Funkční období prezidenta Petra Pavla

Atom

Člen
Volby skončili nyní je prezidentem generál Petr Pavel.

"Co považuji za nebezpečné, že se vyjádřil, že nevěří v Boha (kdyby řekl nevím jestli Bůh existuje to je něco jiného). Vědomé popření Boha je čistý satanismus, to znamená, že jeho psychika umožňuje bezbožné proti lidské činy, které nejsou omezeny svědomím."

Jaká bude jeho vláda ?
Bude sloužit USA státní elitě do roztrhání těla ?
Nebo ho GP bude trochu usměrňovat ?
Jedno je jisté národ i vlast jsou mu "zcela ukradené".

Začal nemastně a neslaně - budou se více setkávat a budou mít více informací. Zatím naprostá bezradnost ohledně řízení sociálního super systému, čeká se co z něj vyleze. První náznaky nic moc ještě se ani nerozkoukal už by podával trestní oznámení.

Čas ukáže jaká jeho vláda bude...
 
Naposledy upravené:
Ide extrémne rýchlo na bránku. Ešte nie je v úrade a už aspoň slovne menoval terajšieho šéfa BIS za generála. Stretol sa s Rakušanom. O "upratovaní" na Hrade ani nehovoriac.
Mal predpripravené pole, preto mu to umožňuje nasadiť vysoké tempo zmien. Zmien, ktoré sa nám nebudú páčiť.
 
Naposledy upravené:
Petr Šavel – šéf bezpečnostní služby Sanhedrinu (CIA).
Třeba po něm budou pojmenována novodobá evangelia?
 
SMERUJE ČESKÁ REPUBLIKA K VOJENSKÉMU REŽIMU?

Čína není přátelskou zemí, ze spolupráce s Tchaj-wanem může Česko těžit více, vzkázal Pavel

Tak podle tohoto to vypadá, že bude sloužit USA státní elitě až do roztrhání těla. Začíná to být nějak moc rychle jasné (ještě větší blbec než jsme doufali, proto ho tam asi GP prosadil místo Nerudové, správné řízení musí být trochu skryté a rozhodně ne zbrkle honem honem, to se provozuje až když teče bot - no jó to sedí dyť přeci USA státní elitě vlastně teče do bot proudem).
 
Naposledy upravené:
Jednanie Pavla mi príde akoby ho niečo tlačilo.
To nie je len o Českej republike, z ich konania je vidieť, že čas je proti nim. Otázka je, čo sa vyvŕbi ešte v Slovenskej republike, kde si Igiotský klan natiahol čas bezvládia do septembra. Aké procesy na pozadí ruinfrašky prebiehajú mimo pozornosť populácie? Spomeňme si na migračnú agendu, ktorá ako pláštik zakrývala prípravu kulís kovid teátra. Čo podstatné nám uniká? Odpoveď príde určite do septembra, ale aby sme tomu zabránili, musíme to zistiť skôr. Vektor ich cieľov poznáme, rapídne globálne zníženie populácie, čo nepoznáme je aktuálne zamýšlaný modus operandi a z toho vyplývajúci výber prostriedkov.
 
Naposledy upravené:
To nie je len o Českej republike, z ich konania je vidieť, že čas je proti nim. Otázka je, čo sa vyvŕbi ešte v Slovenskej republike, kde si Igiotský klan natiahol čas bezvládia do septembra. Aké procesy na pozadí ruinfrašky prebiehajú mimo pozornosť populácie? Spomeňme si na migračnú agendu, ktorá ako pláštik zakrývala prípravu kulís kovid teátra. Čo podstatné nám uniká? Odpoveď príde určite do septembra, ale aby sme tomu zabránili, musíme to zistiť skôr.
1. Sme prietokovy ohrievac pre prevoz zbrani na UA.
2. Nase zbranove zasoby vycislili takmer do dna.
3. Za Fica statny dlh 48%, za tejto vlady po 3 rokoch bude asi 77% (Fico spominal)
4. Rozpocet vlady za Fica 18 mld. a za tejto vlady v tomto roku 35 mld. Cize takmer dvojnasobok.
5. Cistka dochodcov (aj inych) kovid-matovicovou akciou.
6. Neustale porusovanie ustavy.
7. Totalna rozkradacka.

To su len take detaily, co ma v sekunde napadli. Podstatne je jedno, ze sme trnom v oku pre globalne zakulsie, tak nas postupne pomocou najvacsich idiotov a zapredancov rozoberaju, kde by sme v buducom nejakom postEU spolku boli v kategorii len nejakej podrztasky. Proste (zatial...) nie sme vhodni na pseudopatrioticku verziu statnosti.

Smer SD je zkladom existencie statu, preto podpora ci uz vo volbach, alebo nejakych ich aktivitach musi byt silna a na to treba vzdy mysliet.
 
rapídne globálne zníženie populácie
GP to v současnosti odpískal tím výbuchem těch už nevím jak jmenujících se desek v USA s doporučením udržet populaci na půl miliardě. Mimoto GP by to udělal "šikovně" dlouhodobě, ale COVID agendu mu ukradla USA státní elita a začala se na tom pakovat a tím to odkryla, protože prachy na prvním místě.

Takže cíl USA státních elit je jasný (s ničím vlastním novým nepřijdou na to nemají potenciál) rozpoutat válku v Evropě, to jediné jim může oddálit krach, jenže konečným důsledkem bude, že Evropa přejde do ruského světa (civilizace) pod jeho koncepci. Tohle si GP nepřeje potřebuje uzavřít mír a oddělit Rusko od Evropy a v Evropě uchovat řízení pod biblickou koncepcí a chystat se na další pokus zlikvidovat Rusko (každých sto let se vydává kolektivní západ zničit Rusko a dostane přez držku - teď to probíhá).

Pavel tam je podle mě proto (dosazený s podporou GP), aby znemožnil válku v Evropě tím, že to zviditelní a začne maximálně prosazovat a přežene to.

Poznámka:
Současný GP by mohl začít snižovat populaci pokud by zničil konkureční civilizaci (Ruskou), ale i kdyby se mu to povedlo tak svého nedosáhl, protože by to bylo neudržitelné. Již podle mě přišel na to, že to prakticky nejde provést aniž by přišel o řízení - je s rozumem v koncích (už jenom čeká na šťastnou náhodu a pokračuje ze setrvačnosti v tom co začal bez další perspektivy a brzdí příchod nového, ale to mu nic neřeší).
 
Naposledy upravené:
GP to v současnosti odpískal tím výbuchem těch už nevím jak jmenujících se desek v USA s doporučením udržet populaci na půl miliardě
Poradní kameny v USA-státě Georgia.
 
Současný GP by mohl začít snižovat populaci pokud by zničil konkureční civilizaci (Ruskou), ale i kdyby se mu to povedlo tak svého nedosáhl, protože by to bylo neudržitelné. Již podle mě přišel na to, že to prakticky nejde provést aniž by přišel o řízení - je s rozumem v koncích (už jenom čeká na šťastnou náhodu a pokračuje ze setrvačnosti v tom co začal bez další perspektivy a brzdí příchod nového, ale to mu nic neřeší).
Zrovna tak může odepsat podstatnou část svých ideologií a na jejich troskách zavést jinou . Na troskách se nejlépe buduje . Dokážete si představit ten masakr po celém světě , pokud se budou odepisovat náboženství ?
Jediné co si musí ohlídat , jsou atomové zbraně .
 
Sú len dve možnosti - SSA tečie do bot (ide im o čas) alebo je Pavel übersnaživý a horlivosťou si hádam aj hlavu rozbije.
Já sleduji jiný scénář . Scénář RU 2 , na který je plně zaděláno a který je potřeba urychlit , vzhledem k riziku atomové války . Jakmile se rozpadne čtvrtá říše EU , tak dojde k podobnému snížení válečného napětí , jako po podepsání Brestlitevského míru .
Je snad jenerál PP vhodný kandidát na směřování k RU 2 ? Není , ale je to vhodný kandidát k takovému vybičování emocí svojí tupou iniciativou , že poslouží jako rozbuška a zároveň zápalná oběť .
Sledujte šedou eminenci starého Koláře . Ten postupuje tak , že započne nějaký program a ustoupí do pozadí . Pokud se bude ztrácet z okolí PP do zapomnění , tak je to proto že ví , co má následovat .
A zamyslete se nad tím , proč byla Slovenská vláda zabetonována až do konce léta . Co má v této době proběhnout v globální politice a co do té doby stihne napáchat pětikolka s PP ?
A nezapomeňte se podívat na to , jaké kroky provádí Orbán a s kým se dává dohromady .
 
Daniel Vávra

Takže zatím jsem se o našem novém prezidentovi dozvěděl, že nebude bydlet na hradě, ale na vesnici za Prahou, což mi nepřijde jako projev skromnosti, ale naopak jako brutální komplikace a prodražení jeho provozu, nechce být na známkách a nechce mít portrét ve školách, což mi opět nepřijde jako projev skromnosti, ale zrušení významné státní symboliky, jeho žena nechce být první dáma, nechce mít hradní ochranku, ale jinou ochranku a přestože ještě měsíc nebude ve funkci, jako prakticky první věc co udělal, je telefonát na Taiwan.

Přiznám se, že nechápu, proč někdo, kdo nechce prakticky nic z toho, co jsou průvodní jevy prezidentování, kandidoval na prezidenta a připadá mi to jako chování primadony. A stejně tak se přiznám, že přestože Taiwancům fandím, velmi by mě zajímalo, jaký cíl tento telefonát sledoval, co měl komu signalizovat a v čím zájmu proběhl. Protože mi nepřijde, že ČR je schopná vést s Čínou válku, ani tu ochodní a stejně tak nemám pocit, že významná část obyvatel, včetně voličů Petra Pavla, řeší situaci na Taiwanu tak, aby to musela být první věc, co jako prezident udělá.

Jo a taky se včera stihnul vyjádřit, že je pro zákaz vjezdu aut se spalovacím motorem do center měst.

A ano, je mi jasné, že Babiš by nejspíš v tuto chvíli zatelefonoval do McDonaldu, vyhlásil by omylem válku Polsku a udělil by si amnestii. Což by taky byla velká paráda, ale u války s Polskem bychom aspoň po prohře měli hrůzovládce, jejichž jazyk ovládám :)

BTW: A reakce na tento příspěvek, který je podle mě zcela legitimní, věcně a slušně napsaný povzdech, nad podle mě dost zvláštním chováním vítěze, jsou dost smutné. Styl "nejdeš s námi, jdeš proti nám, mažu si tě debile" mě úplně nebaví.

 
Sú len dve možnosti - SSA tečie do bot (ide im o čas) alebo je Pavel übersnaživý a horlivosťou si hádam aj hlavu rozbije.
Svým způsobem ano = jenerál je přehorlivý a bude sloužit do roztrhání těla. A on a jeho tým (to jsou ti manažéři, co dělají píár i pětikolce) jsou natolik pitomí, že v tom kalupu překračují zákon. Čím? Že jenerál dělá věci, které ještě vůbec dělat nemůže, protože až do svého slibu žádným prezidentem není - no a Milošovi mandát končí až někdy v březnu. Toto může jenerálovi v budoucnu srazit vaz, protože na jeho jednání máme i zákon - jak už třeba ozvučila soudkyně Benešová.
Jelikož ale zákon už nějakou tu dobu překračuje i sama pětikolka, pak to vidím jako "argument pro budoucnost" a to zároveň z jedné vody i s "jejich" jenerálem.
Co se týká USA, tak si myslím, že jenerál není žádným kádrem GP, ale naopak jen bažiny. Proč? Protože se dohadovalo jeho "prezidentování" na ambasádě USA - a ta není pod "vlivem" GP, ale bažiny. A osoba "kmotra v pozadí" vyloženě k bažině patří.
Takže si myslím, že všichni půjdou od válu v jeden čas - společně s bažinou v USA.
 
Rád si prečítam Benešovej slová, máš zdroj?
Ďakujem


Je to ve vedlejším vlákně... (viz odkaz výše)
 
Naposledy upravené:
Že jenerál dělá věci, které ještě vůbec dělat nemůže, protože až do svého slibu žádným prezidentem není - no a Milošovi mandát končí až někdy v březnu. Toto může jenerálovi v budoucnu srazit vaz, protože na jeho jednání máme i zákon - jak už třeba ozvučila soudkyně Benešová.
Nejsem právník, ale s výkladem Benešové nesouhlasím, že Pavel jednal protizákonně. On ještě prezidentem není, tím se stane až složením slibu, to je pravda. Ale soukromě telefonovat s přestavitelem jiného státu může z ČR naprosto kdokoli, žádný zákon to nezakazuje. Prostě formálně vzato (a český právní řád je na formalismu postaven) to byl soukromý hovor. Pavel by porušil zákon pouze v případě, kdyby se výslovně za prezidenta ČR vydával. Své jednání může obhájit tím, že to byl soukromý hovor a že maximálně mohlo dojít k omylu ze strany Tchajwanu, který ho za prezidenta považoval.
Ale i kdyby se o porušení zákona jednalo. Komu patří formálně nezávislá a skutečně závislá soudní soustava, o státním zastupitelství ani nemluvě? Pochybuji, že by v takovém případě žaloba byla průchozí, už státní zástupce by ji shodil ze stolu. A navíc, i kdyby byla vůle k vyšetřování a došlo k němu, až se Pavel za měsíc stane prezidentem, bude trestně nepostižitelný.
Takže žádné sražení vazu, ani náhodou. Jen politicky pár mínusových bodů - a u kavárníků zase naopak pár plusových.
 
Nejsem právník, ale s výkladem Benešové nesouhlasím, že Pavel jednal protizákonně.
Já taky nejsem právník a s Benešovou souhlasím. Věc názoru, že? :) Samozřejmě, že záleží na tom, kdo to posuzuje, z jakého úhlu.
Nejde ani tak o ty telefonáty - i když i tam je to divné. Stejně tak i Čaputka. To, co jenerál - spíše jeho loutkovodiči - nezvládl, jsou řeči o "auditu NKÚ" a "šedé zóně" ze strany hradní kanceláře.
Dokonce tvrdí, že "má informace".
Předně - audit účetnictví hradní kanceláře se dělá vždy při předávání - ale až po slibu.
Ovšem NKÚ je jiné "kafe". Jenerál se už sešel se šéfem NKÚ a mě by jako občana dost zajímalo, odkud má armádní vysloužilec, který je již dva roky v důchodu, informace o účetnictví hradní kanceláře - spíše tedy - o páchání nějaké té trestné činnosti osobami, které doteď účetnictví vedly. Já fakt nevím, ale jako běžný občan bych se těžko soukromě sešla se šéfem NKÚ, pokud by to nebyl zrovna příbuzný nebo kámoš.
Tady mi přijde, že jenerála využívají jako "figuru u moci" k vyřizování si svých vlastních účtů.
Protože - jenerálovi ještě nic předávané není a do slibu ani nemůže, takže nemůže ani nahlížet do účetnictví Hradu a nemůže o něm ani dostávat informace.
Co se týká telefonátů - tam máš pravdu. Je stále ještě soukromou osobou. Je to tam jen divné, že obsah soukromých telefonátů rozebírají masmédia.
Horší je to s Čaputkou, protože ta už jen soukromou osobou není. Mělo být, že upozorní našeho prezidenta nebo vládu, že se bude v naší zemi vyskytovat jako soukromá osoba. Miloš nic nevěděl a jestli fijalín? Těžko říct. Každopádně je její návštěva světový unikát. Ještě nikdy se nestalo, aby hlava jedné země přijela "inkognito" do jiné země gratulovat kandidátovi ještě před sečtením hlasů.
Jinak souhlasím, že za současné justice je toto chování "OK", byť by bylo sebedivnější. Máš pravdu, že se mu teď nic nestane. Já to myslela do budoucna = až se budou bažiňáků zbavovat. Pak to může být použito.

Dodatečně to edituju o jednu důležitou myšlenku:
Myslím si, že těmito "nevinnostmi", které se někomu můžou zdát i roztomilé nebo přátelské, dochází k "instalaci" úplně jiných zvyklostí a kultury kolem hlavy státu. Podle mého jde o snižování významu i důstojnosti. Stačí se podívat, jak důsledně ochraňují své ceremonie a kulturu kolem královských rodin - a to právě za účelem uchování respektu a důstojnosti.
 
Naposledy upravené:
Naspäť
Top Bottom