v pořadu V plném kontaktu a výslovně proti centrální bance?
Je to velice jednoduché. Už jsem mluvil o tom, že MMF vydal dva programové dokumenty,
podle kterých je možné činnost Nabiullinové zcela přesně klasifikovat tak,
že jde proti nadnárodnímu řízení zosobněnému globálním prediktorem, globální „elitou“.
Ale Nabiullinova je podřízena přímo americkým státním „elitám“, které zrovna, právě teď vyhrály v konfrontaci s Trumpem, když ho donutily zrušit trestní stíhání FED.
A to je důvodem, proč Nabiullinova tady opět roztáhla křídla. Její bezprostřední nadřízený, to jsou americké státní „elity“, které si samy vůbec neuvědomují, že pokud vyhrají, znamená to konec civilizace na planetě Zemi. A tím spíše to nechápou naši podpindosníci.
Nabiullinova ignorovala požadavek, fakticky požadavek MMF, globálního prediktoru,
aby snížila úrokovou sazbu.
Takže globální prediktor, globální nadnárodní řízení je vynuceno aktivovat jiné mechanismy
tlaku na Nabiullinovou a změnu řízení rossionské „elity“, různých těch klanově-korporativních skupin. Solovjov není v řízení žádná obyčejná figurka. To není náhoda, že má pod palcem
takové informační zdroje. To není náhoda, že v devadesátkách pracoval v USA.
To není náhoda, že začal pracovat v EMMA.
Solovjov je prvkem nadnárodního řízení, ale není představitelem amerických státních „elit“,
je to představitel globálního prediktoru.
Ať už si to sám uvědomuje či ne, to nehraje žádnou roli. Něco samozřejmě chápe, bezesporu.
Protože nemůže nevědět, jaké nadnárodní mechanismy mu pomáhají svými zdroji,
aby se prosadil, aby měl zabezpečenu svou práci a tak dále.
Bezesporu si to uvědomuje, ale ne všechno. A co všechno, to je ještě otázkou.
To, že nechápe vše o řízení, to je očividné. Už nejednou jsme to komentovali na našem kanálu v Telegramu. Mimochodem, ten vystřižený úryvek, který nevysílali v centrálním Rusku, najdete u nás v Telegramovém kanálu. VKontaktu ho podle mne také ještě nesmazali, možná nesmazali.
Takže řízení je proces informační. Doba vytváření základu pro tlak na Nabiullinovou drobnými krůčky minula. Nabiullinova se vzepřela. A Solovjovovi byl obrazně řečeno vydán pokyn: „Trhej!“
Tj. konfrontace s americkými státními „elitami“ a podpindosníky, vlasovci, fašisty tady u nás v Rusku přešla do zcela jiné fáze. A tato fáze spočívá v tom, že nyní o činnosti Nabiullinové, o činnosti vlasovců, fašistů, podpindosníků je přikázáno říkat pravdu ze všech možných platforem. Jedná se o otevření stavidel.
Reakce p******tů, to bez uvozovek, „patriotů“ v uvozovkách na Solovjova:
„Vždyť je to žid.“ „Je to tak špatný člověk, že o tom ani nehodlám diskutovat.“
„Nabiullinovou tam dosadil Putin, tak na koho se to obořil?“
To jsou tři druhy „sociální i***cie“. A to dokládá, že tito lidé nejsou schopni mluvit o podstatě tématu. Pro ně je pravda to nejstrašnější, co může být. A proto se to také pokoušejí svými obvyklými mechanismy utlumit: „Nebudeme se o tom bavit.
Nebudeme, v žádném případě.“
Protože pokud se o tom ve společnosti bude diskutovat, tak je to smete jako vlnou,
všechny ty nepřátele Ruska, fašisty, vlasovce, podpindosníky.
A já opakuji, že to Solovjovovo vystoupení je signálem konce, ta informační stavidla se otevřela.
Ta konfrontace s americkými státními „elitami“ uvnitř Ruska přešla do druhé fáze.
To je konec, riskovat existencí civilizace na planetě Zemi globalisté nechtějí,
a proto skončila doba tlumení pravdy o centrální bance, nyní naopak ohlašují přes svou hlavní hlásnou troubu v Rusku, kterou je Solovjov...
A já opakuji, že Solovjovova úroveň v řízení není srovnatelná s žádným jiným moderátorem
politické talkshow u nás v Rusku, a ve světě vůbec.
Tucker Carlson, to je něco trochu jiného.
Je třeba říci, že jak není Putinovi rovného ve světě ve smyslu státního řízení, tak také není nikdo ve světě srovnatelný se Solovjovem ve smyslu moderátora politické talkshow.
To neznamená, že by v Rusku nebyli lidé, kteří by mohli vést ten pořad lépe.
To znamená, že mezi lidmi, kteří nyní pracují ve stejné oblasti jako Solovjov, je on nejlepší na světě. Tak jsem to myslel.
Takže ten úkol nepřátel Ruska je ty informace potlačovat a úkolem všech ruských vlastenců,
těch opravdových vlastenců, žádných p******tů, kteří se zuřivou hysterií zaútočili na Solovjova,
přímo s pěnou u úst a začali vyřvávat: „Vždyť je to žid.“ „Je to špatný člověk…“
„Nechte Nabiullinovou na pokoji. Ta je svatá, měli bychom jí nohy líbat.“
Ti nic podstatného říci neumí. Zatímco lidem se otevírají možnosti, aby využili tento mechanismus, protože z nadnárodní úrovně byla pro záchranu civilizace na planetě Zemi dána zelená. To Solovjovovo vystoupení je toho důkazem.
Tohle je velice v krátkosti o tom všem. To bylo pro dnešek všechno.
Nu což, tak už nám nezbývá než se rozloučit a připomenout, že mnohé věci jsou nám nepochopitelné ne proto, že náš rozum je slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu známých nám pojmů.


Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=otázka - odpověď v v pjakin

POZOR POZOR POZOR NOVÉ OZNÁMENÍ!
Na Zakázaném vzdělání (https://www.zakazanevzdelani.cz/) se prodává nová kniha o školství!!!
Analýza poklesu úrovně světového vzdělávání na příkladu degradace ruského školství
od I. V. Michňuka.Velice důležité informace, doporučuji!

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3896


Dívka si podmanila arabské země písní „Kalinka-malinka“.
Dívka má maminku z Ruska a tatínka z Jordánska.

Zdroj: https://www.instagram.com/reel/DX7C8EdCqqZ/
 
Naposledy upravené:

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 11.05.2025​

Bez-nazvu_2-2-1035x425.webp
VKontaktu: Zdroj: https://vkvideo.ru/video-229979438_456239075
Zdroj: https://rumble.com/v79xeag-otzka-odpov-v.v.-pjakina-ze-dne-11.5.2026-titulky-cz.html


Odkaz na originál videa, kde je i přepis do ruského jazyka:
https://фкт-алтай.рф/qa/video/vopros-otvet-ot-11-maya-2026-g

Soubory s titulky i s jejich přepisem ke stažení (v komentářích):
Zdroj: https://vk.com/wall351663392_9691

ke čtení

OBSAH :
00:00:00 Úvod
00:00:22 Přehlídka vítězství 9. května 2026
01:20:30 Závěr. Knihy VP SSSR a FKT-Altaj

z TEXTU:
09. května 2026 se v Moskvě na Rudém náměstí konala vojenská přehlídka
na počest 81. výročí Vítězství ve Velké vlastenecké válce.
Sama přehlídka i události okolo ní vyvolaly ve společnosti velkou pozornost.
Takže vás, Valeriji Viktoroviči, tyto události prosí okomentovat.
Je nesporné, že ta přehlídka v Moskvě i ty, které se konaly v různých našich regionech,
vyvolaly velmi živý ohlas v širokých lidových masách. A jako vždy se ukazuje,
že náš erb, dvojhlavý orel, který svou podstatou vyjadřuje konceptuální neurčitost, plně odpovídá stavu našeho státu. Naše „elita“ má za cíl zlikvidovat Rusko, zlikvidovat ruský národ,
pomáhá v tom všem nepřátelům Ruska, zatímco lidé bojují za suverenitu, aby Rusko bylo mocným subjektním suverénním státem. A to vše se samozřejmě projevuje i v symbolech.
Tyto symboly jsou velice, opravdu velice vypovídající.
Oslava Vítězství v roce 2026 byla přímo přesycena touto symbolikou,
která ukazuje, že rossionská „elita“ ve své nenávisti k ruskému národu, k Rusku,
svým úsilím nastolit fašismus překročila všechny meze a svou politiku už vůbec neskrývá.
A už se ani nemluví o tom, že na přehlídce je přítomna bílo-modro-červená trikolóra.
Nemluví se o tom proto, že už se to stalo pevně daným jevem. Ale my o tom musíme mluvit!
Pokaždé, když se někde objeví trikolóra v souvislosti s Velkou vlasteneckou válkou.
Je to nezbytné, protože to je určující pro podstatu konceptuální vymezenosti, podstatu toho, zda jste ruským vlastencem nebo ne. Nebo zda sloužíte všem nepřátelům Ruska.
Přítomnost bílo-modro-červené vlajky na té přehlídce Vítězství označuje, že jsou u nás ve státním řízení lidé, kteří rozhodují o státní politice do té míry, že už se ani netají svou nenávistí
k Rusku a ruskému národu tím, že to je přece státní vlajka, která je přítomna na té vojenské přehlídce. Je nutné si pamatovat, že bílo-modro-červená trikolóra nikdy v dějinách Ruska nebyla státní vlajkou. Ať už tom kdokoliv jakkoliv lže.
My jsme o tom napsali celou knihu Státní symboly a státní suverenita (překlad do CZ na Zakázaném vzdělání). Je tam o dějinách státní vlajky Ruska samostatná kapitola,
kde je vysvětleno, co znamená bílo-modro-červená trikolóra.
Bílo-modro-červená trikolóra se stala státní vlajkou až v roce 1991.
Tenkrát přímo slintali blahem, touhou a nadšením poslanci Nejvyššího sovětu RSFSR
s partajními knížkami Komunistické strany Sovětského svazu v kapse.
Všichni byli členy KSSS!!!
A jak říkám, tenkrát přímo slintali blahem a nadšením, když říkali:
„Musíme schválit tu bílo-modro-červenou trikolóru jako státní vlajku, protože nám ji přisoudil sám Hitler.“ A říkali pravdu.
Pokus schválit tu bílo-modro-červenou trikolóru v roce 1990 nebyl úspěšný,
protože tehdy ještě ty poslance neměli pořádně zpracované. A bylo jim doloženo, historicky
dokumentačně doloženo, že tato bílo-modro-červená trikolóra nikdy ruskou státní vlajkou nebyla, a že pod tou bílo-modro-červenou trikolórou za Velké vlastenecké války
válčili všichni vlasovci: Ruská osvobozenecká armáda, 29. granátnická divize SS (1. ruská) a tak dále, ti všichni bojovali pod touto vlajkou.
Podrobně to rozepisujeme v té práci Státní vlajky a státní symboly.
Někteří vlastenci tu argumentují: „Co pořád máte? Vždyť je to státní vlajka!“
Tak zaprvé neznají dějiny státní vlajky. A dále se prý vlasovci pokoušeli pošpinit Andrejevskou vlajku tím, že si ji přisvojili, a přesto je to dnes vlajka našeho vojenského námořnictva.
To znamená, že lidé, kteří takto uvažují, vůbec nic nevědí o státní symbolice,
ani o symbolice konkrétních organizací a služeb.
Kdyby vůči sobě byli poctiví, tak by museli odpovědět, zda je možné používat tuto vlajku na vojenské přehlídce k Vítězství, když pod ní za Velké vlastenecké války bojovali vlasovci! Čí Vítězství to tedy slavíme?!!! Vítězství vlasovců?!!!Nebo Vítězství sovětského národa?!!!
Vítězství vlasovců, kteří toužili zlikvidovat Rusko a ruský národ a horlivě sloužili Hitlerovi?!!!
Nebo lidí, kteří obětovali své životy, aby Rusko a ruský národ dál mohly existovat, žít a rozvíjet se?!!! Jedná se o mravní volbu!!!
A dokud je ta bílo-modro-červená trikolóra přítomna na přehlídce, tak je nutné o tom mluvit!!!

