Chazin

Proč se vrací bývalý britský premiér David Cameron? Michail Chazin

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Nzm5ytqS9iw

00:00
Proč Spojené státy vykázaly enormní ekonomický růst
01:53 Proč bylo nutné vrátit bývalého britského premiéra Camerona?
04:43 Podnikatelský názor k dani z nadměrného zisku a platů vrcholových manažerů
08:25 Podíl parazitických sektorů ekonomiky v Rusku
09:23 Jaký by mohl být regulační limit příjmu?
11:46 Rozumná omezení na vymáhání pohledávek
 
Naposledy upravené:
Ajnes Petkus informuje, že je rád že znova osobne zo štúdia Perspektíva môže referovať o tom, ako v nedávnych dňoch štúdio Perspektíva prehľadali litovské špeciálne služby, skonfiškovali komplet zariadenie a prehliadky aj konfiškácie zariadenia boli aj doma u spolupracovníkov štúdia.
Štúdio Perspektíva sa bude súdiť so štátom Litva, lebo je súčasťou švajčiarskej asociácie „Global Gaze Network“, ktorá mu poskytne švajčiarských právnikov.
To je reálny prejav na Zlome nedávno vyjadreného predpokladu vysokého krytia.
Ajnes Petkus vyjadruje že pocítil obrovskú podporu zo strany Litovských priaznivcov, priaznivcov z bývalého Sovietského Zväzu aj Európy.
Toto možno považovať za možno aj vyprovokovanú a širšie sledovanú matričnú udalosť v priestore pobaltských vymirátov, ktorá otvára revíziu doterajších procesov.
Na Slovensku už podobné procesy v infopoli prebiehajú dlhšie. Aktuálne sa prejavujú plánovanou previerkou akreditácii masmédií bývalého tzv. hl. prúdu a v tejto súvislosti sa spomína "vyKolíkovanie" tlač. konferencií len pre tieto masmédiá min. Kolíkovou a tiež prenasledovanie a vypínanie alternatívy ako "Hlavné správy".
Karma je zdarma a preto je zábavné ako propagátori cenzúry nariekajú že ich infokanály budú akreditačne posudzované na Úrade vlády.

Zdroj: https://youtu.be/rIXs4I8Vpgo
 
Sergej Vasiljevič Kolmogorov na setkání Klub Ulice Pravdy ze dne 17. listopadu 2023.

V březnu může válka na Ukrajině skončit. Nikdo nemůže porazit Rusko. Na Západě už dávno není Bůh, Bůh je v Rusku!

- Rusko je ve válce už více než rok a půl a všechny pokusy o jeho rozbití selhaly.
- Prohráli jsme duševní válku o důstojníky: univerzitní důstojníci ne jako velitelé jednotek, ale jako manažeři.
- Zrada uvnitř ruské armády neovlivnila průběh Severního vojenského okruhu. Dosahujeme úspěchu a směřujeme k našemu vítězství.
„Veškeré břemeno války leží na bedrech našich vojáků v první linii.
- Lidé, kteří se mají starat o vojáky, jsou zapojeni do dalšího prodeje.
- Svět se změnil a armáda se mění. Všichni odborníci říkají, že ruská armáda je nejsilnější.
- Rusko dokázalo vyvinout ty mechanismy a algoritmy práce, které mu dávají příležitost vyhrát.
- Rusko do roka vycvičí bojovníky, kteří porazí ty, kteří byli 8 let cvičeni na válku s Ruskem.
- Mnoho odvětví armády musí zmizet, protože jsou neúčinné, drahé a zbytečné.
- Wagner je prototypem budoucí armády. Zůstala po nich metodika školení personálu, kterou nyní využíváme při naší práci.
- Je třeba brát ideologii v armádě vážněji.
- V armádě by měla být nejpřísnější cenzura.
- Důstojník musí nést osobní odpovědnost a se svými ramenními popruhy odpovídat za ochranu personálu.
- Na Ukrajině nebudeme dlouho bojovat, v březnu bude po všem.
- Úkolem těch, kteří jsou vzadu, je "Vše pro přední, vše pro vítězství."
- Ruské tanky a kulomety jsou nejlepší. Jejich spolehlivost, životnost a udržovatelnost jsme otestovali v praxi.
- Země, kterou jste obsadili, začíná tam, kde začíná stopa vašeho stormtroopera.
- Lidé si myslí, že na Západě je život krásnější a pomeranče sladší, ale není tam Bůh, ale Bůh je tady, s námi.
- Když společnost najde Boha, začnou se kolem dít zázraky.
- Pokud budeme jednotní, pak nikdo nemůže porazit Rusko zvenčí a na bojišti.

