Harabínov kanál na Telegrame

jardob

Člen personálu
Pár dní sledujem na TG kanál, ktorý má názov "Štefan Harabin (infokanál)", a ten kanál doslova zvlčel. Ak by ten kanál neexistoval od okt. 2017, tak by som si myslel, že si ho založili progresívci na oblbovanie Harabinových voličov. Očividne samotný Harabín s tým kanálom nemá nič spoločné. Admin je iba niekto, kto sa pasoval za fanúšika pána Harabína. No dnes vyzerá skôr ako fanúšik Ivana Korčoka.

Admin aj mnohí diskutujúci na tomto kanály vyvíjajú enormnú aktivitu v prospech toho, aby vyhral Ivan Korčok. Hneď po skončení 1. kola tam zdieľajú všemožnú špinu proti Pellegrínimu a v prospech naratívu, že netreba ísť voliť. Je to veľmi primitívne a priehľadné. Admin to dokonca robí tak figliarsky, že on tam nedáva svoje príspevky (aby mal alibi), ale zdieľa tieto kydy na Pellegríniho od iných ľudí, od konkrétnych osôb, na ktoré sa nedá prekliknúť. Možno majú súkromnú skupinu, kde tieto kydy zhromažďujú.

Vyvíjajú tam dosť vysokú aktivitu v prospech toho, aby zvíťazil Ivan Korčok, nepriamo. Pritom Harabín nikoho od druhého kola neodrádza. A samozrejme, vzhľadom na to, čo tvrdil v minulosti, nebude teraz otvorene podporovať nikoho z kandidátov, lebo by šiel sám proti sebe. Ale nikoho ani neodrádza. No tento jeho fanúšikovský kanál je (nepriamo - protiPelle agitovaním) čisto korčokovský v týchto dňoch. Našťastie to tam v diskusii mnohí ľudia vyvažujú.
 
Možno spáč. Telegram u nás spopulárnel a nabral váhu až o pár rokov neskôr.
Dávam sem ešte Harabinove vyhlásenie z jeho oficiálneho YT kanála

Štefan Harabin
Milí priaznivci. Korčokov progresívny tábor rozbehol kampaň na sociálnych sieťach, kde publikujú vymyslené vyhlásenia, ktoré vydávajú ako moje. Chcem preto upozorniť, že žiadne vyjadrenia v súvislosti s voľbou v druhom kole som nedával.
 
Naposledy upravené:
Pár dní sledujem na TG kanál, ktorý má názov "Štefan Harabin (infokanál)", a ten kanál doslova zvlčel. Ak by ten kanál neexistoval od okt. 2017, tak by som si myslel, že si ho založili progresívci na oblbovanie Harabinových voličov. Očividne samotný Harabín s tým kanálom nemá nič spoločné. Admin je iba niekto, kto sa pasoval za fanúšika pána Harabína. No dnes vyzerá skôr ako fanúšik Ivana Korčoka.

Admin aj mnohí diskutujúci na tomto kanály vyvíjajú enormnú aktivitu v prospech toho, aby vyhral Ivan Korčok. Hneď po skončení 1. kola tam zdieľajú všemožnú špinu proti Pellegrínimu a v prospech naratívu, že netreba ísť voliť. Je to veľmi primitívne a priehľadné. Admin to dokonca robí tak figliarsky, že on tam nedáva svoje príspevky (aby mal alibi), ale zdieľa tieto kydy na Pellegríniho od iných ľudí, od konkrétnych osôb, na ktoré sa nedá prekliknúť. Možno majú súkromnú skupinu, kde tieto kydy zhromažďujú.

Vyvíjajú tam dosť vysokú aktivitu v prospech toho, aby zvíťazil Ivan Korčok, nepriamo. Pritom Harabín nikoho od druhého kola neodrádza. A samozrejme, vzhľadom na to, čo tvrdil v minulosti, nebude teraz otvorene podporovať nikoho z kandidátov, lebo by šiel sám proti sebe. Ale nikoho ani neodrádza. No tento jeho fanúšikovský kanál je (nepriamo - protiPelle agitovaním) čisto korčokovský v týchto dňoch. Našťastie to tam v diskusii mnohí ľudia vyvažujú.
sídlia v BA v Redingtower II
 

Adminom je Harabin

Telegramové kanály Štefana Harabina

Na sociálnej sieti Telegram existujú 3 verejné kanály, ktoré je možné spojiť s osobou Štefan Harabin, z toho jeden kanál s označením „Štefan Harabin“ neobsahuje žiaden príspevok (pravdepodobne ide o prvotný telegramový účet), druhý s tým istým označením, len inou fotografiou obsahuje posledný príspevok zo 14.1.2024


Príspevok, ktorý sa stal podkladom pre článok v Pravde sme našli na kanáli s označením „Štefan Harabin (infokanál)“.
Autenticitu tohoto kanála potvrdil pre Hlavné Správy v telefonickom hovore sám Štefan Harabin. Okrem iného zopakoval, že jediné jeho oficiálne vyjadrenie týkajúce sa podpory niektorého z kandidátov je len to vyššie uvedené, ktoré médiám poskytol počas povolebnej noci. Žiadne ďalšie odporúčanie nikomu nedával. K tomu, že sú na jeho „infokanáli“ nielen seriózne, ale vskutku aj veľmi kontroverzné príspevky, komentoval Štefan Harabín slovami, že na svojom infokanáli zdieľa aj pozitívne aj negatívne príspevky týkajúce sa jeho osoby, ktoré sa k nemu dostanú aj z iných telegramových účtov, ako aj články z internetu.

Na mnohých príspevkoch preposlaných z iných účtov po skončení 1. kola prezidentských volieb, ma upútalo, že väčšina je negatívne nastavená voči Petrovi Pellegrinimu. Pričom sú medzi nimi príspevky, ktoré pripomínajú, že nemal ako predseda NR SR vôbec kandidovať, jeho vyjadrenia z pandémie, ale aj jeho postoje k Ukrajine. Štefan Harabin túto skutočnosť komentoval tak, že on len zverejňuje, čo sa k nemu dostane a že je to chyba tímu z okolia Petra Pellegriniho, že nedokáže ustrážiť, že sa o ich volebnom lídrovi takéto informácie internetom šíria.

Už po skončení hovoru so Štefanom Harabinom som si na tých preposlaných príspevkoch zameraných na Petra Pellegriniho všimol ešte jednu vec. Telegramové účty, z ktorých boli na Harabinov infokanál preposlané, sú súkromné. Sú medzi nimi kanály s označeniami „Lenka Lelka“, Juraj Novotny“, „AI1s“, či Peter Kľučár. Po kliku na meno kanála sa mi jeho obsah nezobrazil. Môže ísť o sklamaných blízkych voličov Štefana Harabina, ktorí sú presvedčení, že len vďaka tomu, že kandidoval Peter Pellegrini sa do druhého kola nedostal ich favorit.

 
Naposledy upravené:
... Môže ísť o sklamaných blízkych voličov Štefana Harabina, ktorí sú presvedčení, že len vďaka tomu, že kandidoval Peter Pellegrini sa do druhého kola nedostal ich favorit.
Môže (nemusí?) ... toto by v závere príspevku tu nemuselo byť... horliví trolovia sú všade, zrejme to vynáša. Z druhej strany v dnešnej spoločnosti "debil sa stáva normou" ... je k tomu už kvalitná analýza --- niekde v archívoch to mám v ruštine.
 
Naposledy upravené:

Adminom je Harabin

Telegramové kanály Štefana Harabina

Na sociálnej sieti Telegram existujú 3 verejné kanály, ktoré je možné spojiť s osobou Štefan Harabin, z toho jeden kanál s označením „Štefan Harabin“ neobsahuje žiaden príspevok (pravdepodobne ide o prvotný telegramový účet), druhý s tým istým označením, len inou fotografiou obsahuje posledný príspevok zo 14.1.2024


Príspevok, ktorý sa stal podkladom pre článok v Pravde sme našli na kanáli s označením „Štefan Harabin (infokanál)“.
Autenticitu tohoto kanála potvrdil pre Hlavné Správy v telefonickom hovore sám Štefan Harabin. Okrem iného zopakoval, že jediné jeho oficiálne vyjadrenie týkajúce sa podpory niektorého z kandidátov je len to vyššie uvedené, ktoré médiám poskytol počas povolebnej noci. Žiadne ďalšie odporúčanie nikomu nedával. K tomu, že sú na jeho „infokanáli“ nielen seriózne, ale vskutku aj veľmi kontroverzné príspevky, komentoval Štefan Harabín slovami, že na svojom infokanáli zdieľa aj pozitívne aj negatívne príspevky týkajúce sa jeho osoby, ktoré sa k nemu dostanú aj z iných telegramových účtov, ako aj články z internetu.

Na mnohých príspevkoch preposlaných z iných účtov po skončení 1. kola prezidentských volieb, ma upútalo, že väčšina je negatívne nastavená voči Petrovi Pellegrinimu. Pričom sú medzi nimi príspevky, ktoré pripomínajú, že nemal ako predseda NR SR vôbec kandidovať, jeho vyjadrenia z pandémie, ale aj jeho postoje k Ukrajine. Štefan Harabin túto skutočnosť komentoval tak, že on len zverejňuje, čo sa k nemu dostane a že je to chyba tímu z okolia Petra Pellegriniho, že nedokáže ustrážiť, že sa o ich volebnom lídrovi takéto informácie internetom šíria.

Už po skončení hovoru so Štefanom Harabinom som si na tých preposlaných príspevkoch zameraných na Petra Pellegriniho všimol ešte jednu vec. Telegramové účty, z ktorých boli na Harabinov infokanál preposlané, sú súkromné. Sú medzi nimi kanály s označeniami „Lenka Lelka“, Juraj Novotny“, „AI1s“, či Peter Kľučár. Po kliku na meno kanála sa mi jeho obsah nezobrazil. Môže ísť o sklamaných blízkych voličov Štefana Harabina, ktorí sú presvedčení, že len vďaka tomu, že kandidoval Peter Pellegrini sa do druhého kola nedostal ich favorit.

Je to ešte horšie, ako som si myslel. Podľa toho článku sa Harabín k tomu Telegramovému kanálu hlási ako admin.
Ak tam on robí tú antiPelle kampaň, potom je to skutočne špinavá krysa, vlk v ovčom rúchu, a žiadny národniar. Obyčajný spjaščij.

PS: pred pár dňami som sa s kolegami bavil, čo sa na tom kanály deje. Hlavne v diskusii. Kolega Harabínovi poslal sms ohľadom tomu kanálu. Priama odpoveď neprišla, ale behom hodiny sa tam začal valiť jeden príspevok za druhým so špinou na Pellegríniho. Ako keby pichol do osieho hniezda s tou SMS.
 
Naposledy upravené:
Môže (nemusí?) ... toto by v závere príspevku tu nemuselo byť... horliví trolovia sú všade, zrejme to vynáša. Z druhej strany v dnešnej spoločnosti "debil sa stáva normou" ... je k tomu už kvalitná analýza --- niekde v archívoch to mám v ruštine.

O čom je reč? Ty riešis koniec, ja začiatok článku ,ktorý nadväzuje na obsah témy Jardoba:

@jardob ...Očividne samotný Harabín s tým kanálom nemá nič spoločné. Admin je iba niekto, kto sa pasoval za fanúšika pána Harabína. No dnes vyzerá skôr ako fanúšik Ivana Korčoka.

@JankA ...Autenticitu tohoto kanála potvrdil pre Hlavné Správy v telefonickom hovore sám Štefan Harabin.K tomu, že sú na jeho „infokanáli“ nielen seriózne, ale vskutku aj veľmi kontroverzné príspevky, komentoval Štefan Harabín slovami, že na svojom infokanáli zdieľa aj pozitívne aj negatívne príspevky týkajúce sa jeho osoby, ktoré sa k nemu dostanú aj z iných telegramových účtov, ako aj články z internetu.
Tak neviem,do tých súkromných kanálov musí mať prístup,inak zdieľať nemôže..potom je to zrejme tím ľudí


@jardob ...
Je to ešte horšie, ako som si myslel. Podľa toho článku sa Harabín k tomu Telegramovému kanálu hlási ako admin.
Ak tam on robí tú antiPelle kampaň, potom je to skutočne špinavá krysa, vlk v ovčom rúchu, a žiadny národniar. Obyčajný spjaščij.
 
Naposledy upravené:
O čom je reč? Ty riešis koniec, ja začiatok článku ,ktorý nadväzuje na obsah témy Jardoba:




Tak neviem,do tých súkromných kanálov musí mať prístup,inak zdieľať nemôže..potom je to zrejme tím ľudí
Áno, informácií veľa, dôveryhodných však málo. A keďže prebieha veľmi intenzívna informačná vojna o Slovensko, je veľmi zlé, keď prechádzame, hlavne tu, do emócií - bohužiaľ, takto to vnímam. Navyše, pri súčasnom stave spoločnosti, falšovanie výsledku volieb nepredstavuje príliš veľký problém, používalo sa aj sa použije. Napriek tomu som na základe mne dostupných informácií presvedčený, že to pre Slovensko dopadne dobre.
 
Naposledy upravené:
Asi jeden z jeho adminov na TG potreboval, aby mu schovali fľašku...
Azda to nebude ďalší blud...dnes vraj to povedal, ale nič bližšie som nenašiel. Aby to nebol ďalší pichanec do hniezda.
Dnes sa o tom hovorilo, že to šéf jeho volebného týmu Jureňa urobil na vlastnú päsť. Harabín mal poprieť, že podporuje Pellegríniho a Jureňu vraj okamžite prepustil.
 
Už aj politológovia pochopili, že Korčok nemá kde brať ďalšie hlasy. A že druhé kolo vyhrá ten, kto získa voličov Štefana Harabina. Korčok ich nemá šancu získať a Pellegrini to má len a len vo vlastných rukách. Ak ich presvedčí, tak ho pôjdu voliť, ak nie ostanú doma.
V tejto spojitosti je nepodstatné, čo hovorím, či nehovorím, či odporúčam, alebo neodporúčam ja.
Štefan Harabin


Zdroj: https://t.me/harabin/12580
 
Štefan Harabin (infokanál)
Chce Pellegrini vôbec osloviť voličov Harabina?

Už podruhé chválím Harabina. Je to správné řízení, bojuje za svého voliče i za Slovensko a zavazuje tím i Pellegriniho kopat za Slovensko do budoucna, pokud nahrávku Pellegrini přijme (zatím si moc kladných bodů u mě nevytvořil od roztržky ve směru).
Alebo Štefan len mimikruje, aby odviedol na svojom kanály od seba pozornosť, že vylievaním špiny na svojom kanály podporuje progresívca Korčoka. Pretože práve táto otázka sa začala v posledných dňoch riešiť. Ja som to na jeho kanály v diskusii naznačil, a hneď mi skryl viditeľnosť komentárov: môžem vojsť do diskusie, ale nevidím príspevky, som slepý. Hoci písať akože môžem, ale nevidím reakcie ani nič.

V minulých voľbách napomohol výhre progresívnej Čaputovej. Vtedy otvorene a nahlas odhováral svojich voličov od toho, aby šli voliť v druhom kole. Teraz to otvorene sám nehovorí, ale zdieľa na svojom kanály vyroky iných v tomto istom duchu, aby ľudia nešli k voľbám v druhom kole. Je to veľmi rafinovaný žid (v zmysle režimu psychiky).

Nahovoreného a nasľubovaného z jeho úst toho bolo dosť. Veď to isté robí aj Medvedev v Rusku, ale on sa už stihol prezentovať aj ako liberál, preto mu to vlastenectvo nie každý zožerie. A aké sú reálne plody toho, keď bol vo vláde ako minister spravodlivosti? - Veľmi prísny protiextrémistický náhubkový zákon, na základe ktorého bol obvinený aj Rostas a ďalší, čo si otvorili ústa proti chránenej menšine, alebo sa obtreli slovom o nich. To jest, plodom jeho práce bola sprísnená ochrana Židov a iných menšín. Prečo ho tak trápi ochrana Židov, že sa zasadil o tak prísny náhubkový zákon?
 
Naposledy upravené:
Alebo Štefan len mimikruje
To už je pro mě těžké zhodnotit, protože ve Slovenském infoprostoru se neorientuji. Nicméně ty vyhlášení jsou dle mě tak dovedná, jako by je dělal bolševik.
 
Naposledy upravené:
To áno, ale iba ak sa na to pozeráš selektívne
Ano a proto se nevyjadřuji moc o Slovenském infopoli, jenom když mě to silně zaujme (pouze když zapracuje intuice). Nakonec může být tak dovedný v odvádění pozornosti, že pracuje pro druhou stranu více než by sám chtěl. Nicméně děkuji za novou informaci, zatím jsem ho měl spíše za Dona Quijote (hrdopýška co si stojí za svým ideálem bez ohledu na nevhodnost okolností). Minimálně se ukazuje, že tomu tak není, když dává tak "gramotná" vyhlášení. Budu trošku pozorovat co činí, možná že se teď i dostává více do hry (za mně je to persona podporovaná GP od počátku).
 
Naposledy upravené:
ak to vnímaš ako celok.
Pellegriniho dobieha vlastná minulosť: jeho vyjadrenia počas pandémie, koketovanie s liberalizmom a pod. Všetci uznávame, že mu chýba viac pronàrodnej rétoriky a postojov. V kontexte toho to vidím tak, že mu Harabin prihral na smeč, ukázal smer: oslov aj tú radikálnejšiu časť pronárodných voličov. …ak skutočne chceš voľby vyhrať.
S tým zhodnotením výsledkov prvého kola voľby prezidenta má Harabin pravdu.
 
Naspäť
Top Bottom