Bohužel to dopadlo tak, že ta bílo-modro-červená trikolóra, pod kterou bojovali vlasovci,
se stala naší státní vlajkou v roce 1991.
Ano, jedná se o velmi těžkou porážku Ruska. Nyní je nutné brát ohled na to, že ta červeno-
bílo-modrá trikolóra je naší státní vlajkou. Ale je tu jedna tvrdá, jasná mravní výjimka,
bílo-modro-červená trikolóra je státní vlajkou ve všech případech kromě jednoho,
kromě událostí spojených s Velkou vlasteneckou válkou.
Protože pod tou bílo-modro-červenou
trikolórou bojovali VLASOVCI!
A v tomto případě ta bílo-modro-červená trikolóra, ať už se jedná o Pochod nesmrtelného pluku nebo přehlídku k Vítězství, není státní vlajkou!
Nemůže jí být ze zásady. Alespoň něco si prostudujte z vexilologie. Je to vlajka vítězné strany.
A pod bílo-modro-červenou trikolórou bojovali VLASOVCI! A to je strana, která prohrála!!!
A nyní nám pod záminkou, že se jedná o státní vlajku, vnucují vlajku Hitlerových přisluhovačů a říkají nám: „Musíte se s tím smířit! Vždyť je to naše vlajka!“
Nemůže být státní vlajkou na přehlídce k Vítězství ani na Pochodu nesmrtelného pluku.
Jednoduše NEMŮŽE!!!
Protože v té situaci jí není!!!
Je to vlajka strany, která prohrála, jejíž bojové zástavy byly odhozeny k podstavci Mauzolea.
Namítají nám: „Cha, cha, bílo-modro-červená trikolóra tam nebyla odhozena!“
A já se ptám, a vlajka Třetí říše tam snad odhozena byla?
Nebo tam byly odhazovány bojové zástavy vojenských jednotek?!
Laskavě to nepřekrucujte!
I když v barevné verzi filmu Vojenská přehlídka k Vítězství z roku 1945, tam ta vlajka kolaborantů přece jen k podstavci Mauzolea odhozena byla.
Tedy jedné z vlasovských jednotek, byla tam odhozena, přinejmenším tato jedna.
A Mauzoleum Vítězství, Leninovo mauzoleum jako reálný symbol Vítězství sovětského, ruského národa, Ruska/SSSR ve Velké vlastenecké válce vlasovci jako vždy zakryli deskami.
Je třeba říci, že v tomto roce bylo Rudé náměstí připraveno zvlášť nehezky.
Vše bylo vyvedeno ve studených neutrálních barvách, aby potlačili slavnostní náladu té akce.
To, že byl zakryt Mauzoleum, k jehož podstavci byly odhozeny bojové zástavy
vojenských jednotek Třetí říše a jejich kolaborantů, není žádnou náhodou.
Proč? Protože pokud se vám zdá, že s tou trikolórou to přeháníme,
tak v každé filmové kronice se můžete podívat, jaké zástavy byly odhozeny k podstavci Mauzolea. Hitlerovské jednotky byly poraženy, a jaké měly zástavy?
Každý člověk, který si položí tuto otázku a podívá se, jaké zástavy byly odhozeny k podstavci mauzolea, uvidí, že současné zástavy, které se zavádí v naší armádě dnes, jsou absolutně stejné krve jako ty hitlerovské!!! To je jejich mustr, jedná se o absolutně stejnou koncepci.
Čtěte knihu Státní symboly a státní suverenita, odkud se ta koncepce vzala,
jak byla používána, jak se tuto koncepci ruští carové snažili potlačovat.
To všechno tam je, přečtěte si to.
A co ti, kteří vymýšleli vlajky pro naše vojenské jednotky, ti snad neznají dějiny toho tlapatého
kříže, který nám vnucují?! Velmi dobře je znají!!! Neznají snad ruskou koncepci bojových zástav?! Velmi dobře ji znají! Tak proč si zvolili pruskou koncepci pro ty zástavy?
Zástavy jednotek Třetí říše, které prohrály ve Velké vlastenecké válce?!
Proč se neopírají o ruskou koncepci?!
Je to velmi jednoduché. Ruská koncepce bojových zástav byla uplatňována v SSSR.
Sovětské bojové zástavy byly voleny v plné shodě s ruským duchem,
s ruským světem, s ruskými bojovými tradicemi a vojenskou kulturou.
V plné shodě, v absolutní shodě!
Vyjadřují to vše v maximální míře. Jenže nepřátelé Ruska si suverénní Rusko nepřejí, subjektní Rusko. To si přáli bolševici a také ho budovali!
To oni rozvíjeli ruskou kulturu.
Sovětská armáda byla tou nejvítězoslavnější armádou na celém světě. Vyhrála nad sjednocenou Evropou. A já připomenu, že střet, a to ani ne s plně sjednocenou Evropou, jen s její částí
v letech 1854-1856 se pro Rusko stal katastrofou.
To je ta takzvaná Východní válka podle západní historiografie a u nás se jí zpravidla říká Krymská válka, přestože válečné akce probíhaly také v Baltu, na severu i dálném východě, nejen na Krymu. Nenávist, výlučně jen nenávist k Rusku a ruskému národu je hybatelem pro ty lidi, kteří ruské armádě vnucují pruské bojové zástavy a zakrývají deskami památník Vítězství
ve Velké vlastenecké válce! Mauzoleum Vladimira Iljiče Lenina! . . .