Zdroj: https://t.me/fvuchannal/1246
 
Barantčik
Michail Chazin analyzuje velmi důležitý problém, který vyvstává v souvislosti s přechodem na „digitální koncentrační tábor“:

„O „digitálním koncentračním táboře“ toho slyším tolik, že chci vysvětlit, proč si myslím, že to nikdy nebude možné. Stručně řečeno, trik je v tomto: k vytvoření a řízení složitého technologického systému potřebuje personál.

A pokud většinu elity automaticky hodíte do „dobytků“ a připravíte je o vzdělání, automaticky o takový personál přijdete. Navíc lidé, kteří vyrostli ve skleníkových podmínkách, mohou být velmi chytří a rafinovaní, ale nejsou připraveni „zaorat“. Chudí jsou připraveni pro svou kariéru udělat hodně, včetně práce 16 hodin denně, bohatí to neudělají, v důsledku čehož jakékoli pokusy o uzavření vertikálních výtahů končí katastrofou pro celý systém.“

To znamená, že Michail Chazin věří, že elita managementu nebude mít dostatek personálu a samotný systém bude nucen rozšířit svou působnost zvýšením počtu lidí a vzdělání. To znamená, že vytvoří předpoklady pro vlastní zničení. V čem je podle mě chyba tohoto přístupu.

Faktem je, že i dnes tvoří manažerská elita asi 0,1 % celé společnosti, a to nemluvím o té setině procenta z 0,01 % (ve skutečnosti 0,001 %), kteří jsou vlastníky moderního modelu svět a jeho hlavní příjemci (více než 50 % celkového celosvětového zisku). Plus 3 % sluhů (média, ústní zpěváci, blogeři, politici, úředníci, prozaici, programátoři atd.) a 5-7 % bezpečnostních složek.

Moderní svět a především Západ žije velmi bohatě, spotřebovává hlavní světové zdroje. Když existovala protiváha v podobě SSSR, majitelé západní ochranné známky toto schéma potřebovali. Po rozpadu SSSR a odchodu hlavního ideologického konkurenta ze světové scény však potřeba udržet dostatečně vysokou životní úroveň v západních zemích zmizela.

Nyní lze lidi „snížit“ – jak z hlediska mezd, tak z hlediska spotřeby. Spotřební zboží (televize, pračka, vysavač, počítač, magnetofon, lednička atd.) je i dnes extrémně levné, proto nastává krize z nadvýroby.

Co se stane, když bude kompletně digitální robotická výroba, která už probíhá na Západě, v Japonsku a Číně, kde místo předchozích 10 000 lidí pracuje 100? Nemůžete postavit koncentrační tábor pro každého.

Global Planners tedy dle mého názoru vyřeší problém následujícím způsobem.
Svět bude ostře rozdělen podle příjmů a podle toho i podle životního stylu na dva světy.

90 % současného světa se sníží na úroveň Afriky
nebo níž tím, že se pod různými záminkami zavede nepodmíněný základní příjem, ze kterého se dá i žít a nepracovat, klidně nakupovat veškeré spotřební zboží (výše), ale být omezena
a) v hlasovacích právech (elektronické hlasování nebo poštou);
b) pohyb (turismus tedy zanikne jako fenomén), resp. letecká a železniční doprava;
c) školství a lékařství.

