Zvrácené ideologie

Nebo to dělá naschvál
Ještě jsem vystavil možnost, že to dělá naschvál. Přeci pokud by měl nějaké zvláštní upadlé touhy, tak snad má alespoň dost opatrnosti, aby se nenechal tak snadno veřejně nachytat a ještě hned byl připravený s veřejnou omluvou (mohl nějak kalil vodu, že říkal něco jiného, že kontext situace byl úplně jiný). Mě to nějak nedává smysl. A dav většinou přehlíží co dělá "autorita" a media to nerozmazávají. Videí, kde USA státní činitelé se nevyžadaně "tisknou" k nějaké ženě nebo dítěti je vícero.

Dále podle článku na novinkách bylo video pořízeno 28.února, čili není to nic starého, co najednou někdo z dřívějška vyhrabal. Dle mě je to sehrané, takhle se veřejně "zhovadit" a navíc takhle shodit to, na čem je postaven celý jeho život (Budhismus).

Ovšem je to moje doměnka nedaří si najít další souvislosti, kromě diskreditace Budhismu a vzkazu elitám držte se od něj dál (po tomhle ho asi na návštěvy zvát nebudou). Ještě mám jedno vysvětlení, protože v informačním poli to také působí na odpis davo-elitarismu, odkrytím skutečné (ne)morálky elit, že to zařídil HNR ( JŽO- dotyčný se cítil bezpečně (beztrestně) a situaci podcenil (pýcha - mohu vše) - ztráta rozlišení ).
 
Naposledy upravené:
Přidám k Dalajlámovi svůj komentář z diskuse jinde: Tak si říkám, že s tím Dalajlámou je to jasný odpis "opozice" proti Číně symbolicky a z globální úrovně. Tedy znak pro znalé, že Čína už nastoupila cestu hegemona. Vždyť to byl nástroj především USA proti Číně s využitím těch tak pro Západ ohebných "lidských práv". Prostě s odpisem nástroje USA se začaly odepisovat i jeho nástroje. Nový hegemon musí nabírat sílu a ten původní ji ztrácet... A je celkem jedno, zda to byla fotomontáž, nebo realita. (Reakce na jedno zpochybnění originality videa) Informace se rozběhla a ne každý bude studovat, zda později přijdou nějaké dementi. Probírali to už i u Solovjova, což je úroveň státního kanálu. Já vůbec nepochybuji, že tento "Dalajláma" je čistý produkt západních tajných služeb, tudíž s budhismem jako takovým má máloco společného, zato bude mít společné "koníčky" se západními rádoby "elitáři". To napovídá obecný chod věcí. Navíc stejně jako křesťanství a islám bych také budhismus oddělovala od toho reálně zformovaného! Původně tam určitě bylo nějaké to božské jádro, které se dávno vytratilo a zbyla jen řídící struktura podporující davo-"elitarismus". Nevšimla jsem si, že by s ním právě budhismus nějak bojoval! V tomto si všechny ty reálné náboženské struktury mohou podat ruku.
 
Zdravia všetkým.
Najprv som sa nechcel vyjadrovať k Dalajlámovi, no nakoniec tak urobím. Mnohí v danom úrade vidia to ako bol medializovaný po obsadení Tibetu Činou. Budhizmus je naozaj náboženstvo tolerancie, no nie len to. Je to aj nástroj , ten má úlohu udržiavať ľud v pokore. Rovnako ako kresťanstvo. Rozdiel je minimálny. Jedno za utrpenie sľubuje šťastný posmrtný život, druhé reinkarnáciu do oveľa lepších podmienok ak splníte určité podmienky a požiadavky. No vráťme sa k Tibetu a jeho vládcovi v osobe Dalajlamu. V minulo storočí tento štát často navštevovali nacisti. Veľmi sa im páčilo miestne štátne zriadenie a aj absolútna moc v rukách jedinca a malej skupinky jemu verných. V tridsiatych rokov minulého storočia tam bolo ešte stále bežné otroctvo. Aj samotný Dalajláma vlastnil otrokov. Tí verili že si týmto utrpením odpracujú karmu z minulosti. Je to tak ako to bolo napísané v jednom komentári vyššie, odstraňuje sa mocenský nástroj ktorý slúži nesprávnej strane.
S pozdravom Peter.
 

