Nie len koloidné minerály

inak je dobré celé video
ďakujem, inšpiratívne :)
ak by mal pravdu, tak budúci rok (1348 + 676) to môže byť drsné,
aj o Brunovi Gröningovi zaujímavo pohovoril,
inak, inšpiroval ma zohnať si to koloidné zlato :)
 
  • Súhlas
Reactions: Um
Koloid majú všetko zlato 10 ppm a Lamond keď klikneš na Kúpiť, tak ťa presmeruje do shopu a je tam na výber 21 alebo 55 ppm.

Ak si to chceš dávať aj orálne, tak napr. 10 ppm koloidné striebro je v pohode ale 20, už cítiť tak trpko. Možno bude vhodná nová téma ak budeš mať viac otázok k tomuto.
 
Presúvam sem diskusiu ktora vznikla v inom vlákne, kvôli prehľadnosti.

Ja už idem nejaký tie mesiace podľa niektorých rád Josefa Staňka v tomto videu:

Zdroj: https://youtu.be/dWzp8xUdcMQ


Staněk sa drží pravidla z desaťročia praxe veterinára, kde dbali na silú prevenciu zdravých chovov, pretože leiečba bola vždy nakoniec drahšia a nezdravé zviera nikto nechce...

Po posledných radách Staněka využívam koloidené zlato len na pokožku a trocha si nastiekam do úste (vstrebávanie cez sliuznicu).
Kolkoidné striebro užívam len keď na mňa niečo lezie, večer pred spaním, prevaľkám 3 min. v ústach a potom prehltnem. Odporúčané je 10 ppm, ja som bral 20 ppm a to už má trocha kovovú chuť.

V zime som si dával raz za 2 týždne, 5ml kombisol AD3 a kadžý tretí deň (vstrebáva sa 48h) K2 od Biominu. Je tam synergický efekt, K2 doručuje tam kde treba D3. Cez leto si dávam 2,5 ml na dva týždne alebo vôbec.

Od Joxa mám tip na vitamín C, doslova po (plastových!!) lyžičkách, no skoro to odniesla zubná sklovina, tak som prešiel na sypanie do tabuliek, a dám si ich pár naraz, je to zaujímavý nakopávač energie.

Miesto kávy prechádzam na čaje, kde sa kofeín (teín) uvoľňuje postupne, káva je veľká šleha pre mozog, ktorá si za pár hodin vyberie dať v podobe únavy.

A ešte je dobrá ľadová sprcha, dosť sa o tom z fyzického hladiska popísalo, Staněk ale napr. aj tvrdí, že horúca voda rozrušuje/zmýva energetický ochranný obal, zatiaľ čo studená ho čistí. Vyjadriť sa k tomu neviem, ale je to zaujímavé.

A dobrá pre telo a trávanie je samozrejme cvičenie a denné prechádzky, ideálne v prírode.
 
Naposledy upravené:
ďakujem za tému :)

mňa tiež pán Staněk v tomto videu nakopol a už sa striekam po tele koloidným zlatom 10 ppm :)
zaujalo ma to, ako popísal jeho účinok na telo, že ho napr. prestali štípať včely, nešli na neho komáre ani kliešte, tiež psy sa k nemu inak správali, a aj je to vraj čiastočná ochrana pre slnečným žiarením (ak som si dobre zapamätal),
uvidím po čase, či sa niečo zmenilo :)

kúpil som si aj koloidné striebro, len si ešte naštudujem na čo presne je vhodné
 
by ma zaujímalo, ako dlho po poslednom nastriekaní koloidného zlata sa toto zlato z tela úplne "vyplaví/vyprchá"? alebo je to v človeku už natrvalo?
 
Koloidní zlato jsem taky užíval. Je dobré na paměť a mírně zvyšuje inteligenci (až o 20 bodů). Podle pozorovaných seniorů, když se užívá vnitřně, tak vydrží několik dní. Stříbro jen několik hodin.
 
Nie, koloidné zlato vnútorne neužívaj. Len ako postrek na pokožku. Staněk vo videu dôvody rozobral. Apropo nikto z nás tu nie je lekár, takže na vlastné riziko.
 
Naspäť
Top Bottom