Dalajláma

Jura

Člen personálu
Ohledně Dalajlámy mám své určité podezření (že je členem, či velmi blízko GP).
Např. ohledně migrační krize se Dalajláma dlouhodobě vyjadřoval pro to "pomáhat" migrantům a v určitou chvíli prohlásil: "Nemůžete je vzít všechny".
Jestli si vzpomínáte, tak Pjakin vždy tvrdil, že migrační krize byla připravena GP (později osedlána státní "elitou" USA), ale kvůli zásahu Ruska v Sýrii musel GP zatáhnout za brzdu.
Osobně jsem nenašel nikde nic jiného významného, než ten Dalajlámův výrok "Nemůžete je vzít všechny". Dokonce se přibližně časově kryl s chvílí, kdy Pjakin začal mluvit o zatáhnutí za brzdu v migrační krizi od GP.
(Že ten Dalajlámův výrok měl právě tento ohlas jsem si ověřil na blogu idnes, který jsem toho času sledoval. Dokonce má i ten význam, že to není zrušení celého migračního procesu, ale jen jeho odložení - všechny ne, jen některé - kolik = no přesně tolik, kolik bude potřeba, tj. ne odpis, ale dočasné pozastavení procesu).

Moje otázka do pléna:
Jak se Dalajláma vlastně vyjadřuje k dnešní situaci (např. SVO na Ukrajině, ale cokoliv jiného)?
(Jestli někdo máte máte tyto zdroje, tak se neostýchejte je sem dát. Je to potenciálně velmi důležité.)
 
Naposledy upravené:
Ohledně Dalajlámy mám své určité podezření (že je členem, či velmi blízko GP).
Mě to sedí, velmi dobrá úvaha, minimálně k prozkoumání.

Dalajláma reagoval na dění na Ukrajině a vyzval k míru a „vzájemnému porozumění“. Podle dalajlámy by mělo být 21. století obdobím dialogu, nikoliv války.

Dalajláma: Putin? Sebestředný autokrat, co chce novou Berlínskou zeď

Pracuje sice ve strukturách USA státní elity (agent CIA kolovala informace - neumím ověřit) nicméně jeho zprávy jsou ve prospěch státních elit. Jenže lidé od GP jsou napříč strukturami co osoby, které jsou známé a jejichž slovo má váhu (poradci např. Zeman, Kissinger). Funguje je to podle mě bez-strukturně egregoriálně, tihle lidé od GP (třeba Zeman), rozpoznají co doba žádá (co chce GP) a tím si tu pozici udrží. Trošku podobně jako v korporacích (bylo video o řízení malých firem až po mega) a u velkých to chodí tak, že vedení nic nenařizuje, podřízený musí být tak dovedný a sám rozpoznat co se po něm chce, když uspěje, pak pro ně pracuje (když neuspěje je z nějakého banálního důvodu propuštěn).
 
