Zjednodušená verzia DVTR v CZ na pripomienkovanie

LUDO

Člen

Zdravím znova všetkých!
Pred vyše týždňom sme tu mali návrh novej Zjednodušenej verzie DVTR v slovenčine na pripomienkovanie.
Odozva bola len zopár Lajčíkov a Páčikov, čo nás síce veľmo potešilo,
ale žiaľ žiadne KONKRÉTNE odozvy, korekcie, návrhy.

Tu je pre vás 1. časť českej zjednodušenej verzie DVTR - zatiaľ bez príloh.
Poprosil by som, aby ste napísali, čo si o tom myslíte, aby sme mali spätnú väzbu.
Či vám to takto stačí, alebo by ste niečo konkrétne chceli zmeniť.
Dik moc za všetkých, z acelý autorský kolektív (AK).
 
Naposledy upravené:

LUDO

Aj keď som v čítaní zjednodušenej verzie DVTR prišiel len po stranu č.6, chcem poďakovať všetkým, ktorí na tejto skrátenej verzii pracovali. Originálnu verziu (preloženú) som už viackrát odložil bokom s tým, že si prečítam najprv,, Základy sociologie" kde som práve dočítal časť č.2. Vami spracovaná verzia DVTR sa mi páči. Vety dávajú zmysel , nadväzujú na seba , pojmy sú dobre a zrozumiteĺne vysvetlené. Pri čítaní sa nedostávam do tej fázy, že sa musím vracať naspäť a dávať si otázku,,o čom to vôbec čítam?". Takže za mňa obrovské Ďakujem. Zatiaĺ som našiel pár technických chybičiek ako napr: str2 bod 2,,Alebo je nám táto riadená ilúziatvrdohlavo vnucovaná a". Rozdeliť slovo na ,,ilúzia tvrdohlavo" . Takýchto technických chybičiek tam bude určite viac, takže odteraz si už budem robiť poznámky. Ešte raz Vám všetkým Ďakujem za Vašu prácu.
 

LUDO

Aj keď som v čítaní zjednodušenej verzie DVTR prišiel len po stranu č.6, chcem poďakovať všetkým, ktorí na tejto skrátenej verzii pracovali. Originálnu verziu (preloženú) som už viackrát odložil bokom s tým, že si prečítam najprv,, Základy sociologie" kde som práve dočítal časť č.2. Vami spracovaná verzia DVTR sa mi páči. Vety dávajú zmysel , nadväzujú na seba , pojmy sú dobre a zrozumiteĺne vysvetlené. Pri čítaní sa nedostávam do tej fázy, že sa musím vracať naspäť a dávať si otázku,,o čom to vôbec čítam?". Takže za mňa obrovské Ďakujem. Zatiaĺ som našiel pár technických chybičiek ako napr: str2 bod 2,,Alebo je nám táto riadená ilúziatvrdohlavo vnucovaná a". Rozdeliť slovo na ,,ilúzia tvrdohlavo" . Takýchto technických chybičiek tam bude určite viac, takže odteraz si už budem robiť poznámky. Ešte raz Vám všetkým Ďakujem za Vašu prácu.
Ok, super, dik moc. Urob prosím ťa zoznam tých preklepov a chýb napr. do .doc súboru a pripni sem do diskusie, prípadne vytvor extra tému. Následne to ešte raz znovu vśetko opravíme. My sme to viac krát prešli, prečesali, ale stále tam tu a tam nieco zostane. viac očí viac vidí. Alebo ako Kapustor hovorí: Viac hláv = viac kapusty :)
 
Naposledy upravené:
Ahoj Ludo, nabízím, že až to základně zredigujete, tak to zalomím do finální verze, která se nechá vytisknout i ofsetem vč. obrázků (ty se budou muset překreslit).
 
Prosím viacerých, aby si to stiahli, prečítali a dali pripomienky. A nielen tých, ktorí majú DVTR už zopár krát prečítanú (a vedia opraviť chyby obsahové), ale aj tých (a možno najmä tých), ktorí ešte len začínajú a aj tých, ktorí sú tu síce registrovaní, ale neprispievajú komentármi, článkami, lebo sa možno hanbia, že ešte nie sú na takej úrovni, aby niečo komentovali - hlavne takým je táto verzia určená. Ďakujem
 
Ahoj Ludo, nabízím, že až to základně zredigujete, tak to zalomím do finální verze, která se nechá vytisknout i ofsetem vč. obrázků (ty se budou muset překreslit).
Ok, jasne, dik, super. Len najprv musíme dopripomienkovať tú digitálnu verziu, bo to je hlavné. A potom uvidíme, či by sme to aj vytlačili.
 
Možná bych tam doplnil tu hierarchii intelektů: kámen, zelí, koza... Z mé zkušenosti má moho lidí problém s entitou Boha, kde se na podvědomé úrovni okamžitě vynořují církevní obrazy a negace.
 
Naspäť
Top Bottom