 

Řekl bych , že zrůdy jsou ve slepé uličce . Tak jako idiot mačká několik tlačítek , tak zrůdy stále dokola točí několik agend , které lidé většinově nejen odmítají , ale tvrdě vůči nim začínají vystupovat . Říká se tomu , sám sebe zahnat do pasti .
 


Když se podíváte na současné zrůdy , člověku zdánlivě podobné a projdete si tvůrčí prací Jefremova , tak Vás možná tak jako mne napadne otázka : A jsou z jedné planety ?
 

OSN chce zlegalizovať znásilnenie detí​


Overovači faktov t.j. fakt checkers určite povedia, že toto nie je pravda, lebo OSN chce len zlegalizovať resp. dekriminalizovať všetky sexuálne aktivity, vrátane tých s deťmi:
 

OSN chce zlegalizovať znásilnenie detí​


Overovači faktov t.j. fakt checkers určite povedia, že toto nie je pravda, lebo OSN chce len zlegalizovať resp. dekriminalizovať všetky sexuálne aktivity, vrátane tých s deťmi:
Svoboda jedněch znamená útlak druhých. Buďto budou děti osvobozené od praktik všelijakých úchyláků (= úchyláci budou utlačováni) nebo budou mít úchyláci svobodu a potom budou utlačovány ty děti. Já jsem pro tu první možnost. Potom je ještě třetí cesta, že úchyláci prostě nebudou - nebude nemocné společenské prostředí, ze kterého vzcházejí, a těch pár bude z těch úchylek vyléčeno. To však v dnešní společnosti není na pořadu dne.
 
korporaty se snazi stale udelovat lidem lekce a poucovat je. kdyz to zkousela reklamni kampan pro GILETTE, pohorela. ted to zkousi budweiser s novym produktem, ktery propaguje trans herecka. reakce na sebe nedaly dlouho cekat a vyrobek je bojkotovan.
moderator, ktery rozebira GILETTE rika, ze je to uz asi problem, kdyz je muz pysny, ze je muz.
vsimnete si tech utrzku z reklamy na GILLETTE z 90. let a nyni. ovsem je videt, ze lide "woke" reklamy odmitaji.


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=19mDOiZj0_E


gilette, kampan pred par lety:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=UYaY2Kb_PKI

a reakce na tuto kampan:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=x_HL0wiK4Zc
 
Mám pro vás videjko. Sice není zrovna čerstvé, ale názorně ukazuje důsledky agendy LGBTxx a dalších zvráceností.
Oč jde? O dvě propagační videa. Američtí blogeři (asi) mají posoudit, jak na ně působí propagační video ruské armády - a pak je jim promítnuté propagační video americké armády.
A jak to dopadlo? Pro mne celkem překvapivě, protože Američani reagovali jako normální kluci, muži!
Nechci sem dávat obsah, abych nikoho neovlivňovala. V kostce: - na ruském videu je mladý muž, kterého do armády přivedla touha popasovat se sám se sebou, vyzkoušet si své limity. V americkém videu je dívka, která se stala vojačkou, aby ukázala vnitřní sílu a schopnosti žen - a aby rozbila stereotypy.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=UAsvRwfxthY

(videjko má ruské tlumočení - a kdyby bylo třeba, ozvěte se, napíšu, oč tam jde)
 
🇨🇦Kanadští politici se rozhodli bojovat „proti genderovému násilí“
nošením růžových vysokých podpatků.

„Násilí na ženách je v naší společnosti stále převládající. Hope in Heels je akce, která zvyšuje povědomí o násilí na ženách a povzbuzuje muže a chlapce, aby byli součástí řešení. Na podporu této důležité věci jsme si oblékli výrazné růžové podpatky.“

Video zveřejnil kanadský ministr dopravy Omar Alghabra.