Naposledy upravené:
Děkuji ...
To první je těsně po začátku SVO - a já to chápu jako vyjádření GP, že nechce válku, že chtěl, aby se Rusko vzdalo (O míru mluví 2 druhy lidí - ti co by chtěli, aby nikdo nikoho neutlačoval - např. pomocí války a ti druzí chtějí, aby se již jednou zotročení nebouřili a zachovali mír = stávající zotročení)
To druhé je z roku 2014 ... tj. Dalajláma se vyjádřil jen na začátku SVO viz výše, nyní podle všeho mlčí - bude významné jak to mlčení ukončí.
P.S.
Abych rozvinul vznik toho mého podezření.
  • Když jsem v Otázkách a odpovědích VV Pjakina prvně zaznamenal tezi, že centrum koncentrace řízení se přesune ze Západu do Číny (a druhé do Iránu), tak v dalším díle přišla přibližně otázka, jak že se chtějí "bílí lidé" z Evropy přesunout nepozorovaně do Číny a tam něco řídit? Tak Pjakin odpovídal, že to nemusí znamenat, že se nějaká konkrétní osoba bude stěhovat zrovna teď do Číny. Že tam přeci mají dlouhodobě Honkong a ...
    (ty tři tečky zde znamenají můj zápis zamlčení Pjakina - resp. to zamlčení jsem mohl slyšet pouze já, či naopak vůbec žádné zamlčení nebylo.... nicméně dle mého (tj. nemusí to být pravda) se Pjakin v takovýchto situacích kdy něco zamlčuje dá odhalit pomocí jiného výrazu v očích (takové jiskřičky). No a já znám jediného dalšího človíčka, kterého je možné místě těch 3 teček doplnit = Dalajlámu, který se do té Číny nemusí stěhovat, protože už v tom regionu působí několik století.
  • Jeden z prvních Dalajlámů uzavřel s mongolských chánem dohodu typu: Ty nám budeš vládnout a my tě na oplátku budeme učit duchovnosti.
    po 2 sv. válce se současný Dalajláma "nechal učit" Dalajláma o poměrech na západě od Heinricha Harrera. Harrer byl ohromen tím, jak rychle jeho žák absorboval znalosti západního světa. Harrer o tom napsal knihu 7 let v Tibetu, která svým způsobem ovlivnila Západ.
  • Později se současný Dalajláma "nechal učit" marxismus od Maa.
  • Ještě později se současný Dalajláma "nechal naverbovat CIA".
  • Svého času se Dalajláma pravidelně objevoval na vrcholku seznamů nejvlivnějších osobností světa. Ten "vliv" mám bych řekl, že mám částečně doložený.
  • Mám dojem (nepodařilo se mi to zpětně věrohodně dohledat), že Havel byl nejprve pro zrušení Varšavské smlouvy a i pro zrušení NATO.
    Jak však již byla Varšavská smlouva zrušena, tak se sešel mezi 4 očima s Dalajlámou ... a po tomto setkání změnil názor a začal jakoby z ničeho nic prezentovat tezi o našem vstupu do NATO.
  • V roce, kdy Anglická královna vozila Čínského prezidenta ve zlatém kočáře, tak byl následně ten Čínský prezident u nás a se Zemanem uzavřeli spoustu dohod, které díky tlaků dnešní pětikoalice a zejména TOP09 nebyly naplněny. Zaorálek se tehdy nábožně vyjádřil v jednom rozhovoru, že "jeho svátost 14. Dalajláma mu mezi 4 očima řekl, ohledně Číny, že "Musíte s nimi přeci mluvit" ... a na základě toho, že to řekl na vládě a sám se divil, že mu vláda schválila jednomyslně, že se navážou nadstandardní styky s Čínou.
 
Dalajlamu sleduji tak 25 let, a podle mého je to pouze politicky zmanipulovaný mnich, který se v mládí dostal pod křídla CIA. Slyšel jsem spoustu jeho slov a prakticky vždy vychvaloval pouze Západ a západní politiky, které ostatním vsugerovával, jak jsou skvělí. On sám, podle mne, ničemu nijak zvlášť nerozumí a ve světě se nijak zvlášť neorientuje. A ten jeho budhismus je také pro úplné začátečníky. Údajně byl do pozice dalajlami vmanipulován, protože nesplňoval kritéria výběru, tedy hledání znovuzrození vědomí dalajlami, což má své specifické metody. Si jako myslím, že tento člověk je úplná politická loutka, jako je i Tibet zneužitý v rámci americké demokracie. O Tibetu jsem přečetl kdysi všechno, co se dalo s velkým zaujetím, ale tohohle člověk jsem nikdy neměl rád :)
 
Naposledy upravené:
I Havlovi dělal píár.
Jo přesně, strašně rád vzpomínal, jak se kámošili na Chádečku, jak to byl skvělý člověk, a jak pěkně uměl jezdit na koloběžce po Chádečku. I Merkel a Obama, jaký to jsou skvělý světci a naši lídři, co nás vedou do kýženého ráje :)
 
