Tagovanie moderátorov.

Ferry

Člen
Zdravím,

Existuje nejaký špeciálny spôsob ako tagnúť skupinu moderátorov?
V príspevku https://ksb-csr.net/threads/rusko-n...-obrana-nato-zostala-zahanbena.297/#post-1207 sa vyskytli 3 zaujívamé komentáre o Emóciách a poznaní. Tak by som tam rád tagol moderátorský tím aby vytvorili novú tému s názvom "Ovládanie emócií a pozanie" a presunuli tam tie š príspevky a potom by som tam ja pridal ďalší. Lenže neviem ako mám tagnúť moderátorský tím. Nechcem tagovať len jedného z nich, lebo môže byť momentálne nedostupný.

Vďaka.
 
Hmm, neviem prečo ale najprv som čítal tetovanie moderátorov, tak som tu očakával inú debatu :))

Ja osobne som proti vyťahovaniu odpovedí a presúvaní ich do inej témy, môže sa ľahko stratiť kontext v rámci celej témy.
Skôr si založ novú tému a máš možnosť odkazovať presne na konkerétne príspevky v inej téme.
 
Zapol som funkciu "multi-quote", čo znamená, že teraz sa dajú citovať texty aj z iných tém, nielen z aktuálnej témy/vlákna.
Slúži na to "+Citácia", na ktorú treba kliknúť (dá sa takto označiť aj viacero citácii naraz). Potom idete tam, kde chcete napísať komentár a dole je tlačítko "Vložiť citáciu", po kliknutí sa vám zobrazí okienko so všetkými citáciami, ktoré si môžete prezrieť, zmeniť ich poradie, vymazať niektoré, a nakoniec ich vložiť tam, kde píšete správu.
 
Naspäť
Top Bottom