Zbývajících 10 % prudce zvýší jejich úroveň moci, příjmu a spotřeby, přirozeně, se všemi řádovými rozdíly mezi vlastníky světa, manažery pracujícími pro vlastníky, služebníky a bezpečnostními úředníky pracujícími formálně pro manažery, ale ve skutečnosti pro vlastníky. Jsou to oni, kdo budou jezdit na výlety a létat v letadlech a promrhat svou uhlovodíkovou stopu.

Proč? Protože na zbytku ušetří. A musíme šetřit zdroje, protože jinak se nedostaneme za Zemi. Pokud nepůjdeme ven, máme hotovo (známá věta z filmu „Jeden mezi cizími, cizí mezi svými“ – „Pokud nás tlačí k řece, končíme“).

Elita proto modeluje budoucí svět na základě představ, které mají a jak nejlépe dovedou.
Co je v podstatě revoluce poslední doby? Na čem se shodly elity všech zemí – proč spolu bojovat a spalovat v jaderném ohni? Každý má svůj příděl a my tiše a mírumilovně paseme „berany“, jak správně řekl Michail Leontyev, periodicky jimi „otřásáme“ mediálními událostmi
a jinými informačními šumy, aby se stádo kvůli klidu nezbláznilo. To také není nutné.

Pokud jde o personál, nepotřebujete jich mnoho. Vezměme si jako příklad leteckou dopravu. Hliník a titan při současné produkci vydrží 200-300 let.
Ekonomicky dostupné zdroje jsou skladovány již více než 50 let: kobalt, železné rudy, draselné soli, zirkonium (ropa a plyn - jsou uvedeny pouze prokázané zásoby). Pro ekonomicky životaschopnou těžbu nezbývá mnoho k dispozici: chrom, měď, zlato, olovo, nikl, molybden, stříbro, cín, wolfram, zinek. Problémy s těžbou niklu a molybdenu se v blízké budoucnosti určitě objeví. Jejich celkové zásoby vydrží pouze na 51 a 73 let.

Někdo řekne - proč vyvolávat paniku? Ve skutečnosti je okraj již vidět. Možná přežijeme další století tak rychlé konstrukce letadel. Ale pak jsou tu otázky. Ale musíme jít do vesmíru - jinak jsme v háji. Všechny zdroje budou proto směřovány na mimořádně závažné úkoly (film „2012“).

Vzhledem k tomu, že počet letů bude omezen, mnoho letadel již nebude potřeba. Létání bude velmi drahé. V souladu s tím bude možné omezit letecké školy. A tak dále pro všechny pozice. Někde vás nahradí roboti Yandex (řidiči, taxikáři, doručovatelé, prodavači atd.), jinde zase jiní roboti.

Potřeba nekvalifikovaných dělníků se výrazně sníží, stejně jako potřeba třídy služeb. Nová světová velmoc bude potřebovat řádově méně pilotů, inženýrů a humanitárních pracovníků. Proč potřebujeme 100 500 světových hvězd, 1 000 v každé zemi? S odpovídajícími náklady? 1000 bude stačit, ale bude to fantastické. Tedy snížení o 2 řády. A tak je to ve všem. To nás čeká, i když digitalizace zjevně není prvním krokem, ale spíše posledním, kontrolním krokem.
Momentálně jsme ve fázi příprav.
Abychom přivedli celý svět ke společným standardům,
bylo zapotřebí špíny jako je toaleta, jako koronavirus, jako epidemie.

Zdroj: https://t.me/clubpravda/6611
 
Naposledy upravené moderátorom:
M. Chazin: plán USA je, jak s Čínou podvést Rusko

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=pe7fO3_RnMM

- zmiňují Kasparova, který je v Litvě aktivistou kampaně pro získávání prostředků pro
"Svobodu Ruska" - ruských žoldnéřů ve službách kyjevského režimu.
Kasparov se dlouhodobě projevuje jako agent Západu a nyní již otevřeně podporuje terorismus. Zřejmě na něj mají kvalitní kompromat.
 