Zdroj: https://twitter.com/OmarAlghabra/status/1649112084330807298
 
🇨🇦Kanadští politici se rozhodli bojovat „proti genderovému násilí“
nošením růžových vysokých podpatků.

„Násilí na ženách je v naší společnosti stále převládající. Hope in Heels je akce, která zvyšuje povědomí o násilí na ženách a povzbuzuje muže a chlapce, aby byli součástí řešení. Na podporu této důležité věci jsme si oblékli výrazné růžové podpatky.“

Video zveřejnil kanadský ministr dopravy Omar Alghabra.

Zdroj: https://twitter.com/OmarAlghabra/status/1649112084330807298

Vzpomněl jsem si přitom na dětskou hru , která se takto mohla hrát jen bez dospělých .
Chodí pešek dokola , občas sedne na vola .
I tady je to bez dospělých jedinců . Lépe ta sebelikvidace snad ani nešla udělat .
Ještě někdo pochybuje o tom , že jsou dosazení dementi plánovaně odepisovaní ?
 
Chodí pešek dokola , občas sedne na vola
Servilnost elit vede k tomu, že elity ztratili veškerou sebeúctu. Nemohu se tomu už ani smát, protože je to tak ubohé (asi jako Percy a sluha Baldrick v seriálu černá zmije).
 
  • Súhlas
Reactions: Lin
USA sa bukvice domáhajú uznania „trojotcovstva“.
✔️Američania pokračujú v úspešnom prebíjaní „dna“ v otázkach etiky a morálky.
🔹 Tuto traja americkí buzeranti z Los Angeles mali svadobný obrad na Havaji. Po tejto „radostnej“ udalosti sa rozhodli adoptovať si dievčatko. To im ale nestačí, chcú dosiahnuť uznanie „trojotcovstva“.
✅ Faktom je, že Ben, Mitch a Benjamin rátajú s adopciou niekoľkých ďalších detí od „náhradných matiek“, a preto chcú oficiálne uznanie „troch otcov“.

Zdroj: https://t.me/newsfrontsk/19635
 
Muzeum ženy v dánském městě Aarhus bylo přejmenováno
na Genderové muzeum Dánska, na jehož počest bylo vytvořeno toto „mistrovské dílo“.

Socha muže kojícího dítě symbolizuje hybrid muže a ženy. Taková je moderní dánská společnost.
Je to na h***o!
Milé majitelky vagíny: BRAŇTE SE!
Nenechte se postupně zrušit extrémní menšinou, uzurpovat si vaše pohlaví
a všechna desetiletí feminismu vás přiměla jen dobře pracovat a platit daně,
ale ztratila jste svou identitu!
1682167720107.png


Sochy "Matky" v Holandsku a Rusku.



Zdroj: https://t.me/zlom221/53688
 
Naposledy upravené:

OSN chce legalizovat pohlavní styk s dětmi & ostatní deviace​

Přepis:

N: OSN tvrdí, že bychom měli ve jménu lidských práv dekriminalizovat všechny sexuální a drogové aktivity. To zahrnuje i sex s nezletilými a chtějí, abyste mohli kadit na ulici. Tohle považujeme za pokrok v oblasti lidských práv?
A co vaše právo nežít v místě, kde se obchoduje s nezletilými a kde lidé kadí na ulici?

C: Můžu se tam nastěhovat?

N: Podle všeho na to nemáš právo.

R: Při obchodování s nezletilými by se mi líbilo, že bych nemusel hledat toaletu.

N: Podle mě vykadit se v lese je v pohodě… je to dobré pro půdní biom.

C: Jen to nedělej před kavárnou, když si chci zajít na kávu.

N: Chcete žít na místě, kde lidé pravidelně kadí na ulici, kudy chodíte?

C: Nechci ani, aby lidé nechávali na ulici výkaly svých psů.

