Obchod Dráčik

peniaze sú pre nich až na prvom mieste
a zvlášť pred Vianocami.
No, hlavným dôvodom je ten prieskum a formovanie verejnej mienky. Na osobnej iniciatíve majiteľa sa plne prejavuje uplatnenie PFR niekoho, možno i Ni(e)koho.
A skrze autorstvo majiteľa Dráčika uzrie svetlo sveta ďaleko viac podnetných myšlienok a odporúčaní, než v tom aktuálne najnovšom:
“Zapáľte srdcia…, spáľte Babylon!”
V kratučkom texte medzi tým bravúrne riešenie problémov na prvý vhľad predovšetkým Afriky, no nie menej v kontexte toho aj Európy.
Nemyslel som si, že streda prinesie až také ovocie.
Nech Ťa Tvoji anjeli strážni a Rozlíšenie sprevàdzajú na každom, aj intelektuálnom, kroku…
 
Velká francouzská revoluce ... návrat k Božiemu pořádku
Tak autor je minimálně pod vlivem egregoru tvořeném GP.

Navrhuje návrat k starému fungování davo-elitární společnosti - král, šlechta, obyvatelstvo. Vše fungovalo přeci skvěle, to jenom šlechta a král se stali nemravnými a vše pokazili.


Kámen úrazu je v předurčenosti, kdo bude a jak stanovat, kdo je předurčený ?
My co vidíme správný směr v občině, tak tam ať každý ukáže co umí a občina už rozhodne kdo na to bude nejvhodnější. Vyřešení výběru vhodných řídících kádrů je klíč k blahobytu v každé společnosti.

Doplnění:
Na upozornění od uživatele @Popolvár jsem přečetl text znovu a v klidu a zjistil jsem, že to co jsem napsal neplatí, autor pouze popisuje jak to bylo dřív (velmi erudovaně) a nepodsouvá, že to byla dovíjaká výhra. Co neplatí jsem škrtnul a ponechal co považuji za vhodnou informaci s tím, že autor textu tu předurčenost nijak nevyzvihuje pouze oznamuje jak to chodilo. Promiňte za ukvapenost.
 
Naposledy upravené:
”Ak nechceme naďalej tápať v tmách, tak máme jedinú možnosť. NÁVRAT K BOŽIEMU PORIADKU.”
Súhlas. Očakávam, že autor v ďalších častiach svojich zákazníkov a čitateľov primeraným spôsobom oboznámi s BOŽÍM PORIADKOM tak, aby to bolo pre rodičov detí uchopiteľné a použiteľné pri výchove svojich ratolestí, aby do dosiahnutia dospelosti bol v ich vnútornom svete pevne sformovaný obraz sveta, kde vládne BOŽÍ PORIADOK.
 
”Ak nechceme naďalej tápať v tmách, tak máme jedinú možnosť. NÁVRAT K BOŽIEMU PORIADKU.”
Aj z predchádzajúcich príspevkov bolo vidno, že autor príspevkov nie je konceptuálne podkutý. Síce vidí nejaké nezrovnalosti, prepojitosti ale komplexný pohľad mu chýba. Ja ho skôr považujem za hlasnú trúbu dnešnej pravdy. Ako aj každý bežný občan, tak aj autor tých príspevkov si myslí, že kresťanstvo je dobré, že stredovek bol dobrý a pred ním boli len neandrtálci, že ľudstvo vzniklo 5000 rokov dozadu a podobne. Proste štandarné klamstvá, ktoré ho naučili v škole, a na ktorých ma postavený svetonázor. Neodsudzujem ho za to. Ale činnosť proti liberálom, ktorú koná, aj napriek jeho konceptuálnej neurčitosti, je v náš prospech. Možno by bolo vhodné poslať tomu autorovi odkaz tu na fórum alebo na levanet, nech sa pohne ďalej so svetonázorom.
 
Tak autor je minimálně pod vlivem egregoru tvořeném GP.
Tentokrát je tvoje hodnotenie povrchné a tendenčné. Dráčik je obchod pre deti. Kráľ a kráľovná, princ a princezna - hlavné postavy rozprávok. Text vždy (aj v prácach VP SSSR) podáva aktuálny obraz a jeho analýzu aj poukázaním na minulosť, v ktorej vznikli dôvody pre dnešné problémy. Východisko a riešenie je vždy až v závere. A takto je to aj v autorovom článočku.
Každá rozprávka je vždy príbehom o silnej osobnosti, ktorá sa po víťaznom boji so zlom stáva spravodlivým kráľom.
Sami v analýzach spoločenského diania konštatujeme, že je nebezpečné vyviesť dav do ulíc (veľká francúzska revolúcia), ak niet hrdinu/vodcu, ktorý by viedol dav správnym smerom. Rusko bez vodcovskej misie V.V.Putina a predtým J.V.Stalina by už tiež neexistovalo.
Sila vodcu/kráľa je v jeho odhodlaní, mravnosti a spravodlivosti, no jeho udržateľnosť na tróne v podpore ľudu. A podpora ľudu je vtedy, ak kráľ/vodca buduje Božie kráľovstvo na Zemi a vedie ľud k tomu, aby každý jedinec budoval Božie kráľovstvo a poriadok predovšetkým vo svojom vnútri - každý sám sebe mūdrym a spravodlivým kráľom vo svojom vnútornom svete.
Takže, buď Boží poriadok, alebo ľudské výmysly, ktoré vždy končia väčšou či menšou formou tyranie.
 
Asi to začina niekomu prekázat, kedze dračika pretriasaju uz aj v mediach ta3
 
Asi to začina niekomu prekázat, kedze dračika pretriasaju uz aj v mediach ta3
 

Prílohy

  • photo_2022-11-30_08-45-14.jpg
    photo_2022-11-30_08-45-14.jpg
    158.6 KB · Zobrazenia: 18
  • Súhlas
Reactions: JS
Nedávno jsem zahlédl, že se Dráčikem interesuje i Policie ČR. Nevím a nemám pro to žádný důkaz, ale soudil bych, že firma bude mít jen jeden server na Slovensku a ten bude mít dvě verze - jazykové mutace. Vycházejíc z tohoto předpokladu ...
Ke zhodnocení spáchání trestného činu jsou základní dvě podmínky a těmi jsou ČAS a MÍSTO. Tedy z toho dedukuji, že pokud by ho chtěli v ČR obvinit, musel by spáchat trestný čin na území ČR, přičemž by nemusel být fyzicky přítomen, ale stačil by k tomu server na území ČR. Pokud tam není, pak není co zkoumat ze strany orgánů ČR. Registrace domény *.cz pro druhou jazykovou mutaci by neměla být podstatnou. Beru v potaz vypnutí dezinformačních webů a skutečnosti s tím spojené.
 
cca dva týždne pred Vianocami a včera som bol v Dráčiku.
Vtedy regály tovarom narvaté, teraz mnohé police prázdne a poloprázdne - evidentne ľudia tovar pred Vianocami vykúpili.
All Toys ako vtedy, tak aj teraz kupujúcimi neoplýval...
 
Tak, a už sa naše obľúbené hračkársto dostalo pod paľbu presvetej inkvizície.

Hračkárstvo Dráčik zaradili na zoznam “dezinfowebov” projektu Konšpirátori.sk​


V článku sa aj nachádza odkaz na akýsi posudok jedného novinára z denníka SME, ktorý očividne žije v inej dimenzii alebo čo.
Nuž čo na to povedať, jednoznačne som pomohol stránke konšpirátori a nahlásil som ďalšiu konšpiračnú stránku.

1673633309205.png
 
cca dva týždne pred Vianocami a včera som bol v Dráčiku.
Vtedy regály tovarom narvaté, teraz mnohé police prázdne a poloprázdne - evidentne ľudia tovar pred Vianocami vykúpili.
All Toys ako vtedy, tak aj teraz kupujúcimi neoplýval...
A to je dobře!! Slovo dělá muže, pánové!
 
Neviem čosi mám o generálovi Čatlošovi vlastne myslieť. Čítal som o ňom niekde , že velil slovenskej armáde počas 2sv. ,kde spolu s Nemcami a aj inými armádami , iných štátov vtrhli na územie Ruska . Je o tom film na You Tube (“Od Tatier po Azovské more “, presne si to nepamätám ). Tiež som čítal , že pri vypuknutí SNP , bol myslím veliteľom , alebo súčasťou velenia dvoch slovenských divízií na Slovensku , ktoré boli umiestnené pri Prešove ,kde mali obsadiť a zabezpečiť Dukliansky priesmyk pre ľahší vstup ruskéj armády ,ale boli Nemcami “včas “odzbrojené a bez boja.Velý priebeh udalosti ,ale dôkladne neviem.
 

Dušan Víglaský alias Dráčik píše otvorený list Olafovi Sholzovi v mene Slovenska​


Vážený pán kancelár Scholz!

Keďže sme aktuálne bez svojprávnej vlády a ústavných činiteľov, tak som sa rozhodol Vám napísať tento list za Slovensko.

V roku 1939 obsadili a okupovali Slovensko fašistické vojská imperialistického Nemecka. Ako každá vojna, aj táto priniesla slovenskému obyvateľstvu množstvo utrpenia, škôd, bolo napáchaných množstvo zverstiev a veľa ľudí zahynulo. Odpustiť môžeme, ale zabudnúť nesmieme. Chceme však s Nemeckom udržiavať priateľské vzťahy.

V roku 2022 nás obsadili vojská imperialistického západu a opäť proti vôli drvivej väčšiny obyvateľstva. Nejaký súhlas kolaborantov, tak ako v roku 1939, nie je dôležitý. Je to proti vôli ľudu, násilne, totalitne, fašisticky.

Nechceme tu vojská. Nechceme viesť proti nikomu vojnu. Nechceme tu hrdzavé tanky. Nechceme sa stať opäť obeťou imperialistických fanatikov.

Chceme mier.


Vaša predchodkyňa pani Merkelová vyhlásila, že nikto nemal v pláne trvať na plnení a plniť Minské mierové dohovory. Aj keby to nepovedala, tak nám to bolo a je všetkým jasné. Miesto plnenia dohôd prebiehala príprava na vojnu. Na tretiu vojnu v priebehu 100 rokov? Nepoučili sme sa? Množstvo Nemcov si vojnu neželá. Neželá si ju celá civilizovaná Európa.

Pomôžte prosím ukončiť túto falošnú frašku. Pomôžte sňať zo Slovenska bremeno okupácie. Ukážme svetu, že krvavá história sa nemusí opakovať a že ľudstvo sa stalo civilizovaným.

S pozdravom, Dušan Víglaský
 
Naspäť
Top Bottom