Naposledy upravené:
Co budeme dělat, až se migrační tok mnohonásobně zvýší?

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=2ZdtJLDvA3o

00:00
Úvod
00:19 Co se za rok změnilo s tématem diaspor a migrantů
03:24 Primární problémy migračního přílivu
07:54 Proč má kurýr vyšší plat než inženýr?
10:55 Kdo přijímá hlavní peněžní toky trhu práce
13:22 Způsob, jak omezit tok nelegálních přistěhovalců
18:37 Kdo brzdí nový migrační zákon
22:26 Kolik migrantů žije v Rusku
23:55 Kolik peněz koluje na migračním trhu
25:33 Kdo chrání migrační byznys
28:57 Na kterém patře uvíznou užitečné iniciativy?
34:40 Jak migranti utíkají s ruskými půjčkami
37:15 Které ministerstvo by mělo hrát klíčovou roli v otázkách migrace
40:18 Kolik máme obyvatel v produktivním věku?
44:33 Kdy se vyplatí snížit mzdový fond?
45:25 Proč se tok uprchlíků může exponenciálně zvyšovat
48:37 Proč nejsou řešením odbory
 
Jak hráli Britové spolu s Čínou proti USA. Michail Chazin

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dQsD69xVTLM

00:00 Úvod
01:00 Jaká je slepá ulička v ekonomické situaci v USA
02:02 V jaké fázi jsou vojenské přípravy v jihovýchodní Asii
04:50 Co je teď hlavní potřeba Číny?
07:00 Proč USA nemohou úplně uzavřít svůj trh z Číny
09:00 Kdo vyhrál v americko-čínských jednáních
 
Michail Chazin analyzuje velmi důležitý problém, který vyvstává v souvislosti s přechodem na „digitální koncentrační tábor“:
Přesně jsem to nepobral.
Tak v 1. části popisuje jak si to elity představují a ve 2. jak to dopadne
nebo v 1. části popisuje jak si to představují a ve druhé to rozvíjí, ale celé to dopadne jinak ?
Nevím jak vám, ale dost ouzko je mi z obého...
 
Přesně jsem to nepobral.
Tak v 1. části popisuje jak si to elity představují a ve 2. jak to dopadne
nebo v 1. části popisuje jak si to představují a ve druhé to rozvíjí, ale celé to dopadne jinak ?
Nevím jak vám, ale dost ouzko je mi z obého...
Naději dává, že si to představují jak "Hurvínek válku". A další naděje, že to tlačí elity, které jsou na smetišti dějin. U elit, protože jsou převážně psychopati a sociopati je určitá slepota a tak nevidí sociální rozměr ("mačkají nějaká stále stejná tlačítka" a myslí si, že vše bude fungovat stejně donekonečna, nevidí tu dynamiku za tím, a přeceňují svoji jakoby "moc", ale vlastně nemoc, tu moc jim dal GP - užitečný idiot posloužil a může jít). Nadnárodní řízení není tak hloupé, aby to nechalo dojít ke ztrátě řízení, protože tentokrát se není kam na planetě schovat. Dále nadnárodní řízení moc dobře ví, že lidská psychika je křehká věc a kvůli stabilitě musí fungovat (od revoluce je tenká hranice - tři teplá jídla denně). Něco jiného je strašit nějakými ostrůvky, kde se jako by něco zavádí a něco jiného je ten nesmyl realizovat a potom přijít o řízení, právě díky křehkosti lidské psychiky.
 