N: Michael Shellenberger uvádí tento skvělý argument ve své knize San Fransicko, že Harvey Milk se proslavil ne proto, že byl prvním otevřeně homosexuálním starostou. To nebyla v San Franciscu v době Harveyho Milka žádnou velkou událostí. Ale jeho velkou platformou bylo, že obyvatelé San Franciska musí sbírat psí hovínka na ulici. To byl velký problém, žádné psí výkaly na ulici. A on z toho dokázal udělat velkou platformu a stal se díky tomu slavným. A byl také výstřední a gay. Teď jsme se dostali do bodu, že korupce uvnitř San Franciska je taková, že lidé sbírají psí výkaly a také dovolují lidské výkaly.

C: Po svých psech hovínka seberou, zatímco oni sami kadí na ulici. Zatímco jsem tady dole, ulevím si, ale po tobě to uklidím, hafane.

N: Je tam tolerance k lidským výkalům a netolerance k psím výkalům. Tak si projděme, co o těch lidských právech říká OSN. Snaží se říct, že pokud kriminalizujete věci jako sex a drogy, je to rasistické a porušuje to lidská práva. Dobře, to je hezká myšlenka, že nechceme kriminalizovat lidi za věci, které by možná kriminalizovány být neměly.

Ale oni teď jdou tak daleko opačným směrem, že už neexistuje věk souhlasu pro nezletilé, to je to, co říkají. Takže víte, cokoliv, čtyřleté dítě, udělejte to… a neexistuje žádný způsob, jak to kriminalizovat. Nevím, jestli je pro to jiné slovo. Já jsem to moc neřešila, když jsem to hledala. Ale říkáme jim ještě pasáci? Lidi, kteří vydělávají na prodeji sexu jiných lidí?
C: Já ano.
N: Existuje nějaké pokrokovější slovo pro pasáka?
R: Podle mě se jim teď říká podnikatelé.
C: Už vím… státní školy.
R: Nekonvenční podnikání.
N: Souhlasíte s používáním slova pasák?
C: Jo.
N: Existují nějaká pravidla na YouTube, že nemůžeš mluvit o pasácích? Nebudu vám říkat, jak to dělat… OSN si myslí, že je v pořádku, že to děláš. Takže budu předpokládat, že YouTube si to myslí taky. Tohle všechno pochází od organizace OSN s názvem UNAIDS. Byla to zpráva, která byla vydána 8. března na Den žen. Je to něco jako osvědčené postupy, návrhy pro mezinárodní společenství, jak kontrolovat nebo nekontrolovat chování spojené se sexem, reprodukcí, HIV, užíváním drog, bezdomovectvím a chudobou.

A samozřejmě je tam pro jistotu i něco o genderové identitě. Zde jsou rámce, o kterých mluví. V podstatě chtějí mluvit o těchto věcech – sexuální reprodukční zdraví, konsensuální sex, genderová identita, genderové vyjádření, nezveřejňování HIV, užívání drog a bezdomovectví a chudoba. Je to velmi zvláštní dokument. Přeskočím rovnou k té nejpodivnější věci, nejznepokojivější jsou Zásady 16, týkající se dobrovolného sexuálního chování. Říkají, že by v podstatě žádné dobrovolné sexuální chování nemělo být kriminalizováno. Jde o vztahy mezi osobami stejného i různého pohlaví, konsenzuální sexuální vztahy mezi trans nebo nebinárními lidmi. Předmanželské, mimomanželské, žádná kriminalizace sexu, tečka.

Pokud jde o prosazování trestního práva, jakákoli předepsaná minimální věková hranice pro dobrovolný sex musí být uplatňována nediskriminačním způsobem, to znamená, že jaksi počítáme s tím, že osoby mladší 18 let se mohou rozhodovat o tom, zda se zapojí do dobrovolného sexuálního jednání, a s jejich právem být vyslechnuty. Když si to přečtete, není zde žádná věková hranice. Chápu, že možná nechcete někoho poslat do vězení na doživotí za sex se sedmnáctiletou, když je mu devatenáct. Dobře… ale co 7letou? 12letou? 4letou? Žádná věková hranice?

R: Když se můžou rozhodnout o svém pohlaví a brát blokátory puberty v tomto věku, tak proč ne. Ta rozhodnutí, která ty děti budou moci dělat, se budou stále rozšiřovat na to, že se najednou chtějí vdát, žít s někým.