Naposledy upravené:
Dalajlamu sleduji tak 25 let, a podle mého je to pouze politicky zmanipulovaný mnich, který se v mládí dostal pod křídla CIA. Slyšel jsem spoustu jeho slov a prakticky vždy vychvaloval pouze Západ a západní politiky, které ostatním vsugerovával, jak jsou skvělí. On sám, podle mne, ničemu nijak zvlášť nerozumí a ve světě se nijak zvlášť neorientuje. A ten jeho budhismus je také pro úplné začátečníky. Údajně byl do pozice dalajlami vmanipulován, protože nesplňoval kritéria výběru, tedy hledání znovuzrození vědomí dalajlami, což má své specifické metody. Si jako myslím, že tento člověk je úplná politická loutka, jako je i Tibet zneužitý v rámci americké demokracie. O Tibetu jsem přečetl kdysi všechno, co se dalo s velkým zaujetím, ale tohohle člověk jsem nikdy neměl rád :)
Já vím, všichni ho podceňují, myslí si, že to on slouží jim, že je to takovej nedůležitej stejda - však si toto nahlížení na sebe cíleně pěstuje.
Vždy se nechal někým učit, nechal zverbovat CIA, ... aby se ukázalo, že ten někdo (nebo CIA) dělá přesně to, co GP chce.
Ve výsledku je to jediný člověk (vlastně mnich, a neznáme jeho schopnosti manipulace), který se dostává pravidelně do kontaktu mezi 4 očima s mnoha politiky Západu ... a několikrát se sami aktéři doznávají, jak po jeho návštěvě změnili k určité věci svůj názor. Kolik je takových, který to nepřiznají?
To nejsou jednotlivé případy ... to půjde do stovek jednání mezi 4 očima.
Jediný srovnatelný kádr na takováto jednání je Kisinger, ale ten není mnich.
 
Naposledy upravené:
No nevím, proč mít v něj nějakou takovou víru, o co se to opírá. Kdekoliv vystoupí, prezentuje pouze Západ a jeho manýry. Neslyšel jsem od něj ještě nikdy nic dobrýho, kromě toho, jak mají všichni být poslušný Západu. Nebyl v tom nikdy jakýkoliv nadhled, čistě jen západní politika. Podle mě je to dost podobný nástroj řízení, jako je papež. Brebtá podobný nesmysly :)
 
Podle mě je to dost podobný nástroj řízení, jako je papež. Brebtá podobný nesmysly
Papež je také nástroj GP, rozhodně nepodceňovat, oni se nesnaží vypadat chytře (to není jejich cílem) a ovlivnit inteligenci, oni působí na dav a pozor jsou v tom opravdu dobří.

Poznámka:
Nevzal si kravatu a volby nevyhrál, tak mu poradili ať si vezme a pak vyhrál (nějaký USA prezident). Řeknete si to je blbost ti lidi jsou úplně tupý (to jsem si dříve říkal), ale ve skutečnosti dosáhl svého cíle velice jednoduchým prostředkem (bez strukturní řízení - působení na dav).
 
Naposledy upravené:
No nevím, proč mít v něj nějakou takovou víru, o co se to opírá. Kdekoliv vystoupí, prezentuje pouze Západ a jeho manýry. Neslyšel jsem od něj ještě nikdy nic dobrýho, kromě toho, jak mají všichni být poslušný Západu. Nebyl v tom nikdy jakýkoliv nadhled, čistě jen západní politika. Podle mě je to dost podobný nástroj řízení, jako je papež. Brebtá podobný nesmysly :)
A nehraje tu pozici jen?
Reálně co se týká GP organizovaného přesunu koncentrace řízení z VB do Číny, což podporoval u nás Zeman s tehdejší vládou a TOP 09 s ODS to naopak torpédovali, tak máme zdokumentované přiznání Zaorálka, že to vše proběhlo po debatě mezi 4 očima s Dalajlámou (přes svůj jinak odmítavý postoj k Číně) reprodukoval na vládě svůj rozhovor s Dalajlámou a vláda jednomyslně rozhodla o navázání nadstandardních vztahů s Čínou.
Pjakin nekomentoval konkrétně toto, ale korespoduje to Pjakinovým vyjádřením, že ne vše se GP daří, že státní elita USA (a to u nás právě sedí na TOP 09) dokáže v dílčích věcech vzdorovat.
A TOP 09 stálo za to při tom odepsat Kalouska, který byl připravován na prezidentskou volbu. Jeho vyřvávání v čele protidemonstrace však působilo nestátnicky, čímž tu svou možnost před 5 lety promrhal.
P.S. Čím jsem prezentoval "víru v Dalajlámu" ????? Označením ho za člena GP nebo alespoň blízkého pohůnka GP? To snad ne.
 