Když máte nějakého odborníka a přesunete ho do armády, tak ho nechte věnovat se stejné oblasti, aby tam pracoval ve stejné funkci. Ten přece nemusí stoupat znovu zdola,
hned pokryje svou odbornou oblast. Nebo se u nás v armádě generálské zadky tak třesou o svá místa? Že tam nastoupí lepší odborníci?
Je to absolutní svinstvo, to, co se děje v armádě.
Mimochodem připomenu, že ještě ne tak dávno při přechodu z civilní služby,
například z četnictva nebo NKVD do armády, tak těm lidem dávali hodnost o dva stupně vyšší.
Protože tam přicházeli lidé s unikátními, odbornými znalostmi, které v armádním prostředí chyběly. A to bylo hned oceněno. Ano, dnes tu jsou specializace.
Nikdo tu nechce, aby třeba člověk ze zdravotnictví šel velet nějakému bojovému útvaru.
To vůbec ne. Ale vždyť ty odbornosti poskytují široké možnosti ve využívání odborníků.
Tak proč to není využíváno?
Jen z jediného důvodu, uškodit Rusku.
Protože na ministerstvu obrany i v generálním štábu se pevně usadila spousta vlasovských zmetků, kteří Rusko nenávidí a snaží se ho zničit.
Výsledkem této převahy vlasovských zmetků v ozbrojených silách se stalo to absolutně odporné ničemné znevažování ruské armády, ke kterému došlo při přehlídce
v Blagověščensku.
Valeriji Viktoroviči, aby diváci chápali, o čem je řeč, tak se na to video napřed podívejme.
Den věčně živého Vítězství.
- Vezmeš si mne?
- Tři, čtyři, řekni ano!
- Souhlasím, ano.
- Tři, čtyři, hurá! Hurá! Hurá!
Řeknete, a co je na tom?
Vždyť to tak bere za srdce.
Dívka tam stojí a před lidmi jí darují květiny a žádají ji o ruku.
Vždyť je to tak srdceryvné.
A proč je to tak srdceryvné?
Je to vše jednoduché, máme tu různé pořady „Nechte je mluvit“ a další.
Takto u nás zcela znevážili samotný pojem „osud člověka“.
Mimochodem, postaral se o to fašista Korčevnikov, který tvrdí, že Wehrmacht a SS byli světci,
že to byla ruka Boží, která za Velké vlastenecké války přišla potrestat ruské bezbožníky.
To prý jsou ti skuteční světci: „A my je porazili, ty světce.“
A když jsme porazili, tak jsme se stali hříšníky a až po pádu SSSR
se začala nějaká ta pravověrnost obnovovat. Tak pro začátek je nutné pochopit
jednu prostou věc. Že tu jsou určitá základní pravidla, morální a mravní normy,
kdy je něco přijatelné a něco není.
Je například neslušné přijít v plavkách na nějakou pracovní poradu, ani nemusí být slavnostní, jen pracovní. Není slušné se v divadle při představení hlučně bavit v hledišti, louskat semínka a tak dále. Protože to prostě není slušné, není to normální.
Není slušné, což už bylo doloženo, oblékat číšníky do vojenské uniformy
a tím spíše ne 9. května a ještě do uniformy vojáků Velké vlastenecké války.
Protože se jedná o znevažování těchto vítězných vojáků: „Ty že jsi někoho porazil? Symbolicky.
Mně stačí lusknout prsty, abys mi přiběhl posluhovat. Jsi absolutní nula.“
A ještě je ověsili jako válečnými vyznamenáními: „Ty že ses vyznamenal? Ty nulo! Sráči!“
Přece vidíme stále stejné procesy znevažování a diskreditace armády, které tu probíhaly v devadesátkách. Dnes ta armáda válčí za svou vlast, za Rusko, a přitom její znevažování dál pokračuje. Vrátíme se k tomu: „Ale co je na tom tak strašného?
Tak to trošku narušili, ale vždyť to bylo tak pěkné!“
Víte, vztah dvou lidí, to je vždy věcí těch dvou, vždy.
Rozhodnutí své vztahy obnažit před publikem je vždy rozhodnutím těchto dvou lidí,
aniž by do toho zatahovali jiné lidi. Když se podíváte na sovětské filmy, jak jsou tam vyobrazovány vztahy dvou lidí, tak uvidíte, že je tam široká vrstva jejich jednání, která zůstává mimo záběry. Proto se naší sovětské kinematografii stále pochechtávají:
„Vždyť tam není žádný sex.“ A u nás skutečně sex na obrazovkách,
na veřejnosti nebyl. U nás tam byla láska.