Naposledy upravené:
Michail Chazin a Alexander Nadolinski
Zákon a pořádek v USA


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=maaM2VYSX4k

jak je na tom dnes ekonomika USA (ani německá není na tom dobře)
- břidlicový boom v USA
- USA by měla (chtěla) zvyšovat svůj průmysl(ekonomiku) doma i svůj podíl ekonomiky ve světě
- zatím jde perestrojka odděleně v různých odvětvích a v různých oblastech
Chazin - USA vytáhne svůj průmysl. Ale pak za cenu opuštění globálního dolaru.
Americká společnost s prvním scénářem- Já kategoricky nesouhlasím, ale naopak se mu to druhé moc líbí a proto proto musí existovat osoba, která tuto pozici odráží, bude se účastnit voleb a možná i vyhrá i se sloganem se kterým přišel Trump a hodlal udělat Ameriku znovu Velkou,
což znamenalo obnovení skutečného sektoru americké ekonomiky.
Ale pak v 2016 přišlo k druhé části, že k tomu je nutné opustit systém světového dolaru, nemohl
byli lidé obklopeni Trumpem, kteří všemu rozuměli a teď tomu rozumí a
Sám Trump o tom už mluví nahlas, problém je v té zkušenosti poslední dva roky. Řekněme to přímo naší speciální armádě čísla operací již existují již čísla zobrazují následující obnovení
americkéhp průmyslového odvětví , využívající zdroje z domácího trhu je proto nemožné .
Jediný úkol, který si dnes oni sami musí stanovit je úkol - (ti kteří to dokonale chápou a nastavili jej tak), aby zachytil trhy takového objemu aby mohl být použit k obnově amerického průmyslu .
Jediný trh, který je vhodný, je jihovýchodní Asie Latinská Amerika
Ale ta se moc nehodí, protože tam jsou velmi spedifické sociální struktury . . .
- Nadolinski "najednou všechny dolary zítra zmizí No, pak všechny peníze zmizí po celém světě a Americe zbyde dobrá rekultivace a silnice . Nějaká produkce. Ale opět to bylo velmi spravedlivé, řekněme ve dvacátém roce, nyní dynamika trochu zpomaluje a to je jedna z brzd,
o které málokdo mluví a tady se žije draho, jak jsem řekl, tedy pokud člověk chce aby jeho děti studovali VŠ -jako já jsem šel na VŠ, moje dítě šlo na VŠ. A dnes vím že
jsou rodiče, kteří takový plán musí dát pryč,mít půl milionu a ještě musí dítě uživit vždyt
vzdělání stojí někde více než 100 tisíc ročně a tak dále.
Je to trochu drahé a předtím byl stát velmi nadšený z toho, že část těchto výdajů bral prostřednictvím dotací na vzdělání, něco jiného je ale dnes.
Nyní je to méně, je to mnohem méně, a proto je drahé vytvořit pracovníka a pracovní
místo, které bude generovat velké daně, je to velká brzda,. To ukazuje
, že ty peníze musíte investovat sami a platit státu daně, to znamená,
že došlo k nějakému konsensu .
Pak existuje stát, který ti nějak pomáhá .No částečně pokrývá vzdělání a ještě něco
pak platíte daně teď ne. Investujte sami.
No, není to tak, že by lidé přestali chodit na univerzity, ale už nespěchají hned po škole atd.
To znamená, že vám to můžu říct řekněme kdyby před 50 lety vysokoškolské vzdělání
zaručený výtah , teď to není vůbec nic zaručeně .
Když lidé v podniku se pak snaží najít kompetentní lidi za jakýkoli plat
platí i 300 % toho, co si mysleli co je normální..Odborníci nejsou a proto se to děje,
poptávka se stěhuje do Číny. V Číně je její výrobaí 10krát levnější. Takže
dochází k přetahování lanem z USA do Číny a Z Číny do USA. Trump neustále říkal, že musíme vrátit pracovní místa do USA . Ano, je tu taková přetahovaná on se pokusil něco oddálit, někdy byly metody tak blízko na hraně, že to vzal . Zakázali pracovní víza pro programátory.
Dovoz programátora od nás USA. Takže chlapi nemohou splácet dluhy univerzitám a tak dále, Snažil se nějak ta místa stáhnout, ale s jeho odchodem to všechno utichlo
Takže už dnes je tu pramínek kdy to začalo odtékat a když práce plyne odtéká . . .
Daňový poplatník zůstává a stát chce aby se daně platili . . .
21:03 - tohle véčko má Qualcomm Snapdragon 8, ale Huawei už spustil výrobu jeho SoC - Kirin 9000S, jsou možná horší než Qualcomm, ale v principu je výkonu dost a jsou vlastní, čínské.
 