Naposledy upravené:
Ohledně Dalajlámy mám své určité podezření (že je členem, či velmi blízko GP).
Někdo má "Svatého Taťku", někdo má "Oceán Moudrosti".
Jeden je náměstek boha na zemi, druhý je reinkarnací svého předchůdce.
Papež je rituálně “volen”, dalaj-lama je rituálně “hledán”.
Oba jsou počítáni. (n-tý papež, x-tý dalaj-lama)
Oba sedí na trůně v paláci.
Oba mají korunovaci. (tedy u papežů zrušeno v roce 1963, dalaj-lamové také přestali být od jisté doby zobrazováni s “korunou”)
Oba byli (do jisté doby) i světskými vládci nějakého území.
Asi by se dalo najít více analogií svědčících, že jde o tutéž šablonu.
 
Naposledy upravené:
A nehraje tu pozici jen?
Reálně co se týká GP organizovaného přesunu koncentrace řízení z VB do Číny, což podporoval u nás Zeman s tehdejší vládou a TOP 09 s ODS to naopak torpédovali, tak máme zdokumentované přiznání Zaorálka, že to vše proběhlo po debatě mezi 4 očima s Dalajlámou (přes svůj jinak odmítavý postoj k Číně) reprodukoval na vládě svůj rozhovor s Dalajlámou a vláda jednomyslně rozhodla o navázání nadstandardních vztahů s Čínou.
Pjakin nekomentoval konkrétně toto, ale korespoduje to Pjakinovým vyjádřením, že ne vše se GP daří, že státní elita USA (a to u nás právě sedí na TOP 09) dokáže v dílčích věcech vzdorovat.
A TOP 09 stálo za to při tom odepsat Kalouska, který byl připravován na prezidentskou volbu. Jeho vyřvávání v čele protidemonstrace však působilo nestátnicky, čímž tu svou možnost před 5 lety promrhal.
P.S. Čím jsem prezentoval "víru v Dalajlámu" ????? Označením ho za člena GP nebo alespoň blízkého pohůnka GP? To snad ne.
Jura: Myslím víra ve smyslu, že dalajláma něco jen maskuje, předstírá, že je jouda, a má na něco nějaký hlubší vliv, když s ním někdo mluví mezi 4 očima, tak mu otevírá nějaké poznání atd. Podle mě používání jeho nebo papeže jako nástroje, aby něco nabulíkovali lidem, nemusí nutně obnášet stupeň zasvěcení (pochopení), o co jde a co je podstatou řízení. Oni prostě můžou čistě jen věřit tomu, že jejich západní světonázor je ten správný a využívat (zneužívat) svou "duchovní" pozici "jakobyčistoty" k manipulaci davu. Že je nástrojem GP, to si myslím, že je asi jisté, ale jak má k němu blízko, v jaké je pozici chápání (jestli vůbec aspoň trochu chápe, co se děje na Ukrajině, v Rusku apod.), to už může být celem diskutabilní. On sám osobně se nezmohl na nic, jako představitel Tibetu (své země) utek a vydal ho zpátky Číňanům. Dál už byl řízený politikou a pomohl z bývalého čínského území udělat modlu americké demokracie společně s Vaškem Havlů, jeho kámošem :)
 
Vlákno splnilo svůj účel, dozvěděl jsem se Dalajlámův postoj k SVO i jeho následné mlčení.
Dál to nebudu rozvíjet, stejně to je jen podezření a je i v pořádku mít jiný názor.
 
