Čo teraz čítate?

Tato kniha mi nie je znama, to je len fragment alebo analyticka poznamka ci to je Pjakin pod znackou VPZSSR?
Je to od VP ZSSR. Z ich analytických prác. Je to zmes článkov k danej téme.
 

"Legionáři - všechno bylo jinak" od Jurman Olin,
Zrovna se tady rozbíhá debata na více vláknech o vzniku ČSR a vztazích mezi našimi národy. Zrovna tato kniha je o legionáři Janu Vlčkovi, a popisuje jeho život, kdy nastoupil do císařské armády v roce 1915, kdy ho hned zajmou a on se dostává do ruského zajetí, tam se po čase stane legionářem a to prakticky ještě před vznikem ČSR. Stojí za to si to přečíst, tak trošku je z toho poznat co se dělo při vzniku státnosti ČSR a o tom jak zradili legionáře a jaké byly vztahy mezi obyčejnými lidmi v rusku a legionáři.
 
Naposledy upravené:
Vedel by mi niekto poradiť, kde sa môžem dopracovať k internetovej verzii kníh?
Server "Ulozto" bol nedávno preformátovaný, všetok "verejný" materiál odtiaľ zmizol a už sa tam prakticky nedá dopracovať k ničomu, čo by takto človek zháňal ...
 
Vedel by mi niekto poradiť, kde sa môžem dopracovať k internetovej verzii kníh?
Server "Ulozto" bol nedávno preformátovaný, všetok "verejný" materiál odtiaľ zmizol a už sa tam prakticky nedá dopracovať k ničomu, čo by takto človek zháňal ...
Niečo nájdeš tu:
niečo tu:

A toto je dosť veľká free bibliotéka. Občas tam narazíš aj na české a slovenské, hoci najviac je tam anglických autorov:
 
Niečo nájdeš tu:
niečo tu:

A toto je dosť veľká free bibliotéka. Občas tam narazíš aj na české a slovenské, hoci najviac je tam anglických autorov:
Ďakujem pekne.
 
Naspäť
Top Bottom