N: Dejte čtyřletému dítěti kreditní kartu, jistě.

C: Bavili jsme se o tom v kuchyni, a Myles, náš dvanáctiletý, se zeptal: Tati, co je to nezletilý? A já jsem řekl, že to jsi ty, dokud se v 18 letech nestaneš dospělým. Do té doby jsem král. Ona je královna a ty dělej, co ti řekneme. A já jsem řekl, takže my vládneme, dokud nebudeš dospělý a my tě nevykopneme. A on řekl: Co když nechci odejít? A já na to: Já nechci, abys odešel… jakmile jednou půjdeš v 18 letech, jsi dospělý právně podle zákona. To je, kdy můžeš sloužit v armádě. To je, kdy můžeš jít do války.

N: Můžeš volit a v Evropě pít. I když víme, že proces plné dospělosti mozku nekončí do 30 let. Ale OSN si asi myslí, že bychom měli brát v úvahu konsenzuální chování nezletilých, že se mohou sami rozhodnout. Chápu, že 17 a 18 let je něco, co by se mohlo brát v úvahu. Ale teď se říká, že dekriminalizovat úplně všechny věkové skupiny. Nemyslím si, že bych měla argumentovat, proč je to problematické.

R: No, to je to, co „plus“ v LGBTQIA. Teď existují MAPs, což jsou osoby, které přitahují nezletilí, a mají i svou vlajku. To je ohromující. L: Jo, ale nejsou obecně přijímáni v LGBTQ komunitě. Oni se tam akorát tlačí sami.
R: Zatím ne.
L: No, není důvod si myslet, že budou.

 
vcera jsem sledovala tento dokument na ZDF. 27-leta Nele mluvi o tom, ze se narodila jako divka, v puberte potom se stydela za to, ze ma vetsi prsa, schovavala je, necitila se zenou. mela deprese, psychicke zhrouceni, mela ataky, kdy jednoduse nevedela, co se sebou. ve 20 letech se vyoutovala jako trans a najednou vsechny problemy zmizely. pry v ten okamzik, vse davalo smysl. zacala dochazet k odbornikovi na trans. rika, ze jeste tehdy si porad nebyla jista tim vsim. chtela slyset nazor odbornika, co si on mysli. odbornik ji uz oslovoval jako muze. jak rika Nele ve svem video-deniku rika, mela pocit, ze vlastne ji ten odbornik snad az tlacil k tomu, ze musi zacit terapii, aby se vse urychlilo. ten odbornik delal vse, aby tedy co nejdrive zacala Nele brat muzske hormony. postoupila zmenu pohlavi.
Nele povazuje jeji tehdejsi rozhodnuti za chybu. jeji otec napriklad rika, ze prece toto neni jednoduchy proces, je potreba 2 psychologicke posudky a presto tito lide chybuji, proc treba nehraji na cas, proc nereknou, ze jeste je treba opravdu vyckat, nez se udela nevratny krok. mluvi tam jeden endokrinolog, ktery rika, ze poslednich 20 let doslo k narustu 1.000 procent lidi, kteri se citi byt trans. v americe se take cislo zdvojnasobilo, protoze mladi lide se citi ve spatnem tele. endokrinolog sice rika, diagnostika v nemecku je dobra a za svoji praxi zazil jen 2 pripady, kdy transzeny meli operaci k puvodnimu pohlavi, ale stava se to. rika, ze se toto nesmi uspechat, protoze se boji, ze za 5-10 let tady bude mnoho lidi, kteri budou chtit detranzici.
ve reportazi pak jsou dalsi 2 transzeny, ktere se vratily ke svemu pohlavi. jedna rika, ze uz v 17 letech brala testosteron, v 19 letech postoupila odstraneni vajecniku a delohy. rika, ze se pak necitila porad jako muz a rozhodla se, ze chce vse vratit zpet. mluvi o tom, ze drive si neumela predstavit mit deti, ted by je chtela, ale uz to neni mozne.

343984352_5804885862943649_4348159795936717873_n.jpg

 
Naspäť
Top Bottom