Správy o Covid19

Had také svléká kůži, což je symbol znovuzrození. . .
Text Aluška/Tadesco.
Čili v nejlepším případě esoterický bulvár.
Počítám, že informace z tohoto zdroje je třeba brát podobně, jako horoskopy v denním mejnstrýmovém tisku.
Zájemci mohou pokračovat pod čarou, kde je uvedený můj mírně modifikovaný příspěvek z 11/2022 ze starého fóra. Ano, bude to “ad hominem”, ale k veřejně profesionálně činné osobě.

Alušku mám dlouhodobě propočítanou celkem kvalitně.
Počítám, že jde o osobu s nedostatečnou mravností.
Kdo si ji chce nacítit, může obětovat 19 minut a shlédnout toto její vlastní video (dozvíte se, mimo jiné, co znamená slovo “šustit”, pro jistotu hned 2x; v obou případech slovo zazní jak ve zvukové, tak i v textové podobě):
www.youtube.com/watch?v=ktjH7iH0Akc
(já vidím “dlaždiče” s tvářičkou anděla a taky to, čemu se dnes říká “influencerka” - viz desítky jejích ostatních videí o … … o morčatech; ne, nekecám)
Vlastně asi vynalezla něco jako “sit-down comedy” (komedie v sedě), což je varianta “stand-up comedy” (komedie ve stoje, čili “na stojáka”), viz zde

Aluška neboli Alue. Alue “chodí” s Ňufem. Ňuf je Réne Koukal. René Koukal je to-máš marný. A tomáš marný je tadesco.
A tadesco je něco mezi konspiro-bulvárem a imitačně-provokačním projektem. Aluška je něco mezi ezo-bulvárem a bulvárem.
Nejde jenom o to, že je to personální propojení, je to tandem a jde i o propojení obsahové. K tomu to postupně za ty roky dokonvergovalo.
Oba weby pracují dle stejného principu/šablony, liší se pouze zabarvením (tím nemám na mysli grafiku).
(Mimochodem: když Aluška začala “chodit” s Ňufem, údajně v roce 2009, bylo jí údajně 15 - 17 let, Ňufovi jenom asi o 40 víc...)
 

Svetové ekonomické fórum a Svetová zdravotnícka organizácia sa povyšujú nad svetové vlády​

WEF aj WHO fungujú tak, že vymýšľajú hrozby a kontrolujú ich vysvetlenia, ako napríklad globálne otepľovanie a pandémie spôsobené človekom, ktorých riešením je centralizácia moci a narušenie národnej suverenity a zodpovednosti voči ľuďom.

Už 53 rokov WEF usilovne pracuje na vytváraní obrazu seba samého ako špičkového klubu, do ktorého patrí. Vychovávajú začínajúcich politických, profesionálnych a obchodných lídrov. Pozvanie na stretnutie spôsobuje, že príjemca sa cíti výnimočne . . .
 

Nové dokumenty odhalují, že COVID bylo od začátku politické divadlo plánované roky dopředu​



Nová zpráva ukazuje, že ministerstvo obrany řídilo program COVID-19 od samého počátku...
a vše, co nám bylo řečeno, bylo politické divadlo, které to mělo zakrýt. Tyto dokumenty získala bývalá vedoucí pracovnice farmaceutické smluvní výzkumné organizace Saša Latypová. Více ve videu.
 

Volají nám velmi bohatí lidé, že chtějí neočkované piloty, oznámil Alan Dana​

„Tito bohatí podnikatelé vyžadují na svých služebních cestách neočkovanou posádku,“ dodal Dana. „Cestující letecké společnosti, kteří si koupili letenku, tento luxus nemají.“

No pozrime sa. Po roku samé elity priznali, že očkovanie bola genocída. Kde je teraz OSN? Žiadne stíhanie nebude či ako?
 
Na IV uverejnili rozhovor s MUDr J.Lakotom v eReporte:
 
Ve videu Laitman odpovídá na Chazinovu otázku stran ekonomického modelu budoucnosti a má za to, že až Chazin pochopí její podstatu, nebude už ekonomem, nýbrž kabalistou.
Zajímavé.
Starý rabín poučuje jednoho mladšího rabína přímo a druhého mladšího rabína nepřímo.
Laitman ~ muž světla
9-ti (nikoliv 7-mi) ramenná (tj. chanuková) menora v titulní fotce videa
Prostřední - devaté rameno, vyvýšené - je určeno svíci, která zapaluje ostatní.

Video jsem si pustil sice jenom 2x, ale stejně jsem nervózní, že se mi staříka na ničem nepodařilo nachytat. Nemohu se zbavit pocitu, že nějaký háček či pastička uniká mému výpočtu…
Možná je to tím, že je video příliš krátké, jenom 8:59 (hm, = 22).
Nebo mám falešnou/neúplnou představu o tom, co je to kabala.
 