Naposledy upravené:
Kam půjdou obyvatelé města poté, co budou města zničena? M.Chazin
Jaká je strategie Sša ?


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=urwXenGceKg

00:00 Pravděpodobnost taktického ústupu USA
03:00 Jak kapitalizace fiktivních aktiv udržuje iluzi stability
05:16 Klíč k ovládnutí nového světa
12:26 Na kolik let plánují USA škrtit čínské technologické produkty?
16:19 Co nutí Čínu urychleně vyřešit tchajwanskou otázku
21:07 Kdo určuje koncepci pravděpodobného budoucího prezidenta USA
26:50 Jak se USA dívají na současný pokles životní úrovně
30:25 Proč Boeing nepřežije bez amerického obranného průmyslu
33:56 Jak budou Spojené státy žít bez střední třídy
39:43 Kam půjdou měšťané po zničení měst ?
 
Proč Britové potřebují svého prezidenta v Argentině? Michail Chazin
rozpad starého světového pořádku

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KKwhMmLuiBg

00:00 Anketa o možnosti návratu do starého světa
01:14 Proč Britové potřebují svého prezidenta v Argentině?
05:24 Jaký problém řeší britská elita?
11:54 Výsledek ankety
19:04 Kdo v SSSR nejlépe reprezentoval obraz budoucnosti
22:34 Proč se úřady v Maďarsku, na Slovensku a v Nizozemsku vzdalují státní politice
29:39 Ochromí trend k vyšším mzdám naše staré továrny?
32:20 Proč Izrael podezírá Rusko z organizování jejich konfliktu
36:40 Existuje země, která určí hlavní vektor rozvoje celé civilizace?
41:30 Je možné učit politickou ekonomii
 
Naposledy upravené:
Setkání KlubuUlice Pravdy 7. prosince 2023
R. Davletbaev, I. Smurov, M. Chazin, D. Rode.
Kolektivní zemědělství a digitalizace družstevních činností

• V ruském jazyce má slovo „spolupráce“ pět směrů zveřejnění: forma, proces, činnost, metodologie a technologie.
Družstevní ekonomika je kolektivní ekonomika postavená na pravidlech hospodaření.
• Dochází k duálnímu procesu: proces univerzalizace a proces individualizace, sjednocování do velkých těles a diferenciace na malá. Jedná se o dva rozdílně zaměřené procesy, které vedou ke komplikacím. A každý přechod – technologický, historický – je překonáním nového řádu složitosti. A můžete to překonat spoluprací.
• Rozdíl mezi současnou krizí a tou předchozí je v tom, že neexistuje žádná konkurence. Současná západní zóna zahrnuje celou světovou ekonomiku. Navíc přehnaná forma finanční akumulace.
• Díky chytré stimulaci poptávky jsou vyhledáváni spíše ti, kteří mají peníze jakéhokoli původu, než ti, kteří mají skutečný disponibilní příjem.
• Spolupráce je hledání na nižší úrovni bez použití finanční nadstavby. Skutečný výrobce hledá skutečného spotřebitele.
• Podstatou spolupráce je, že není využívána žádná finanční nadstavba. Družstvo si úvěry nebere. A nekapitalizuje svůj majetek. Hledá skutečnou poptávku. To jsou klíčové věci. To je důvod, proč družstva zlepšují moderní politiku.
• Spolupráce může harmonizovat soukromé a kolektivní. Vychází z historických zkušeností, které se u nás již uplatnily.
• Pokud chceme, aby naše ekonomika rostla, potřebujeme finanční suverenitu. A účetnictví může být kompletně digitalizováno. Samotná infrastruktura se stává primárním poskytovatelem dat pro účetní software.
• Až do poloviny 19. století byli všichni naši obchodníci starověrci. Neexistoval tedy žádný zájem ani smlouvy. Vracíme se ke kořenům, k etice – u nás se ruský lid bere za slovo.