Vlákno splnilo svůj účel, dozvěděl jsem se Dalajlámův postoj k SVO i jeho následné mlčení.
Dál to nebudu rozvíjet, stejně to je jen podezření a je i v pořádku mít jiný názor.
Dalajláma je hlavně budhista a budhismu rozumí. Pokud mluví, vyjadřuje každým slovem budhistickou mentalitu. A podstatou budhismu je potlačení funkce smyslů, potlačení vnímání světa. To je budhistickému mnichovi přímo nařízeno a jeho hlavním úkolem je svět v mysli zcela eliminovat, aby dosáhl očištění o něj, což je příprava pro tzv. budistické vnory. Proto se budhista o svět vůbec nezajímá a vůbec mu nerozumí. Vystačí si se svou vírou v karmu, že ta všechno řídí na základě provinění v minulosti, a že původcem všeho zla je entita zvaná Máro. To jsou pilíře budhismu. Proto když dalajláma mluví o světě, a to si chce vážně poslechnout hodinové rozhovory, tak prostě je z toho jasné, že vůbec svět nechápe ani na té základní úrovni. Tak se mu buď zdá něco dobrý a něco ne. Ten člověk ve světě vůbec nežije, někdo ho živí, a on si občas vyrazí na výlet říct nějakou tu moudrost lidem, jak mají žít lépe :)
 
Naposledy upravené:
Dalajláma je hlavně budhista a budhismu rozumí.
Takže u následníků Budhova učení
(těch kdo se snaží v praxi potvrdit, že praktikování osmičlenné stezky umožní vystoupit bytosti z utrpení koloběhu zrození - o Budhismu se nehodlám bavit, to je jenom nějaký hloupý "ismus" pro matení neinformovaných, tedy davu),
se tomu, co teď napíši, říká vhled:
Může na pozici Dalajlámy, kde udílí rady státníkům a jeho dopučení jsou celosvětově ozvučovány, být nějaký hloupý poslíček co předávaným zprávám nerozumí? To ani náhodou, tam musí být ten kdo dokáže zajistit, aby subjekt (např. státník), který zprávu obdrží, ji nejenom přijal, ale aby ji i pochopil, aby správně poznal co má dělat (samozřejmě v zamlčení, tak že z jejich rozhovoru to nepůjde poznat - to vyžaduje velké zkušenosti a vysokou inteligenci).
Podle tohoto vhledu je již zřejmé je to člověk GP (ne nutně vědomě, ale napojený na příslušné egregory).

Příklad jak takové rozhovory probíhají je v díle Mistr a Markéta díl 8 - vysvobozeni mistra:
(od 26:56)
https://uloz.to/file/QrGZdJkQ/mistr...2ZGSyZGV2ZQD0AQVjATIzL1SeFzEgYK56IyIZLGyvMt==
 
Naposledy upravené:
Počas 2 sv vojny nemci niekoľko krát vyslali expedície do tibetu pretože mali informácie o tom, že sa tam nachádza niečo čo by im mohlo pomôcť vyhrať vojnu. Či aj reálne si odtiaľ odniesli tajné informácie to nikto nevie. Ale je jasné, že od niekiaľ dostali informácie o tom, ako postaviť jadrovú bombu. Tiež sa povráva, že obrovské knižnice v tibete obsahujú infromácie pomaly staršie ako tie vo vatikánskej knižnici. Určite by som považoval dalajlámu za nástroj GP. K tomu tibet je optimálne miesto pre uchovávanie informácií. Veď kto už len v živote sa tam aspoň raz dostal? Lietadlá tam nelietajú, lode nejazdia. Ani diaľnice tam nevedú. Priam optimálne miesto pre knižnicu.
 
Počas 2 sv vojny nemci niekoľko krát vyslali expedície do tibetu pretože mali informácie o tom, že sa tam nachádza niečo čo by im mohlo pomôcť vyhrať vojnu. Či aj reálne si odtiaľ odniesli tajné informácie to nikto nevie. Ale je jasné, že od niekiaľ dostali informácie o tom, ako postaviť jadrovú bombu. Tiež sa povráva, že obrovské knižnice v tibete obsahujú infromácie pomaly staršie ako tie vo vatikánskej knižnici. Určite by som považoval dalajlámu za nástroj GP. K tomu tibet je optimálne miesto pre uchovávanie informácií. Veď kto už len v živote sa tam aspoň raz dostal? Lietadlá tam nelietajú, lode nejazdia. Ani diaľnice tam nevedú. Priam optimálne miesto pre knižnicu.
Nie celkom ... Lhasa má svoje medzinárodné letisko Gongkar. A vedie tam aj železnica. Ale inak súhlas s tým, že Dalajláma patrí ku globalistom 2. úrovne (podobne ako Kissinger, alebo pápež)
 
Naspäť
Top Bottom