Mierové pochody, osvietený Slavín,

Gabo

Nový člen
Zdravím,
našim Slovenskom sa od začiatku februára začali šíriť po jednotlivých mestách mierové pochody organizované občianskymi aktivistami, spolkami. Tieto pochody sú úspešné, zúčastňuje sa ich oveľa viac ľudí, než by sa čakalo, zrejme aj ako dôsledok referenda o skrátení volebného obdobia. Spoločným menovateľom týchto pochodov je spontánnosť, organizácia bez účasti politických strán, hoci jedna, so zelenými vlajkami, sa snažila " priživiť", no nejako sa im to nedarilo, ľudia oceňovali občiansky charakter pochodov.
Z tohto hľadiska je zaujímavý pohľad na mierové zhromaždenie na Slavíne, ktoré bolo reakciou na vyhlásenie primátora Valla, že na výročie vojenskej operácie na Ukrajine vypne osvetlenie Slavína.
Lenže, čo sa stalo? Slavín bol osvietený, no v žlto-modrej farbe a nebol sám...
Takto nasvietená bola aj Eiffelova veža, opera v Sydney, rímske Koloseum, monument Slobody v Litve, europsky parlament v Bruseli a iné...
Hmm, tak mi to vychádza , že to asi bude "centrálne "rozhodnutie...
Čo mi z toho vychádza / môžem sa mýliť a poučeniu sa nebránim/ ?
1. primátor ohlásil, že Slavín nebude osvietený
2. občianska aktivita, sviečky, zhromaždenie občanov na Slavíne za mier / v duchu mierových po Slovensku/
3. modro-žltý Slavín...
Pán primátor zrejme dostane / ak už nedostal/ poriadny pucung, chudák, taký chcel byť aktívny, tak veľmi si chcel zaslúžiť pozornosť....
Opičia labka ako vyšitá....
Ďalší dôkaz, ako zúfalo im chýbajú kádre, ktoré by rozumeli riadeniu.
Stačilo, aby bol tichúčko a čakal na pokyny....
Takto, po jeho prešľape, sú žltá a modrá poriadne vyblednuté.....
 

JolnyC

Člen
Ďalší dôkaz, ako zúfalo im chýbajú kádre, ktoré by rozumeli riadeniu.
Neviem prečo, ale mám dojem, že schopné kádre sú zámerne vyradzované z riadenia a naopak, do riadiacich pozícií sú pretláčané osoby so silným povrchno-kaleidoskopickým svetonázorom, biednymi mravnými kritériami a nízkou kvalitou Rozlíšenia.

To nie je náhoda alebo chyba, to je zámer.
 

Atom

Člen
Neviem prečo, ale mám dojem, že schopné kádre sú zámerne vyradzované z riadenia a naopak, do riadiacich pozícií sú pretláčané osoby so silným povrchno-kaleidoskopickým svetonázorom, biednymi mravnými kritériami a nízkou kvalitou Rozlíšenia.
To je snad jasné, kolonie nemůže mít kvalitní řízení, té vládne banda loupežníku, na rozkrádání nejsou řídící schopnosti potřeba stačí nemorálnost a podpora silně vyzbrojeného subjektu. Děje se to pravidelně proto, že sociální systém samo-řízením ledacos ustojí, ale dříve nebo později potřeba kvalitního řízení nastane, zdroje nakonec dojdou a pak přijdou čistky.

Očekávám/doufám/předpovídám, že v dnešní době se míra krvavosti čistek zmenší, trest je i vyšší jen ať se někde ze zbytku nakradených peněz "užívají" (ono totiž s jejich psychikou to nejde - je to velmi tvrdý trest) a někteří z nich skončí ve vězení dobře chráněni, aby někdo nemohl provádět magii s jejich obětí - no v boji mezi sebou nějaké nehody budou i nějaké "nevinné" oběti jejich řádění již jsou, ale snad to nebude eskalovat.
 
Naposledy upravené:

MIG

Člen
Super, mierové pochody - geniálna myšlienka. Dúfam , že budú tieto mierové pochody pokračovať až do skutku.
Tak ako povedal František - Slovensko je križovatkou dejín. A to platí do písmena - nikdy sme cudzie nechceli.
Preto Slovensko je právom neutrálny štát a vtedy sa nikto nedostane cez nás S-J (jedine cez Francúzsko). Preto je lebo to dokazujú mierové pochody, že nikto zo slovenského národa nechce vojnu, ale iba jednoducho mier.
Rodná zem a báseň Mor ho nech sú nám cieľom.
 

Putinovec

Člen
Mírové pochody jsou ukázkou toho , jak proces bezstrukturního řízení , přechází do řízení strukturního .
Je to podobné , jako Nesmrtelný pluk .
Taková akce nevychází jen jako nápad nějaké skupiny , tomuto předchází tlak egregorů a tyto jsou vybuzeny pomocí činností nízkofrekvenčních procesů .
Všechno to do sebe zapadá , jak nahoře , tak dole .
 
Top Bottom