Zdroj: https://t.me/fvuchannal/1293
 
Rozbor situace nejen v Rusku , podíváme se na poslední aktuální události .
Putin se setkal s vůdci islámského světa .
Židovské organizace na území Londýna jsou ovládané Ruskem .
Je to symbolický akt směrem k Londýnu .
To znamená, že Londýn začal vážné problémy Let's Watch
Londýn v poslední době stále strkal ruku mezi Izrael a Palestinu , vytvořil vojnu mezi Venezuelou a Guyan . Dále , že za ten zmatek v Argentině je také britská ruka .
A je naprosto zřejmé, že tohle všechno tvoří linii , která se vejde do jednoho řádku – a to je
stažení Spojených států amerických od začátku pro ně životně důležité
operace k převzetí kontroly nad trhy v jihovýchodní Asii .

Jinými slovy židovský globální projekt již převzaly Spojené státy americké Ameriky.
Bylo zajímavé hlasování, které proběhlo v OSN o zastavení palby na Blízkým východě , kde Británie sa zdržela hlasování a byla zavedena palestinská správa . Jinak v Bidenově administrativě jsou velké problémy, protože na tomto týden byly prezentovány velmi drsné obvinění .
Obvinění jsou tak silná, že celé Americe, oči jí vypadly z ďulků. A všechny obvinění byli legalizovány .
Byli dohody mezi průmyslovými a tehdejší elity Spojených států amerických
mezi Ruskem a Íránem.
Spojené státy americké potřebují opustit Evropu a musí odejít ze Středního východu a na Blízkém výchoěd se velmi báli chaosu, protože to zvýší světové ceny ropy .
V západní Evropě se oni opravdu nechtěli vzdát své kontroly nad západní Evropou
Londýn za předpokladu, že Cameron jako ministr zahraničí kde je zřejmá atlanti odpověď.
Státy americké jsou v centru pozornosti ,židovská elita židovského projektu tehdy dostaneme více či méně srozumitelnou konfiguraci .
Tak máme souseda Východ, ve kterém je to velmi složité , ve skutečnosti se nyní bude jednat o vytvoření dvou států, palestinského a židovského, s odlišnými hranicemi a s demolicí současné izraelské elity. Které se však už všichni vzdali.
A to znamená stažení NATO z Evropské unie na frontovou linii , tedy její hranici asi z 45 roku
s garancí pořádku ve východní Evropě, které musí zajistit Rusko .
I země, které se připojí k Novému Rakousku-Uhersku a to je Maďarsko, Slovensko,
kde vyhrál Fico , byli poraženy některé další síly . A nakonec na Blízkým východě ,
kde se Írán stává hlavním garantem . A kdo jsou hlavní poražení.
A hlavními poraženými jsou Londýn a Turecko právě proto, že těchto dohod bylo dosaženo .
Putin se mohl odstěhovat z vnější agendy na vnitřní .
A proto tento důvod, proč začal, poprvé oznámil , že půjde na volby.
Za druhé všimněte si, kde to oznámil a jasně řekl, že je s nimi
Mezi vojáky SVO to řekl. Podle logiky Alexandra Něvského bude se realizoval .
Rekl, že jde k volbám 17.3. 2024
Na fóru VTB čekali , že oznámí svůj hospodářský program a místo toho nastolill řadu
řečnických otázeky e stylu slyšíš ty banderista .

Dnes v Rusku nejsou žádní velký ekonomický hráči, kteří by byli zaměření na vnitřní rozvoj .
Jedna část je zaměřená na Washington a druhá část ,starý Baynovsky bankéřsky sytém je orientovaná na Londýn .
A Putin s těmto silam nebude vysvětlovat svůj ekonomický program, ale s největší pravděpodobností představí novou vlasteneckou sílu,
ve které budeme požádáni o napsání nového ekonomického programu .
Na toto téma mohu psát hospodářský ,ekonomicky program a zabývat se jeho legalizací
v politické oblasti. Je to hypotetická myšlenka.

