Volba prezidenta České republiky 2023

"Ruský prezident Vladimir Putin věří, že změny, které v současnosti probíhají po celém světě, jsou k lepšímu. Rusko podle něj svět dokáže udělat spravedlivějším –⁠ všechny státy si v něm budou rovny."
Kéž by měl Vova pravdu, alespoň mi starší bychom si to zasloužili a dokázali bychom jestě něco udělat pro naše mladé.
 
Neustálé "ozvučování" Jaroslava Bašty mi začíná být podezřelé. Především z důvodů, že mainstreem do toho nijak nezasahuje, dokonce to podporuje. Je to o sebrání hlasů Babišovi. Všichni "Aspeňáci" jsou nějak utlumeni, ne úplně, ale tak na 50%, jen Nerudová trochu vyčnívá nad ten průměr, protože se ozývají někteří váhavci, kteří něco ví. Podpora BAšty ze strany SPD také není to pravé ořechové, protože u zakládání Úsvitu (Okamura) byly použity peníze Otevřené společnosti (Soroš). Takže kam? Potenciálně má Bašta docela slušné šance, ale myslím si, že pátá kolona bude nejvíce kombinovat těsně před prvním kolem (paměť davu plus mínus 2 týdny) a pak nasadí brutální finiš před druhým kolem. Mám důvodné podezření, že týden před prvním kolem náhodně něco na někoho vyplave na povrch a bude z toho velký humbuk v mainstreemu.
 
Neustálé "ozvučování" Jaroslava Bašty mi začíná být podezřelé. Především z důvodů, že mainstreem do toho nijak nezasahuje, dokonce to podporuje. Je to o sebrání hlasů Babišovi. Všichni "Aspeňáci" jsou nějak utlumeni, ne úplně, ale tak na 50%, jen Nerudová trochu vyčnívá nad ten průměr, protože se ozývají někteří váhavci, kteří něco ví. Podpora BAšty ze strany SPD také není to pravé ořechové, protože u zakládání Úsvitu (Okamura) byly použity peníze Otevřené společnosti (Soroš). Takže kam? Potenciálně má Bašta docela slušné šance, ale myslím si, že pátá kolona bude nejvíce kombinovat těsně před prvním kolem (paměť davu plus mínus 2 týdny) a pak nasadí brutální finiš před druhým kolem. Mám důvodné podezření, že týden před prvním kolem náhodně něco na někoho vyplave na povrch a bude z toho velký humbuk v mainstreemu.
Fúú, to akože Okamura koketuje so Sorošom?
 
Fúú, to akože Okamura koketuje so Sorošom?
Nevím jestli stále ještě, ale když zakládal Úsvit přímé demokracie (nebo tak nějak se to jmenovalo, proběhly tam nějaké finanční dary a nebyly zrovna malé. Nicméně, Orbán se také utrhl ze řetězu a i jiní, třeba Jair Bolsanoro (Brazilie) no a dneska jde proti nejsilnější Sorošově kartě (transexuálové) s naprostou brutalitou.
 
A další kdo ve finále šel proti němu s maximální razancí byl Rodrigo Duterte (Filipíny). A věř, že ten se s ničím moc nepatlá, stále se zbraní v pohotovosti. Chytí na ulici dealera, žádný vyšetřování, žádný soud, kulka, rovnou, chycen při činu, hotovo. Ale už mu skončilo volební období. Měl tam pořádek. Taky bral s sebou zločince na lety vrtulníkem. To je vidět z velké dálky. Zločinost klesala každý den.
 
Víš Lin , já si myslím , že je načase opustit ten stereotyp , který bezmyšlenkovitě říká : Potřebujeme politiky , politické strany , volby .
A k čemu , ptám se ?
My nutně potřebujeme odborníky na svých místech , kteří budou vedeni k odpovědnosti . K čemu budou volby , když máme člověka , který svůj úsek řídí dobře .
To co potřebujeme , jsou odpovědní lidé , které bude jejich činnost bavit a budou ji konat ze srdce .
Já s tebou naprosto souhlasím a nejspíš to z toho mého příspěvku nevyplynulo. Politici jsou jen darmožrouti - a toto je mé dlouhodobé "krédo". Odpírá to zdravému rozumu, aby stát řídili panáci, u kterých se posuzuje jen "píár" = jak vypadají, jak se oblékají a jak moc jsou "in". O odbornosti a způsobilosti se ani necekne.
No... a podělím se o jednu dobrou zprávu. Po vánočních návštěvách jsem velmi mile překvapena, že mí příbuzní (akademici) mají Danuši za podvodnici a volit ji tedy rozhodně nebudou. Má třináctiletá neteř se do naší debaty zapojila s tím, že ona by zas jako jedinou volila Danuši - kdyby mohla. Po "dotěrných otázkách dospěláků", kde jako k tomu přišla, co o Danuši ví a co se jí tak líbí, že by ji chtěla za prezidenta, odpověděla - protože nám to říkala učitelka, že D. je nejlepší kandidát.
Takže jsem hned zareagovala - aha, tak je jasné, proč budou volit děti už od patnácti - protože "autorita chytrého učitele" udělá své.
 
K čemu budou volby , když máme člověka , který svůj úsek řídí dobře .
Svojim spôsobom to existuje už teraz. Ministerstvo nepotrebuje nutne ministra. Ministerstvo samo osebe je veľká organizačná štruktúra, ktorá má dokonca svojho generálneho riaditeľa, takže organizačne je zabezpečené perfektne a vie sa samoriadiť.