Aby tu lásku vykořenili a vnutili lidem sex, začali
u nás dávat pořady jako například „Dům“ a „Dům 2“. A tam dřepí a neustále se ve všem šťourají, předvádějí své emoce. Nic jiného tam nedělají.
A co je to za emoce?
Je to fyzická přitažlivost, kterou tam probírají. Lidské vztahy zredukovali na fyziologii.
A v současných ruských filmech natočených podle západních šablon je to stejné.
Není-li tam nahatá scéna, tak je ten film k ničemu.
A zda se tam ta nahatá scéna hodí či ne, to není vůbec důležité. Takže dnes jsou tyto osobní vztahy převedeny do veřejné oblasti. Zda je to tak správně či ne, si musí rozhodnout ti dva.
Dokonce i v těch sovětských filmech je to znázorněno, když třeba zamilovaný chlapec vleze na tovární komín a napíše tam jméno své milované.
A když sleze, tak mu otec dá pohlavek a řekne: „Neznevažuj dělnickou čest.
Ten komín tu není k tomu, abys na něm rozhlašoval svou lásku.“
A mimochodem, ještě není jasné, k čemu tahle publicita povede, zda jim to v životě vyjde či ne.
To už není podstatné.
Ale tohle přenesení „Domu 2“ na vojenskou přehlídku, je znevažování vojenských tradic i samotné armády. Pokud vám to není jasné, znamená to problémy. Jak může být…
Zcela nedávno se smáli tomu, jak západní vojáci slavili dny hrdosti, chodili v ženských šatech, sukních, ve střevících na vysokých podpatcích, vojáci!
Všem bylo jasné, že se jedná o diskreditaci armády, že se jedná o hanobení samotného toho pojmu, vojenské služby. Protože každý oděv, každé chování má své místo a roli.
Ano i za války se do sebe zamilovávali, vdávali a ženili, rodily se děti.
Ale nikdo to nedělal veřejně, nevystavoval na odiv: „Všichni se podívejte, co tu předvádím za představení!“
Každý znal míru toho, co se ve společnosti sluší, že nelze překračovat určité rámce.
A zde byly překročeny všechny rámce.
A je jasné, že to udělali absolutní špinavci, zmetci a vlasovci, kteří ruskou armádu nenávidí.
Napsali jsme třídílnou knihu Válka, Stát a Bolševismus.
A tam je v dostatečné míře popsána role vojenské přehlídky jako způsobu vedení bojových akcí.
Rituály provedení vojenské přehlídky se neformovaly desetiletí, ani staletí, ale celá tisíciletí.
Každý prvek přehlídky má svou smyslovou náplň vedení bojových akcí, hájení nezávislosti a suverenity státu, zajišťování jeho bezpečnosti.

Tam byl ten umělecký obraz obránce vlasti sesmolen výlučně v duchu propagandy Třetí říše.
Tenkrát přece ruské lidi ve Třetí říši nazývali lidskými nedodělky, opicemi.
A tak vám jako obránce vlasti, jako ruského vojáka, vojáka Rudé armády,
ty svině v Novosibirsku, guvernér se starostou města, předvedli opici. Teď házejí vinu na ZOO.
Ale je nutné si uvědomovat, kdo reálně zorganizoval toto znevážení památky, obrazu ruského vojáka osvoboditele. Kdo v plné shodě s doktrínou Třetí říše vyobrazuje ruského vojáka osvoboditele jako opici. Ale není dost na podlosti ruských fašistů, vlasovců, podpindosníků.
Dozvěděli jsme se, že v Belgorodu se bude 21. června bude konat Bál Vítězství.
Minutku. Ten Bál Vítězství probíhal v květnu.
Proč ho v tomto roce přenášíte na červen?
A ještě na takové symbolické datum?!!!
Pokud jste snad zapomněli, tak vám připomenu…
Ten Bál Vítězství má být 21. června. 21. června 1941 probíhaly absolventské večírky.
A 22. června ráno už byla válka. A oni chtějí ten bál organizovat v noci na 22. června.
Tak čí Vítězství hodlají slavit?!
Já vám připomenu manifest ruských fašistů s ohledem na 22. červen.
Nebudu to číst celé: „22. červen se u nás slaví jako Den paměti a smutku, ale je to den pomsty.
22. června 1941 se bílá Evropa vrátila do Ruska.
Nebe ztemnělo letadly, země se otřásala tanky, stromy se zakymácely chladem,
to se chechtaly stovky tisíc důstojníků ruské carské armády,
kteří vstoupili jako dobrovolníci do Wehrmachtu a SS, nebo zformovali vlastní jednotky.
Bílí Rusové se vraceli do rudé SovDepie (od Sov-ětu poslanců/Dep-utátů) bez slitování, bez milosti, bez sentimentu, bez záblesku soucitu vyvražďovali všechny partajníky,
ty, kteří s nimi spolupracovali, partajníkům se jen vzdáleně podobající.
Slitování neměli s nikým. Pro Němce to byla válka za světovou nadvládu a něco dalšího, pro Rusy to byla válka vyhlazovací, úplná a konečná.
Zabíjeli, spalovali za živa, smáli se tomu, pili smrt rudých a nemohli se napít, ta žízeň je dál spalovala a spalovala, hnala je od hory mrtvol k hoře mrtvol, od hory k hoře, od hory k hoře, od masa k masu. A toho masa bylo málo.“
To je z jejich manifestu: „Po padesáti letech ruský umrlec nakonec stiskne to hrdlo rudého zmetka.“ Dokonce i v tomto manifestu ruských fašistů se přímo mluví o tom, že je nutné Rusy zcela zlikvidovat, aby z Ruska nic nezbylo.
To právě kvůli tomu ti, kteří sloužili interventům za občanské války, v roce 1941 vtrhli do Ruska v sestavě SS a kozáckých jednotek a tak dále, aby zabíjeli a z Ruska nezbylo nic.
Všichni, kteří obdivují ruské fašisty, jednají ve shodě s tímto manifestem.
A ono se ukazuje, že i belgorodské úřady jednají v souladu s tímto manifestem, když slaví
Den vítězství 22. června 1941, to je pro ně Den vítězství.
Fašisté nám neustále vnucovali, že 9. květen není žádný svátek, že to je Den smutku, zatímco ten pravý svátek je 22. června. Vždyť nám to vnucovali od devadesátek.
A teď se to realizuje v plném objemu v Belgorodu.
Fašisté nyní pozvedli své hlavy. Myslí si, že si Rusko podrobili, že ho nyní dorazí, že teď vrazí nůž do zad válčící ruské Rudé armádě a nic se jí nepodaří. A že konečně ten 9. květen promění ve svůj Den vítězství, že 9. květen už nebude Dnem vítězství a už je jím…
Na principu Overtonových oken byl ten svátek Bál Vítězství přenesen na 21. června.
Jako zneuctění té vojenské přehlídky v Blagověščensku, stejné je to tady.
Jsou to jevy stejného řádu. Možná jsou s tím v Belgorodu osamocení?
Vůbec ne. 21. dubna patriarcha Kirill konal bohoslužbu.
A 21. duben je mezi dnem narození Hitlera 20. dubna a 22. dubnem,
dnem narození Vladimira Iljiče Lenina, první hlavy sovětského státu, Sovětského svazu,
který zlomil páteř Třetí říši.
Ve svém kázání se patriarcha Kirill s hněvem obořil na bolševiky.
Proklel je za to, že vyhráli nad Hitlerem. A proč jsi tedy přišel na přehlídku k Vítězství?
Přece jsi proklel bolševiky, ty bolševiky, kteří porazili Hitlera.
Proklel jsi je za to, co udělali, a díky čemu vyhráli nad Hitlerem.
Fakticky jsi podpořil ospravedlnění Hitlera a proklel jsi bolševiky za to, že ho porazili.
To přece přímo vyplývá z toho tvého kázání. Tak co děláš na Dni Vítězství?!
Tak co se vtíráš k ruskému národu, k jeho nesmrtelnému hrdinství?!
Když se skláníš před nepřáteli Ruska, když máš za to, že s Ruskem je konec.
Rusko pohřbívali mnohokrát. A pokaždé, když Rusko pohřbívali, tak povstávalo z popelu.
Projevoval se ruský charakter a ty nejlepší kvality sovětského národa.
Jak o tom mluvil ruský gosudar ve svém projevu na přehlídce k Vítězství v roce 2026.
Stalo se to v období zmatků/smuty 17. století.
To výslovně ruský bolševismus zachránil Rusko. To, co bylo nazváno sovětským charakterem.
Stalo se to v období smuty na začátku 20. století.
V roce 1917 bolševici znovu zachránili Rusko. Bolševici ubránili Rusko ve Velké vlastenecké válce. A nyní Rusko nezahyne, protože je stále živý ruský bolševismus.
I přes nenávist všech těch fašistů, kteří proti němu válčí v kinematografii, umění i v životě a vše zakazují. Mimochodem, nejspíš nebudeme mít kanál v Maxu.
Zatímco dříve Roskomnadzor hrál hloupého, tak nyní jednoduše mlčí.
A to je projev postoje. Tyto informace jim nejsou vhod.
Doufají nyní... K tomu přejmenování těch měst. Večně doufají?
Dokud je toto pokolení uklidněno, tak novými filmy, natočenými podle amerických šablon,
které tady šíří psychologii „Domu 2“ mezi ty dospělejší a přes pohádky,
ze kterých vykořeňují ruský duch, vychovávají nové pokolení, pro které Rusko nebude důležité. Potom budou moci v klidu likvidovat to obyvatelstvo, pro které Rusko nebude důležité, protože je z jejich pohledu přebytečné a předat to území zbavené lidí páníčkovi.
Touží po tom Nabiullinova, Siluanov a další taková pakáž. Touží po tom, ale nic z toho
jim nevyjde, vůbec nic. Ať se snaží vymyslet cokoliv, ať pouští kolikrát chtějí píseň
„Kde je počátek Vlasti?“ Povšimli jste si toho přenosu z přehlídky?
Když pustili píseň „Kde je počátek Vlasti?“ ukazovali výlučně jen trikolóru.
Vlajka Vítězství se tam také míhala, nicméně ta trikolóra ji plně nahrazovala.
Myslí si, že tak prostřednictvím neurolingvistického programování přeformátují lidem mozky.
A že tím vnucením trikolóry zlikvidují vlast.
Jenže podle principu našeho státního erbu, toho dvojhlavého orla to buď bude
„Kde je počátek Vlasti?“, píseň, sovětská píseň se všemi důsledky z toho vyplývajícími,
jako je suverenita a nezávislosti našeho státu, jeho síla, nebo trikolóra
a surovinový přívěšek Západu. Jiná možnost není!
Oni sami posilují ten rozkol.
A v tom je záruka jejich porážky a našeho Vítězství, kdy se z Ruska stane mocný,
subjektní a suverénní stát. Takže tak. V krátkosti.