Podívejte se na klub Ulice Pravdy, kde jsme s tím zabývat už před 2-3 lety.
V tomto se , můžeme takříkajíc pochlubit
 
Naposledy upravené:
Michail Chazin a Ajnes Petkus
byla odhalena politická mapa světa


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=oU-gT5k8wkU&t=697s

Chazin z dosavadního vývoje i hlasování v RB OSN o ukončení bojů v Palestině (i VB se zdržela, pouze SŠA dali veto) vyvodil závěry, že SŠA Rusko a Írán už mají dohodu že SŠA se aktivizují v JV Asii, ale odejdou z Evropy a Blízkého Východu kde nastane "přeformátování".
Východ to je Persia a Arabský svět .
Británie- Cameron .se velmi brzy, doslova za pár měsíců, stal premiérem, načež veškerá aktivita této skupiny na staré staré elity Britského impéria, židovského globálního projektu přijde vniveč z banálního důvodu, protože Cameronovi atlantičtí se dohodli na jakékoliv konfliktu ve Venezuele a Guyaně.
Vezměte prosím na vědomí, že všichni v Radě bezpečnosti OSN hlasovali pro ukončení nepřátelství v Palestině, dokonce i Velká Británie mlčela s výjimkou Bidena, pokud ozbrojené síly to, co se již stalo, něco naznačuje, pak to naznačuje, že Spojené státy americké Rusko a Írán jsou hlavními hráčiv této světové.dohodě .
To znamená, že aktivita USA v jihovýchodní Asii rapidně vzrostla.
USA z Europy a sousedních zemí odejde po přeformátování , no, po Ukrajině .
O tom, že východní Evropa bude ponechána svému osudu, ani nemluvme .
Jí řekli "chlapi dělejte si tam co chcete " , někteří to už pochopili, třeba Maďarsko a Slovensko.
Upozorňuji na to, že Maďarsko bylo vlastně vždy předsunutou jednotkou
rakousko-uherského projektu, ale Slovensko může být stejně.
Tento projekt bude k Rusku v přátelském duchu bude Rakousko-Uhersko v euroasijském prostoru,z tohoto důvodu tam není vůbec žádný předmět pro psychiatri,
je tam předmět pro jednání.

A tady je to, jak to rozdělíme, a tady je to, jak budeme rozdělte si to a tady je návod, jak to účinkující dělají tam a zpět. Ano, sedí tam speciálně vyškolení lidé a pečlivě bod po bodu nepíší vůbec žádné důvody ke konfrontaci, pokud se náhle pohádají informují své šéfy šéfové se sejdou nad lahví koňaku za půl hodiny se rozhodnou, všechny všechny otázky, to znamená,
že tady už jakoby žádné otázky ani nebyly .
Je jasné, že to bude špatné pro někoho.
Kdo se bude mít špatně v Pobaltí a Polsko, Lotyšsko to budou mít špatné.
Estonsko už pochopilo spoustu věcí, sice ještě nejsou žádné akce, ale v Litvě taky něco pochopili ale ne úplně všechno .
V Litvě máte prezidenta -
No, váš nový prezident náš nový, který bude nyní znovu zvolen příští rok . Starý nový prezident .
Je tady taková anekdota o Borisi Nikolajeviči Jelcinovi jeden rok s ním dělali rozhovor krátce před volbami .
" Boris Nikolajevič a budeme mít nového prezidenta aneb Hvězdného Borise ?
Nikolajevič na to odpovídá: "když vyhraju volby, budete mít nového prezidenta, a když prohraju volby, bude starý, a řekneme máme nového prezidenta" řekl.
Dobře, A vše bylo zaznamenáno a uděleno .
Ano, v tomto smyslu je nový
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom