leboFICO (leboSMER)

Materiál, ktorého cieľom je diskreditovať riadenie SR SMERom k lepšej budúcnosti.
"Ak na nás naši protivníci nadávajú, môžeme si byť istí, že našu prácu robíme dobre." (voľne parafrázovaný výrok J. V. Stalina)

Poznámka: spätne bude možné si všetko "leboFICO" vyhľadať a použiť tam, kde treba
 

Stokrát nič umorí aj osla.

Vláda si zvýšila platy. Ministri si násobne prilepšia, Fico zarobí vyše 11-tisíc mesačne​


Každá slamka sama osebe váži málo. No keď veľa slamiek zlisuješ do balíka (protesty, tlak v EU parlamente, sprava Uhríkovci podkopávajú nohy lebo si "málopatriot", Kušnírová má zajtra vystupovať na demonštrácii v PP, "umelci" spisujú petície ... atď. atď. a k tomu všetkému masmediálne štetky robia svoju radodajnú robotu dobre ... i takáto správa priloží nové gramy do balíka)
 
Naposledy upravené:
Milan kope horšie, ako to robil Kotleba. Chvíľu som mal pocit, že je iný, inteligentnejší. No vysvitlo, že keďže vyšiel z tej istej liahne, robí to isté. A ešte "lepšie". Je škoda, že mu nedochádza, čo vlastne robí. Alebo mu to dochádza až príliš dobre.
Pred týždňom som sa bavil s mamou na tému: "Liberalizmus je nechcené dieťa cirkvi." Konečne to po rokoch začala chápať.


Zdroj: https://youtu.be/MR0prVJc4_M
 
Naposledy upravené:
Síce v článku 100 dní opozície od Zoldyho nie je o Ficovi zmienka, i tak je to dobré zhrnutie toho, čo sa na prizme" lebo Fico ", v politike i voličskej základní, vyprofilovalo: sfanatizovaná demolačná čata.

Screenshot_2024-02-07-07-59-11-309~2.jpeg

A ešte pridám zaujímavý komentár pod článkom k voľbám prezidenta

Mne je na prezidentských voľbách podozrivá jedna vec. A síce, že v minulých obdobiach už v tomto čase prebiehali vo všetkých televiziach predvolebné diskusie kandidátov a teraz nič. Zdochol pes. Akoby ani prezidentské voľby neboli

Tiež som si to všimla, podivné ticho a to sú voľby o mesiac , akoby sa na niečo čakalo.
 
Naposledy upravené:
Tiež som si to všimla, podivné ticho a to sú voľby o mesiac , akoby sa na niečo čakalo.
Nečaká sa na nič. Protislovenské médiá neustále vysielajú zábery a informujú o protestoch opozície na námestiach, protesty sa nekonajú len v BA ale naprieč Slovenskom. Oni robia reklamnú kampaň Korčokovi bez rizika strápnenia svojho favorita v nejakej televíznej diskusii, napr. s Harabínom, ktorý už Korčoka verejne vyzýval k takejto diskusii napr. k téme trestného práva.
Danko sa strápnil sám, preto dostal mediálny priestor, Korčok má permanentnú reklamu v médiách skrze protesty opozície. Pellegrini má pár bilboardov a príhovorov skrze sociálne siete a Harabin? Čo si sám nenatočí a nehodí na sociálne siete, to nemá…
Takže voličovi závislému na info z TV je prezentovaný len jeden kandidát, a ak si k tomu prirátame navýšenie príjmov vládnych činiteľov skrze nezdaňované paušálne výdaje pár týždňov pred voľbou prezidenta, čo naserie nejedného voliča (akoby tento krok nemohol počkať až po prezidentých voľbách), rýpanie Danka do Pellegriniho a koalície (Huliaka v Infovojne som nepočúval), tak máme tu obraz zametania cestičky Korčokovi z každej strany…
 
čo naserie nejedného voliča (akoby tento krok nemohol počkať až po prezidentých voľbách), rýpanie Danka do Pellegriniho a koalície (Huliaka v Infovojne som nepočúval), tak máme tu obraz zametania cestičky Korčokovi z každej strany…
Pravdu máš. V Podstate sa všetko, čo začali robiť opoziční šimpanzi po 30. 9. 2023 zameriava na jednu jedinú vec. Voľba prezidenta. Poťažmo aj na druhú: dikreditácia vlády, ale to ide ruka v ruke s tou prvou. A ide to skrz "leboFico". Tak ako vždy aj po minulé obdobia.
 
Naposledy upravené:
Fúha? Síce sú to len trápni opičiaci rovnako ako ukrovlajočkári, ale toto je už silná káva ...
No aspoň vidno, odkiaľ vietor veje. Ujo Džórdž musí byť pekne nahnevaný.

 
ten bude existovať dovtedy, pokiaľ ľudia namiesto vytvárania si vlastného názoru budú nekriticky preberať názor cudzí.
Ano, budú. Na posledného sa nedá čakať. Podstatné je práve to, čo píšeš ďalej, a to sa týka kritickej miery. Hlupáci budú medzi nami naozaj stále. Hlúposť sama osebe nie je niečo, čo by sme mali chcieť do tla vykoreniť. Bude dokonca užitočná, pokiaľ sa percento hlupákov bude držať pod kritickým bodom.
 

Fico chystá lúpež storočia, podľa SaS si vláda robí zálusk na našetrené peniaze sporiteľov v druhom pilieri (video)​

Čo čakať ... od špinavcov.
 
Ďalší materiál, ktorý sa v budúcnosti hodí "do krámu". Kôpka sa pomaly vŕši. Tak ako sa to dialo v minulosti. Čím ďalej budeme od nevlády a neprezidentky, od COVID nezmyslu a Ukrajiny, tým väčšia bude táto kôpka. Aspoň teda týmto spôsobom znova uvažujú liberasti a prisluhovači.

 

Fico chystá lúpež storočia, podľa SaS si vláda robí zálusk na našetrené peniaze sporiteľov v druhom pilieri (video)​

Čo čakať ... od špinavcov.
Pamätám si veľmi presne , pred rokmi , keď ešte len druhý pilier zakladali , ako sa Róbert Fico raz priamo na obrazovke vyjadríl , aby ľudia radšej nevstupovali do druhého piliera.
 
Pamätám si veľmi presne , pred rokmi , keď ešte len druhý pilier zakladali , ako sa Róbert Fico raz priamo na obrazovke vyjadríl , aby ľudia radšej nevstupovali do druhého piliera.
Peniaze zarábajúce na peniazoch sú blud. Vytvára to len bubliny v ekonomike. Ženú do toho ľudí skrze "infláciu". Namiesto toho, aby prestali s úrokmi nafukovať objem peňazí v obehu a vyrábať peniaze z ničoho (úver) a bez krytia, zavesia ľuďom na nos bulík, že "zarábajúce peniaze im pomôžu pokryť aspoň infláciu". No a ľudia sa toho chytia. Veď kto by nechcel mať "bez práce zarobené". A keď chceš preventívne chrániť ich dôchodkové úspory, aby v budúcnosti neboli odkázaní na štátne dávky, keď tie bubliny, na ktorých sa sami podieľali, prasknú, no tak z teba urobia zlodeja storočia.
 
Bolo by zaujímavé zistiť, komu následne SPF priklepol dané pozemky do prenájmu… Kto v pozadí za nitky ťahá…
Tí čo vždy Popolvár. Tí, čo to robili aj predtým. Za Ficovým chrbtom je stále kopu tých, ktorí si "ulievajú". Alebo za chrbtom "jeho" vlády = tiež za Ficovým chrbtom. V tomto sa nič zas až tak extrémne nezmenilo. Dôležité by to bolo napraviť, no to je dlhodobý proces, ktorého všetky páky v rukách Fico a spol. nedržia. Preto druhé najdôležitejšie je vysvetľovať ľuďom, že títo sú "bastardi", ale sú to "naši" bastardi v zmysle, že hoc aj sa toto stále deje, v prípade, že tam nebude Fico, ale protistrana, okrem toho, že sa tam bude diať toto isté (pretože typ psychiky jednotlivca nezáleží od názvu straníckeho trička), budú sa diať okrem toho aj všetky tie veci 2019 - 2023 a horšie. Čo je vskutku neľahká úloha, keďže vŕšením tejto "kôpky" postupne narastá pobúrenie davu, ktorý potom skočí na hocakú mrkvičku "leboFico".
 
Fico chystá lúpež storočia, podľa SaS si vláda robí zálusk na našetrené peniaze sporiteľov v druhom pilieri (video)
Tak tato sprava ma potesila. Uz davnejsie mam v plane vystupit z druheho piliera a previezt vsetky nasporene peniaze spat do Socialnej poistovne. Zistil som, ze predchadzajuca vlada (ako inak) tuto moznost zrusila a chcel som pisat na ministerstvo, aby tuto moznost opat spristupnili. Kazde Euro odobrate zapadnej fasistickej masinerii a prevedene do statnej kasy Slovenska ma svoj (minimalne symbolicky) vyznam. Tesim sa, ze vlada na to nezabudla a riesi okrem mnozstva inych dolezitych veci aj 2. pilier.
 
Naspäť
Top Bottom