Nemohu se zbavit pocitu, že nějaký háček či pastička uniká mému výpočtu…
Podle mě se pastička skrývá v popisu oněch dvou druhů egoismu (kde mimochodem opět vidím ten průnik s čínskou koncepcí). Připomíná to vězňovo dilema - bude to fungovat, jen když to budou dělat všichni, ale nikdo neví, zda to ostatní dělají taky. Sami od sebe to tedy nikdy všichni dělat nebudou. Můžeme je k tomu přinutit (Čína) nebo zmanipulovat, dostat jim to do hlavy (kabala), to ale vždy předpokládá někoho, kdo nutí/manipuluje, tj. stojí mimo systém. A ten - je-li základ v egoismu - logicky dá přednost tomu, aby celý systém pracoval v jeho vlastním zájmu, před rozvojem systému v zájmu všech. Ale končím, jsem mimo téma :)
 
Možná je to tím, že je video příliš krátké, jenom 8:59 (hm, = 22).
Vďaka, Michaela1 a Počtár.
Video 8:59 = 22 - podpis GP
Kabbala - veľmi silná “židovská” mágia - nástroj, prostriedok riadenia
V podstate Leitman rozpráva slovami kabbaly o súbornosti - to je to zameranie individuálneho ega na pràcu pre všetkých slovami Leitmana.
A nad tým všetkým je ego GP. A ako správne vraví Leitman, hlavnou otázkou je zámer ega, na aký účel ho nasmerovať. GP oznámil, kam to bude smerovať.
Prechodový mostík je koezistencia dvoch častí ľudskej spoločnosti:
jedna časť: spoločnosť jedincov, kde vládne ego, ale tentokrát zamerané na prácu pre spoločnosť - uspokojenie ega bude dosahované nie v rebríčku uspokojovania vlastných potrieb, ale v rebríčku služby pre ostatných
druhá časť - spoločnosť bohoľudí, bohočelovekov, kde ego zaujíma už len miesto v psychike mu pri stvorení predurčené, kde svedomie, intuícia a súbornosť sú prirodzenou, samozrejmou súčasťou spoločnosti na rozdiel od tej prvej skupiny, ktorá k tomu bude vedená aj prostriedkami kabaly.
V podstate to video je aj reakciou, odpoveďou na obrátenia sa k Adele v článkoch na oracleblogu, komunikàciou s tým druhým táborom smerujúcim k bohoľudstvu.
Pràca na sebe, cesta k bohočloveku je prācou celoživotnou. Aktuálne štruktúry riadenia spoločnosti sú postavené na egoizme, takže im len treba dať ten správny cieľ, zameranie
 
Výskumníci z Čínskej univerzity v Hong Kongu vytvorili slizkého mäkkého robota, ktorý je určený na vstup do ľudského tela. Bot je vyrobený zo slizu obsahujúceho magnetické častice, s ktorými je možné manipulovať pomocou externých magnetov. Vedci dúfajú, že jedného dňa nasadia slizký výtvor do ľudského tráviaceho systému, aby pomohli získať predmety, ktoré boli náhodne prehltnuté.

View attachment nanoroboti.mp4

Takže, ako ľahké je potom upchať žilku v hlave grafenom... a na rade je mŕtvica alebo zlyhávanie orgánov.
 
Výskumníci z Čínskej univerzity v Hong Kongu vytvorili slizkého mäkkého robota, ktorý je určený na vstup do ľudského tela. Bot je vyrobený zo slizu obsahujúceho magnetické častice, s ktorými je možné manipulovať pomocou externých magnetov. Vedci dúfajú, že jedného dňa nasadia slizký výtvor do ľudského tráviaceho systému, aby pomohli získať predmety, ktoré boli náhodne prehltnuté.

View attachment 614

Takže, ako ľahké je potom upchať žilku v hlave grafenom... a na rade je mŕtvica alebo zlyhávanie orgánov.
Zaujímavá vec. Tu je to ale očividne tá vec ovládaná magnetom, ktorý je tesne pod doskou. Ak by tú hmotu v ľudskom tele chceli podobne ovládať tak by museli tiež dostať magnet tak blízko, alebo používať veľmi silné magnetické pole (niečo ako MR), alebo vedieť to pole zamerať do lúča, čo dnes asi ešte nevedia.
 
Naposledy upravené:
Moderátor ozvučuje, že jeden pretekár vôbec nepreteká v tejto sezóne, lebo má zápal srdcového svalu, ktorý schytal po 3 dávke kovid vakcíny.
 
Skupina na fb : Kde sú očkované mamičky ožíva a s radosťou sa tešia na očkovanie detí.... :mad::cry:

K tomu niet čo dodať.
 
aktuálne video (10 min) zo stránky R.W. Maloneho o tom, že výskum spoločnosti Pfizer je nebezpečný, nemorálny a musí byť okamžite ukončený

o najlepšie z videa:

Jordon Trishton Walker, riaditeľ výskumu a vývoja, strategických operácií spoločnosti Pfizer – mRNA Scientific Planner: „Jednou z vecí, ktoré skúmame, je, prečo ho jednoducho nezmutujeme [COVID] sami, aby sme mohli vytvoriť – preventívne vyvinúť nové vakcíny, však? Takže to musíme urobiť. Hoci ak to urobíme, existuje riziko, ako si dokážete predstaviť – nikto nechce mať farmaceutickú spoločnosť, ktorá mutuje fu**ing vírusy.“
...
Walker: „Nikomu to nehovor. Sľúbte, že to nikomu nepoviete. Spôsob, akým by to [experiment] fungoval, je, že vložíme vírus do opíc a postupne zapríčiníme, aby sa navzájom infikovali, a zbierame od nich sériové vzorky.“
...
Walker: „Musíte byť veľmi kontrolovaní, aby ste sa uistili, že tento vírus [COVID], ktorý zmutujete, nevytvorí niečo, čo sa šíri všade. Čo, mám podozrenie, je spôsob, akým sa vírus začal vo Wu-hane, aby som bol úprimný. Nedáva zmysel, že tento vírus vyskočil z ničoho nič. Je to bullsh*t."
...
Walker: „Z toho, čo som počul, to [vedci z Pfizeru] optimalizujú [proces mutácie COVID], ale postupujú pomaly, pretože všetci sú veľmi opatrní – zjavne to nechcú príliš urýchliť. Myslím si, že sa to tiež snažia urobiť ako výskumnú vec, pretože zjavne nechcete inzerovať, že prichádzate na budúce mutácie."


... a aby toho nebolo dosť, tak z toho istého zdroja od pána Dr. Maloneho, neočkovaní dostali kód: Z28.310 podľa medzinárodnej klasifikácie chorôb (ICD), ktorý však nie je kódom pre chorobu alebo diagnózu, ale skôr kód "za nedodržanie lekárskeho zákroku. Ide o zásah do nášho práva na súkromie."
 
Vzácná nemoc zabíjí těhotné...
z textu:
Vzácná nemoc ohrožuje desítky těhotných a rodiček ročně. Objevuje se náhle, bez předchozího varování a pokud se včas neodhalí, její úmrtnost je 80procentní. Řada lékařů se s ní nikdy nesetkala, nastavení včasné léčby je přitom zásadní.
a někteří zřemě už i tuší...
Spouštěčem může být i podávání hormonální antikoncepce. Měli jsme i pacientku, které se nemoc odmaskovala po očkování,“ doplnila vedoucí lékařka kliniky nefrologie Romana Ryšavá.
Zajímalo by mě, kdy se nemoc objevila. Podle textu mi připadá, že je to novinka.
 
Zajímalo by mě, kdy se nemoc objevila. Podle textu mi připadá, že je to novinka.
Tak to ti mohu spočítat naprosto přesně:
i. v článku stojí "Vzácná nemoc, nazývaná trombotická mikroangiopatie..."
ii. trombotická ~ trombóza ~ děj, při kterém dochází ke sražení krve za vzniku trombu (sraženiny)
iii. mikro ~ velké množství malých sraženin
iv. angio ~ cévy
v. patie ~ nemoc
vi. ne-sou-vi-sí
vii. ještě citace z článku: "S onemocněním se řada lékařů během svého profesního života vůbec nesetkala. (když tu najednou v roce 2019/2020 a dál... - pozn. Počtář) ... Onemocnění způsobuje poruchu prokrvení orgánů, většinou ledvin, jater, plic, případně poškození mozku. Způsobuje ho chybně nastavená imunita..."
 
Naposledy upravené:

Djokovič má zelenou pro US Open, Spojené státy zruší k 11. květnu opatření kvůli Covidu​


Novak Djokovič loni kvůli odmítavému postoji k očkování přišel o australské léto, Sunshine Double a také sezonu amerických betonů včetně US Open. Podniků Masters v Indian Wells a Miami se nebude moct zúčastnit ani letos, nicméně v létě už do Spojených států vyrazí a US Open si po dvou letech zahraje. USA totiž k 11. květnu zruší zákaz vstupu neočkovaných cizinců do země.

Leden 2022:

iu
 
Na RTVS bola relácia Do kríža venovaná covidu, imunite a očkovaniu. Zúčastnili sa jej Visolajská, Jeseňák a Zelená. Veľmi dobre si pozrite spôsob ich argumentácie, ako sa krútia ako hady.

Jedna perlička za všetky - Visolajská povedala, že mali problém presvedčiť najmä starších lekárov, aby viac očkovali a že asi im to mali jednoduchšie vysvetľovať.
Aha, takže ak mám skúseného skeptika, tak ho presvedčím, keď mu to budem vysvetlovať ako hlúpučkému decku. Našťastie debatu vyvážila Zelená z ČR, ktorá vytiahla aj Pekovú a že sa nám "dezolátom" nik doteraz neospravedlnil.

 
Jedna perlička za všetky - Visolajská povedala, že mali problém presvedčiť najmä starších lekárov, aby viac očkovali a že asi im to mali jednoduchšie vysvetľovať.
Aha, takže ak mám skúseného skeptika, tak ho presvedčím, keď mu to budem vysvetlovať ako hlúpučkému decku.
Mě vážně fascinuje, jak si myslí, že jsou všichni s jiným názorem hloupí, nevzdělaní atd. Vždyť ž(Ž)ivot ve své podstatě je velmi jednoduchý a tím krásný.
 
Naspäť
Top Bottom