Válka, to je soubor opatření zaměřených na zmocnění se cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů. Tohle jediná správná definice války.

Buďte konceptuálně mocní,
braňte zájmy své i své rodiny a jejich prostřednictvím tak budete bránit i zájmy státu.
Takto zajistíte sobě a svým dětem budoucí prosperitu, mírové nebe nad hlavou a štěstí.

Knihy vnitřního prediktoru SSSR
v češtině , slovenštině , rusky
naleznete na vp-sssr.ru , www.vodaspb.ru , https://rv-css.com/ www.leva-net.webnode.cz
Dostatečně všeobecná teorie řízení, https://ksbpress.cz/e-shop/
Státní symboly a státní suverenita i O světě křivých zrcadel I., II., III. IV si můžete objednat na: Zakázané vzdělání https://www.zakazanevzdelani.cz/
Knihy, analýzy, rozhovory, audioknihy a mnohé další zdroje informací o Koncepci Společné Bezpečnosti. Vše volně ke stažení, podané na „stříbrném podnose“. ksbzdroje.cz
Je k dispozici fórum Koncepce https://kob-forum.eu/
Pjakin Vyhledávání https://pjakin.webnode.cz/otazka-odpoved/
Irena videa titulkované
https://vkvideo.ru/?q=otázka - odpověď v v pjakin

POZOR POZOR POZOR NOVÉ OZNÁMENÍ!
Na Zakázaném vzdělání (https://www.zakazanevzdelani.cz/) se prodává nová kniha o školství!!!
Analýza poklesu úrovně světového vzdělávání na příkladu degradace ruského školství
od I. V. Michňuka.Velice důležité informace, doporučuji!