Minister je tam len na to, aby na ministerstve vytyčoval stranícky politický smer, svoju agendu. Lenže politický smer by mohla zadávať podrobne vypracovaná koncepcia a v zjednodušenej podobe (pochopiteľnej ľuďom) aj ideológia, ktorej základné tézy by boli uzákonené v ústave.
 
Už je připraveno opatření , díky kterému se bude volit skutečně démonkradicky , dle dodaných instrukcí z USA ambasády a nikdy jinak .
Takže ještě tak max dva roky , než se fašistický západ zhroutí sám do sebe .
 
Svojim spôsobom to existuje už teraz. Ministerstvo nepotrebuje nutne ministra. Ministerstvo samo osebe je veľká organizačná štruktúra, ktorá má dokonca svojho generálneho riaditeľa, takže organizačne je zabezpečené perfektne a vie sa samoriadiť.

Minister je tam len na to, aby na ministerstve vytyčoval stranícky politický smer, svoju agendu. Lenže politický smer by mohla zadávať podrobne vypracovaná koncepcia a v zjednodušenej podobe (pochopiteľnej ľuďom) aj ideológia, ktorej základné tézy by boli uzákonené v ústave.
Pokud nebudou mít osobní odpovědnost je to všechno o ničem!
 
Putinovec řekl:

Zatím jsou odhady takové , že v severní Evropě poklesne průměrná teplota o 20 stupňů . Golfský proud zmírá , planeta přenastavuje své toky energie , takže bude zasažena celá západní Evropa .
Ve čtvrté říši EU je protlačován zelený koncentrák , což obnáší uzavření dolů , likvidace lesů , odříznutí od dlouhodobě spolehlivých zdrojů energie , nejsou žádné strategické zàsoby potravin , zbraně a střelivo jsou fuč ,je nedostatek záložní lékařské péče během krize .
Ten teplotní předěl , kde má zůstat příjemné počasí , je v oblasti ČR a SR .


Vážený - a platí to pro všechny ostatní diskutující na téma "klimatické změny" - než vypustíte z úst něco takového, nastudujte si aspoň základní znalosti o klimatických cyklech.
Základní informace zde:

http://www.osel.cz/6695-nezastavitelne-globalni-oteplovani-kazdych-1500-let.html

https://www.parlamentnilisty.cz/are...ka-predpoved-Globalni-oteplovani-konci-607829

podrobnosti od dr. Kalendy zde:
http://www.nwoo.org/2012/02/12/sedesatilety-klimaticky-cyklus/

https://www.zsch.cz/news/klima-na-zemi-a-slunecni-aktivita-pavel-kalenda/

k oxydu uhličitému základní informace zde:
https://www.pokec24.cz/blog/co2-demon-nebo-spasitel/

Vlasta.
 
než vypustíte z úst něco takového
Dal jsem palec nahoru, jsou to zajímavé články. Ale jsme tady ve veřejném prostoru, za mě takové výrazy sem nepatří. To ti nevadí, že přispívatele urážíš a proč to množné číslo (byl to jeden přispívatel a ostatní zpochybnili, že se jim o 20 stupňů zdá moc). To se mě líbí na tomhle fóru, že to jde bez neustálých urážek a impertinencí.
 
Naposledy upravené:
Podle mého názoru bych řekl, že existují klimatické změny. Ale nikoliv oteplování, to v žádném případě. Za posledních 18 tel (nevím jak v ČR a SK), ale tady u nás, je každý rok chladnější. Ještě v 2010 jsem nemohl kvůli nočním teplotám spát v noci bez klimatizace. Na Štědrý den jsem byl z té zimy tak zoufalý, že jsem dokonce zapnul topení. Zima přeukrutná!!
(Musím vysvětlit. Bylo 18 stupňů, ale domy jsou stavěny na horko, podlaha thesálský mramor, ledový na nohy a chladí celou mítnost. Ani koberec nepomůže.)
Taktéž denní teploty jsou zhruba 5-8 stupňů pod normálem v rozmezí let 2005-2015. V 2005 pamatuji v srpnu 52-58 celý měsíc a letos jsme se nepřehoupli přes 40. Voda v moři také nedosahuje teplot z dřívějších časů, kdy v chladných místech (kde je cirkulace) byla nad 20 tak teď je 15. Na pláži, kde jsou vlnolamy dosahovala i 30, ale teď do 25.
Staří tvrdí, že pamatují takové počasí před cca 50ti lety. Pokud zahrnu informaci o objevení supertajné základny USA v Gronsku, která začala být vidět pod ledem a sněhem, který taje, bych si troufl vyjádřit hypotézu, že čím blíže k rovníku, tím větší zima a naopak čím blíže k pólu, tím větší teplo. (Sněhová bouře Florida)


 
Naposledy upravené:

Bašta: Babiš je stejný jako Nerudová a Pavel. Ve druhém kole bych radši volil prázdný list​

Andrej Babiš (ANO) je stejný jako Danuše Nerudová a Petr Pavel, řekl CNN Prima NEWS kandidát na prezidenta a poslanec za SPD Jaroslav Bašta. Zdůraznil, že radši než je, by ve druhém kole vhodil do volební urny prázdný list. Stále ale věří, že se do finále dostane on sám. Do Babiše se tvrdě opřel i přesto, že by mnozí čekali, že by jej zástupci SPD mohli v případném druhém kole podpořit.
----
Kdopak Baštovi radí?
 
Naspäť
Top Bottom