Náboj PRAVDY
https://nabojpravdy.cz/

PROUD NÁRODNÍ HRDOSTI

Zdroj: https://t.me/Proudnarodnihrdosti/3910
 
Naposledy upravené:
„Kde je počátek Vlasti?“, píseň, sovětská píseň se všemi důsledky z toho vyplývajícími,
jako je suverenita a nezávislosti našeho státu, jeho síla, nebo trikolóra
a surovinový přívěšek Západu. Jiná možnost není!
Oni sami posilují ten rozkol.
A v tom je záruka jejich porážky a našeho Vítězství, kdy se z Ruska stane mocný,
subjektní a suverénní stát. Takže tak. V krátkosti.
Takže V.V.Pjakin ukazuje, jak vlastizrádní ruští podpindosníci nenávidící Rusko si dovolují více a více. Tak proč si je jistý, že nevyhrají ?

Totiž, kdyby pokračovali salámovou metodou dvě generace, tak to opravdu nakonec vyjde. Jenže doba se hodně zrychlila a ten čas již není k dipozici. Ničí například bezstrukturně armádu, jejím znevažováním, ale to se projeví až v další generaci vojáků (starého psa novým kouskům nenaučíš). Takže útočí přepjatě dlohodobými metodami, které tím zviditělňují a navíc se tím odhalují. Kdyby byli chytří lépe hrají vlastence, ale na to jsou moc zpupní, co je má co dobytek do něčeho nutit. Tím, že USA státní elitě teče bot, tlačí kde to jde a tím vyhrocuje všude situaci, ale špatnost nemůže vyhrát (vede do záhuby), může pouze existovat při boji mezi dobrem a zlem (kdy je rozlišení obyvatel sníženo). GP řídí na hraně Božího dopuštění, nenechá zlo úplně zvítězit, ale zároveň dost přistřihává křídla dobru (dobro, zde míním rozvoj potenciálu tvůrčích schopností obyvatelstva). Z toho plyne, že vyhrocení situace povede k vítězství dobra a nebo bude úplný konec všeho (lidstva). A proto vyhrajeme vždy (už se to týká obyvatel celé planety), protože přijdeme do nebe, když to spadne a ukáže se, že jsme to nevzdali a nějak se snažili.
 
Naposledy upravené:
Takže V.V.Pjakin ukazuje, jak vlastizrádní ruští podpindosníci nenávidící Rusko si dovolují více a více. Tak proč si je jistý, že nevyhrají ?

Totiž, kdyby pokračovali salámovou metodou dvě generace, tak to opravdu nakonec vyjde. Jenže doba se hodně zrychlila a tan čas již není k dipozici. Ničí například bezstrukturně armádu, jejím znevažováním, ale to se projeví až v další generaci vojáků (starého psa novým kouskům nenaučíš). Takže útočí přepjatě dlohodobými metodami, které tím zviditělňují a navíc se tím odhalují. Kdyby byli chytří lépe hrají vlastence, ale na to jsou moc zpupní, co je má co dobytek do něčeho nutit. Tím, že USA státní elitě teče bot, tlačí kde to jde a tím vyhrocuje všude situaci, ale špatnost nemůže vyhrát (vede do záhuby), může pouze existovat při boji mezi dobrem a zlem (kdy je rozlišení obyvatel sníženo). GP řídí na hraně Božího dopuštění, nenechá zlo úplně zvítězit, ale zároveň dost přistřihává křídla dobru (dobro, zde míním rozvoj potenciálu tvůrčích schopností obyvatelstva). Z toho plyne, že vyhrocení situace povede k vítězství dobra a nebo bude úplný konec všeho (lidstva). A proto vyhrajeme vždy (už se to týká obyvatel celé planety), protože přijdeme do nebe, když to spadne a ukáže se, že jsme to nevzdali a nějak se snažili.
Ja osobne nevidím problém až tak čierne, ako pani Irena napríklad.
Myslím si, že Putin má oveľa viac informácií, ako my a preto koná-nekoná.
My nevieme, aké riziko hrozí Rusku, ak by Putin dával dole zradnú elitu. Pjakin párkrát spomenul pripravené záškodnícke katastrofy, ktoré elita pripravila, aby ich Putin nedal dole. Napr, obrovské povodne vyhodením hrádzí, ďalej vyhodením do vzduchu strategických podnikov....atď. Pokiaľ ale Západ padne a Pániček s nimi, tak ruská elita už nemá žiadnu ochranu nad hlavou a nedovolí si tieto teroristicko-záškodnícke akcie uskutočniť. Nebudú mať kam újsť.
A hádam ešte aj to, ako je Putin dohodnutý s GP a či vôbec dohodnutí sú.
 
Naspäť
Top Bottom